Sprzątanie po zgonach Wrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach we Wrocławiu. Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po zmarłym w wyniku samobójstwa?

Całodobowe usługi na sprzątanie po zgonach Wrocław to specjalistyczna dezynfekcja pomieszczeń z jadów trupich, którą oferuje firma Kastelnik w całym województwie dolnośląskim. Ozonowanie pomieszczeń dostępne jest nie tylko na Dolnym Śląsku, ale także na terenie całej Polski. Co to oznacza dla rodziny zmarłego? Jeśli poszukujesz profesjonalnego zespołu do eliminacji nieprzyjemnych zapachów, wykwalifikowani pracownicy naszej firmy gwarantują usunięcie niebezpiecznych mikroorganizmów, szkodliwych bakterii i płynów ustrojowych, niezależnie od miejsca zdarzenia.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach we Wrocławiu

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania (24/7), utylizacji i dezynfekcji jadów trupich.

Inna usługa dostępna w Twoim mieście: sprzątanie zagraconego mieszkania Wrocław

Usuwamy następujące zagrożenia z mieszkań osób zmarłych:

 • niebezpieczne bakterie, np. za pomocą środków chemicznych ze środkiem biobójczym,
 • patogeny i nieprzyjemne zapachy, np. za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru,
 • meble z mieszkania po rozkładających się zwłokach, które leżały dłuższy czas w skażonym środowisku.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak uzyskać akt zgonu?

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Wrocław i okolica

Sprzątanie mieszkania po zmarłym we Wrocławiu to wiele różnych etapów, które zaczynają się od czyszczenia silnych zabrudzeń po dezynfekcję pomieszczeń po zgonach we Wrocławiu. Czyszczenie każdego mieszkania jest trochę inne, warto jednak zawsze mieć ze sobą przemysłowe generatory ozonu, które w rękach doświadcoznych pracowników wyelinują większość szkodliwych związków chemicznych.

Oferta sprzątania dla klientów prywatnych i spółdzielni mieszkaniowych

Poznaj szeroką ofertę usług firmy Kastelnik, takich jak odkażanie mieszkań po zmarłych i czyszczenie śladów krwi suchym lodem. Współpracujemy nie tylko z firmami czy spółkami obsługującymi wspólnoty mieszkaniowe, ale także pracujemy dla licznych wrocławskich spółdzielni mieszkaniowych. Również, a może przede wszystkim, nasze prace wykonujemy dla prywatnych klientów z Wrocławia, którymi są najczęściej rodziny zmarłej osoby.

Rodzinna firma Kastelnik zaprasza do kontaktu telefonicznego, warto dodać, że jesteśmy dostępni przez całą dobę – 24h. Osoby zatrudnione do sprzątania miejsc śmierci we Wrocławiu mają odpowiednie kwalifikacje zawodowe i są w stanie pomóc po zgonie z przyczyn naturalnych, a także po zabójstwie lub samobójstwie w hotelu. Warto zaznaczyć, że płynów ustrojowych nie wolno wyrzucać do koszy i śmieci, gdyż zagrażające zdrowiu drobnoustroje są szkodliwe dla układu oddechowego każdego człowieka.

Czyszczenie po zmarłych we Wrocławiu w woj. dolnośląskim

Usuwanie śladów krwi z podłogi we Wrocławiu to zadanie dla specjalistycznej firmy sprzątającej.

Co wyróżnia firmę Kastelnik?

To co nas wyróżnia i czym możemy się pochwalić, to wieloletnie doświadczenie w branży i szerokie grono zadowolonych klientów na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Działamy także w innych lokalizacjach i chętnie przyjedziemy do Ciebie nawet na drugi kraniec Polski. Bo niezwykle ważne jest dla nas usatysfakcjonowanie klientów, którzy potrzebują usunięcia groźnych patogenów. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, by utrzymać tytuł jednej z najlepszych firm w branży na rynku funeralnym.

Chcemy, aby usługa tj. czyszczenie lokalu po zgonie była zawsze świadczona na jak najwyższym poziomie. Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe w miejscach gdzie doszło do śmierci z rozkłądem ciała. Sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych ma w ofercie wiele firm, ale tylko nieliczne oferują dekontaminację miejsc po zwłokach.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Wrocław

Sprzątanie po zmarłych Wrocław wymaga stosowania profesjonalnych środków chemicznych!

Naszą renomę zawdzięczamy nie tylko doświadczeniu, ale także  wykwalifikowanemu personelowi. Jeszcze nie tak dawno oferowaliśmy sprzątanie powierzchni biurowych i ozonowanie pomieszczeń. Dziś sprzątanie biur  we Wrocławiu realizują inne przedsiębiorstwa, a my skupiamy się na specjalistycznym czyszczeniu posadzek z krwi i płynów ustrojowych. Stanowisko koordynatora serwisu sprzątającego ma zawsze jedna z osób na miejscy, co daje gwarancję na poprawne wykonanie usługi, zgodnie z podpisaną umową.

Inwestycja w specjalistyczne sprzątanie mieszkań to dobra rodzinna decyzja. W firmie Kastelnik stale szkolimy naszych pracowników i nie oszczędzamy na sprzęcie do dezynfekcji  pomieszczeń, ani na środkach chemicznych, wśród których zawsze wybieramy te z atestem.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie śladów krwi

Jakościowa chemia pozwala na perfekcyjne usunięcie wszystkich drobnoustrojów i neutralizację przykrego zapachu ciała w stanie rozkładu. Co ważne, zabieg dezynfekcji pomieszczeń po śmierci przeprowadzamy z zachowaniem zasad BHP tak, aby odkażanie nie miało żadnych skutków ubocznych. Dla nas liczy się precyzja i dbałość o jakość odkażania. Gwarantujemy, że nawet najciaśniejszy kąt pomieszczenia, gdzie doszło do zgonu zostanie przez naszą ekipę idealnie wyczyszczony i odświeżony. Usuwanie krwi z podłogi mieszkania to czynność, którą należy wykonać jak najszybciej po wyniesieniu zwłok.

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych osobach

Zdjęcie: człowiek w kombinezonie ochronnym do dezynfekcji i masce na twarzy © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach Wrocław Krzyki

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Wrocław na osiedlu Krzyki wykonywana jest przy pomocy innowacyjnych technologii i najskuteczniejszych środków biobójczych. Warto wiedzieć, że sama dezynfekcja nie wystarczy, kiedy w mieszkaniu po zmarłym wciąż są przedmioty skażone bakteriologicznie. Dlatego niezbędny etap specjalistycznego sprzątania po zmarłych obejmuje utylizacja przedmiotów po zmarłym. Kanapa we krwi czy sofa w płynach ustrojowych to wyposażenie mieszkania, którego nie możemy wyrzucić na śmietnik, ponieważ stanowi ono źródło zagrożenia biologicznego.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Wrocław Krzyki

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych we Wrocławiu © Kastelnik 2023

Co grozi za nielegalną utylizację rzeczy po zmarłych osobach?

Co więcej, za wyrzucanie rzeczy po zmarłym grozi wysoki mandat. W ramach odkażania lokalu po śmierci realizowany jest transport gabarytów do specjalnej spalani. Ostatni etap czyszczenia mieszkania po zmarłym w woj. dolnośląskie obejmuje profesjonalne odkażanie przy pomocy ozonowania, które pozwala zneutralizować groźne patogeny i zlikwidować nieprzyjemny zapach po zgonie.

Czytaj także: opróżnianie mieszkań

Zainteresowała Cię nasza działalność? Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z naszej firmy. Już dziś umów się na bezpłatną wycenę zlecenia z darmowym dojazdem w okolicach Wrocławia. Pracujemy wszystkie 7 dni w tygodniu. Nie czekaj, od razu zamów ozonowanie pomieszczeń i dezynfekcji po śmierci w twoim lokalu.  Nasza całodobowa infolinia jest do Twojej dyspozycji.

Wrocław, firma sprzątająca po zmarłych na Dolnym Śląsku

Zdjęcie: Kastelnik, firma sprzątająca po zmarłych Wrocław, woj. dolnośląskie

Śmierć samobójcza – jak wygląda sprzątanie po samobójcy?

Sprzątanie pokoju po samobójczej śmierci to częste zlecenie w naszej firmie. Nie ukrywamy, że nierzadko w pracy spotykamy się z pomieszczeniem brudnym od krwi i płynów ustrojowych. Czyszczenie takiego miejsca po śmierci, zwykle samobójczej, polega na usuwaniu śladów krwi, utylizacji mebli i skażonych krwią przedmiotów oraz odkażaniem całego pomieszczenia.

Wykonując sprzątanie mieszkań i domów po śmierci nienaturalnej zawsze zachowujemy najwyższą dyskrecję. Wiemy doskonale, że samobójstwo ogromnie wpływa na bliskich zmarłego. Jest to nierzadko ogromny szok, z którym trudno się pogodzić. Minimalizując stres, pomagamy poszkodowanym w powrocie do normalności. Z zachowaniem empatii i szacunku wykonujemy profesjonalnie pełną dezynfekcję lokalu, przywracając go w pełni do ponownego użytkowania. Oferujemy każdy rodzaj dezynfekcji w tym wysokiej jakości zamgławianie lub dezodoryzowanie pokojów po zmarłych.

Ozonowanie mieszkań, usuwanie zapachu po śmierci

Jak usunąć zapach po zmarłej osobie z mieszkania?

Mając ogromne doświadczenie, wiemy jak skutecznie usunąć zapach, który pojawia się w pomieszczeniach, w których doszło do zgonu. Nierzadko podczas odkrycia zwłok okazuje się, że martwe ciało jest przyczyną bardzo drażniących woni. Co więcej, gdy ciało leży dłużej niż dobę, poza przykrym zapachem może dojść do wydobycia się z niego niebezpiecznych substancji. Taka sytuacja jest potencjalnie niebezpieczna, gdyż tzw. trupie jady z gnijącego ciała są bardzo trujące dla  ludzi i zwierząt. Aby zniwelować ryzyko zakażenia, należy wezwać naszą firmę, aby szybko i skutecznie przeprowadziła dezynfekcję miejsca używając najlepszych środków.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zgonie

Jako eksperci i zaufana marka, przyjeżdżamy z pomocą do klienta w błyskawicznym tempie, często w kilka godzin od zgłoszenia. Pamiętaj, że wezwanie firmy do sprzątania po zmarłym  w przypadku rozpoczęcia procesów gnilnych jest obowiązkiem właściciela budynku. To konieczność, która może uratować życie innych mieszkańców.

Zgon w domu z krwią na podłodze

Zdjęcie: krew na panelach podłogowych w mieszkaniu przed czyszczeniem i dezynfekcją.

Zastosowanie ozonu przy dezynfekcji mieszkań

W sprzątaniu po zgonie naszym sprzymierzeńcem jest ozon, który neutralizuje wszelkie pozostałości po zmarłym, w tym zapach. Dezynfekcja ozonem, czyli ozonowanie to zabieg, który mogą przeprowadzać tylko osoby przeszkolone. Nie polecamy wykonywać ozonowania amatorską metodą na własną rękę, gdyż niewłaściwe użycie ozonatora może doprowadzić do wypadków i utraty zdrowia. Kastelnik świadczy profesjonalne ozonowanie mieszkań we wszystkich 5 dzielnicach Wrocławia np. Stare Miasto, Krzyki, Psie Pole i inne lokalizacje.

Znacznie lepiej skorzystać z oferty profesjonalistów, takich jak fachowcy z marki Kastelnik, którzy mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę w temacie, a także wystawią certyfikat. Postaw na jakość i miej pewność, że dezynfekcja po śmierci została wykonana ze 100% dokładnością.

Ilu mamy samobójców – zatrważające statystyki

Z szacunków wynika, że każdego roku ok. milion ludzi na świecie popełnia samobójstwo w miejscu swojego mieszkania. Znaczną część tej liczby stanowią mężczyźni. Niestety Wrocław jest miastem, gdzie do prób samobójczych dochodzi bardzo często. Oczywiście istotne jest wprowadzenie systemowej profilaktyki samobójstw i zwiększanie świadomości mieszkańców o powodach prób samobójczych.

Czynnikami, które mogą pobudzać, do samobójstw są m.in.:

 • zaburzenia psychiczne;
 • uzależnienia od używek;
 • uwarunkowania religijne;
 • genetyka;
 • problemy z rodziną.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Brak wiedzy ludzi powoduje, że samobójstwo bywa postrzegane jako sposób spełnienia pragnień o lepszym życiu. Nic bardziej mylnego – targanie się na własne życie to najczęściej próba zwrócenia uwagi cierpiącej osoby na siebie i jej problemy. To akt desperacji, za którym stoją zaburzenia, choroby i wieloletnie cierpienie.

Sprzątanie po zgonach Wrocław – utylizacja i opróżnianie mieszkań

Nierzadko do samobójstw dochodzi, gdy osoby targające się na swoje życie znajdują się dłużej same w domu bez kontaktu z bliskimi. Nie dziwią więc sytuacje, gdy ciało samobójcy odnajdywane jest po dłuższym czasie, w którym doszło już do rozkładu. Niezbędne w takiej sytuacji jest wezwanie fachowej i rzetelnej firmy sprzątającej, która wykona pełną dezynfekcję miejsca zgonu.

Dolny Śląsk, opróżnianie mieszkań po zgonach

Zdjęcie: porzucony fotel – nie wyrzucaj śmieci po zgonie na ulice Wrocławia!

Jaka jest toksyczność martwego ciała człowieka?

Nie każdy wie, że części tkanek czy krew to zbiorowisko potencjalnie groźnych substancji, które mogą doprowadzić do zakażenia zdrowej osoby.  Lokale, w których doszło do śmierci samobójczej muszą koniecznie zostać odpowiednio zdezynfekowane i wyczyszczone, jeśli chcemy w nich zamieszkać lub je sprzedać, Nie ryzykuj, powierz prace specjalistom. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu realizacji holistycznego sprzątania  po zgonie.

Jakie są najczęstsze przyczyny śmierci w pracy?

Zgon będący następstwem tragicznego wypadku w miejscu pracy to bezdyskusyjnie wielka tragedia. Tym bardziej że tego  typu zdarzenia mają miejsce częściej niż myślimy. Zwłaszcza wiele wypadków dzieje się na budowach. Na co dzień w naszym sąsiedztwie mogą mieć miejsca przerażające w skutkach zdarzenia. Często nie są nagłaśniane, więc okoliczni mieszkańcy o nich po prostu nie wiedzą. Oczywiście po wypadku prowadzone jest dokładne dochodzenia a służby zbierają wszystkie  informacje na temat wypadku, w tym:

 • określenie liczby osób, które znajdowały się na miejscu zdarzenia;
 • ustalenie, kto posiadała prawa do wykonania dokumentacji budynku,
 • szczegółowe zbadanie miejsca zgonu.
 •  usuwanie ciała,

Aby zdobyć jak najwięcej informacji policjanci badają miejsce wypadku i rozmawiają ze świadkami, zwykle za pomocą wywiadu. Podobne czynności są wykonywane po samobójstwach. Tutaj zawsze również konieczna jest ingerencja policji. W kolejnym kroku należy zająć się sprzątaniem i oczyszczeniem miejsca wypadku. Takie czyszczenie po zgonie we Wrocławiu, który zaistniał na skutek wypadku to zadanie dla profesjonalnej firmy z branży sprzątającej.

Sprawdzona firma sprzątająca z Wrocławia

Certyfikat dezynfekcji i sprzątania po zgonie Wrocław © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po zmarłym Wrocław – Dolny Śląsk usługi 7/24

Na usługi firmy Kastelnik składa się wiele etapów kompleksowego sprzątania po zgonie. Wśród nich wymienić możemy odkażanie miejsc użytku publicznego na obszarze miasta, sprzątanie po wypadku budowlanym, odkażanie przestrzeni po chorobach zakaźnych. Wszystkie te operacje warto i należy przeprowadzić w jak najkrótszym czasie – to wymóg prawa ale i zasad BHP. Warto więc wspomóc się umiejętnościami specjalistów w branży usług funeralnych. Zadzwoń do ekipy firmy Kastelnik. Od  lat sprzątamy lokale dla klienta indywidualnego oraz korporacyjnego. Oferujemy następujące usługi:

 • sprzątanie po zgonach Wrocław Krzyki i inne okolice;
 • gruntowne sprzątanie po zmarłym po śmierci naturalnej;
 • czyszczenie miejsc po śmierci samobójczej;
 • odkażanie pomieszczeń po zgonie woj. dolnośląskie;
 • mycie powierzchni i usuwanie śladów krwi po trupie;
 • dezynfekcja miejsc po rozkładzie ciał;
 • ozonowanie pokoi  i innych miejsc po zmarłym na terenie firmy klienta;
 • utylizacja mienia po zmarłym;
 • sprzątanie mieszkań po zgonie w wyniku zawału;
 • wieloetapowa dezynfekcja pomieszczeń i usuwanie toksyn po śmierci;
 • ozonowanie firm po zmarłym pracowniku;
 • dezodoryzacja po zgonie.

Dezynfekcja domu po śmierci

Wrocław – dezynfekcja mieszkań po zmarłych, usługi Kastelnik

Usługi dezynfekcji po zmarłych to skomplikowane zabiegi, które wymagają odpowiedniego podejścia technika zajmującego się sprzątaniem po śmierci. Jeśli chcesz poznać tajniki naszej pracy, zadzwoń lub napisz e-mail a my odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z  kompleksowym sprzątaniem po zgonach we Wrocławiu, Możemy też przygotować bezpłatną wycenę z bezpłatnym dojazdem na miejsce. Nasi eksperci wskażą Ci najszybszy termin realizacji zlecenia. Nie czekaj, skontaktuj się już dzisiaj.

Kastelnik sp. z o.o. – fachowe i jakościowe sprzątanie po zmarłych na Dolnym Śląsku dla osób prywatnych i firm. Działamy szybko i efektywnie w branży dezynfekcji mieszkań po śmierci na terenie, nie tylko województwa dolnośląskiego, ale również w całej Polsce!

Usługi sprzątanie mieszkań po zmarłych znajdziesz także w:

FAQ – najczęściej zadawane pytania o sprzątanie miejsc po zwłokach we Wrocławiu

Sprzątanie mieszkań po zwłokach powinno być przeprowadzone przez specjalistów w tej dziedzinie. Osoby, które zajmują się dezynfekcją niebezpiecznych patogenów i trupiego jadu, posiadają odpowiednie narzędzia i środki biobójcze do neutralizacji wszelkiego rodzaju odpadów biologicznych. O co pytają najczęściej mieszkańcy Wrocławia szukający wsparcia w zakresie odkażania?

Najczęściej zadawane pytania we Wrocławiu

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonie?

Koszty związane z usługą czyszczenia po zgonach kalkulowane są zawsze indywidualnie i jednostkowo, w oparciu o wycenę na miejscu zdarzenia. We Wrocławiu cena podstawowej dezynfekcji jednego pomieszczenia zaczyna się od 800 zł, lecz może wzrosnąć nawet do kilku tysięcy złotych, jeżeli konieczne jest uprzątnięcie i utylizacja wyposażenia całego mieszkania.

Od czego zależy cena odkażania domu po zmarłym?

Koszty uprzątnięcia lokalu po zmarłym zależą od wielu różnych czynników. Do najważniejszych można zaliczyć: powierzchnię mieszkania, ilość mebli do usunięcia i wielkość przedmiotów wymagających utylizacji. Niekiedy konieczne jest także uwzględnienie specjalistycznych usług, takich jak deratyzacja szkodników, co dodatkowo wpływa na ostateczną cenę.

Co to jest żałoba suicydalna?

Żałoba po samobójstwie to termin odnoszący się do okresu żałoby po stracie bliskiej osoby, która odebrała sobie życie. Rodzina i przyjaciele osoby, która popełniła samobójstwo, często odczuwają niepohamowane uczucie winy, że zrobili coś złego lub nie podjęli wystarczających działań, aby zapobiec tragedii. Niestety, w niektórych przypadkach konieczne może być skorzystanie z terapii psychologicznej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%