Sprzątanie po zgonach Wrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Wrocław. Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po zmarłym w wyniku samobójstwa?

Całodobowe sprzątanie po zgonach Wrocław to specjalistyczna usługa, którą oferuje firma Kastelnik w całym województwie dolnośląskim. Poznaj naszą szeroką ofertę usług takich jak dezynfekcja mieszkań po zmarłych i czyszczenie śladów krwi suchym lodem. Współpracujemy nie tylko z firmami czy spółkami obsługującymi wspólnoty mieszkaniowe. Również, a może przede wszystkim, nasze prace wykonujemy dla prywatnych klientów z Wrocławia, najczęściej rodzin zmarłego. To co nas wyróżnia i czym możemy się pochwalić, to wieloletnie doświadczenie w branży i szerokie grono zadowolonych klientów na terenie całego województwa dolnośląskiego. Działamy także w innych lokalizacjach i chętnie przyjedziemy do Ciebie nawet na drugi kraniec Polski. Bo niezwykle ważne jest dla nas usatysfakcjonowanie klientów. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, by utrzymać tytuł jednej z najlepszych firm w branży na rynku funeralnym. Chcemy, aby usługa tj. czyszczenie lokalu po zgonie była zawsze świadczona na jak najwyższym poziomie.

sprzątanie mieszkań po zgonach Wrocław

Sprzątanie po zmarłych Wrocław wymaga stosowania profesjonalnych środków chemicznych!

Naszą renomę zawdzięczamy nie tylko doświadczeniu, ale także  wykwalifikowanemu personelowi. Inwestycja w sprzątanie mieszkań po zmarłych we Wrocławiu to dobra rodzinna decyzja. W firmie Kastelnik stale szkolimy naszych pracowników i nie oszczędzamy na sprzęcie do dezynfekcji  pomieszczeń, ani na środkach chemicznych, wśród których zawsze wybieramy te z atestem. Jakościowa chemia pozwala na perfekcyjne usunięcie wszystkich drobnoustrojów i neutralizację przykrego zapachu ciała w stanie rozkładu. Co ważne, zabieg dezynfekcji pomieszczeń po śmierci przeprowadzamy z zachowaniem zasad BHP tak, aby odkażanie nie miało żadnych skutków ubocznych. Dla nas liczy się precyzja i dbałość o jakość odkażania. Gwarantujemy, że nawet najciaśniejszy kąt pomieszczenia, gdzie doszło do zgonu zostanie przez naszą ekipę idealnie wyczyszczony i odświeżony. Usuwanie krwi z podłogi mieszkania to czynność, którą należy wykonać jak najszybciej po wyniesieniu zwłok.

dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych osobach

Zdjęcie: człowiek w kombinezonie ochronnym do dezynfekcji i masce na twarzy © 2022 Kastelnik

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach – odkażanie ozonem

Zainteresowała Cię nasza działalność? Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z naszej firmy. Już dziś umów się na bezpłatną wycenę zlecenia z darmowym dojazdem w okolicach Wrocławia. Pracujemy wszystkie 7 dni w tygodniu. Nie czekaj, od razu zamów ozonowanie pomieszczeń i dezynfekcji po śmierci w twoim lokalu.  Nasza całodobowa infolinia jest do Twojej dyspozycji.

Wrocław, firma sprzątająca po zmarłych

Zdjęcie: Kastelnik, firma sprzątająca po zmarłych Wrocław, woj. dolnośląskie

Śmierć samobójcza – jak wygląda sprzątanie po samobójcy?

Sprzątanie pokoju po samobójczej śmierci to częste zlecenie w naszej firmie. Nie ukrywamy, że nierzadko w pracy spotykamy się z pomieszczeniem brudnym od krwi i płynów ustrojowych. Czyszczenie takiego miejsca po śmierci, zwykle samobójczej, polega na usuwaniu śladów krwi, utylizacji mebli i skażonych krwią przedmiotów oraz odkażaniem całego pomieszczenia.

Wykonując sprzątanie mieszkań i domów po śmierci nienaturalnej zawsze zachowujemy najwyższą dyskrecję. Wiemy doskonale, że samobójstwo ogromnie wpływa na bliskich zmarłego. Jest to nierzadko ogromny szok, z którym trudno się pogodzić. Minimalizując stres, pomagamy poszkodowanym w powrocie do normalności. Z zachowaniem empatii i szacunku wykonujemy profesjonalnie pełną dezynfekcję lokalu, przywracając go w pełni do ponownego użytkowania. Oferujemy każdy rodzaj dezynfekcji w tym wysokiej jakości zamgławianie lub dezodoryzowanie pokojów po zmarłych.

ozonowanie, usuwanie zapachu po śmierci

Jak usunąć zapach po zmarłej osobie z mieszkania?

Mając ogromne doświadczenie, wiemy jak skutecznie usunąć zapach, który pojawia się w pomieszczeniach, w których doszło do zgonu. Nierzadko podczas odkrycia zwłok okazuje się, że martwe ciało jest przyczyną bardzo drażniących woni. Co więcej, gdy ciało leży dłużej niż dobę, poza przykrym zapachem może dojść do wydobycia się z niego niebezpiecznych substancji. Taka sytuacja jest potencjalnie niebezpieczna, gdyż tzw. trupie jady z gnijącego ciała są bardzo trujące dla  ludzi i zwierząt. Aby zniwelować ryzyko zakażenia, należy wezwać naszą firmę, aby szybko i skutecznie przeprowadziła dezynfekcję miejsca używając najlepszych środków. Jako eksperci i zaufana marka, przyjeżdżamy z pomocą do klienta w błyskawicznym tempie, często w kilka godzin od zgłoszenia. Pamiętaj, że wezwanie firmy do sprzątania po zmarłym  w przypadku rozpoczęcia procesów gnilnych jest obowiązkiem właściciela budynku. To konieczność, która może uratować życie innych mieszkańców.

zgon w domu z krwią na podłodze

Zdjęcie: krew na panelach podłogowych w mieszkaniu przed czyszczeniem i dezynfekcją.

Zastosowanie ozonu przy dezynfekcji mieszkań

W sprzątaniu po zgonie naszym sprzymierzeńcem jest ozon, który neutralizuje wszelkie pozostałości po zmarłym, w tym zapach. Dezynfekcja ozonem, czyli ozonowanie to zabieg, który mogą przeprowadzać tylko osoby przeszkolone. Nie polecamy wykonywać ozonowania amatorską metodą na własną rękę, gdyż niewłaściwe użycie ozonatora może doprowadzić do wypadków i utraty zdrowia. Znacznie lepiej skorzystać z oferty profesjonalistów, takich jak fachowcy z marki Kastelnik, którzy mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę w temacie, a także wystawią certyfikat. Postaw na jakość i miej pewność, że dezynfekcja po śmierci została wykonana ze 100% dokładnością.

Ilu mamy samobójców – zatrważające statytski

Z szacunków wynika, że każdego roku ok. milion ludzi na świecie popełnia samobójstwo w miejscu swojego mieszkania. Znaczną część tej liczby stanowią mężczyźni. Niestety Wrocław jest miastem, gdzie do prób samobójczych dochodzi bardzo często. Oczywiście istotne jest wprowadzenie systemowej profilaktyki samobójstw i zwiększanie świadomości mieszkańców o powodach prób samobójczych.

Czynnikami, które mogą pobudzać, do samobójstw są m.in.:

 • zaburzenia psychiczne;
 • uzależnienia od używek;
 • uwarunkowania religijne;
 • genetyka;
 • problemy z rodziną.

Brak wiedzy ludzi powoduje, że samobójstwo bywa postrzegane jako sposób spełnienia pragnień o lepszym życiu. Nic bardziej mylnego – targanie się na własne życie to najczęściej próba zwrócenia uwagi cierpiącej osoby na siebie i jej problemy. To akt desperacji, za którym stoją zaburzenia, choroby i wieloletnie cierpienie.

Sprzątanie po zgonach Wrocław – utylizacja i opróżnianie mieszkań

Nierzadko do samobójstw dochodzi, gdy osoby targające się na swoje życie znajdują się dłużej same w domu bez kontaktu z bliskimi. Nie dziwią więc sytuacje, gdy ciało samobójcy odnajdywane jest po dłuższym czasie, w którym doszło już do rozkładu. Niezbędne w takiej sytuacji jest wezwanie fachowej i rzetelnej firmy sprzątającej, która wykona pełną dezynfekcję miejsca zgonu.

Dolny Śląsk, opróżnianie mieszkań po zgonach

Zdjęcie: porzucony fotel – nie wyrzucaj śmieci po zgonie na ulice Wrocławia!

Jaka jest toksycznosć martwego ciała człowieka?

Nie każdy wie, że części tkanek czy krew to zbiorowisko potencjalnie groźnych substancji, które mogą doprowadzić do zakażenia zdrowej osoby.  Lokale, w których doszło do śmierci samobójczej muszą koniecznie zostać odpowiednio zdezynfekowane i wyczyszczone, jeśli chcemy w nich zamieszkać lub je sprzedać, Nie ryzykuj, powierz prace specjalistom. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu realizacji holistycznego sprzątania  po zgonie.

Jakie są najczęstsze przyny śmierci w pracy?

Zgon będący następstwem tragicznego wypadku w miejscu pracy to bezdyskusyjnie wielka tragedia. Tym bardziej że tego  typu zdarzenia mają miejsce częściej niż myślimy. Zwłaszcza wiele wypadków dzieje się na budowach. Na co dzień w naszym sąsiedztwie mogą mieć miejsca przerażające w skutkach zdarzenia. Często nie są nagłaśniane, więc okoliczni mieszkańcy o nich po prostu nie wiedzą. Oczywiście po wypadku prowadzone jest dokładne dochodzenia a służby zbierają wszystkie  informacje na temat wypadku, w tym:

 • określenie liczby osób, które znajdowały się na miejscu zdarzenia;
 • ustalenie, kto posiadała prawa do wykonania dokumentacji budynku,
 • szczegółowe zbadanie miejsca zgonu.
 •  usuwanie ciała,

Aby zdobyć jak najwięcej informacji policjanci badają miejsce wypadku i rozmawiają ze świadkami, zwykle za pomocą wywiadu. Podobne czynności są wykonywane po samobójstwach. Tutaj zawsze również konieczna jest ingerencja policji. W kolejnym kroku należy zająć się sprzątaniem i oczyszczeniem miejsca wypadku. Takie czyszczenie po zgonie we Wrocławiu, który zaistniał na skutek wypadku to zadanie dla profesjonalnej firmy z branży sprzątającej.

sprawdzona firma sprzątająca z Wrocławia

Certyfikat dezynfekcji i sprzątania po zgonie Wrocław © 2022 Kastelnik

Sprzątanie po zmarłym Wrocław – Dolny Śląsk usługi 7/24

Na usługi firmy Kastelnik składa się wiele etapów kompleksowego sprzątania po zgonie. Wśród nich wymienić możemy odkażanie miejsc użytku publicznego na obszarze miasta, sprzątanie po wypadku budowlanym, odkażanie przestrzeni po chorobach zakaźnych. Wszystkie te operacje warto i należy przeprowadzić w jak najkrótszym czasie – to wymóg prawa ale i zasad BHP. Warto więc wspomóc się umiejętnościami specjalistów w branży usług funeralnych. Zadzwoń do ekipy firmy Kastelnik. Od  lat sprzątamy lokale dla klienta indywidualnego oraz korporacyjnego.

 • Sprzątanie śladów rozkładu po zgonach Wrocław 24h;
 • holistyczne sprzątanie po zmarłym po śmierci naturalnej;
 • jakościowe sprzątanie wrocławskich ulic po śmierci samobójczej;
 • odkażanie pomieszczeń po zgonie woj. dolnośląskie;
 • mycie powierzchni i usuwanie śladów krwi po trupie;
 • pełna dezynfekcja twojej firmy, mieszkania po zaistniałym zgonie;
 • dezynfekcja miejsc po rozkładzie ciał;
 • ozonowanie pokoi  i innych miejsc po zmarłym na terenie firmy klienta;
 • utylizacja mienia po zmarłym
 • sprzątanie mieszkań po zgonie;
 • wieloetapowa dezynfekcja domów i usuwanie toksyn po śmierci;
 • ozonowanie firm i biur po zmarłym pracowniku.
 • Ozonowanie i dezodoryzacja po zgonie.

faq, najczęściej zadawane pytania

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonie?

Koszty, które trzeba pokryć za usługę czyszczenia po zgonach, są wyliczane zawsze jednostkowo i indywidualnie w ramach wyceny na miejscu zdarzenia. We Wrocławiu cena podstawowego zabiegu dezynfekcji jednego pomieszczenia zaczyna się od 700 zł, ale może sięgnąć kilku tysięcy złotych, jeśli konieczna jest utylizacja całego mieszkania.

Od czego zależy cena odkażania domu po zmarłym?

Koszty sprzątania lokalu po zmarłej osobie są zależne od naprawdę wielu różnych czynników. Z najistotniejszych wymienić można: metraż mieszkania, ilość mebli do wyniesienia, przedmioty do utylizacji itp.

Co to jest żałoba suicydalna?

Żałoba suicydalna to pojęcie oznaczające okres żałoby po stracie bliskiego, który stracił życie w wyniku samobójstwa. Rodzina i przyjaciele samobójcy mają często nieodparte wrażenie, że uczyniły coś złego, albo, że nie zrobiły czegoś ważnego, aby zapobiec tragedii do której doszło. Niestety czasami ten stan wymaga terapii psychologicznej.

dezynfekcja domu po śmierci

Wrocław – dezynfekcja mieszkań po zmarłych, usługi Kastelnik

Usługi dezynfekcji po zmarłych to skomplikowane zabiegi, które wymagają odpowiedniego podejścia technika zajmującego się sprzątaniem po śmierci. Jeśli chcesz poznać tajniki naszej pracy, zadzwoń lub napisz e-mail a my odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z  kompleksowym sprzątaniem po zgonach we Wrocławiu, Możemy też przygotować bezpłatną wycenę z bezpłatnym dojazdem na miejsce. Nasi eksperci wskażą Ci najszybszy termin realizacji zlecenia. Nie czekaj, skontaktuj się już dzisiaj.

Kastelnik sp. z o.o. – fachowe i jakościowe sprzątanie po zmarłych na Dolnym Śląsku dla osób prywatnych i firm. Działamy szybko i efektywnie w branży dezynfekcji mieszkań po śmierci na terenie, nie tylko województwa dolnośląskiego, ale również w całej Polsce!

Znajdziesz nas także w: Bolesławiec, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Świdnica, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Lubin oraz w mniejszych miejscowościach.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%