Sprzątanie po zgonach Wołów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Wołowie. Jakie są najczęściej popełnianie błędy przez osoby sprzątające miejsca po zgonie?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Śmierć to trudny temat, który dotyczy każdego z nas. Problem pojawia się, gdy zgon następuje w mieszkaniu, a rodzina zmarłego nie wie, jak doprowadzić lokal do porządku. Rozstrzygnięcie tego problemu to sprzątanie po zmarłych Wołów, kompleksowa usługa realizowana przez firmę Kastelnik na terenie całego woj. dolnośląskiego.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Wołowie.

Dezynfekcja kadaweryny i putrescyny w mieszkaniu po śmierci – Kastelnik.

Jakie są nasze atuty?

 • Wykwalifikowany personel, co ma duże znaczenie w przypadku sprzątania w skażonym środowisku.
 • Możliwość usunięcia zapachu nadtleniem wodoru z preparatem do neutralizacji odoru.
 • Ozonowanie pomieszczeń na wysokim stężeniu O3, powyżej 10 ppm.
 • Usługi sprzątania po zmarłych dostępne są dla osób prywatnych i firm przez całą dobę.
Sprzątanie po zmarłych Wołów

Czyszczenie miejsca po zmarłym w Wołowie w powiecie wołowskim.

Eksperci z branży DDD przekonują, że nie warto sprzątać mieszkań samodzielnie po śmierci, ponieważ stwarza to poważne zagrożenie dla zdrowia. Usługi sprzątania miejsca zgonu w powiecie wołowskim obejmują nie tylko usuwanie płynów ustrojowych, ale również sprzątanie biur po zdiagnozowanym przypadku choroby i ich odkażanie za pomocą ozonu, a także mycie okien i parapetów z martwych much.

Profesjonalne sprzątanie po zgonach Wołów dla osób prywatnych

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Wołowie to odpowiedzialne zadanie, które świadczymy dla osób prywatnych i firm. Dezynfekcja mieszkań z trujących patogenów i niebezpiecznych związków chemicznych to nie tylko usuwanie płynów ustrojowych, ale również eliminacja nieprzyjemnych zapachów. Do zgonu często dochodzi w mieszkaniu w bloku, a smród rozkładającego się ciała jest wyczuwalny na klatce schodowej. Każda firma sprzątająca miejsca po osobach zmarłych musi zmierzyć się w pierwszej kolejności z tym nieprzyjemnym zapachem.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Wołów

Czy jest sposób na usunięcie smrodu po zwłokach w stanie rozkładu?

W mieszkaniu denata często można znaleźć fragmenty tkanek ludzkich, ale to właśnie usuwanie zapachu wymaga odpowiednich kwalifikacji zawodowych i sprzętów do dezynfekcji skażonych powierzchni. Niezbędny jest także jednorazowy kombinezon ochronny, maska na twarz i rękawiczki. Niestety na rynku sprzątania po zgonach istnieje wiele podmiotów, które oferują pseudo profesjonalne usługi sprzątania, a podczas świadczonej pracy popełniają sporo pomyłek. Do najczęściej spotykanych błędów zaliczyć można wyrzucanie śmieci do lasu oraz nielegalną utylizację skażonych krwią przedmiotów.

Wypełnij formularz i zamów sprzątanie w firmie Kastelnik

Sprzątanie po zmarłej osobie jeszcze nigdy nie było tak proste! Zlecenie usługi można wykonać szybko poprzez wypełnienie krótkiego formularza, a my skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie po otrzymaniu zgłoszenia. Możesz również zadzwonić na naszą całodobową infolinię i przedstawić problem albo wysłać wiadomość pocztą elektroniczną. Średni czas dojazdu techników na miejsce zgonu wynosi od 3 do 6 godzin. Jeśli chodzi o czas potrzebny na kompletne wysprzątanie lokalu mieszkalnego po zmarłym, to średnio wynosi on około 12 godzin.

Bezpłatna wycena czyszczenia miejsca śmierci – zamów usługę!

W naszej ofercie znajduje się bezpłatna wycena czyszczenia miejsca śmierci. Sprzątanie po zgonach to niebezpieczna praca z wirusami i bakteriami w skażonym środowisku i lepiej jej nie wykonywać samodzielnie. Wypełnienie formularza kontaktowego to pierwszy krok, dzięki któremu, całkowicie za darmo poznasz całkowity koszt usługi tj. sprzątanie mieszkania po zmarłym członku rodziny.

Wystarczy wysłać e-mail albo skontaktować się z nami telefonicznie, by technicy pojawili się na miejscu zdarzenia i dokonali wyceny. Warto dodać, że po wykonaniu czyszczenia miejsca śmierci klient otrzymuje pełną dokumentację, fakturę oraz certyfikat dekontaminacji mieszkania, w którym określona jest m.in. data dezynfekcji i rodzaj użytego preparatu biobójczego. Istotne jest to, iż ozonowanie pomieszczeń, które ma miejsce podczas niemal każdego zlecenie, usuwa ponad 90% drobnoustrojów i patogenów już w pierwszej fazie sprzątania.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – kontakt 7 dni w tygodniu
Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach

Jedną z wielu usług firmy Kastelnik jest zamgławianie pomieszczenia suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Sprzątanie Wołów i pseudo dezynfekcja mieszkań w powiecie wołowskim

Okazuje się, że spośród tych najczęściej popełnianych błędów można wyróżnić również, takie wpadki jak np. wyrzucanie skażonych przedmiotów do osiedlowych śmietników oraz odkażanie środkiem biobójczym bez usunięcia źródła, co można określić mianem pseudo dezynfekcji. Innym problemem podczas sprzątania po zwłokach jest niedokładne czyszczenie śladów krwi np. bez demontażu podłóg.

Sprzątanie pomieszczenia po zmarłym Wołów – najlepsza oferta

Sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych po zmarłych osobach w Wołowie to bezpieczne doprowadzanie mieszkania po śmierci do porządku, wszystko od A do Z. Tak naprawdę nieistotne, czy szukasz pomocy do dezynfekcji, czy do opróżnienia mieszkania i wywozu starych mebli, wszystkie usługi możesz zlecić w jednym miejscu.

Certyfikat dezynfekcji

Technicy firmy Kastelnik w województwie dolnośląskim wykonują zarówno transport gabarytów z mieszkania, mycie podłóg z krwi, jak i odkażanie pomieszczeń ozonem. Wiele osób z branży specjalistycznego sprzątania zaleca, by wykonywać także ozonowanie klatki schodowej, jeśli do zgonu doszło w bloku. Często nieprzyjemny zapach i patogeny unoszą się także na klatce, gdzie dostają się przez szczeliny i wentylację. Zapewniamy kompleksowe usługi czyszczenia po zmarłych, które świadczymy z pełną dyskrecją i empatią do każdego klienta.

Gdzie najczęściej realizuje się czyszczenie po zgonach?

 • Mieszkanie,
 • Klatka schodowa,
 • Stara piwnica.

Dezynfekcja po zgonie Wołów i inne miejscowości

Niezależnie od rodzaju skażenia, krwi i płynów ustrojowych z podłogi, lepiej nie czyścić samodzielnie. Zdecydowanie lepiej zamówić profesjonalne sprzątanie. Zwykle mieszkanie po zgonie pełne jest groźnych patogenów i trupich jadów, które mogą powodować poważne zatrucia organizmu i problemy ze strony układu pokarmowego i krwionośnego.

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – potwierdzona certyfikatem

Jednym z ważniejszych etapów podczas porządkowania mieszkania po zmarłym jest dezynfekcja po zgonie prowadzona przy użyciu skutecznych preparatów z atestem i sprawdzonych urządzeń do odkażania powierzchni. W swojej pracy sięgamy tylko po najskuteczniejsze środki zawierające czwartorzędowe związki amoniowe i aldehydy, a w dezynfekcji mechanicznej – kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 ppm do 240 ppm. Każda solidna firma sprzątająca powinna mieć tego typu urządzenia na magazynie!

Gdzie nas jeszcze znajdziesz w woj. dolnośląskim:

Kastelnik, firma sprzątająca Wołów

Certyfikat z firmy sprzątającej Kastelnik.

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w powiecie wołowskim

Szukasz dobrej jakości środka do dezynfekcji mieszkania po zgonie? Warto postawić na profesjonalną ekipę sprzątająca i im zlecić tego typu usługi. Płyn ustrojowy na podłodze lub rozlana krew na zagrożenie bakteriologiczne, który należy usunąć jak najszybciej przy pomocy środków biobójczych. Po czyszczeniu podłóg z wydzielin pośmiertnych dobrze jest wykonać zamgławianie ULV, zwane zimną mgłą, które polega na rozpylaniu w pomieszczeniu cząsteczek ze środkiem dezynfekującym. Jakie są najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Wołowie?

Usługi sprzątania Wołów

Ile kosztuje utylizacja mebli skażonych biologicznie?

Przedmioty skażone biologicznie i meble powinny być utylizowane w przeznaczonych do tego miejscach, a wyrzucanie ich na osiedlowy śmietnik jest zabronione. Cena za utylizację mebli skażonych biologicznie w spalarni to 100 zł za kilogram

Czym usunąć zapach po trupie w domu?

Nieprzyjemny zapach po trupie w domu jest niemożliwy do wywietrzenia, a można go usunąć tylko przy pomocy specjalistycznych technik dezodoryzacji. Doskonałym sposobem na usuwanie woni po zwłokach jest ozonowanie, które trwale eliminuje wszelkie niechciane zapachy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%