Sprzątanie po zgonach Wołomin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Wołominie. Ile kosztuje opróżnianie mieszkania po nieboszczyku?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Zgon w domu to traumatyczne przeżycie, tym bardziej, gdy przyjdzie Ci zmierzyć się z usuwaniem płynów ustrojowych i segregacją rzeczy zmarłego. Sprzątanie po zgonach Wołomin woj. mazowieckie jest usługą specjalistyczną, którą zamówisz w firmie Kastelnik o każdej porze dnia i nocy. Całodobowo obsługujmy również miejscowości Radzymin, Tłuszcz, Zielonka.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Wołomin

Usunięcie płynów ustrojowych i śladów krwi jest wykonywane przez specjalistów firmy Kastelnik podczas czyszczenia mieszkań.

W ramach usługi tj. czyszczenie mieszkania po zwłokach możesz zlecić nam także opróżnianie mieszkania z przedmiotów po nieboszczyku i transport rupieci do specjalnej spalarni. W zależności od wielkości likwidowanego mieszkania i ilości rzeczy do utylizacji za opróżnianie pomieszczenia zapłacisz minimum 800 zł.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Dezynfekcja podłóg z płynów ustrojowych

Jednym z podstawowych etapów w ramach sprzątania po zmarłych w Wołominie jest czyszczenie podłóg z krwi i płynów ustrojowych. Samodzielne usuwanie wydzielin biologicznym to wysokie ryzyko narażenia na zatrucie organizmu, jeśli wykonywane jest przez niedoświadczone osoby.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach w Wołominie

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: usuwanie robaków po zmarłych

Patogeny przenoszone z miejsca na miejsce to ryzyko zakażenia również osób trzecich. Nasi wykwalifikowani pracownicy dobrze wiedzą, jak powinno wyglądać prawidłowo przeprowadzone usuwanie potencjalnie szkodliwych patogenów z miejsca zgonu.

W tym celu zakładają odzież ochronną i sięgają po atestowane preparaty dezynfekujące z chlorem i nadtlenkiem wodoru. Często w dezynfekcji krwi z podłóg wykorzystywane jest także mycie suchym lodem, które jest znacznie szybsze i wydajniejsze niż standardowe czyszczenie ręczne.

Usługi sprzątania po zgonach Wołomin

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniach po śmierci często wymagają usunięcia krwi z podłogi.

Sprzątanie miejsca rozkładu zwłok wymaga odpowiedniego przeszkolenia i profesjonalnych narzędzi do dezynfekcji. Dlatego nasi specjaliści nieustannie uzupełniają swoją wiedzę, a nasz park technologiczny rozrasta się o nowe maszyny i sprzęty do sprzątania powierzchni.

Czyszczenie mieszkania po zwłokach i usuwanie patogenów

Twój współlokator odebrał sobie życie we wspólnie wynajmowanym mieszkaniu? Sprzątanie po zgonach to także sprzątanie po samobójstwie Wołomin, a nawet alternatywnie oczyszczanie miejsca zbrodni z niebezpiecznych patogenów.

Kastelnik różne usługi dezynfekcji

W takich sytuacjach zwłoki martwej osoby często pozostają w mieszkaniu przez całe dnie, a nawet tygodnie, zanim po długim czasie zostaną odnalezione. Powoduje to namnożenie się groźnych trupich jadów, a nieznośny odór dociera nawet do sąsiadów. Wystarczy jeden telefon, a pojawimy się na miejscu zdarzenia jeszcze tego samego dnia.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: dezodoryzacja mieszkania po zgonie

Klatka po trupie

Podczas dezynfekcji po trupie nie można zapominać o klatce schodowej.

Sprzątanie mieszkań po śmierci z firmą Kastelnik

Niezależnie od tego, czy poszukujesz firmy, która opróżni mieszkanie po zmarłej osobie, czy specjalisty od dezynfekcji krwi z pomieszczeń, firma Kastelnik działa na wielu płaszczyznach w zakresie usług tj. sprzątanie po zgonach w powiecie wołomińskim.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

W naszej ofercie znajdziesz takie usługi:

 • Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń po zmarłych osobach;
 • Sprzątanie po zmarłych Wołomin i okolice
 • Sprzątanie mieszkań zaniedbanych w powiecie wołomińskim, w miastach: Radzymin, Tłuszcz, Zielonka.
 • Usuwanie nieprzyjemnego zapachu;
 • Czyszczenie po zwłokach w mieszkaniach osób prywatnych;
 • Dezynfekcja miejsc śmierci w miejscu pracy;
 • Czyszczenie po zgonach Wołomin po wypadkach komunikacyjnych;
 • Zamgławianie pomieszczeń metodą ULV i suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • Opróżnianie mieszkań po zgonie Wołomin i okolice.

Doświadczyłeś zgonu w mieszkaniu w mieście Wołomin? Sprzątanie zlecisz szybko, dzwoniąc na infolinię Kastelnik, która czynna jest całą dobę.

Pomoc po śmierci bliskiego

Nie zwlekaj – jesteśmy dostępni pod telefonem 24/7!

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Szukasz eksperta od dezodoryzacji pomieszczeń po zmarłych? Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie dezynfekcji profesjonalnej firmie sprzątającej po zgonach w Wołominie. Technicy sprzątania miejsc śmierci nie tylko zneutralizują ślady biologiczne w mieszkaniu, ale dzięki ozonowaniu skutecznie usuną uporczywą woń po trupie. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o sprzątaniu po zmarłej osobie.

Sprzątanie Wołomin

Jak pozbyć się starej wersalki w krwi?

Stara wersalka zabrudzona krwią nie może być wyrzucana w publicznych kontenerach na śmieci. Nie dość, że jest to przedmiot gabarytowy, to jeszcze stanowi zagrożenie biologiczne dla osób trzecich. Wyrzucanie starych mebli najlepiej zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej, która zawiezie skażone przedmioty do spalarni.

Ile kosztuje czyszczenie zaniedbanego mieszkania?

Cena za czyszczenie mieszkania zaniedbanego może być różna w zależności od wielkości lokalu i ilości rzeczy do utylizacji. Dlatego koszt sprzątania zagraconych pomieszczeń ustalany jest indywidualnie z klientem. Najczęściej kwoty te zaczynają się od 800 zł za sprzątanie jednego pomieszczenia.

Czym usunąć robaki po zgonie w domu?

Ważne jest, aby zidentyfikować, jakie rodzaje robaków pojawiły się w domu zmarłej osoby i sprawdzić, czy są żywe, czy martwe. Można w tym celu skonsultować się ze specjalistą z firmy sprzątającej po zgonach. Jeżeli robaki są martwe, to należy je umieścić w pojemniku na martwe owady i przekazać do utylizacji. W przypadku, gdy robaki dają oznaki życia, to należy je zneutralizować za pomocą środka owadobójczego i przeprowadzić ozonowanie wszystkich pomieszczeń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%