Sprzątanie po zgonach
Wodzisław Śląski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dla zarządców nieruchomości oferujemy sprzątanie po zmarłych w Wodzisławiu Śląskim.

Oferujemy Państwu specjalistyczną usługę sprzątania po zmarłych w Wodzisławiu Śląskim. W ramach przeprowadzanych prac sprzątania po rozkładających się zwłokach wykonujemy: dokładne oczyszczenie skażonych powierzchni mieszkania, odkażanie oraz utylizacja przedmiotów po zmarłej osobie. Dużą dogodnością dla naszych klientów jest całodobowa infolinia. Mogą Państwo do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Dla naszych klientów z Wodzisławia Śląskiego z dzielnic Wilchwy, Kokoszyce, Jedłownik oraz Nowe Miasto oferujemy szybką realizację w czasie do 24 godzin.

Znamiona śmierci

Po stwierdzeniu zgonu w organizmie zmarłego dochodzi do szeregu reakcji chemicznych. Są one naukowo nazywane znamionami śmierci. Jak przebiega śmierć? Jakie są etapy śmierci? Okres agonii- wówczas mamy do czynienia z osłabieniem organizmu oraz z brakiem łaknienia. Symptomy, które wskazują na to, że mamy do czynienia z nią to:

  • Pogorszenie się stanu zdrowia,
  • organizm jest wyczerpany,
  • chory nie może mówić,
  • spadek masy ciała.

Podczas procesu rozkładu organizmu z otworów ciała człowieka może wypływać płyn gnilny oraz inne substancje, które mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia. Powszechnie wiadomo, iż po śmierci człowieka wytwarza się z trupi jad. Dlatego, jeśli w mieszkaniu doszło do zgonu, a ciało leżało w nim przez jakiś czas, winniśmy zadbać o profesjonalne sprzątanie po zmarłym w Wodzisławiu Śląskim. Co to oznacza? Sprzątanie z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznych środków czyszczących, przez wykwalifikowanego specjalistę. Firma Kastelnik sprzątanie po zgonach to zespół specjalistów, którzy działają na całym Śląsku szybko i dyskretnie.

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Kastelnik Wodzisław Śląski

  • sprzątanie po zmarłych w Wodzisławiu Śląskim;
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po gnijących się zwłokach;
  • czyszczenie wodzisławskich mieszkań po morderstwie;
  • dezodoryzacja piwnic po śmierci samobójczej;
  • utylizacja skażonych mebli.

Słownik sprzątanie po zmarłych Kastelnik – znamiona śmierci

Znamiona śmierci to procesy odbywające się w organizmie po zgonie. Z biegiem czasu w wyniku ustania krążenia, pogłębiają się. Z upływem każdej godziny pojawiają się nowe, by do 12 godzin w pełni się wykształtować. Nazywane są wczesnymi cechami śmierci. Należą do nich m.in. plamy opadowe oraz stężenie pośmiertne. 

Sprzątanie funeralne po śmierci w Wodzisławiu Śląskim

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów pod telefonem przez 24/7. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najbliższego terminu dezynfekcji domu po śmierci w ramach sprzątania po zmarłych na terenie Wodzisławia Śląskiego i okolic. Przed przystąpieniem do pracy nasi technicy bezpłatnie wycenią usługę.

Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%