Sprzątanie po zgonach
Wodzisław Śląski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zgonach Wodzisław Śląski. Gdzie pozbyć się wyposażenia mieszkania po śmierci w domu?

Zgon w domu? Jeśli szukasz specjalistycznej usługi na sprzątanie po zgonach Wodzisław Śląski, firma Kastelnik służy pomocą. Zapewniamy niedrogie i bezpieczne usługi tj. dezynfekcja po zmarłych oraz czyszczenie krwi z podłogi, które są świadczone zgodne z polskimi przepisami — gwarantujemy przy tym maksymalną dyskrecję.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Bez względu na okoliczności śmierci specjalizujemy się w odkażaniu mieszkań po zmarłych i oferujemy szeroki zakres usług:

 • sprzątanie mieszkania po śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja po zgonie w samotności;
 • utylizacja termiczna przedmiotów zmarłej osoby w spalarni;
 • odkażanie wyposażania mieszkania;
 • usuwanie śladów krwi;
 • prace remontowo — wykończeniowe np. skuwanie tynków, zrywanie tapet.

 

Odkażanie miejsc śmierci przy pomocy atestowanych środków chemicznych

Zastanawiasz się, przy pomocy jakich środków można odkazić mieszkanie po zmarłym? Podczas takiego procesu jak dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Wodzisław Śląski technicy sięgają po specjalistyczne preparaty biobójcze. To właśnie przy użyciu takich środków możliwe jest zneutralizowanie płynów biologicznych na podłodze.

Środki chemiczne stosowane w odkażaniu miejsc śmierci to silne preparaty zwalczające wszelkie drobnoustroje i chorobotwórcze mikroorganizmy żywe. Oczywiście celem są te bakterie i zarazki stanowiące zagrożenia dla zdrowia. Takie dezynfektanty neutralizują bakterie, wirusy i niebezpieczne patogeny po rozkładzie ciała.

Dezynfekcja po zgonie Wodzisław Śląski

Specjalistyczne preparaty biobójcze z reguły bazują na chlorze, fenolu czy nadtlenku wodoru. Inne skuteczne substancje chemiczne to czwartorzędowe sole amoniowe albo alkohol izopropylowy. Zastosowanie w dezynfekcji funeralnej znajdują również środki chemiczne wykorzystywane do zabiegu zamgławiania suchą albo zimną mgłą.

Tylko profesjonalna dezynfekcja po zmarłych w powiecie wodzisławskim realizowana jest przy pomocy atestowanej chemii i preparatów o najwyższej skuteczności. Warto o tym pamiętać zlecając odkażanie miejsca po zgonie.

Sprzątanie po zgonach Wodzisław Śląski — utylizacja mebli

W ramach specjalistycznych prac — sprzątanie mieszkań po zgonach w Wodzisławiu Śląskim, nasze usługi odkażania świadczymy przez okrągłą dobę. Warto dodać, iż wiele osób zamawia nie tylko dezynfekcję skażonych biologicznie pomieszczeń, ale również opróżnienie całego mieszkania z przedmiotów zmarłej osoby.

Utylizacja mebli przeprowadzana jest na kilka sposobów. Wybór właściwej metody zależy od kilku czynników, a jednym z nich jest stopień skażenia mebli tapicerowanych krwią. Warto wspomnieć, iż po śmierci z ciała człowieka wydziela się kilkadziesiąt trujących związków chemicznych.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Wodzisław Śląski

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

Substancje te niebezpieczne dla osób przebywających w skażonym lokalu i to jest właśnie powód, dla którego poplamione krwią przedmioty wymagają utylizacji termicznej. Całodobowa dezynfekcja po zgonach realizowana przez nas jest we wszystkich dzielnicach miasta, np. Kokoszyce, Jedłownik oraz Wilchwy. Jeśli szukasz fachowej obsługi na ozonowanie po zmarłym, jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Dezynfekcja zanieczyszczonego domu po zgonie

Zdjęcie: dezynfekcja mieszkań po zgonach w Wodzisławiu Śląskim © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja mieszkania po zgonie woj. śląskie — dlaczego warto?

Śmierć bliskiej osoby w domu? Nie wykonuj sprzątania po zgonie samodzielnie, taka praca może przynieść więcej szkód, niż pożytku. Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Wodzisław Śląski to proces, którego celem jest neutralizowanie drobnoustrojów chorobotwórczych w całym pomieszczeniu.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Nie każdy wie, że w wyniku rozkładu ciała dochodzi do uwolnienia blisko 32 różnych toksycznych związków chemicznych. Usunięcie trupich jadów możliwe jest za pomocą generatorów ozonu. Taka dezynfekcja jest skuteczna aż w 99,9% wszystkich przypadków.

Ozonowanie pomieszczeń Wodzisław Śląski. Czy ozon to panaceum na nieprzyjemne zapachy?

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych w Wodzisławiu Śląskim nie tylko sterylizuje powietrze i powierzchnie w mieszkaniu, w którym nastąpił zgon, ale i całkowicie eliminuje nieprzyjemny zapach wydobywający się z ciała denata. Do opisanego procesu dezynfekcji można dodać również zamgławianie suchą mgłą, by zwiększyć skuteczność biobójczą aplikowanych preparatów. Po odkażaniu powierzchni można wrócić do mieszkania jeszcze tego samego dnia, 3 godziny po dokładnym wywietrzeniu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Wodzisławie Śląskim.

Całodobowe usługi sprzątania i likwidacji wyposażenia w mieszkaniach po zmarłych w Wodzisławie Śląskim — Kastelnik.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniach po śmierci często wymagają usunięcia krwi z mebli.

Wielu mieszkańców województwa śląskiego pyta, dlaczego dezynfekcja mieszkania po zgonie jest konieczna? Jest to dość często zadawane pytanie i warto bliżej zgłębić, co dzieje się z ciałem po śmierci? Już kilka minuto po wystąpieniu zgonu w organizmie zmarłego dochodzi do szeregu reakcji chemicznych. Są one naukowo nazywane znamionami śmierci.

Podczas procesu rozkładu ciała człowieka, z jego otworów może wypływać płyn gnilny oraz inne substancje szkodliwe dla zdrowia. Zadzwoń do nas i zamów ozonowanie pomieszczeń Wodzisław Śląski. Ta usługa wyeliminuje smród z powietrza, a dodatkowo usunie niebezpieczne związki chemiczne z powietrza.

Dlaczego do sprzątania po zgonie potrzebna jest pomoc?

Powszechnie wiadomo, iż po śmierci człowieka wytwarza się z trupi jad. Dlatego, jeśli w mieszkaniu doszło do zgonu, a ciało leżało w nim przez jakiś czas, winniśmy zadbać o profesjonalne sprzątanie po zgonie. Co to oznacza? Jest to sprzątanie z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznych środków czyszczących, przez wykwalifikowanego specjalistę. Oferujemy solidne sprzątanie po zmarłych, realizowane przez specjalistów z firmy Kastelnik, którzy działają na całym Górnym Śląsku.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – potwierdzone certyfikatem

Co obejmuje profesjonalne sprzątanie po zmarłych?

 • Czyszczenie śladów krwi z podłogi;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • dezynfekcję po zmarłym;
 • ozonowanie mieszkań po śmierci w woj. śląskim;
 • sprzątanie i odkażanie po samobójstwie;
 • usuwane krwi;
 • dezodoryzacja piwnicy po śmierci;
 • utylizacja skażonych mebli.
Ozonowanie po zmarłej osobie, dywan we krwi

Zdjęcie: ozonowanie po zmarłej osobie, dywan we krwi © Kastelnik 2023 Wodzisław Śląski

Usuwanie zapachów po zmarłym — jakie są znamiona śmierci?

Znamiona śmierci to procesy odbywające się w organizmie człowieka po jego zgonie. Z biegiem czasu w wyniku ustania krążenia, wszystkie symptomy są coraz bardziej widoczne. Z upływem każdej godziny jest ich coraz więcej, a po dwunastu godzinach są już widoczne wszystkie. Określane one są fachowo cechami śmierci i zaliczyć do nich można m.in. plamy opadowe oraz stężenie pośmiertne.

Niezwykle charakterystyczny jest również słodkawy zapach śmierci. Podobno, kto raz poczuje ten odór, to zapamięta go już do końca życia. Mówi się, iż nie sposób go pomylić z niczym innym. Usuwanie zapachu po zmarłej osobie, to jeden z etapów skutecznie przeprowadzonej dezynfekcji. Kastelnik poradzi sobie ze wszystkimi nieprzyjemnymi zapachami w budynku, realizując przy tym inne potrzeby rodziny zmarłego. A jeśli nie będziesz zadowolony z naszej usługi — gwarantujemy zwrot gotówki!

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Wodzisław Śląski - firma sprzątająca zmarłym

Certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie otrzymuje każdy klient firmy Kastelnik!

FAQ - czyszczenie po zmarłych Wodzisław Śląski

Robimy wszystko, aby zapewnić, że nasze środki czyszczące nie pozostawiają żadnych plam na podłodze. Używamy skutecznych środków do dezynfekcji i gwarantujemy, iż wszelkie trujące toksyny zostaną zlikwidowane. Odkażanie budynków mieszkalnych po śmierci obejmuje szereg czynności. Wszystkie one zmierzają do usunięcia związków chemicznych, które wydobyły się z ciała zmarłej osoby. Tu nie ma miejsca na kompromisy i te usługi należy wykonać z ogromną starannością. Skażenie biologiczne to realne niebezpieczeństwo, którego nie wolno bagatelizować.

Ile kosztuje czyszczenie po zwłokach?

Koszty dotyczące specjalistycznego czyszczenia mieszkań po zwłokach są wyliczane indywidualnie. Zazwyczaj robi się to podczas bezpłatnej wyceny na miejscu zdarzenia. Cena podstawowej dezynfekcji pomieszczenia zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku dużej ilości skażonych biologicznie przedmiotów.

Jak wygląda dezynfekcja po zgonie?

Nadrzędnym celem ekipy sprzątającej pomieszczenia po zmarłych jest zapewnienie bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom skażonego wcześniej lokalu. Dezynfekcja domu po zgonie polega na usunięciu szkodliwych związków chemicznych, patogenów oraz trupiego jadu. Czynności te realizuje się po uprzednim wyniesieniu mebli i skażonych biologicznie elementów wyposażenia. Do sprawdzonych metod zaliczyć można ozonowanie oraz zamgławianie suchą mgłą.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zmarłej osobie

Specjalistyczne usługi odkażania domów po śmierci!

Wiemy, że utrata bliskiej osoby to niezwykle trudny czas dla wszystkich bliskich zmarłego. Jesteśmy dostępni dla Państwa pod telefonem przez całą dobę. Oferujemy dyskretne usługi odkażania i opróżniania mieszkań po śmierci przez 365 dni w roku. Działamy nie tylko na Śląsku, ale również w innych regionach kraju. Wyślij nam adres miejsca zgonu, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami, np.: usunięciem nieprzyjemnych zapachów, dezynfekcją lokalu oraz utylizacją wyposażenia mieszkania. Oferujemy całkowicie bezpłatną wycenę odkażania i całodobową obsługę klienta. Wszystko, po to, aby odpowiedzieć na trudne pytania i wątpliwości. Zadzwoń dziś – czas na sprzątanie po zwłokach w Wodzisławiu Śląskim!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%