Sprzątanie po zgonach Wisła

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Wiśle. Co robić z płynami ustrojowymi na podłodze?

Zgon w mieszkaniu to nie tylko kwestie formalne do załatwienia, ale również specjalistyczne porządki, które należy wykonać kompleksowo.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja mieszkania to również:

 • usługi sprzątania klatki schodowej w godzinach nocnych, kiedy jest zagrożenie skażeniem;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po jadzie trupim;
 • czyszczenie krwi z podłogi z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa;
 • dezynfekcja powierzchni i przedmiotów skażonych mikroorganizmami chorobotwórczymi;
 • wywóz odpadów niebezpiecznych.
Sprzątanie mieszkania po zgonie Wisła

Ozonowanie pomieszczeń jest nieodzownym elementem dezynfekcji funeralnej.

Dezynfekcja mieszkania z krwi i płynów ustrojowych

Jednym z problemów w lokalu mieszkalnym po zmarłej osobie jest krew i płyny ustrojowe na podłodze. Niezależnie od rodzaju skażenia, krwi i płynów ustrojowych, lepiej nie czyścić samodzielnie. Zdecydowanie lepiej zamówić profesjonalne sprzątanie, które od blisko 10 lat świadczy firma Kastelnik.

Profesjonalne sprzątanie po zgonach Wisła jest najczęściej wykonywane przy pomocy środków biobójczych zawierających chlor i czwartorzędowe związki amoniowe, które nasi technicy precyzyjnie aplikują na skażone powierzchnie.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Wisła

Wykonawcy tej usługi zazwyczaj wyposażone są w specjalne gumowe rękawice, co zapobiega kontaktowi z krwią i płynami ustrojowymi. Takie środki bezpieczeństwa podejmuje się również zdrowia osób przebywających w skażonym pomieszczeniu.

Utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Czy wiesz, że mieszkanie po zmarłym zazwyczaj pełne jest zbędnych rzeczy i przedmiotów osobistych? Profesjonalne sprzątanie po zmarłych na terenie województwa śląskiego wieloetapowa usługa realizowana przez firmę Kastelnik w trybie całodobowym w powiecie cieszyńskim.

Technicy firmy Kastelnik mają duże doświadczenie w odkażaniu podłóg z krwi w płynach ustrojowych. Samodzielne czyszczenie miejsca zgonu to duże zagrożenie – Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątajacej.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

W ramach świadczonych usług możesz liczyć na opróżnianie mieszkania ze starych mebli, usuwanie patogenów z powietrza i ozonowanie pomieszczeń przy stężeniu ozonu powyżej 5 ppm. Specjalistyczne sprzątanie usuwa nie tylko trupi jad, ale także inne związki, które powstały w efekcie rozkładu zwłok i emitowania trujących zarazków.

Rozkład ciała

Rozkładające się ciało po śmierci jest przyczyną gnicia podłogi.

Utylizacja mebli z lokalu to równie ważna usługa, co dekontaminacja pomieszczeń. Nieprzyjemny zapach warto próbować eliminować  już kilka godzin po wyniesieniu ciała. W tym czasie nie wolno otwierać drzwi i okien do skażonego lokalu.

Sprzątanie po zgonie Wisła i okolica

Kompleksowe sprzątanie mieszkania po zgonie w Wiśle to usługa dedykowana dla osób, które chcą oczyścić lokal z niebezpiecznych toksyn i nieprzyjemnej trupiej woni. W procesie specjalistycznego odkażania wykorzystywane są generatory ozonu oraz lampy bakteriobójcze UV, a czasami nawet maszyny do czyszczenia suchym lodem.

Cały proces profesjonalnego sprzątania po śmierci przeprowadza zespół doświadczonych techników z firmy Kastelnik, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty. Zadzwoń do nas i pozbądź się bezpiecznie toksyn w swoim domu.

Odkażanie miejsca po zwłokach

Usuwanie robaków z mieszkania po zgonie świadczymy nie tylko w Wiśle, ale również w innych miastach na terenie całego kraju.

Kastelnik — Twoja profesjonalna firma sprzątająca!

Wykwalifikowani pracownicy firmy sprzątającej Kastelnik

Wykwalifikowani pracownicy z firmy sprzątającej Kastelnik to zespół osób, które zostały przeszkolone do dezynfekcji mieszkań po śmierci. Często do zgonu dochody w miejscu pracy lub na drodze.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – potwierdzone certyfikatem

Czyszczenie po wypadkach śmiertelnych to niełatwe zadanie, dlatego pracownik firmy sprzątającej, który realizuje sprzątanie miejsca zgonu, powinien:

 • odbyć wcześniej szkolenie z zakresu dezynfekcji po zmarłych i posiadać certyfikat zawodowy;
 • mieć specjalistyczny sprzęt jak środki biobójcze, generatory ozonu czy pistolety do dezynfekcji elektrostatycznej;
 • wiedzieć, w jakiej kolejności wykonywać poszczególne etapy sprzątania po zmarłych;
 • posiadać odzież ochronną, którą zakłada w trakcie realizacji każdego zlecenia;
 • przestrzegać zasad BHP i zaleceń sanepidu.
Dezynfekcja po jadach trupich

Specjalista podczas pracy dezynfekcji starego domu po trupie.

Ozonowanie pomieszczeń mieszkania u osób prywatnych w Wiśle

W czasie rozkładu zwłok dochodzi nie tylko do uwolnienia groźnych patogenów, ale i drażniącej węch trupiej woni. Nie jest możliwe jej wywietrzenie, a wręcz jest to niezalecane, ponieważ do zapachu może zlecieć się mnóstwo much i innych owadów.

Rozwiązaniem tego problemu jest ozonowanie mieszkania po zgonie u osób prywatnych. Nasze usługi dezodoryzacji świadczymy nie tylko w miejscach, gdzie doszło do wypadku przy pracy, ale również w prywatnych mieszkaniach i domach w Wiśle.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Wiśle.

Ozonowanie pomieszczeń — całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji.

Szkodliwe patogeny przenoszone przez płyny ustrojowe. Zadbaj o bezpieczeństwo i zamów dezynfekcję!

Istotne jest, aby dezynfekcja po zmarłych przeprowadzana była w odpowiednich warunkach przy zastosowaniu specjalistycznych sprzętów. W przeciwnym razie taki zabieg nie ma sensu. Nie każdy wie, że płyny ustrojowe na podłodze, kanapie czy zasłonie to prawdziwe zagrożenie biologiczne dla osób przebywających w pomieszczeniu bez zabezpieczenia.

Wszędzie tam, gdzie znajduje się, choć odrobina krwi zmarłej osoby, bytują tam groźne patogeny. Dlatego firma Kastelnik realizuje powiązane usługi z zakresu deratyzacji w powicie cieszyńskim — chcemy mieć pewność, że Ty i Twoi bliscy jesteście bezpieczni.

Kastelnik oferuje usługi dezynfekcji mieszkań po zgonie z płynów ustrojowych, stawiając na skuteczność w dezynfekcji miejsc śmierci i stosując atestowane preparaty neutralizujące niebezpieczne patogeny oraz ozonowanie pomieszczeń.

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach dostępne są również w miastach:

Zakład czyszczący funeralnie

Pomagamy w dezynfekcji miejsca zgonu!

Oferujemy również specjalistyczne sprzątanie po samobójstwie Knurów.

 FAQ — najczęściej zadawane pytania

Usuwanie śladów krwi to niełatwe, a zarazem niebezpieczne zadanie dla osób niedoświadczonych. Kontakt z płynami ustrojowymi zmarłego może skutkować zatruciem organizmu i problemami z układem pokarmowym czy krwionośnym. Technicy sprzątania miejsc śmierci wykonują usuwanie śladów krwi z podłóg przy pomocy suchego lodu i środków z chlorem. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w Wiśle.

FAQ zgon Wisła

Jakie zakres sprzątania niezbędny jest po zgonie w domu?

W domu po zgonie konieczna jest dezynfekcja patogenów, usunięcie krwi oraz płynów ustrojowych. Niezbędny krok stanowi wyniesienie skażonych mebli i przekazanie ich do termicznej utylizacji.

Czy ozon to dobry środek biobójczy?

Tak, ozon to dobry środek biobójczy, który eliminuje nie tylko bakterie, wirusy i drobnoustroje, ale również trupi jad po śmierci. Ozonowanie pomieszczeń po zgonie to sprawdzona forma dezynfekcji funeralnej polecana przez specjalistów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%