Sprzątanie po zgonach
Wałbrzych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dogłębne sprzątanie po zmarłych w Wałbrzychu. Skuteczna dezynfekcja domów, mieszkań po zgonie

Specjalistyczna firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach w Wałbrzychu i całym Dolnośląskim. Dyskrecja oraz bezwzględne stosowanie się do zasad BHP to kwestie, których nie można pominąć z uwagi na branżę, w której pracujemy.  Jesteśmy dla wałbrzyskich klientów dostępni od 2013 roku i od tamtej pory działa również nasza całodobowa infolinia. Swoje usługi świadczymy w całym powiecie wałbrzyskim, dojazd w celu wyceny sprzątania po zgonach wykonujemy bezpłatnie we wszystkich dzielnicach miastach np. Wałbrzych Glinik, Wałbrzych Szczawienko oraz Kozice.

Samotna śmierć w domu – skutki rozkładu zwłok

Pęd za pieniądzem, chęć bycia niezależnym, to kwestie, które kierują młodych ludzi, którzy wyprowadzają się od rodziców. Z upływem czasu oni się starzeją i tym samym stają się samotni. Starsza osoba, która mieszka sama, nie jest w stanie dopilnować dokładnie codziennych obowiązków. Zdarza się, że pomieszczenia, w których mieszka są po prostu zaniedbane. Jeśli nie ma bliskiej osoby, która regularnie jej pomaga, to wszystko niszczeje. Telefon raz w tygodniu nie zapobiega samotnemu odejściu z tego świata. Zwłoki, które leżą przez dłuższy czas w mieszkaniu, a ponadto w szczególności w okresie grzewczym z podwyższoną temperaturą w pomieszczeniu, który przyśpiesza rozkład ciała to siedzisko chorobotwórczych drobnoustrojów.

Już w dwie godziny po zgonie dochodzi do rozpoczęcia się jednego z pierwszych znamion śmierci tj. plam opadowych. Wypływający z ciała płyn gnilny to nie tylko niebezpieczne dla zdrowia bakterie, ale i nieprzyjemny zapach, który wnika we wszystkie znajdujące się na miejscu zgonu powierzchnie i przedmioty. W niektórych sytuacjach dochodzi do tego, że konieczne jest kłucie tynków, czy zrywanie podłogi. Zapach śmierci przechodzić może przez ściany na klatkę schodową, wtedy często wychodzi na jaw, że w którymś z mieszkań leży trup. Sprzątanie po zmarłym w Wałbrzychu, to usługa, którą wykonuje profesjonalna firma Kastelnik. Dezynfekcja po zgonach to zadanie dla osób, które są w tym celu przeszkolone i wiedzą jak zabezpieczyć się przed szkodliwymi mikroorganizmami.

Sprzątanie po zgonie Wałbrzych 

  • gruntowne sprzątanie po zgonach w Wałbrzychu oraz w innych miastach na terenie woj. dolnośląskiego;
  • sprzątanie po zgonach powiat wałbrzyski: Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca, Mieroszów;
  • dogłębne sprzątanie po zgonie w wydatnym stanie rozkładu;
  • dezynfekcja po zgonach w wyniku samobójstwa piwnic;
  • dezynfekcja po zmarłych wraz z odkażaniem specjalistycznym;
  • czyszczenie po wypadku i usuwanie śladów krwi;
  • ozonowanie po wypadkach w pracy;
  • usuwanie śladów niebezpiecznych biologicznie po śmierci w przestrzeni publicznej. 
  • ozonowanie po zgonie, po zmarłym;

Jak usunąć zapach śmierci?

Dezodoryzacja funeralna po zgonie to proces mający na celu skuteczne zneutralizowanie uciążliwych zapachów, a nie tylko ich maskowanie. W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne środki chemiczne tzw. eliminatory oraz przejść odpowiednie szkolenie, oraz instruktaż stanowiskowy. W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po zwłokach w zaawansowanej fazie rozkładu. Sprzątanie po zwłokach, i usuwanie zapachu śmierci można realizować przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu o mocy 80 g./h. 

Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie w powiecie wałbrzyskim

Kastelnik usługę sprzątanie po zgonach w Wałbrzychu w województwie dolnośląskim oferuje od 2013 roku. Do przeprowadzenia realizacji dezynfekcji mieszkania po zgonie potrzebni są wyszkoleni pracownicy oraz niezawodny sprzęt. Sprzątanie po zmarłych poprzedza wizyta naszych techników w celu bezpłatnej wyceny. Sprzątanie po zmarłej osobie można umówić poprzez naszą całodobową infolinię.

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych. Zadzwoń do nas!

Znajdziesz nas także w: Bolesławiec, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Wrocław oraz w mniejszych miejscowościach Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca, Mieroszów.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%