Sprzątanie po zgonach Wadowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Wadowicach. Na czym polega neutralizacja trupiego jadu?

Zastałeś ciało nieboszczyka w mieszkaniu? Trudno przygotować się na śmierć, tym bardziej, kiedy następuje nagle w czterech ścianach bliskiej osoby. Wówczas nie należy porządkować miejsca zgonu samodzielnie, a zlecić sprzątanie po zgonach Wadowice, woj. małopolskie fachowcom ze specjalistycznej ekipy sprzątającej.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego w odkażaniu miejsc rozkładu zwłok sięgamy po bezpieczne techniki sterylizacji powietrza np. sucha mgła z preparatem bakteriobójczym.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Wadowice

Mieszkanie w trakcie dezynfekcji za pomocą ozonu.

Jakie jest 8 kluczowych etapów sprzątania miejsca zgonu?

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik ma bogatą ofertę, jeśli chodzi o dezynfekcję niebezpiecznych patogenów z powietrza oraz neutralizację zapachu rozkładających się zwłok.

 • Ocena sytuacji i zneutralizowanie zagrożeń;
 • Wstępna dezynfekcja powietrza;
 • Wyniesienie skażonych przedmiotów, np. mebli, kawałka podłogi;
 • Opróżnienie mieszkania z mebli;
 • Czyszczenie podłóg z krwi i płynów ustrojowych.
 • Powierzchowne mycie okien;
 • Gruntowna dezynfekcja na zakończenie pracy;
 • Wystawienie certyfikatu dekontaminacji.

To, co wydobywa się z ciała nieboszczyka, jest groźne, zachowaj czujność

Nie każdy ma świadomość, iż ciało człowieka po śmierci emituje więcej niż 30 trujących związków chemicznych, a ich usunięcie jest w interesie nie tylko rodziny, ale wszystkich mieszkańców nieruchomości, w której doszło do zgonu.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Na terenie Wadowic w 2023 roku technicy firmy Kastelnik są w stanie zaproponować Ci bezpieczne sprzątanie każdego rodzaju nieczystości, które pojawiły się wraz z trupim jadem i rozlanymi na podłodze płynami ustrojowymi w domu.

Usługi sprzątania po zwłokach na terenie małopolski 24/7

Nasze usługi sprzątania po zgonach mają charakter kompleksowy i w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb. Oznacza to, iż zawsze neutralizujemy powietrze ze szkodliwych patogenów i niebezpiecznych mikroorganizmów, ale w niektórych przypadkach wykonujemy również opróżnianie mieszkań ze strych mebli i ich utylizację.

Sposób na trupi jad – jaki najlepszy?

Usuwamy skutki biologiczne po zaawansowanym stanie rozkładu zwłok i ozonujemy pomieszczenia nawet o wysokiej kubaturze. To świetny sposób na trupi jad. Taka dekontaminacja jest możliwa dzięki wysokiemu stężeniu ozonu, jakie wytwarzają nasze przemysłowe generatory ozonu o znamionowej mocy 240 g/h.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprawdź naszą aktualną ofertę na profesjonalne sprzątanie po zgonach i pozbądź się szkodliwych ptomain i brzydkiego zapachu zwłok z mieszkania.

Jakie usługi zamówisz w specjalistycznej firmie sprzątającej po zmarłych?

Odkażanie miejsc po zwłokach świadczymy całodobowo, a znajdziesz nas nie tylko w mieście Wadowice, ale również w Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Kalwaria Zebrzydowska, Andrychów.

 • Certyfikowane usługi sprzątania po zmarłych obejmują różne etapy:
 • Czyszczenie podłóg z płynów ustrojowych;
 • Usuwanie plam z krwi z płytek ceramicznych;
 • Usuwanie skażonych biologicznie materiałów;
 • Zabezpieczenie szczątków w szczelnych pojemnikach;
 • Transport ADR;
 • Wywóz starych mebli i opróżnianie mieszkań;
 • Utylizacja skażonych przedmiotów;
 • Transport do spalarni termicznej;
 • Dezynfekcja mieszkania środkami biobójczymi z atestem PZH;
 • Ozonowanie pomieszczeń po zwłokach;
 • Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • Usługi dezodoryzacji ozonem to sprawdzony sposób na nieprzyjemny zapach po rozkładzie ciała.

Czytaj także: opróżnianie mieszkań

Dezynfekcja mieszkania po zgonie – z certyfikatem Kastelnik

Zastanawiasz się, gdzie zlecić sprzątanie po zmarłej osobie? Zamów firmę sprzątającą Kastelnik, która przeprowadzi profesjonalne odkażanie mieszkania po zgonie w domu na terenie Wadowic. Patogenami i trującymi mikroorganizmami zajmujemy się od ponad 10 lat.

Mikrodyfuzja metoda dezynfekcji.

Dezynfekcję przeprowadzamy przy zastosowaniu specjalistycznych preparatów o działaniu biobójczym, które zawierają takie substancje jak np. aldehydy, czwartorzędowe sole amoniowe czy alkohol etylowy. Jady trupie neutralizujemy tylko za pomocą atestowanych środków.

“Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych pozwala w krótkim czasie i bezpowrotnie usunąć nieprzyjemny zapach po procesach gnilnych zwłok w mieszkaniu” – twierdzi szef firmy sprzątającej Mieszko Kastelnik.

Celem dezynfekcji funeralnej jest bezpieczeństwo domowników i usunięcie groźnych patogenów z wszystkich pomieszczeń. Ze względu na niebezpieczne drobnoustroje i bakterie, zadanie dezynfekcji najlepiej zlecić naszej załodze techników sprzątania mieszkań po zmarłych do dwudziestu czterech godzin po wyniesieniu ciała przez zakład pogrzebowy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiednie techniki odkażania. Często łączymy ze sobą dwie metody dezynfekcji, które są najskuteczniejsze w branży DDD, czyli ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą. Na koniec klient otrzymuje certyfikat dekontaminacji.

Czyszczenie miejsca zgonu suchym lodem – zaufaj specjalistom

Nasi technicy podczas sprzątania pomieszczeń po zgonie często sięgają także po suchy lód, by usunąć ślady krwi z podłogi. Ta metoda pozwala w krótkim czasie wyeliminować uporczywe zanieczyszczenia biologiczne i dodatkowo oczyścić powietrze, gdyż zmrożony lód z nadtlenkiem wodoru ma działanie antybakteryjne.

W sprzątaniu po zmarłych liczy się przede wszystkim precyzja w usuwaniu wydzielin biologicznym po denacie.

Czyszczenie suchym lodem po wypadku w zakładzie pracy.

Czyszczenie suchym lodem miejsca po wypadku w zakładzie pracy.

Ozonowanie pomieszczeń to sposób na skuteczną dezynfekcję

W zabiegu dezynfekcji ozonem wykorzystujemy przemysłowe generatory ozonu o zróżnicowanej moc, które są dostosowane do kubatury większych pomieszczeń. Ustawiamy moc generatorów ozonu i czekamy określony czas, aż ten trójatomowy gaz oczyści powietrze z patogenów i trupiej woni. W trakcie ozonowania cały czas kontrolujemy poziom stężenia ozonu w powietrzu.

“Czy wiesz, że skuteczność ozonu wynosi aż 99,9%? Ma silne działanie biobójcze i doskonale zabija bakterie, wirusy oraz groźne patogeny po zmarłych” – Mieszko Kastelnik, ekspert od sprzątania po zgonach.

Zamgławianie suchą mgłą – sposób na przykre zapachy po rozkładzie ciała?

Nasze doświadczenie w branży DDD przekonuje nas, że skuteczna dezynfekcja po zgonach to taka, która jest ukierunkowana na eliminację zagrożeń i zazwyczaj obejmuje kilka metod. Nie powinno więc dziwić, iż popularne ozonowanie często uzupełniamy o zamgławianie suchą mgłą.

Zamgławianie pomieszczenia po zgonie Wadowice

Zamgławianie mieszkania po zgonie suchą mgła – Wadowice ul. Lwowska

Te technika dezynfekcji polega na rozpylaniu drobnych cząsteczek środka biobójczego, zazwyczaj nadtlenku wodoru przy pomocy specjalnych dyfuzorów.

Te mikrocząsteczki pod wysokim ciśnieniem wyrzucają w powietrze mnóstwo biobójczej substancji, która trafia w każdy zakamarek pomieszczenia i oczyszcza go z groźnych dla zdrowia bakterii po zmarłym.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Zamgławianie pomieszczenia suchą mgłą wykorzystujemy również do eliminacji brzydkich zapachów na miejscu zgonu, w czym sprawdza się równie dobrze, jak ozonowanie. Dezodoryzacja klatki schodowej to zabieg szczególnie popularny latem, kiedy wysokie temperatury potęgują smród rozkładającego się ciała.

Usługi dezynfekcji po zgonach z firmą Kastelnik

Okazuje się, że tylko u nas zlecisz przez całą dobę dezynfekcję mieszkań po zgonach nie tylko w Wadowicach, ale i w całym województwie małopolskim. Stawiamy na profesjonalizm, by szybko usunąć niebezpieczne wirusy z powietrza i zadbać o Twoje bezpieczeństwo.

Usługi sprzątania z certyfikatem Kastelnik

Całodobowe usługi sprzątania z certyfikatem dekontaminacji – Kastelnik

Dezynfekcja miejsc śmierci w Wadowicach z certyfikatem

Dezynfekcja miejsc śmierci to złożony proces, dlatego na początku wynosimy z mieszkania skażone krwią przedmioty i usuwamy ślady krwi. Co więcej, nasza oferta na odkażanie pomieszczeń obejmują także transport ADR, dzięki czemu wszystkie usługi dezynfekcji zlecisz w jednym miejscu. Po zakończeniu prac otrzymasz kartę odpadu ze spalarni i certyfikat dekontaminacji po zmarłym.

Zaufaj profesjonalnym technikom z zakładu Kastelnik – jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7!

Baza wiedzy dla mieszkańców Wadowic - FAQ

Bliska Ci osoba niespodziewanie zmarła w swoim łóżku? Zleć sprzątanie po zgonach w Wadowicach ekipie techników Kastelnik. Czy wiedziałeś, że profesjonalne środki biobójcze muszą posiadać atest PZH i być zatwierdzone do użytku przez sanepid?

Sprzątanie Wadowice

Specjalistyczne firmy sprzątające po zmarłych wykorzystują tylko atestowaną chemię do usuwania śladów krwi z podłóg i są przez to w stanie dać gwarancję na zrealizowaną pracę. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Wadowic.

Czy trupi jad po zgonie jest niebezpieczny?

Trupi jad to aminy biogenne, które powstają na etapie rozkładu ciała. Trupie jady mogą być niebezpieczne i powodować zatrucia organizmu od problemów z układem oddechowym, po wymioty i nudności, aż po problemy z układem nerwowym. Należy unikać przebywania na miejscu zgonu bez odzieży ochronnej typu maski i rękawiczki.

Jak pozbyć się drobnoustrojów po śmierci w domu?

Okazuje się, iż pozbycie się groźnych drobnoustrojów i innych niebezpiecznych mikroorganizmów po zmarłym można wykonać za pomocą atestowanych środków biobójczych z nadtlenkiem wodoru lub czwartorzędowymi solami amoniowymi. Czasami sięga się po inwazyjne metody, tj. skuwanie skażonej krwią podłogi.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%