Sprzątanie po zgonach Ustroń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Ustroniu. Ile kosztuje dezynfekcja pomieszczenia po zwłokach?

Śmierć bliskiej osoby to trudne doświadczenie, w którym przyda się pomoc, także specjalistów od czyszczenia miejsc po zwłokach. Sprzątanie po zgonach Ustroń, woj. śląskie to kompleksowa usługa, w ramach której mieszkanie szybko doprowadzamy do porządku i stanu używalności.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Czyste powietrze daje gwarancję na uniknięcie problemów związanych ze wdychaniem trujących mikroorganizmów z  jadu trupiego.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Eksperci z branży DDD przekonują, że nie warto sprzątać samodzielnie po zgonie, ponieważ zagrożenie biologiczne w takim miejscu jest zbyt wysokie. Dlatego technicy Kastelnik stosują najwyższe standardy bezpieczeństwa w trakcie dezynfekcji po zwłokach w pomieszczeniu.

Warto dodać, że wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu na terenie całego kraju zaowocowało wieloma pozytywnymi opiniami.

 • Sprzątanie po zmarłych w wyniku samobójstwa lub śmierci naturalnej,
 • Odkażanie podłogi ze śladów krwi lub płynów ustrojowych,
 • Dezynfekcję pomieszczenia dla osób prywatnych i firm.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym Ustroń

Mieszkanie po zgonie, które wymaga usunięcia mebli i neutralizacji zapachów.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w Ustroniu

Szukasz sposobu na nieprzyjemny zapach zwłok w domu? Odpowiedzią na Twój problem jest kilkuetapowa dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Ustroń. W ramach specjalistycznych usług odkażania po zgonach technicy sprzątania miejsc śmierci nie tylko wykonują czyszczenie śladów krwi i transport skażonych odpadów, ale i usuwanie zapachu po zmarłej osobie.

Brzydki zapach po zwłokach powstaje w czasie, gdy zwłoki ulegają rozkładowi i procesom gnilnym. Następuje rozpad komórek i wraz z postępującym rozkładem, nieprzyjemna woń tylko się nasila. Także trupie jady, a konkretnie kadaweryna i putrescyna odpowiadają za tak silny zapach.

Dezynfekcja po zgonie Ustroń

Problem pojawia się w momencie, gdy rodzina zmarłej osoby nie może się pozbyć zapachu po zgonie w domu. Ta silna woń cechuje się właśnie tym, że bardzo trudno usunąć ją domowymi sposobami i przenika nawet na klatkę schodową. Jedynym rozwiązaniem, które pomoże raz na zawsze usunąć smród po rozkładzie zwłok, jest dezodoryzacja po zgonie w domu realizowana w ramach dezynfekcji pomieszczeń.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie cieszyńskim to sposób na usunięcie zapachu zwłok z pomieszczeń.

Specjalistyczna dezynfekcja mieszkania po zmarłym – usługa sprzątania funeralnego

Masz problem ze smrodem po trupie? Ozonowanie po zmarłych to usługa dezynfekcji ozonem, która prowadzona jest przez specjalistyczne firmy zajmujące się odkażaniem. Ozonowanie miejsc po śmierci można zamówić zawsze wtedy, gdy człowiek zmarł w swoim miejscu zamieszkania, na przykład na jedną z chorób, które przenoszone są drogą kropelkową lub poprzez inny kontakt.

Zobacz naszą inną realizację: Sprzątanie lokal po zgonie Knurów

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych Ustroń, woj. śląskie.

Usunięcie związków chemicznych, które po śmierci wydobyły się z ciała zmarłego, jest sprawą kluczową podczas sprzątania mieszkań po zmarłych i jednym z ważniejszych etapów czyszczenia funeralnego.

Ozonowanie mieszkania po osobach zmarłych śmiercią naturalną

Czy specjalistyczny sprzęt jest niezbędny do usunięcia patogenów w mieszkania? Ozonowanie pomieszczeń w celu doprowadzenia ich do odpowiedniego stanu po wcześniejszej śmierci w nieruchomości osoby chorującej na wirusy lub po zdiagnozowanym przypadku, to usługa, dzięki której mieszkanie zmarłego może być ponownie zagospodarowane, a także po prostu posprzątane i odświeżone, a dodatkowo  opróżnione z rzeczy osobistych zmarłego człowieka.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Ustroniu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w lokalu po nieboszczyku najczęściej wymagają utylizacji wyposażenia.

Zamów sprzątanie i dezynfekcję powietrza w firmie Kastelnik

Zamów dezynfekcję ozonem w firmie Kastelnik, a posprzątamy każde pomieszczenie, nie tylko w woj. śląskim, ale również na terenie całej Polski. Dzięki takiemu ozonowaniu nieruchomość jest bezpieczna, nic nie zagraża kolejnym mieszkańcom. Ozonowanie pozwala na wyeliminowanie wszelkich drobnoustrojów pochodzenia bakteryjnego i wirusowego, a także wielu typów roztoczy, alergenów oraz nieprzyjemnego zapachu po rozkładających się zwłokach.

Okazuje się, że w zaniedbanych lokalach można spotkać groźne substancje i skażone krwią meble. Istotne jest to, aby przy wyborze firmy sprzątającej nie kierować się ceną usługi, a jakością prac. Przedmiotów skażonych biologicznie nie wolno wyrzucać na śmieci, a tego typu przypadki zdarzają się dość często.

Detektor Drager PAC 8000

Miernik Drager PAC 8000 jest na wyposażeniu techników firmy Kastelnik.

Pomiar stężenia ozonu – detektor Dräger Pac 8000

Oczywiście nie możemy zapomnieć o pomiarze stężenia ozonu w czasie trwania całego zabiegu ozonowania. Profesjonalne detektory, to mierniki dzięki, którym możemy bezpiecznie realizować proces odkażania mieszkania po śmierci. Po ozonowaniu mieszkanie jest ponownie bezpieczne i  gotowe do ponownego zagospodarowania.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Usługa ta zamawiana jest często nie tylko przez rodzinę zmarłego, ale również przez zarządców budynków do mieszkań, w których przebywały osoby cierpiące na patologiczne zbieractwo. Duża ilość śmierdzących przedmiotów wydziela okropny zapach, który śmiało eliminujemy właśnie za pomocą niezwykle skutecznego gazu, jakim jest właśnie ozon.

Sprzątanie po zgonach wymaga więc generatora ozonu oraz miernika stężenia ozonu. Usługi sprzątania za pomocą atestowanych środków do odkażania na świetny sposób dezynfekcji całego budynku.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach w woj. śląskim nie może być realizowane bez nowoczesnego sprzętu

Zgon w mieszkaniu? Sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie w Ustroniu to duża odpowiedzialność. Śmierć to setki trujących związków chemicznych, które należy usunąć bezpośrednio po wyniesieniu ciała z mieszkania. Co więcej, sprzątanie po zgonach można oczywiście wykonać samodzielnie, ale bezpieczniej zlecić firmie z doświadczeniem.

Usuwanie trujących związków chemicznych po zgonie w domu.

Jak to wygląda? Czyszczenie lokalu po wypadku śmiertelnym warto zlecić jak najszybciej, np. dzwoniąc na naszą całodobową infolinię, a technicy pojawią się na miejscu zdarzenia jeszcze w ten sam dzień roboczy. Bezpieczeństwo zrealizowanej usługi jest zagwarantowane w certyfikacie z dekontaminacji.

W lokalu po zgonie nie warto przebywać przez dłuższy czas, wietrzyć pomieszczeń czy dotykać rzeczy po denacie. Technicy firmy Kastelnik wykonują wieloetapowe sprzątanie pomieszczeń po śmierci w pełnej odzieży ochronnej, sięgając po środki bazujące na chlorze i nadtlenku wodoru.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po trupie w domu

Zastanawiasz się jak usunąć nieprzyjemny zapach po zwłokach? Ozonowanie po zgonie to jedna z najlepszych metod na usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zgonie. Ozon wchodzi w reakcje z cząsteczkami zapachu, powodując ich trwałą neutralizację. Śmierć w mieszkaniu oznacza często skażenie i trujące związki, które fruwają w powietrzu.

Kastelnik, mieszkanie po zgonie

Puste butelki po wódce to częsty widok w mieszkaniu alkoholika.

Dezodoryzacja to zabieg polegający na całkowitym wyeliminowaniu niechcianych woni wraz z jednoczesną neutralizacją groźnych toksyn i bakterii. Kastelnik oferuje kompleksowe sprzątanie pomieszczeń po zmarłych wraz z dezodoryzacją przez całą dobę.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Czyszczenie miejsca po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu

Śmierć w mieszkaniu wymaga podjęcia natychmiastowych działań tym bardziej, jeśli doszło do znacznego rozkładu ciała. Zwłoki w zaawansowanym stanie rozkładu to postępujące procesy gnilne oraz mnóstwo toksyn i bakterii unoszących się w powietrzu.

Należy również zaznaczyć, że w całym mieszkaniu unosi się trupi fetor, który przechodzi także na klatkę schodową. W takiej sytuacji warto jak najszybciej skontaktować się z firmą Kastelnik, która oferuje sprzątanie po zgonach niezależnie od rodzaju śmierci czy stadium rozkładu zwłok. Nasi specjaliści przygotowani są na każdy przypadek, dysponując specjalistycznym sprzętem i środkami biobójczymi.

Usuwanie odpadów skażonych biologicznie, konieczne prawo jazdy ADR, uprawnienia Kastelnik

Co robić z rzeczami po zmarłej osobie? Mieszkanie denata często zapełnione jest niepotrzebnymi przedmiotami. Można w nim znaleźć dywan poplamiony krwią, brudną tapicerkę i płyny ustrojowe na podłodze. Technicy sprzątania miejsc śmierci z firmy Kastelnik wykonują usuwanie odpadów skażonych biologicznie przez utylizację termiczną i zapewniają przy tym transport ADR.

Pozostałe przedmioty transportowane są do miejsca utylizacji, a te rzeczy, które można odzyskać, są dokładnie odkażane i przekazywane rodzinie zmarłej osoby.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Ustroń, firma sprzątająca Kastelnik

Warto, abyś nie mieszkał z drobnoustrojami, zamów z certyfikowane sprzątanie z firmy Kastelnik.

FAQ — najczęściej zadawane pytania przy sprzątaniu w Ustroniu

Śmierć to nie tylko zgon w wyniku starości. Praca firmy sprzątającej to często sprzątanie po samobójstwie, czy też odkażanie pomieszczeń po morderstwie. Po tego typu zdarzeniach mamy często mnóstwo krwi na podłodze i muchy fruwające w powietrzu. Z drugiej strony, po śmiertelnym wypadku również należy odkazić powietrze.

Usługi sprzątania Ustroń

Ważne jest, by po usunięciu ciała dobrze zabezpieczyć otwory wentylacyjne i zamknąć okna. Wstępna dezynfekcja to dopiero początek pracy ekipy sprzątająca miejsca po zwłokach. O co pytają osoby, które szukają sprzątania po samobójcy?

Ile kosztuje sprzątanie pomieszczenia po samobójstwie?

Cena za sprzątanie pomieszczenia po samobójstwie jest ustalana indywidualnie z klientem podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Zazwyczaj koszt ten zaczyna się od 800 złotych i może sięgać kilku tysięcy złotych, w zależności od wielkości mieszkania oraz ilości rzeczy wymagających usunięcia.

Na czym polega dezynfekcja miejsca zgonu?

W trakcie sprzątania pomieszczenia po samobójstwie często konieczne jest usunięcie groźnych patogenów i trujących związków chemicznych, a także wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu poprzez wykonanie specjalnej usługi, jaką jest dezodoryzacja. Technicy zazwyczaj korzystają z metod takich jak ozonowanie oraz preparatów zawierających czwartorzędowe związki amoniowe, aby skutecznie wyeliminować zagrożenie biologiczne po zdarzeniu.

Czego nie można ozonować w mieszkaniu zmarłej osoby?

Ozonowanie to proces, w którym gaz tritlen jest stosowany do dezynfekcji pomieszczeń. Istnieje kilka rzeczy, które nie powinny być poddawane ozonowaniu w mieszkaniu. Przede wszystkim, należy unikać ozonowania ludzi i zwierząt, ponieważ ozon jest gazem trującym i może być szkodliwy dla organizmów żywych. Ponadto, nie zaleca się ozonowania dzieł sztuki, obrazów oraz sprzętu elektronicznego.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%