Sprzątanie po zgonach Tychy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Tychy. Co zrobić z przedmiotami skażonymi biologicznie?

Szukasz usługi na sprzątanie po zgonach Tychy? Dobrze trafiłeś! Jako jedna z najlepszych firm na Śląsku, Kastelnik cieszy się reputacją dostawcy wysokiej jakości usług. Dezynfekcja mieszkania po zgonie może być wykonana dla Ciebie w tym samym dniu, kiedy podpiszesz z nami umowę. W tym czasie wykonaliśmy wiele udanych realizacji związanych ze specjalistycznym sprzątaniem i zdobyliśmy zaufanie licznych klientów z całego powiatu tyskiego. Nie wiesz, co zrobić z przedmiotami skażonymi biologicznie? Nie martw się tym, w stałej ofercie mamy utylizację mebli oraz innych przedmiotów z mieszkań po zmarłych. Opróżnianie domów po zgonach obejmuje:

 • wynoszenie mebli po zmarłej osobie;
 • segregację pamiątek rodzinnych; 
 • utylizację termiczną rzeczy skażonych biologicznie;
 • wywóz gabarytów z mieszkania tj. meblościanki, kanapy, fotele;
 • demontaż drewnianych pawlaczy i boazerii;
 • skuwanie podłóg i ścian.

W ramach kompleksowego czyszczenia o zgonach działamy na terenie całego miasta Tychy, a m.in. w takich dzielnicach jak np.: Paprocany, Radziejówka, czy Glinka. 

Sprawdzona firma sprzątająca Tychy

Jak wygląda certyfikat po sprzątaniu i dezynfekcji mieszkania po zgonie w Tychach?

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym Tychy, woj. śląskie

 • sprzątanie po zmarłych Tychy;
 • czyszczenie po śmierci w domu;
 • odkażanie po samobójstwie domu;
 • utylizacja skażonych mebli po zmarłym;
 • usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów po zwłokach;
 • likwidowanie jadów trupich po zgonach;
 • czyszczenie mieszkania po śmierci naturalnej;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcy;
 • sprzątanie po zgonach nagłych;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zgonie;
 • ozonowanie po zmarłym;
 • zamgławianie po zmarłych;
 • usuwanie odoru po rozkładzie zwłok.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych w mieście Tychy to również sprzątanie po samobójcach. Tego typu zlecenia charakteryzują się tym, że podczas nich trzeba zachować dużą empatię. Specjalistyczne firmy sprzątające po śmierci samobójczej do odkażania pomieszczeń po zwłokach stosują wyłącznie certyfikowane preparaty biobójcze. Ważne jest także używanie urządzeń, których emisja nie jest szkodliwa dla środowiska naturalnego. W trakcie dezynfekcji po samobójcy często mierzymy się ze śladami krwi, czy też płynami ustrojowymi. Niezbędne jest, aby je jak najszybciej zlikwidować, by chorobotwórcze drobnoustroje nie mogły się rozprzestrzeniać jako bomba biologiczna.

Dezynfekcja mieszkania po śmierci

Zamgławianie nadtlenkiem wodoru pomieszczeń po zgonach

Jedną z bardziej znanych metod odkażania lokali po śmierci jest zamgławianie suchą mgłą. Nadtlenek wodoru jest silnym środkiem biobójczym i doskonale nadaje się do wykonania usługi tj. dezynfekcja po zgonach w domach osób prywatnych. Warto dodać, iż jest on ekologiczny, ze względu na to, że nie generuje za sobą odpadów wtórnych. Po zabiegu nie musimy długo czekać, by móc znów korzystać z dezynfekowanego pomieszczenia. Podczas realizacji zamgławianie po zgonie pozbywamy się także zapachu śmierci. Jest on bardzo intensywny, przez co bez dezodoryzacji nie usuniemy go.

Tu pracujemy przez całą dobę Tychy Kastelnik

Gdzie pracujemy na terenie województwa śląskiego?

Ozonowanie pomieszczeń po śmierci w domu — niedrogie odkażanie

Oferujemy wszystkie możliwe usługi potrzebne do dezynfekcji mieszkania, od zamgławiania suchą mgłą, po ozonowanie pomieszczeń po śmierci w domu. Wystarczy do nas zadzwonić i podać adres, pod który mamy przyjechać. Ozon to bardzo skuteczny sposób na tanie wysprzątanie domu po samotnym zgonie. Dodatkową zaletą jest również fakt, iż podczas rozkładu usunięty zostanie zapach śmierci i trupi jad. Wiele osób, pyta również o to, po jakim czasie może powrócić do odkażanego pomieszczenia. Jeśli realizacja dezynfekcji ozonem trwała 120 minut, to  takim samym czasie można bezpiecznie z niego korzystać.

Ozonowanie pomieszczenia po zwłokach

Sprzątanie po samobójstwach — usuwanie śladów krwi

Praca technika w firmie sprzątającej w branży funeralnej nie jest łatwa. Specjaliści Kastelnika mierzą się na co dzień z wieloma ciężkimi przypadkami, gdzie klienci tracą swoich bliskich. Niestety, ale dochodzi do wielu przypadków samobójstw w naszym kraju. Profesjonalne działania związane z usuwaniem skutków śmierci samobójczej, obejmują m.in. usuwanie śladów krwi z podłogi, czy też mebli. Warto zwrócić uwagę na to, iż jest ona skażona. Niezbędne jest, aby ją zlikwidować.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Tychy

Opróżnianie mieszkań zgonach — powiat tyski

Niezbędne jest, by pozbyć się z mieszkania po zgonie skażonych mebli. Opróżnianie lokalu mieszkalnego po zwłokach wykonują wyłącznie profesjonalne podmioty z branży funeralnej. Po wyniesieniu ich z mieszkania zostają one przewiezione specjalnym transportem do profesjonalnej spalarni, gdzie zostaną poddane utylizacji. Istotne jest to, że skażone biologicznie mienie po zwłokach nie może być pozostawione na śmietniku osiedlowym, a w specjalnych warunkach poddane utylizacji. Za pozostawienie tego typu śmieci grozi sroga kara finansowa.

Tychy opróżnianie mieszkań po zmarłych

Zdjęcie: skażone mienie na śmietniku miejskim © 2022 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Przedsiębiorstwo Kastelnik na tyskim rynku sprzątania funeralnego działa od wielu lat. W ramach usuwania konsekwencji zgonów wykonujemy zarówno dezynfekcję, jak i opróżnianie mieszkań.

Ile kosztuje profesjonalne sprzątanie mieszkania po zgonie?

Cena profesjonalnego sprzątania mieszkania po zgonie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 700 zł w przypadku podstawowej usługi i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego wyposażenia mieszkania.

Jak usunąć zapach zwłok w mieszkaniu?

Zabieg dezodoryzacji polega na usunięciu zapachu śmierci, a nie tylko powierzchownym maskowaniu fetoru. Przeprowadzany jest na przykład śmierci w domu. Należy pamiętać o tym, że pozbycie się patogenów po zgonie jest niezbędne w przypadku kilkudniowego rozkładu zwłok.

Kastelnik — śląska firma sprzątająca po zmarłych 7/24

Naszym klientom zapewniamy wiele usług tj. czyszczenie domów po zmarłych, poprzez usuwanie śladów krwi oraz zapachów po zmarłych osobach i odkażanie powierzchni. Dzięki naszej pomocy możesz skupić się na pogrzebie, a nie na dezynfekcji domu po zgonie bliskiej osoby. Zajmiemy się wszystkim — od usuwania płynów ustrojowych po utylizację. Na koniec naszej pracy otrzymasz certyfikat sprzątania i dezynfekcji miejsca zgonu. Zależy nam na zapewnieniu Ci najwyższej jakości usług.
Kastelnik — czas na sprzątanie mieszkania po zmarłym Tychy.

Pamiętaj, sprzątanie oferujemy nie tylko w Tychach, lecz również w miejscowościach: Bieruń, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz inne okoliczne wsie i miasteczka.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%