Sprzątanie po zgonach Tychy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Tychach. Co zrobić z przedmiotami skażonymi biologicznie?

Szukasz usługi na sprzątanie po zgonach Tychy? Dobrze trafiłeś! Jako jedna z najlepszych firm na Śląsku, Kastelnik cieszy się reputacją dostawcy wysokiej jakości usług. Dezynfekcja mieszkania po zgonie może być wykonana dla Ciebie w tym samym dniu, kiedy podpiszesz z nami umowę.

W tym czasie wykonaliśmy wiele udanych realizacji związanych ze specjalistycznym sprzątaniem i zdobyliśmy zaufanie licznych klientów z całego powiatu tyskiego. Nie wiesz, co zrobić z przedmiotami skażonymi biologicznie? Nie martw się tym, w stałej ofercie mamy utylizację mebli oraz innych przedmiotów z mieszkań po zmarłych.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach, kulisy pracy w firmie sprzątającej po zwłokach.

Opróżnianie domów po zgonach obejmuje:

 • wynoszenie mebli po zmarłej osobie;
 • segregację pamiątek rodzinnych; 
 • utylizację termiczną rzeczy skażonych biologicznie;
 • wywóz gabarytów z mieszkania tj. meblościanki, kanapy, fotele;
 • demontaż drewnianych pawlaczy i boazerii;
 • skuwanie podłóg i ścian.

Czytaj także: sprzątanie mieszkań zaniedbanych

W ramach kompleksowego czyszczenia o zgonach działamy na terenie całego miasta Tychy, a m.in. w takich dzielnicach jak np.: Paprocany, Radziejówka, czy Glinka. 

Sprawdzona firma sprzątająca Tychy

Jak wygląda certyfikat po sprzątaniu i dezynfekcji mieszkania po zgonie w Tychach?

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym Tychy, woj. śląskie

Zgon w domu? Mamy gotowe rozwiązanie tego problemu. Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Tychy pomoże uporać się z niebezpiecznymi toksynami, jakie powstają w trakcie rozkładu ciała po jego śmierci. Pierwszy etap odkażania podłogi to najczęściej usuwanie skażenia bakteriologicznego, następnie można przejść do właściwej dezynfekcji powietrza.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Faza główna odkażania uwzględnia usuwanie drobnoustrojów chorobotwórczych przy pomocy aktywnych preparatów opartych o czwartorzędowe sole amoniowe oraz ozonatorów powietrza.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Tychy

Dezynfekcja ozonem w pomieszczeniu po zgonie w mieście Tychy, woj. śląskie.

Coraz większą popularnością cieszy się również zamgławianie skażonych powierzchni suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, które jest szybkim procesem na sterylizację i nie pozostawia po sobie wody ani lepkich plam. Zarówno ozonowanie, jak i zamgławianie nadtlenkiem wodoru to skuteczne metody dezodoryzacji, które na stałe usuwają drażniący fetor (zapach) po zwłokach z mieszkania lub klatki schodowej.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem
 • czyszczenie po zmarłych Tychy i okolica;
 • odkażanie powierzchni po śmierci w domu;
 • gruntowne odkażanie podłogi po samobójstwie domu;
 • utylizacja skażonych mebli po zmarłym;
 • usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów po zwłokach;
 • likwidowanie jadów trupich po zgonach;
 • czyszczenie mieszkania po śmierci naturalnej;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcy;
 • sprzątanie po zgonach nagłych;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zgonie;
 • ozonowanie po zmarłym;
 • zamgławianie po zmarłych;
 • usuwanie odoru po rozkładzie zwłok.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Tychach.

Kastelnik – odkażanie i likwidacja odoru w mieszkaniu po zmarłym. Całodobowa infolinia odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Czytaj także: ozonowanie mieszkania po zgonie

Na co zwracać uwagą w trakcie sprzątania specjalistycznego?

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych w mieście Tychy to również sprzątanie po samobójcach. Tego typu zlecenia charakteryzują się tym, że podczas nich trzeba zachować dużą empatię. Specjalistyczne firmy sprzątające po śmierci samobójczej do odkażania pomieszczeń po zwłokach stosują wyłącznie certyfikowane preparaty biobójcze.

Ważne jest także używanie urządzeń, których emisja nie jest szkodliwa dla środowiska naturalnego. W trakcie dezynfekcji po samobójcy często mierzymy się ze śladami krwi, czy też płynami ustrojowymi. Niezbędne jest, aby je jak najszybciej zlikwidować, by chorobotwórcze drobnoustroje nie mogły się rozprzestrzeniać jako bomba biologiczna.

Dezynfekcja mieszkania po śmierci

Zamgławianie nadtlenkiem wodoru pomieszczeń po zgonach

Jedną z bardziej znanych metod odkażania lokali po śmierci jest zamgławianie suchą mgłą. Nadtlenek wodoru jest silnym środkiem biobójczym i doskonale nadaje się do wykonania usługi tj. dezynfekcja po zgonach w domach osób prywatnych. Warto dodać, iż jest on ekologiczny, ze względu na to, że nie generuje za sobą odpadów wtórnych. Po zabiegu nie musimy długo czekać, by móc znów korzystać z dezynfekowanego pomieszczenia. Podczas realizacji zamgławianie po zgonie pozbywamy się także zapachu śmierci. Jest on bardzo intensywny, przez co bez dezodoryzacji nie usuniemy go.

Tu pracujemy przez całą dobę Tychy Kastelnik

Gdzie pracujemy na terenie województwa śląskiego?

Neutralizacja śladów biologicznych po zgonie

Zgon w domu? Samodzielne sprzątanie po zmarłym może być ryzykowne, ponieważ trupi jad jest wszędzie. Bezpiecznym sposobem na wyeliminowanie drobnoustrojów z mieszkania po zgonie jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Tychy.

Nie każdy ma świadomość tego, ile groźnych bakterii i wirusów powstaje w trakcie rozkładu ciała człowieka. Toksyczne gazy unoszą się w powietrzu, a szczególnie niebezpieczne są trupie jady przyjmujące postać bezbarwnej cieczy. Przypadkowe wprowadzenie ich do organizmu grozi poważnym zatruciem organizmu. Aminy biogenne, czyli trupie jady atakują głównie układ pokarmowy, oddechowy i nerwowy.

Dezynfekcja po zgonach Tychy

Zagrożenie dla zdrowia stanowią także te widoczne gołym okiem ślady krwi i płynów ustrojowych na podłodze w mieszkaniu po zgonie. Takie ślady biologiczne należy neutralizować przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych, którymi dysponują specjalistyczne firmy sprzątające.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie tyskim opiera się na skutecznej eliminacji zagrożenia biologicznego dzięki preparatom biobójczym i nowoczesnym technikom dezynfekcji mechanicznej.

Ozonowanie pomieszczeń po śmierci w domu — niedrogie odkażanie

Oferujemy wszystkie możliwe usługi związane z dezynfekcją mieszkania z patogenów, od zamgławiania suchą mgłą, po ozonowanie pomieszczeń po śmierci w domu. Wystarczy do nas zadzwonić i podać adres, pod który mamy przyjechać. Ozon to bardzo skuteczny sposób na tanie wysprzątanie domu po samotnym zgonie.

Dodatkową zaletą jest również fakt, iż podczas rozkładu usunięty zostanie zapach śmierci i trupi jad. Wiele osób, pyta również o to, po jakim czasie może powrócić do odkażanego pomieszczenia. Jeśli realizacja dezynfekcji ozonem trwała 120 minut, to  takim samym czasie można bezpiecznie z niego korzystać.

Ozonowanie pomieszczenia po zwłokach

Ozonowanie mieszkania po rozkładzie zwłok.

Sprzątanie po samobójstwach — usuwanie śladów krwi

Praca technika w firmie sprzątającej w branży funeralnej nie jest łatwa. Specjaliści z firmy Kastelnik mierzą się na co dzień z wieloma ciężkimi przypadkami, gdzie klienci tracą swoich bliskich. Niestety, ale dochodzi do wielu przypadków samobójstw w naszym kraju. Profesjonalne działania związane z usuwaniem skutków śmierci samobójczej, obejmują m.in. usuwanie śladów krwi z podłogi, czy też mebli. Warto zwrócić uwagę na to, iż jest ona skażona. Niezbędne jest, aby ją zlikwidować.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Tychy

Opróżnianie mieszkań zgonach — powiat tyski

Niezbędne jest, by pozbyć się z mieszkania po zgonie skażonych mebli. Opróżnianie lokalu mieszkalnego po zwłokach wykonują wyłącznie profesjonalne podmioty z branży funeralnej. Po wyniesieniu ich z mieszkania zostają one przewiezione specjalnym transportem do profesjonalnej spalarni, gdzie zostaną poddane utylizacji.

Istotne jest to, że skażone biologicznie mienie po zwłokach nie może być pozostawione na śmietniku osiedlowym, a w specjalnych warunkach poddane utylizacji. Za pozostawienie tego typu śmieci grozi sroga kara finansowa.

Tychy opróżnianie mieszkań po zmarłych

Zdjęcie: skażone mienie na śmietniku miejskim © 2023 Kastelnik

Pamiętaj, specjalistyczne sprzątanie oferujemy nie tylko w mieście Tychy, lecz również w innych lokalizacjach na terenie całego województwa śląskiego.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Przedsiębiorstwo Kastelnik na tyskim rynku sprzątania funeralnego działa od wielu lat. W ramach usuwania konsekwencji zgonów wykonujemy zarówno dezynfekcję, jak i opróżnianie mieszkań. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców miasta Tychy.

Sprzątanie po zgonie Tychy

Ile kosztuje profesjonalne sprzątanie mieszkania po zgonie?

Cena profesjonalnego sprzątania mieszkania po zgonie jest ustalana po dokonaniu wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji pomieszczenia po zgonie rozpoczyna się od 800 zł za podstawową usługę i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku kompleksowej utylizacji całego wyposażenia mieszkania.

Jak usunąć zapach zwłok w mieszkaniu?

Zabieg dezodoryzacji polega na skutecznym usunięciu zapachu śmierci, a nie jedynie na powierzchownym maskowaniu fetoru. Jest on przeprowadzany w przypadkach, na przykład, gdy wystąpiła śmierć w domu. Warto pamiętać, że eliminacja patogenów po zgonie jest niezbędna, zwłaszcza gdy ciało pozostawało przez kilka dni, a proces rozkładu był zaawansowany.

Kastelnik — śląska firma sprzątająca po zmarłych 7/24

Naszym klientom zapewniamy wiele usług tj. czyszczenie domów po zmarłych, poprzez usuwanie śladów krwi oraz zapachów po zmarłych osobach i odkażanie powierzchni. Dzięki naszej pomocy możesz skupić się na pogrzebie, a nie na dezynfekcji domu po zgonie bliskiej osoby. Zajmiemy się wszystkim — od usuwania płynów ustrojowych po utylizację. Na koniec naszej pracy otrzymasz certyfikat sprzątania i dezynfekcji miejsca zgonu. Zależy nam na zapewnieniu Ci najwyższej jakości usług.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Kastelnik — czas na sprzątanie mieszkania po zmarłym Tychy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%