Sprzątanie po zgonach Tuszyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Tuszynie. Dezynfekcja za pomocą nowoczesnego sprzętu Cold Jet

Doświadczyłeś śmierci bliskiej osoby w domu? Przedsiębiorstwo Kastelnik pomaga rodzinom, świadcząc usługę tj. sprzątanie po zgonach Tuszyn wraz z kompleksową dekontaminacją. Należy również zaznaczyć, że dezynfekcję mieszkania przeprowadzamy za pomocą sprawdzonych metod tj. ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Czyszczenie ścian z patogenów można wykonać przy pomocy suchego lodu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Odkażanie po zgonie nie byłoby możliwe bez:

 • generatorów ozonu;
 • zamgławiaczy do suchej mgły;
 • mierników do mierzenia stężenia ozonu;
 • środków ochrony osobistej.
Profesjonalny generator ozonu

Dezynfekcja ozonem jest zadaniem dla profesjonalnych podmiotów sprzątających.

Dezynfekcja ozonem we wszystkich dzielnicach miasta Tuszyn

Istotne jest to, aby profesjonalne sprzątanie przeprowadzić do dwudziestu czterech godzin od wyniesienia ciała z mieszkania. Kompleksowe sprzątanie po zmarłych wykonujemy w takich rejonach tego miasta jak m.in. Ogrodzonka, Gościniec i Kępica. Wartość stężenia ozonu zależy od poziomu skażenia pomieszczeń, gdzie doszło do śmierci Technicy firmy Kastelnik posiadają specjalistyczne szkolenia z ozonowania, które umożliwiają przeprowadzenie zabiegu w bezpieczny sposób. Usługi sprzątania są zawsze zakończone certyfikatem z dekontaminacji.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – kontakt 7 dni w tygodniu

Dla kogo są usługi firmy Kastelnik?

 • Spółdzielni mieszkaniowych.
 • Hoteli,
 • Instytucji państwowych np. szpital, biblioteka,
 • Zakładów przemysłowych.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Tuszyn

Sprzątanie miejsc śmierci to często odkażanie pomieszczeń i odzyskiwanie wartościowych rzeczy. W zakładach pracy czasami dochodzi do wypadku i wtedy zabezpieczenie tkanek to podstawowe zadanie. Sprzątanie po zmarłych na terenie Łodzi i Tuszyna to dość często zamawiana usługa. Przy wyborze firmy warto kierować się jej doświadczeniem z eliminacją patogenów po ciele w stanie rozkładu. Tego typu usługi sprzątania można wykonać jedynie profesjonalnym sprzętem, a miejsca zdarzenia powinny być odpowiednio zabezpieczone.

Sprzątanie po zgonach Tuszyn – jak przebiega usuwanie zanieczyszczeń po zwłokach?

Na terenie województwa łódzkiego oferujemy kompleksowe sprzątanie w Tuszynie z usuwaniem zanieczyszczeń po zwłokach. Do konsekwencji śmierci, które musimy zmyć, należą ślady krwi i płyny ustrojowe. Innymi substancjami niebezpiecznymi nie musisz się zajmować osobiście.

Krew w kabinie

Śmierć w domu wiąże się z krwią na terenie miejsca zgonu. Na zdjęciu krew w kabinie prysznicowej.

Po powiadomieniu specjalistów z firmy Kastelnik przyjeżdżają oni w jak najszybszym czasie na miejsce zdarzania. Czyszczenie ścian, podłóg i powietrza jest celem usług zamgławiania mieszkań. Natomiast dezynfekcje pokoi hotelowych po zmarłych wykonujemy za pomocą ozonu. Profesjonalne sprzątanie nie może obyć się bez środków ochrony osobistej, a na jego terenie nie mogą przebywać osoby trzecie. Okazuje się, że jest możliwość odzysku mebli po ich wcześniejszym wyczyszczeniu.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych ma liczne zalety

Ozon to pierwiastek, który naturalnie występuję w naszej atmosferze. Po ozonowaniu pomieszczeń klient otrzyma gwarancję bezterminową w postaci certyfikatu po dezynfekcji po zmarłym. Nie musisz się martwić o odpowiednie przygotowanie pomieszczenia przed przyjazdem ekipy zakładu Kastelnik.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i pracę dopasowujemy do jego przypadku. Generatory ozonu zostają ustawione na płaskiej powierzchni np. na stole lub krześle. Specjaliści podczas ozonowania mierzą jego stężenie za pomocą miernika ozonu. Bezpieczne stężenie dla człowieka jest poniżej 1 ppm.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Tuszynie.

Całodobowo świadczymy usługi dezynfekcji bakterii oraz usuwania pasożytów w Tuszynie.

Specjalistyczne sprzątanie po zwłokach w Tuszynie, woj. łódzkie

Przeprowadzamy sprzątanie, które skutecznie usuwa wszystkie zagrażające zdrowiu szkodliwe mikroorganizmy. Jady trupie wydobywające się ze zwłok m.in. kadaweryna i putrescyna potrafią wywołać u nas zatrucie pokarmowe lub zawroty głowy. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik są zapoznani z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Profesjonalne czyszczenie po rozkładzie po śmierci to praca w warunkach skażonych biologicznie, a w takich przypadkach warto zastosować ozonowanie pomieszczeń. Dezynfekcja ozonem niweluje niebezpieczeństwo bezpośredniego kontaktu z chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Dezynfekcja pomieszczeń mieszkania

Usługi firmy Kastelnik na sprzątanie mieszkań po zmarłych

Czyściciele miejsc po zwłokach z firmy Kastelnik dysponują ogromną wiedzą w zakresie eliminacji szkodliwych drobnoustrojów i patogenów. Śmierć to wiele różnych szkodliwych związków chemicznych, które należy zneutralizować. Samodzielne sprzątanie to także możliwość zatrucia jadem trupim, a na tego typu zdarzenie nikt nie chce się zdecydować samodzielnie. Co możemy dla Ciebie wykonać?

Oferta naszej firmy obejmuje wiele usług:

 • sprzątanie po zgonach Tuszyn;
 • dezynfekcja po zmarłych;
 • czyszczenie pomieszczeń po zwłokach;
 • odkażanie po zgonie w wyniku samobójstwa;
 • opróżnianie mieszkania po zmarłym;
 • czyszczenie środkami chemicznymi;
 • dezynfekcja domu po rozkładzie ciała;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • utylizacja zakrwawionych przedmiotów;
 • odkażanie mieszkań;
 • przewóz skażonego mienia do utylizacji termicznej;
 • dezodoryzacja pomieszczenia po zgonie;
 • usuwanie fetoru z klatek schodowych.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie po zgonach, dostępne są również w miastach:

Działamy przy pomocy sprawdzonych metod odkażania!

Dla specjalistycznej ekipy techników firmy Kastelnik odkażanie w trakcie usługi sprzątania po zgonach w Tuszynie jest proste, dzięki stosowaniu sprawdzonych metod. Podczas zadania sprzątania miejsc śmierci używamy generatorów ozonu oraz fumigatorów do produkcji suchej mgły. Posiadamy stosowne zezwolenia na pracę w warunkach skażonych biologicznie. Dezynfekcję po trupie lepiej powierzyć specjalistom, którzy w bezpieczny sposób pozbędą się szkodliwych mikroorganizmów.

Rzetelna firma sprzątająca Tuszyn

Rzetelna firma sprzątająca Kastelnik.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o usługę dezynfekcji

Dokładne wykonanie zlecenia dezynfekcji to zadanie każdej firmy sprzątającej podczas zlecenia usuwania szkodliwych mikroorganizmów po zmarłych. Do zadań zakładów sprzątających funeralnie należy także odbiór odpadów medycznych, w tym przypadku przedmiotów z płynami ustrojowymi i krwią. Obsługujemy miasta na terenie całego woj. łódzkiego.

FAQ zgon Tuszyn

Gdzie wyrzucać odpady po sprzątaniu po zgonie?

Niewiele osób wie o tym, że odpady po sprzątaniu po zgonie nie mogą trafić na zwykły osiedlowy śmietnik. Skażone przedmioty są żywą bombą biologiczną i mogą zagrażać zdrowiu osób trzecich. Firmą odbierającą odpady jest większość zakładów sprzątających po zgonach. Za wyrzucenie odpadów specjalnych do zwykłych śmietników grozi kara finansowa.

Kiedy wykonujemy ozonowanie?

Ozonowanie jest wykonywane we wszystkich przypadkach, gdzie konieczne jest zdezynfekowanie powierzchni, jak i powietrza. Dezynfekcja mieszkania z O2 jest skuteczna i zabija wszystkie szkodliwe bakterie, wirusy i grzyby, które wydobywają się z gnijących zwłok. Zabieg odkażania ozonem powinny realizować profesjonalne firmy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%