Sprzątanie po zgonach Turek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Jakich środków używamy do dezynfekcji pomieszczeń podczas sprzątania po zgonie w Turku?

Kastelnik – dezynfekcja po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja po szkodliwych patogenach pochodzących ze zwłok jest zabiegiem, który wykonujemy podczas usługi tj. sprzątanie po zgonach Turek, woj. wielkopolskie. Jady trupie wydalają się z ciała w trakcie jego rozkładu gnilnego i są niezwykle niebezpieczne.

Sprzątanie pomieszczenia po zgonie w Turku

Każdy specjalista podczas dezynfekcji po zgonie jest zabezpieczony przez środki ochrony osobistej.

Do skutecznego usunięcia chorobotwórczych drobnoustrojów używamy atestowanych środków chemicznych, które w składzie posiadają takie składniki jak m.in.:

 • czwartorzędowe związki amonowe;
 • jod i związki jodu;
 • alkohole alifatyczne;
 • aldehydy.
Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zgonach Turek. Na czym polega ozonowanie po zmarłym?

Ozonowanie po zgonach polega na rozprzestrzenianiu się w powietrzu gazu o właściwościach biobójczych tj. ozonu o stężeniu ok. 5 ppm przez przemysłowe generatory. Warto przypomnieć, iż ozon występuje naturalnie w naszym środowisku, jednak tylko w wysokim stężeniu jest w stanie zabijać szkodliwe mikroorganizmy.

Sprzątanie mieszkania po zgonach Turek

Specjaliści wykonujący dezynfekcję ozonem poza szkoleniem stanowiskowym powinni także być zabezpieczeni za pomocą środków ochrony osobistej np. maski pełnotwarzowej, rękawic itp.

Podczas sprzątania po zgonach w Turku dezynfekujemy za pomocą ozonu wszystkie pomieszczenia mieszkania i usuwamy z powietrza trujące patogeny. Zabieg ten eliminuje 98% trujących mikroorganizmów.

Dezynfekcja po zgonie w mieszkaniu – zaufaj specjalistom

Masz problem z krwią na podłodze po zmarłym? Takich śladów biologicznych nie należy usuwać chemią z gospodarstwa domowego. Zlecając specjalistyczną usługę tj. dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Turek masz pewność, że wszelkie plamy krwi i płynów ustrojowych po zwłokach zostaną usunięte prawidłowo i z największą precyzją.

Dezynfekcja po zmarłym to bardzo ważny proces, który powinien zostać przeprowadzony rzetelnie i dokładnie. Firma specjalizująca się w tego typu usługach powinna stosować odpowiednie środki chemiczne, które zostały przebadane i posiadają atest. Te środki powinny zawierać określone składniki aktywne, takie jak chlor, nadtlenek wodoru czy fenol.

Cały zabieg odkażania chemicznego zwykle uzupełniamy również o mechaniczne formy dezynfekcji takie jak ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą. Takie uzupełnienie procesu sterylizacji mieszkania pozwala również trwale usunąć zapach śmierci po zgonie.

Dezynfekcja po zgonach Turek

Ważne jest, aby firma dezynfekująca stosowała odpowiednie środki o właściwym stężeniu, aby zapewnić skuteczną dezynfekcję, jednocześnie nie narażając zdrowia ludzi na niebezpieczeństwo oraz unikając uszkodzeń powierzchni. Oprócz stosowania odpowiednich środków chemicznych, istotne jest przestrzeganie właściwych procedur, takich jak noszenie rękawic i masek ochronnych oraz dezynfekcja sprzętu po użyciu.

Warto pamiętać, że dezynfekcja po zgonach w powiecie to nie tylko kwestia czystości i higieny, ale również kwestia szacunku i godności dla osoby, która odeszła. Właściwe przeprowadzenie tego procesu może przyczynić się do ułatwienia procesu żałoby oraz zapewnienia bliskim spokoju ducha w trudnym czasie. Usługi dezynfekcji po zmarłych osobach w Turku dostępne są pod numerem tel. 735-960-510 i obejmują wieloetapowe oczyszczanie mieszkań po zmarłych z groźnych patogenów i śladów krwi.

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń i usuwane jadów trupich

Sprzątanie mieszkania po nieboszczyku wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych metod, a należą do nich ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą. Obydwie te formy są skuteczne, a zarazem są ekologiczne i nie generują odpadów wtórnych. Po ich zastosowaniu lokal jest gotowy do ponownego zamieszkania.

Dezynfekcja ozonem

Ozonowanie pomieszczeń pomaga w zniwelowaniu nieprzyjemnego zapachu.

Specjalistyczne usługi firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Turek woj. wielkopolskie;
 • czyszczenie po zgonie w domu;
 • dezynfekcja mieszkań po zmarłych;
 • odkażaniem ozonem po zmarłym;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcy;
 • zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru po nieszczęśliwych wypadkach;
 • dezodoryzacja ozonem po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • opróżnianie mieszkań po zgonach i usuwanie nieprzyjemnego zapachu;
 • usuwanie jadów trupich z pomieszczeń po zgonach naturalnych;
 • ozonowanie mieszkania po zgonie;
 • sprzątanie mieszkań po zmarłych i utylizacja mebli;
 • zmywanie płynów ustrojowych po śmiertelnych wypadkach komunikacyjnych;
 • dezynfekcja powierzchni po zgonie.

Utylizacja mebli

Jesteśmy dostępni całodobowo! Sprzątanie mieszkania suchym lodem

Zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez naszą całodobową infolinię, chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji na temat usługi sprzątania po zgonach w Turku. Po zakończeniu prac dezynfekcji pomieszczeń wystawiamy certyfikat jakości z wyszczególnionymi pracami.

Kastelnik – sprzątanie miejsca zgonu – potwierdzone certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Istotne jest to, iż podczas usuwania szkodliwych patogenów naszą pracę wykonujemy z zabezpieczeniem miejsca po zmarłej osobie. Tam, gdzie wykonuje się ozonowanie lub zamgławianie, nie mogą przebywać osoby bez stroju ochronnego i maski na twarzy.

Sprzątanie po zgonie realizujemy we wszystkich miastach woj. wielkopolskiego:

Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz za odkażanie po zmarłym? Zadzwoń – chętnie wykonamy bezpłatną wycenę!

Rzetelna firma sprzątająca

Jesteśmy dostępni 24/7!

Najczęściej pojawiające się pytania - FAQ

Wydawać by się mogło, że proces sprzątania po zgonach jest prosty. Jednak, gdy w grę wchodzą chorobotwórcze drobnoustroje pochodzące z rozkładających się zwłok sprawa, staje się skomplikowana. By nie narażać się na szkodliwe patogeny, warto czyszczenie o zgonie zlecić profesjonalnym firmom sprzątającym, dla których kwestia bezpieczeństwa jest nadrzędna.

Usługi sprzątania Turek

Przedsiębiorstwa z branży funeralnej posiadają specjalistyczny sprzęt i adekwatną wiedzę. Zazwyczaj ich usługi można zamawiać na terenie całej Polski. Jak pozbyć się śladów krwi i co zrobić ze skażonymi meblami? Te inne informacje otrzymasz, czytając naszą rubrykę z najczęściej pojawiającymi się pytaniami klientów.

Jak usunąć ślady krwi po zmarłym?

Mając do czynienia ze śladami krwi po zmarłym, ważną kwestią jest to, aby nie usuwać ich samodzielnie, ponieważ są one skażone biologicznie. Specjaliści z firm wykonujących sprzątanie po zmarłych usuwają ślady krwi za pomocą przetestowanych środków chemicznych o silnym działaniu biobójczym, a klient nie musi martwić się o swoje bezpieczeństwo.

Gdzie wyrzucić skażone meble po zgonie?

Zwykły osiedlowy śmietnik nie jest miejscem, gdzie można wyrzucić skażone biologicznie meble po zgonie. Przedmioty po nieboszczyku powinny być odpowiednio zabezpieczone i przewiezione specjalnym transportem ADR do utylizacji termicznej w profesjonalnej spalarni.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%