Sprzątanie po zgonach Tuchola

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Tucholi. Jak działają profesjonalne firmy dezynfekujące pomieszczenia po zmarłych?

Zastanawiasz się, gdzie szukać pomocy w usunięciu śladów krwi, czy chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci w domu? Tą specjalistyczną dziedziną dezynfekcji, firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik zajmuje się od ponad dekady.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Tuchola jest oferowane przez firmę Doroty Kastelnik dla wszystkich osób zamieszkujących całe województwo kujawsko-pomorskie i nie tylko. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, ale jak i zarządców nieruchomości oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Sprzątanie po zmarłych w Tucholi.

Sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie w Tucholi przy ulicy Brzozowa.

Charakterystyczny przykry zapach pochodzący ze zwłok jest bolączką dla osób, które na terenie swojej nieruchomości odkryły ciało nieboszczyka w zaawansowanym stadium rozkładu. W takich pomieszczeniach wykonujemy profesjonalną dezynfekcję np. za pomocą zabiegu ozonowania. Po naszej usłudze powietrze jest bezpieczne, wolne od niebezpiecznych patogenów.

Wśród najczęściej zamawianych usług firmy Kastelnik znajdziesz:

 • Sprzątanie domów po zgonach;
 • Czyszczenie powierzchni po płynach ustrojowych i krwi;
 • Usuwanie zapachu śmierci;
 • Utylizacja termiczna rzeczy po zmarłym i wywóz odpadów wielkogabarytowych.

Sprzątanie po zgonach Tuchola – ile kosztuje?

W powiecie tucholskim oferujemy szereg różnych usług związanych z dekontaminacją, np. kompleksowe sprzątanie po zgonie w Tucholi za pomocą nowoczesnych metod odkażania opartych na suchym lodzie i nadtlenku wodoru. Podczas swojej pracy przestrzegamy najwyższych standardów BHP. Nie lekceważ zagrożenia i zgłoś się do specjalistów.

W skład ceny usługi dezynfekcji po zmarłych wliczane są ilości środków chemicznych niezbędnych do zneutralizowania zagrożenia, czas pracy, czy wielkość pomieszczeń skażonych krwią i płynami ustrojowymi. W regionie nie ma zbyt wiele firm transportowych skażone niebezpieczne odpady bakteriologiczne, więc należy poszukać specjalisty z uprawieniami ADR.

Mieszko Kastelnik wycenia dezynfekcje jednego pomieszczenia po zmarłej osobie w Tucholi na kwotę 800 zł netto i przypomina, iż wyrzucanie odpadów skażonych bakteriologicznie jest prawnie zabronione.

Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz za sprzątanie mieszkania po zmarłym i wyniesienie mebli z mieszkania? Zadzwoń, telefon odbieramy całodobowo. Chętnie wykonamy dla Ciebie indywidualną wycenę. Działamy dla osób prywatnych i dla firm oraz różnego rodzaju instytucji zarządzającymi zasobami mieszkaniowymi.

Popularny artykuł na blogu: wywóz starych mebli z mieszkania

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych woj. kujawsko-pomorskie

Pomieszczenie, w którym doszło do zgonu, powinno być szybko zdezynfekowane. Nie jest to jednak możliwe, gdy osoba zmarła jest samotna i nikt o tym nie wie. Wówczas o śmierci świadczy np. smród na klatce schodowej wydobywający się z mieszkania denata.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Specjaliści z firmy sprzątającej Kastelnik do odkażania pomieszczeń, w których doszło do zaawansowanego rozkładu ciała, stosują zabieg ozonowania, który łączony jest z zamgławianiem pomieszczeń suchą mgłą z nadtleniem wodoru.

Dezynfekcja po zmarłych Tuchola.

Okazuje się, iż ozon skutecznie usuwa jady trupie, które są odpowiedzialne np. za nieprzyjemny zapach i problemy zdrowotne np. bóle brzucha, czy głowy. Ozonowanie pomieszczeń jest bezpieczne i w niedługim czasie po takiej dezynfekcji można wrócić do użytkowania skażonej wcześniej nieruchomości.

Opróżnianie mieszkań po zgonach i wywóz starych mebli

Tam, gdzie znaleziono ciało i doszło do śmierci, często rodzina szuka pomocy specjalisty. Niestety życie układa własne scenariusze i mało kto jest przygotowany na samodzielne uporanie się z problemem dezynfekcji niebezpiecznych dla zdrowia patogenów i szkodliwych mikroorganizmów. Jakich dodatkowych usług szukają wiec rodziny zmarłych osób?

Okazuje się, iż by móc przewozić skażone biologiczne przedmioty, należy zadbać o specjalistyczne kontenery i o pozwolenie na transport ADR – mówi Mieszko Kastelnik, właściciel firmy sprzątającej.

Do grona popularnych usług możemy zaliczyć także opróżnianie mieszkań po zgonach ze starych mebli połączone z dezynfekcją miejsc poplamionych płynami ustrojowymi. W niektórych przypadkach konieczne jest, aby pozbyć się skażonych przez chorobotwórcze drobnoustroje mebli, czy zerwać gnijące od krwi panele podłogowe.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Istotnym aspektem jest wywóz śmieci w bezpieczny w sposób, który będzie bezpieczny dla ludzi i środowiska. Po wykonaniu prac pomieszczenie po zmarłym jest gotowe do ponownego zamieszkania lub remontu.

Przykładowe usługi firmy Kastelnik

 • Sprzątanie pomieszczeń po zgonach w Tucholi w woj. kujawsko-pomorskim;
 • Dezynfekcja mieszkania po zmarłym nagle;
 • Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych;
 • Zamgławianie suchą mgłą po śmierci w wyniku wypadku losowego;
 • Sprzątanie strychu po samobójcy;
 • Odkażanie skażonych powierzchni;
 • Usuwanie śladów krwi;
 • Dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach w stanie rozkładu;
 • Opróżnianie mieszkań ze starych mebli.
Opróżnianie mieszkania po zwłokach.

Opróżnianie mieszkania po zwłokach w stanie rozkładu.

Zamów dezynfekcje domu po zgonie już teraz!

Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i nocy, ponieważ oferujemy całodobową infolinię telefoniczną. W szybkim czasie wykonamy bezpłatną wycenę zlecenia i umówimy dogodny termin realizacji sprzątania po zmarłym w Tucholi i okolicy.  Masz pytania? Zamów usługę sprzątania po zgonie w Tucholi. Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji!

Dezynfekcja po zwłokach z certyfikatem.

W usuwaniu patogenów po zwłokach z zastosowaniem innowacyjnej metody dezynfekcji. Zadzwoń, by zamówić bezpłatną wycenę tel. 735-960-510.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

FAQ, o co pytają mieszkańcy Tucholi?

Mieszkańcy Tucholi, którzy są zainteresowani usługą sprzątania po zgonie, zadają nam przeróżne pytania. Dotyczą one zazwyczaj tego, ile muszą zapłacić za dezynfekcję pomieszczenia po zmarłym, czy też jak wygląda samo czyszczenie pomieszczeń po zmarłym.

Sprzątanie Tuchola.

Odpowiadając na te pytania, warto zaznaczyć, że cena dezynfekcji jest uzależniona od wielu czynników, takich jak rozmiar pomieszczenia, stopień zanieczyszczenia i czas potrzebny na wyniesienie wszystkich mebli z mieszkania. Naszą ofertę stworzyliśmy w taki sposób, by odpowiadała na większość potrzeb, które pojawiają się mieszkaniach osób zmarłych.

Jaki jest koszt dezynfekcji po zmarłym?

Koszt dezynfekcji po zmarłym wyceniany jest indywidualnie dla każdego klienta. Najczęściej rozpoczyna się on już od 800 złotych netto za jedno pomieszczenie. Cena ostateczna zależy od wielkości mieszkania w skażonej krwią nieruchomości, czy też rodzaju użytych środków biobójczych. Ozonowanie po zgonie jest uważane za jedna z najtańszych form usunięcia szkodliwych patogenów.

Na czym polega sprzątanie po zgonie?

Usługa sprzątania po śmierci składa się z kilku kluczowych elementów, takich jak dezynfekcja skażonego krwią powietrza, utylizacja mebli zanieczyszczonych płynami ustrojowymi oraz usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów i trupich jadów ze skażonych powierzchni. Po wykonaniu usługi pomieszczenie jest czyste i bezpieczne. Po takim specjalistycznym sprzątaniu mieszkanie, w którym doszło do zgonu, powinno być czyste i pozbawione szkodliwych drobnoustrojów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%