Sprzątanie po zgonach Trzebnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Trzebnicy. Ile kosztuje ozonowanie pomieszczeń w woj.  dolnośląskim?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Prace porządkowe w domu po zgonie są w stałej ofercie firmy Kastelnik, a koszt usługi tj. sprzątanie po zgonach Trzebnica to kwestia, która zastanawia wiele osób zainteresowanych usługą. Cena za czyszczenie po zwłokach jest za każdym razem ustalana indywidualnie z klientem i często zależy do pory dnia, w której jest zamawiana.

Sprzątanie po zmarłych Trzebnica, powiat trzebnicki

Pracownik k z firmy sprzątającej Kastelnik w trakcie zamgławiania ULV.

Wpływ na jej wysokość może mieć również kilka czynników jak wielkość lokalu, ilość płynów ustrojowych do usunięcia czy wielkość przedmiotów do utylizacji. Zazwyczaj cena oscyluje w granicach od 800 zł za dezynfekcję każdego pomieszczenia.

Całodobowa dezynfekcja mieszkania na terenie całego kraju i powiatu trzebnickiego

Zwłoki w stanie rozkładu to problem z robactwem, niebezpiecznymi patogenami oraz nieprzyjemnym zapachem. W przypadku sprzątania skażonego mieszkania po osobach zmarłych na terenie powiatu trzebnickiego warto zgłosić się po pomoc do solidnej firmy sprzątającej.

Prawdziwi eksperci, którzy świadczą usługi sprzątania, na terenie całego kraju dysponują:

 • sprzętem do dezynfekcji mieszkania;
 • generatorem ozonu do usunięcia nieprzyjemnego zapachu;
 • wypracowaną procedurą sprzątania za pomocą najlepszych środków czyszczących.

Czyszczenie pomieszczeń po zgonach Trzebnica

Masz problem z robactwem i nieprzyjemnym zapachem po zgonie? Rozwiązanie tego problemu może być zaufana firma sprzątająca. Czas oczekiwania na sprzątanie po zgonach w Trzebnicy nie powinien wynosić więcej niż kilka godzin.

Co jest ważne w przypadku sprzątania po zmarłych?

Usuwanie krwi z podłogi po zgonie realizowane jest przez zespół wykwalifikowanych pracowników z firmy sprzątającej Kastelnik i jest to niezwykle ważny aspekt odkażania. Mieszkanie po zmarłej osobie często pełne jest bakterii, drobnoustrojów i patogenów nawet niewidocznych gołym okiem.

Jedynie dezynfekcja funeralna przy pomocy odpowiednich preparatów biobójczych oraz nowoczesnych technik odkażania jest w stanie usunąć zagrożenie biologiczne z miejsca zdarzenia. Nasze usługi tj. sprzątanie po zgonach oferujemy na terenie całego woj. dolnośląskiego, a do dyspozycji naszych klientów oddajemy całodobowy telefon alarmowy.

Sprzątanie mieszkania po zwłokach Trzebnica w woj. dolnośląskim

Niezwykle popularnym zabiegiem podczas specjalistycznego sprzątania mieszkań po zwłokach w Trzebnicy jest ozonowanie. Metoda ta polega na eliminacji drobnoustrojów za pomocą ozonu o właściwościach biobójczych. Po włączeniu ozonatora jedyne co należy zrobić, to przeprowadzić pomiar stężenia ozonu.

Profesjonalne ozonowanie miejsc po zwłokach

Tylko uzyskanie odpowiednich parametrów pozwoli zlikwidować groźne dla zdrowia patogeny, trupi jad i bakterie unoszące się w powietrzu. Stężenie ozonu powinno być w przedziale od 5 do 10 ppm. Już w kilka godzin można skutecznie odkazić całe pomieszczenie po zwłokach i wyeliminować nieprzyjemny trupi zapach.

Neutralizacja krwi i płynów ustrojowych

Niezależnie od rodzaju skażenia, krwi i płynów ustrojowych z podłogi, lepiej nie czyścić samodzielnie. Zdecydowanie lepiej zamówić profesjonalne sprzątanie. Jest to szczególnie ważne, by neutralizację krwi i płynów ustrojowych przeprowadzić niezwykle precyzyjnie. Pozostałości śladów biologicznych między panelami mogą powodować nieprzyjemny zapach w całym mieszkaniu, a niebezpieczne patogeny wciąż znajdują się w mieszkaniu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Technicy sprzątania miejsc śmierci wykonują usuwanie płynów ustrojowych przy pomocy atestowanych preparatów biobójczych zawierających chlor i czwartorzędowe związki amoniowe. Na końcu wykonywane jest także ozonowanie, które wzmacnia efekt odkażający w mieszkaniu po zwłokach.

Samochód po dezynfekcji płynów ustrojowych

Pojazd na placu ubezpieczyciela po dezynfekcji płynów ustrojowych i krwi.

Sucha mgła z nadtlenkiem wodoru to sprawdzona metoda dezynfekcji

Nie każdy wie, że zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru stało się w ostatnim czasie jednym ze skuteczniejszych, a zarazem bezpiecznych metod dezynfekcji po zgonach. Polega ono na rozpylaniu mikrocząsteczek nadtlenku wodoru na cząsteczkach glikolu, które są tak małe, że z łatwością docierają w każdy najmniejszy zakamarek. Nadtlenek wodoru ma działanie biobójcze i odkażające i doskonale neutralizuje patogeny, w tym także trupi jad po śmierci. Po dezynfekcji pomieszczenie jest suche, czyste i w krótkim czasie gotowe do ponownego użytku.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Trzebnicy.

Sprzątanie śladów krwi w mieszkaniu po osobie zmarłej — całodobowe usługi w firmie Kastelnik.

Inne, alternatywne formy odkażania pomieszczeń po zmarłych osobach

Nasi technicy sprzątania miejsc śmierci dobierają odpowiednie techniki dezynfekcji względem konkretnego przypadku zgonu. Z reguły w trakcie odkażania pomieszczeń wykorzystywane są preparaty biobójcze do dezynfekcji ręcznej, które zawierają czwartorzędowe związki amoniowe, aldehydy, chlor czy alkohol etylowy.

Preparaty do dezynfekcji po zmarłych

Środki biobójcze do odkażania miejsca zgonu. W czyszczeniu pomaga pistolet do dezynfekcji.

Preparaty stosowane w dezynfekcji po zmarłych powinny być zatwierdzone przez sanepid. Technicy często sięgają także po pistolety do dezynfekcji elektrostatycznej i preparaty z nanosrebrem.

Według właściciela firmy Kastelnik najlepszym sposobem na usunięcie niebezpiecznych patogenów z mieszkania, który pozytywnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa lokatorów, będzie dezynfekcja nadtlenkiem wodoru w połączeniu z ozonem. Taki unikalny mix dwóch środków biobójczych jest sprawdzonym sposobem na eliminacje niebezpiecznych związków chemicznych z powietrza.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Usługi porządkowe, sprzątanie po zmarłych pozostałe miasta:

Trzebnica, usługi sprzątania po zgonach

Kastelnik, jedyna firma na terenie całej Polski, która wydaje certyfikat dezynfekcji miejsca zgonu.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Trzebnicy

Usługa sprzątania w domu po zgonie w Trzebnicy powinna być wykonana przez przeszkolonych pracowników firmy sprzątającej? Dlaczego jest to bardzo ważne? Otóż po zgonie dochodzi do uwolnienia blisko 30 toksycznych związków, trupiego jadu i bakterii. W powietrzu unoszą się toksyczne gazy, dlatego tylko osoby przygotowane są w stanie poprawnie wysprzątać lokal po zgonie. Samodzielne sprzątanie po zwłokach może okazać się nie tylko czasochłonne, ale i niebezpieczne dla zdrowia. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych na terenie powiatu trzebnickiego. 

Usługi sprzątania w Trzebnicy

Czy jest szansa na usunięcie zapachu po zgonie?

Nieprzyjemny zapach po zgonie można usunąć tylko przy pomocy sprawdzonych technik dezodoryzacji i środków biobójczych. Najlepiej w neutralizacji niechcianych woni sprawdza się ozonowanie pomieszczeń, które jako silny utleniacz doprowadza do trwałego i całkowitego usunięcia drażniącego zapachu.

Jakie są największe błędy przy sprzątaniu miejsca po zwłokach?

Zlecając usługę tj. sprzątanie miejsca po zwłokach, można się spotkać z firmami, które nie do końca znają się na dezynfekcji funeralnej. Największe błędy popełniane podczas czyszczenia lokalu po zmarłych to wyrzucanie skażonych przedmiotów do osiedlowych koszy na śmieci oraz dezynfekcja środkiem biobójczym bez usunięcia źródła, czyli pseudo dezynfekcja.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%