Sprzątanie po zgonach Tczew

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Tczew. Ozonowanie pomieszczeń, w których nastąpiła śmierć

W przypadku sprzątania funeralnego trzeba wiedzieć, że zaleca się, aby wykonywali go profesjonaliści. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik sprzątanie po zgonach Tczew, woj. pomorskie świadczą wraz z ozonowaniem pomieszczeń, w których nastąpiła śmierć.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Co jest istotne podczas dezynfekcji ozonem?

 • Zabezpieczenie się za pomocą odzieży ochronnej;
 • Szkolenie stanowiskowe;
 • Przestrzeganie zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy;
 • Używanie wyłącznie profesjonalnych generatorów ozonu.

Sprzątanie po zmarłych Tczew świadczymy na terenie całego miasta, a w szczególności w taki dzielnicach jak m.in.: Piotrowo, Prątnica – Siedlisko i Malinowo.

Pomieszczenie po trupie

Należy pamiętać, aby odkazić wszystkie meble w pomieszczeniu, w którym doszło do zgonu.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach w Tczewie

Śmierć w mieszkaniu? W pierwszej kolejności należy zawiadomić lekarza i zakład pogrzebowy, a następnie zlecić usługę tj. dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Tczew. Z rozkładem zwłok w mieszkaniu nie ma żartów, a ilość bakterii i trupich jadów może być ogromna.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Całe mieszkanie stanowi zagrożenie dla zdrowia człowieka. Wszędzie mogą być obecne bakterie i chorobotwórcze wirusy. Niewidoczny gołym okiem trupi jad przyjmuje postać bezbarwnej cieczy, dlatego trudno jest go zlokalizować i usunąć bez doświadczenia. Trupie jady, czyli aminy biogenne to prawdziwe niebezpieczeństwo dla zdrowia i może prowadzić do poważnych zatruć.

dezynfekcja po zgonie w Tczewie

Putrescyna i kadaweryna to nie jedynie zagrożenia w mieszkaniu po zgonie. W powietrzu unoszą się toksyczne gazy, których pod żadnym pozorem nie należy wdychać. Do zapachu zwłok często przychodzą także robaki, które zaczynają bytować w domu i trudno jest usunąć je bez profesjonalnych technik dezynfekcji.

To właśnie dezynfekcja mieszkania po zgonie w powiecie tczewskim to odpowiedź na wszystkie wspomniane problemy po rozkładzie zwłok w domu. Technicy usuną całe zagrożenie bakteriologiczne przy pomocy atestowanej chemii i specjalistycznego sprzętu do odkażania.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Sprzątanie po zgonach Tczew – czy konieczna jest dezynfekcja?

Dezynfekcja mieszkania podczas zlecenia sprzątania po zgonach w Tczewie jest konieczna. Gdy ciało jest w stanie rozkładu, wydobywają się z niego jady trupie, które są niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Przed odkażaniem należy pozbyć się również płynów ustrojowych i śladów krwi.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Do dezynfekcji pomieszczeń lub klatek schodowych powinny być zatrudniane firmy, które posiadają do tego dedykowany ekwipunek oraz mają stosowne doświadczenie. Dezynfekować miejsce śmierci można za pomocą atestowanych środków chemicznych lub za pomocą zabiegu zamgławiania suchą mgłą.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Tczew

Sprzątanie po zmarłych dla osób prywatnych w mieście Tczew

Przedsiębiorstwo Kastelnik gruntowe sprzątanie po zmarłych oferuje m.in. dla osób prywatnych. Czyszczenie domów lub utylizacja mieszkań po zwłokach jest wykonywana w jak najszybszym możliwym czasie. Po rozkładzie zwłok mamy do czynienia z takimi substancjami jak neuryna i kadaweryna, a powodować mogą one m.in. zatrucie pokarmowe lub zawroty głowy. Nie warto ryzykować swoim zdrowiem, lepiej do posprzątania swoich czterech kątów po zgonie zatrudnić profesjonalną ekipę.

Ozonowanie po śmierci

Generator ozonu jest niezbędnym wyposażeniem każdego profesjonalisty wykonującego sprzątanie funeralne.

Ozonowanie mieszkania po zwłokach – certyfikat Kastelnk

W celu dokładnego i bezpiecznego zdezynfekowania pomieszczeń warto zamówić realizacje ozonowanie mieszkania. Świadczenie odkażania O2 polega na wydobywaniu się ze specjalistycznego urządzenia ozonu w stanie lotnym. Dzięki temu, że rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu, jest w stanie dotrzeć do każdego miejsca. Ekipa wykonująca ozonowanie pomieszczeń powinna zabezpieczyć miejsce pracy, tak aby nie miały tam wstępu osoby trzecie.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Tczewie.

Przez całą dobę świadczymy usługi czyszczenia i dezynfekcji miejsca zgonu w Tczewie – Kastelnik.

Usługi sprzątania po zmarłych od firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Tczew;
 • dogłębne czyszczenie po samobójcach;
 • usuwanie śladów krwi;
 • likwidowanie skutków zgonów na terenie całej Polski;
 • mycie podłóg w celu pozbycia się płynów ustrojowych;
 • sprzątanie po zmarłym nagle w domu;
 • dezynfekcja po zwłokach;
 • zamgławianie pomieszczeń;
 • odkażanie mieszkania po zmarłej osobie;
 • dezodoryzacja lokali mieszkalnych;
 • utylizacja mebli po zwłokach;
 • czyszczenie po zgonach w miejscach pracy;
 • usuwanie szkodliwych drobnoustrojów.
Jak przebiega dezynfekcja po zgonach Tczew

Tel. 735-960-510 do firmy sprzątającej po zwłokach Kastelnik jest czynny całodobowo.

Doprowadź do ponownego użytku swoje mieszkanie po zgonie!

Nie musisz sam martwić się o to, jak doprowadzić do ponownego użytku swoje mieszkanie po zgonie! Możesz zamówić usługę od zakładu Kastelnik sprzątanie po zgonach Tczew przez całą dobę. Infolinia alarmowa jest dostępna także w nocy, aby móc w skrajnych przypadkach także jak najszybciej zadzwonić i wezwać pomoc w usuwaniu konsekwencji śmierci. Nasi konsultanci są do dyspozycji i czekają na telefony!

Całodobowe usługi sprzątania po zgonach dostępne są w miastach:

Serwis sprzątający wysoka jakość

Ozonowanie skażonych pomieszczeń przez profesjonalistów z firmy Kastelnik

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące dezynfekcji funeralnej

Sprawdzony serwis sprzątający zdaje sobie doskonale sprawę, że zagadnienie czyszczenia funeralnego dla nowych klientów nasuwa wiele pytań. Fachowcy z profesjonalnych firm sprzątających po zgonach chętnie odpowiadają na wszystkie zapytania klientów.

Gruntowny serwis sprzątający

Jak przeprowadzić dezynfekcję po zgonie?

Dezynfekcję po zgonie można przeprowadzić za pomocą atestowanych środków chemicznych, jednakże nie jest to do końca skuteczne. Bowiem jad trupi rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu, więc należy również zadbać o oczyszczenie powietrza. Do odkażania można wykonać zatem ozonowanie pomieszczeń, jednak powinni to robić wyłącznie profesjonaliści.

Jak przygotować się do sprzątania po zmarłym?

Jeśli zamówimy usługę sprzątania po zmarłym od specjalistycznej firmy sprzątającej, nie musimy się przygotowywać. Technicy usuwający skutki śmierci posiadają wszystkie niezbędne środki do likwidowania wirusów bakterii i grzybów lub śladów krwi oraz płynów ustrojowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%