Sprzątanie po zgonach Tarnów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Tarnowie. Jakie zabiegi realizuje przedsiębiorstwo Kastelnik w ramach wykonywanych prac?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu specjalistycznych usług tj. sprzątanie po zgonach Tarnów woj. małopolskie i odkażanie miejsc po krwi. Nasi technicy oferują najnowocześniejsze techniki czyszczenia miejsc po zwłokach. Prowadzi to do tego, że przedsiębiorstwo Kastelnik może pochwalić się najwyższą jakością dezynfekcji po zmarłych.

Istotne jest to, aby w przypadku sprzątania pomieszczenia po zwłokach w stanie rozkładu dokładanie usunąć szczątki, zabezpieczyć nieczystości w pojemniku na odpady skażone biologicznie i usunąć nieprzyjemny zapach. Tego typu usługi sprzątania są dostępne na terenie całej Polski, a mieszkańcy Małopolski dodatkowo mogą zamawiać je przez całą dobę.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Polacy umierają w samotności, jakie są przyczyny?

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

W ramach wykonywanych prac zostają realizowane m.in. takie zabiegi jak np.:

Sprzątanie pomieszczenia po zgonie Tarnów

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Tarnowie. Skażone rzeczy muszą zostać oddane do utylizacji.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Tarnów

Śmierć bliskiej osoby w mieszkaniu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Tarnów to obowiązkowe czynności, jakie należy przeprowadzić po zwłokach w domu. Istotne jest to, aby dokładnie wyeliminować z mieszkania płyny ustrojowe, które są źródłem wielu bakterii i toksyn groźnych dla ludzkiego zdrowia.

Usługi sprzątania miejsc po zwłokach

Nie każdy wie, że mieszkanie po nieboszczyku może być pełne nie tylko trupiego jadu i wirusów, ale również robactwa, które przychodzi do zapachu zwłok. Zazwyczaj są to plujki, a dokładnie plujka burczało i plujka pospolita. Zalęgają się one tam, gdzie wcześniej leżały zwłoki, przy plamach krwi oraz w ciasnych szczelinach w mieszkaniu. Im dłużej ciało rozkładało się w pomieszczeniu, tym więcej tych, jak i innych owadów może zalęgnąć się w jego zakamarkach.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Białymstoku.

Przez całą dobę świadczymy usługę dezynfekcji niebezpiecznych mikroorganizmów w mieszkaniu po śmierci.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Odkażanie mieszkania po zmarłej osobie

Dlatego tak ważne jest, by odkażanie mieszkania po zmarłej osobie przeprowadzić fachowo za pomocą atestowanych urządzeń do dezynfekcji. Według właściciela firmy Kastelnik najlepszym sposobem na usunięcie patogenów z mieszkania, który pozytywnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa lokatorów, będzie dezynfekcja nadtlenkiem wodoru w połączeniu z ozonem. Taki unikalny mix dwóch środków biobójczych jest sprawdzonym sposobem na eliminację niebezpiecznych związków chemicznych z powietrza.

Tak przeprowadzona dezynfekcja po zmarłym w powiecie tarnowskim to gwarancja wyeliminowania wszelkich drobnoustrojów oraz much plujek i innych owadów z lokalu mieszkalnego. Bezpowrotnie znika nieprzyjemny trupi zapach, a mieszkanie jest wysprzątane.

Obszar działania firmy sprzątającej Kastelnik

Specjalistyczne działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa domownikom zmarłej osoby, polegają także na dezodoryzacji powietrza. Polega ona na neutralizowaniu nieprzyjemnego odoru. Działamy w całych Tarnowa, a m.in. w takich dzielnicach jak np.: Dąbrówka Infułacka, Grabówka, Gumniska, Klikowa, Koszyce i Krzyż.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Tarnów

Sprzątanie mieszkania po zgonach Tarnów – ile trwa?

Czas trwania zabiegu sprzątania po zgonach w Tarnowie zależy od tego, co konkretnie się wydarzyło i z jakimi skutkami śmierci mamy do czynienia. Inaczej będziemy zachowywać się w przypadku zgonu w związku z chorobą zakaźną, a całkiem inne działania interwencyjne podejmiemy przy samobójstwie.

Czynności, które podejmują pracownicy firm sprzątających po zgonach, muszą być zgodne z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. W ramach wykonywanej dezynfekcji lokalu mieszkalnego trzeba wziąć pod uwagę również rozmiar powierzchni. Czyszczenie po zmarłych trwa ok. 8 godzin, lecz tak jak, już wspomnieliśmy, jest on zależny od rodzaju zlecenia. 

Jak wykonać zabieg dezynfekcja po zgonach w Tarnowie?

Pierwszym etapem specjalistycznej dezynfekcji jest zabezpieczenie ważnych przedmiotów, które mogłyby ulec zniszczeniu. Skażone przedmioty są wrzucane do dedykowanych pojemników. Dokumenty, pamiątki, czy zabytki nie poddajemy utylizacji, a odkażaniu. Obowiązkiem techników Kastelnika podczas dezynfekcji jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do poziomu bezpiecznego dla organizmów żywych.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – potwierdzona certyfikatem

Skuteczną formą odkażania jest zamgławianie za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru. Rozprzestrzeniana sucha mgła zabija formy wegetatywne i przetrwalnikowe drobnoustrojów. Zabieg ten działa także jako dezodoryzacja powietrza. Dzięki temu pozbywanie się także odoru, który powstaje po rozkładzie trupa. Zyskujemy czas, a nie tracimy wysokiej jakości wykonywanych działań. 

Puste mieszkanie po zgonie. Mieszkanie zmarłego

Puste mieszkanie po zwłokach to często przerażający widok. Ściany do odmalowania.

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych – zaufaj specjalistom 

Planując zlecenie czyszczenie pomieszczeń po zmarłych, powinno się wziąć pod uwagę to, jakie konkretnie czynności są niezbędne do wykonania. W przypadku, gdy zwłoki nie leżały długo, wystarczy tylko odświeżenie za pomocą ozonowania przemysłowymi generatorami ozonu o mocy od 40 do 240 g/h. Jednakże, gdy ciało po śmierci dłuższy czas mogło się rozkładać, musimy wykonać dogłębne sprzątanie.

Czytaj także: ozonowanie po zgonie

Gdy dojdzie do procesu gnilnego, naszym oczom mogą pokazać się nawet larwy zwane czerwiami. Żywią się one trupem, a pojawiają się w nim za pomocą much plujek składających jaja. Plujki zapach gnijącej osoby wyczuwają z odległości nawet kilkunastu kilometrów! Pamiętać należy o tym, że w takim środowisku nie można przebywać bez odpowiedniego zabezpieczenia tj. środków ochrony osobistej. Musimy chronić się przed takimi substancjami jak kawaderyna, czy neuryna.

Sprzątanie krwi z podłogi w mieszkaniu na terenie Małopolski

Krew na podłodzie. Płytki podłogowe muszą zostać wyczyszczone specjalnym środkiem

Oferta firmy Kastelnik lokalnych ekspertów od sprzątania po zmarłych:

 • sprzątanie mieszkań po zgonach Tarnów;
 • czyszczenie po śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja po zwłokach;
 • sprzątanie domu po zmarłych;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • utylizacja mebli po zmarłym;
 • opróżnianie lokalu mieszkalnego po zgonie naturalnym;
 • sprzątanie zakładu pracy po śmierci pracownika;
 • dezodoryzacja pomieszczenia po rozkładzie zwłok;
 • utylizacja termiczna skażonego mienia;
 • zamgławianie mieszkań po zgonie;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcy;
 • czyszczenie miejsca śmierci po wypadku komunikacyjnym.

Usługi sprzątania po zgonie dostępne w miastach:

Tarnów, firma sprzątająca na telefon

Kastelnik w trakcie sprzątania mieszkań po zgonie wystawia certyfikat dezynfekcji.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z toksycznymi substancjami wydobywającymi się z ciała człowieka po śmierci. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Usługi sprzątające Tarnów

Jak przygotować mieszkanie na przyjazd ekipy sprzątającej?

Przed przyjazdem profesjonalnej firmy sprzątającej po zmarłych nie musisz podejmować specjalnych działań. Technicy z firmy sprzątającej zajmą się kompleksowo usuwaniem patogenów z mieszkania, w którym nastąpił zgon. Wykonają dezynfekcję pomieszczeń oraz zutylizują wyposażenie, dbając o bezpieczeństwo i higienę.

Jak usunąć drobnoustroje po śmierci w domu?

Dezynfekcja po zgonie polega na kompleksowym usuwaniu szkodliwych mikroorganizmów, a do tego celu wykorzystuje się między innymi czwartorzędowe sole amoniowe. Inną metodą dezynfekcji jest stosowanie urządzenia do zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, które skutecznie eliminuje patogeny i odświeża powietrze.

Zadzwoń po całodobową pomoc w sprzątaniu po śmierci!

Eksperci z firmy Kastelnik to specjaliści, którzy cenią sobie kompleksowe podejście do zlecenia sprzątanie po zgonach Tarnów. Wspierają osoby, które straciły bliskich z terenu województwa śląskiego poprzez świadczenie wysokiej jakości dezynfekcji miejsc po zgonie.

Popularny artykuł na blogu: usuwanie śladów krwi

Charakteryzują się oni niezwykłą dbałością o szczegóły oraz dyskrecją. Podczas wykonywania zleceń zabezpieczają miejsce pracy i nie wpuszczają na jego teren osoby nieupoważnione. Profesjonalne czyszczenie po zmarłym można zamówić, dzwoniąc na całodobową infolinię. Zadzwoń – czekamy!
Kastelnik – najwyższa jakość sprzątania funeralnego w Tarnowie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%