Sprzątanie po zgonach Szczecinek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Szczecinku. Jak wygląda specjalistyczne sprzątanie po zwłokach?

Boisz się dotykać odpadów skażonych biologicznie? Firmy sprzątające po zgonach mogą zająć się tym wymagającym zadaniem, a Ty będziesz mógł skupić się na pogrzebie i innych ważnych rzeczach. Co robić?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Skontaktuj się z firmą sprzątającą Kastelnik i zamów kompleksową usługę tj. sprzątanie po zgonach Szczecinek, woj. zachodniopomorskie realizowaną przy pomocy specjalistycznego sprzętu czyszczącego i sprawdzonych technik dezynfekcji.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Szczecinku.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Szczecinku, ul. Bohaterów Warszawy.

Działamy profesjonalnie i całodobowo, zwracając szczególną uwagę na to, by wszystkie ślady biologiczne po zmarłym zostały usunięte z mieszkania, gdzie doszło do śmierci. Dla technika sprzątającego miejsce śmierci nie ma znaczenia, z jakich przyczyn doszło do zgonu. Oferujemy czyszczenie po samobójstwie, morderstwie i wypadku w pracy.

Sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie to złożony proces, który realizujemy przy pomocy różnych technik dezynfekcji funeralnej. Oferta firmy sprzątającej Kastelnik obejmuje:

 • Czyszczenie podłogi ze śladów krwi za pomocą atestowanych środków biobójczych;
 • Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych;
 • Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • Zamgławianie ULV całego mieszkania;
 • Mikrodyfuzja powietrza skażonego krwią;
 • Czyszczenie skażonych powierzchni suchym lodem.

Na czym polega kompleksowe sprzątanie mieszkań po zmarłych?

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych to proces usuwania wszelkich śladów po zmarłym w celu przywrócenia mieszkania do pierwotnego stanu. W takim przypadku czyszczenie skupia się na usuwaniu wszelkich pozostałości po zmarłym, w tym odzieży, mebli czy przedmiotów użytku osobistego.

Dezynfekcja po zgonach Szczecinek.

Sprzątanie po zmarłych Szczecinek – zaufaj specjalistom

Oferujemy profesjonalne sprzątanie po zgonach krok po kroku, które obejmuje takie czynności jak:

 • Usunięcie wszelkich śladów po zmarłym, w tym krwi, płynów ustrojowych itp.;
 • Zabezpieczenie przedmiotów skażonych;
 • Wywóz starych mebli do utylizacji termicznej;
 • Dezynfekcja pomieszczenia przy pomocy biobójczych środków;
 • Dezynfekcja mieszkania przez ozonowanie i zamgławianie;
 • Odzyskiwanie wartościowych przedmiotów w procesie odkażania;
 • Wystawianie dokumentacji dla klientów tj. certyfikat dekontaminacji i sprzątania.

W firmie Kastelnik zlecisz sprzątanie po zmarłym niezależnie od tego, jak doszło do śmierci. Sprzątamy zarówno po zgonach z przyczyn naturalnych, jak i po samobójstwach, morderstwach czy śmiertelnych wypadkach przy pracy. Zadzwoń do firmy Kastelnik tel. 735-960-510 i zleć kompleksowe sprzątanie po zwłokach w Szczecinku.

Profesjonalne sprzątanie na terenie całego województwa zachodniopomorskiego

Chcesz odzyskać cenne pamiątki po zmarłej osobie? Nie ma sprawy! Firma Kastelnik oferuje również odzyskiwanie cennych rzeczy np. pamiątek, dokumentów czy antyków po zmarłych osobach. Często są to rzeczy o sporej wartości materialnej, ale kiedy są skażone, nie nadają się do użytku. Nasza oferta sprzątania przez całą dobę dostępną jest we wszystkich miastach woj. zachodniopomorskiego.

Kastelnik – dezynfekcja suchą mgłą – kontakt 7 dni w tygodniu

Przedmiotom po zmarłych osobach przywracamy drugie życie. Realizujemy to w procesie skutecznej dezynfekcji z zastosowaniem nadtlenku wodoru i ozonu, które to wykazują silne właściwości biobójcze i bakteriobójcze.

Transport ADR, czyli wywóz skażonych biologicznie odpadów

Transport ADR oznacza transport substancji niebezpiecznych, który musi odbywać się zgodnie z wytycznymi zawartymi w Europejskiej Umowie ADR. Niniejszy dokument szczegółowo opisuje reguły, których przestrzeganie jest niezwykle istotne podczas przewożenia niebezpiecznych materiałów, aby zagwarantować bezpieczeństwo ludzi i środowiska naturalnego.

Mieszkanie w trakcie zamgławiania po zwłokach.

Mieszkanie w trakcie zamgławiania nadtlenkiem wodoru po zwłokach w stanie rozkładu.

W firmie Kastelnik świadczymy usługi transportu ADR skażonych biologicznie odpadów takich jak poplamione krwią koce czy pościel w płynach ustrojowych.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w powiecie szczecineckim

Nagła śmierć w domu to nie tylko wielki szok i konieczność załatwienia formalności związanych z pogrzebem. Miejsce zgonu należy oczyścić z patogenów i przywrócić do bezpiecznego użytku w ramach usługi tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Szczecinek. W momencie rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia patogenów i bakterii, a także toksycznych gazów.

Nie wszyscy wiedzą, że szczególnie niebezpieczny jest trupi jad, który może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych – informuje Mieszko Kastelnik.

Ślady krwi i płyny ustrojowe w mieszkaniu po nieboszczyku mogą znajdować się dosłownie wszędzie. Skażony dywan czy pościel z plamami krwi to przedmioty, których nie należy wyrzucać do kosza przed domem, ponieważ stanowią one zagrożenie biologiczne dla osób trzecich. Dlatego wszystkie rzeczy po zmarłym noszące ślady biologiczne należy poddać utylizacji termicznej w wysokiej temperaturze.

W zakresie odkażania miejsc śmierci technicy realizują specjalistyczny transport ADR, czyli bezpieczny transport odpadów skażonych. W tej kwestii warto w pierwszej kolejności sprawdzić, czy firma, która ma realizować sprzątanie po zwłokach, dysponuje takim certyfikatem ADR i będzie w stanie przetransportować mienie zmarłego do spalarni termicznej.

Neutralizacja śladów krwi po zgonie.

Dezynfekcja po zgonach to usługa kompleksowa, która uwzględnia także opróżnianie mieszkania po zmarłej osobie i transport gratów do spalarni. Niezależnie od tego, czy to zakrwawiony dywan, narzuta czy ubrania, wszystkie przedmioty zostaną zabezpieczone i legalnie zutylizowane. Zgłoszenia na odkażanie miejsc zgonu w powiecie szczecineckim firma Kastelnik przyjmuje przez całą dobę tel. 735-960-510.

Odkażanie pomieszczeń za pomocą środków chemicznych

W przypadku dezynfekcji po zgonie stosowane są różne preparaty dezynfekcyjne, które mają za zadanie skutecznie zneutralizować wszelkie groźne patogeny i związki chemiczne, powstałe w wyniku rozkładu ciała. Wśród najczęściej stosowanych preparatów znajdują się środki chemiczne, takie jak:

 • Roztwory na bazie chloru i hypochloranu sodu;
 • Roztwory na bazie alkoholu, takie jak izopropanol;
 • Preparaty na bazie nadtlenku wodoru;
 • Środki chemiczne na bazie czwartorzędowych soli amoniowych.

W zależności od rodzaju preparatu stosowane są różne metody dezynfekcji, np. płukanie powierzchni roztworem, rozpylanie aerozolu, czy też zanurzanie w roztworze dezynfekcyjnym. W przypadku poważnych zanieczyszczeń może być konieczne użycie bardziej zaawansowanych metod dezynfekcji, takich jak ozonowanie lub promieniowanie UV.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Ozonowanie mieszkania na trupi zapach

Nieprzyjemny zapach po zwłokach to jeden z największych problemów, z jakimi muszą się zmierzyć rodziny zmarłych osób. Zamówisz u nas ekspresowo ozonowanie pomieszczeń po zgonie, które realizujemy przy pomocy przemysłowych generatorów i mierników ozonu marki np. Trotec.

Proces ten jest nazywany utlenianiem katalitycznym lub utlenianiem ozonowym i jest skuteczną metodą usuwania zapachów z powietrza, wody i innych substancji – wyjaśnia Mieszko Kastelnik.

Ozon usuwa brzydkie zapachy poprzez utlenianie zanieczyszczeń organicznych, które powodują nieprzyjemne zapachy. Ten jest silnym utleniaczem i reaguje z cząsteczkami zapachowymi, powodując ich rozpad na nieszkodliwe substancje.

Certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie.

Certyfikat dezynfekcji pomieszczeń po zmarłym wydawany jest każdemu klientowi ze Szczecinka. Zadzwoń i zamów usługę sprzątania miejsca po zwłokach, tel. +48 735-960-510.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

 • Świnoujście
 • Szczecin
 • Szczecinek
 • Wałcz

Baza wiedzy dla mieszkańców Szczecinka

Zgon w mieszkaniu? Sprzątanie po zgonie w Szczecinku to zadanie, które może być bardzo trudne i emocjonalnie wymagające dla osób, które pozostały po zmarłym. Dlatego często lepiej zlecić tę pracę profesjonalnej firmie sprzątającej, która dysponuje odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i narzędziami.

Sprzątanie Szczecinek.

Pracownicy firmy znają procedury i kroki, które należy podjąć w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń i zagrożeń biologicznych. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Szczecinka.

Jakie kroki powinny zostać podjęte w celu zneutralizowania nieprzyjemnych zapachów po zgonie?

Usuwanie zapachu po zmarłej osobie należy przeprowadzać przy pomocy specjalistycznych środków do dezynfekcji. Zazwyczaj metody wykorzystywane w odkażaniu po śmierci doskonale sprawdzają się również w usuwaniu brzydkich woni. Za najlepszy sposób dezodoryzacji, czyli neutralizacji nieprzyjemnych zapachów wciąż uważane jest ozonowanie pomieszczeń.

Jakie specjalistyczne narzędzia są potrzebne do skutecznego i bezpiecznego sprzątania po zgonie?

Do skutecznego i bezpiecznego sprzątania po zgonie potrzebne są specjalistyczne narzędzia, takie jak środki ochrony osobistej, czyli rękawice, maseczki i kombinezony ochronne. Niezbędne są również środki dezynfekujące jak preparaty na bazie chloru i nadtlenku wodoru. Konieczne jest również posiadanie narzędzi takich jak ścierki i szczelne pojemniki do zabezpieczania odpadów skażonych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%