Sprzątanie po zgonach Syców

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Sycowie. Dlaczego dezynfekcje po zmarłym najlepiej zlecić profesjonalnej firmie?

Śmierć jest zjawiskiem, które wzbudza w nas strach. Po odejściu bliskiej osoby jesteśmy w szoku i chcemy w spokoju przeżyć żałobę. Nie myślimy o konsekwencjach, jakie niesie za sobą zgon w domu.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Przebywając w pomieszczeniu po nieboszczyku, narażamy się na niebezpieczeństwo. W szczególności, gdy dojdzie do rozkładu zwłok. Firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach Syców, woj. dolnośląskie dla wszystkich osób, które mają do czynienia z jadami trupimi.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Sycowie

Zaschnięta krew po zmarłych jest skażona biologicznie. Należy ją jak najszybciej usunąć.

Całodobowy kontakt Kastelnik – usuwanie jadów trupich 365 dni/rok

Kastelnik zaprasza do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, które jest czynne 365 dni w roku całodobowo. W trosce o dobro naszych klientów wykonujemy bezpłatną wycenę wyniesienia mebli i usunięcia szkodliwych patogenów z powietrza, dzięki czemu, każdy wie, ile zapłaci za dezynfekcję pomieszczenia po zmarłym.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: wywóz starych mebli z mieszkania

Sprzątanie po zgonach Syców – Dezynfekcja mieszkań

Zajmujemy się dokładnym sprzątaniem i dezynfekowaniem mieszkań, w których doszło do zgonów. Chorobotwórcze drobnoustroje ze zwłok szybko rozprzestrzeniają się w powietrzu, co jest zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Usługi dezynfekcji po zmarłym Syców

Do usunięcia szkodliwych patogenów potrzebne jest zastosowanie skutecznych metod odkażania. Do najczęściej stosowanych zaliczyć można:

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych w powiecie oleśnickim

Dezynfekcja za pomocą ozonu jest metodą nie tylko efektywną, ale i ekologiczną. Podczas ozonowania pomieszczeń w Sycowie nie są produkowane żadne odpady wtórne. Ozon w formie lotnej dociera w każde nawet w niedostępne dla oka miejsce. Dzięki czemu mamy pewność, że możemy bezpiecznie wrócić do użytkowania pomieszczenia.

“Czy wiesz, że specjaliści z naszej firmy sprzątającej podczas dezynfekcji miejsca zgonu zabijają 98% niebezpiecznych patogenów obecnych w jadzie trupim?” – Samanta Sznajder

Utylizacja mebli po zgonie województwo dolnośląskie

Wszystkie materiały użyte do sprzątania po trupie, czy przedmioty po nim powinny zostać poddane profesjonalnej utylizacji termicznej.

Opróżnianie mieszkań po zgonach na terenie województwa dolnośląskiego to element naszej pracy podczas sprzątania po zmarłych. Wiele osób nie wie, że na wyrzucenie materiałów skażonych biologicznie w niedozwolone miejsca grozi wysoka kara finansowa przekraczająca koszt legalnej utylizacji.

Zamgławianie mieszkania po zmarłej osobie Syców ul. Mickiewicza

Pomieszczenie po zgonie powinno być dokładnie zdezynfekowane.

Chcesz, abyśmy wycenili utylizacje mebli? Zadzwoń – chętnie podamy szacowane koszty.

Usługi sprzątanie po zwłokach Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Syców woj. dolnośląskie;
 • dezynfekcja po zmarłym;
 • usuwanie śladów krwi z podłogi;
 • utylizacja mienia po zgonie;
 • doprowadzenie mieszkania do użytku po zmarłych;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • odkażanie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • zamgławianie pomieszczeń;
 • dezynfekcja mieszkania po samobójcy;
 • zrywanie przegniłych podłóg po rozkładzie zwłok;
 • czyszczenia miejsca śmierci po wypadkach drogowych;
 • dezynfekcja preparatem z fenolem i jego pochodnymi;
 • usuwanie płynów ustrojowych.

“Pamiętaj, że meble tekstylne w krwi zmarłej osoby to rzeczy skażone biologicznie. Nie wolno wyrzucać ich do śmieci” – przestrzega Mieszko Kastelnik

Zleć sprzątanie po zmarłym profesjonalistom – usługi Kastelnik

Nie musisz martwić się o to, czy możesz bezpiecznie przebywać w pomieszczeniu po zmarłym, gdy wezwiesz profesjonalistów z firmy Kastelnik. Gruntowne sprzątanie po zgonach w Sycowie wykonujemy od przeszło 10 lat, dlatego zostawiamy po sobie czyste pomieszczenia bez szkodliwych jadów trupich i niebezpiecznych drobnoustrojów.

Krew na podłodze

Skontaktowanie się z konsultantem z BOK to prosta sprawa, a wycena usług w naszej firmie jest zawsze darmowa. Oferujemy usługi w przystępnych cenach dla każdego – dezynfekcja jednego pokoju rozpoczyna się już od 800 zł netto. Masz pytania? Zadzwoń do nas. Firma sprzątająca Mieszka i Doroty Kastelnik jest liderem w branży usług funeralnych.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie – od czego zacząć?

Osoby chcące zamówić specjalistyczną usługę sprzątania po zgonie w Sycowie dzwonią do nas często z licznymi pytaniami. Zastanawiają się najczęściej, czy przed przyjazdem profesjonalnej ekipy sprzątającej muszą przygotowywać mieszkanie i w jaki konkretnie sposób wykonywana jest dezynfekcja mieszkania.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Usługi czyszczenia miejsc śmierci wykonujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i osiedlowych wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. To właśnie zarządcy nieruchomości są osobami odpowiedzialnymi za wyszukanie wykonawcy do usunięcia płynów ustrojowych po zwłokach w stanie rozkładu. Przeprowadzenie kompleksowej dezynfekcji to sprawa bezpieczeństwa mieszkańców całego bloku, nie tylko jednego mieszkania.

Warto dodać, iż technicy czyszczący miejsce śmierci posiadaj odpowiedni sprzęt do dezynfekcji patogenów i atestowaną chemię czyszczącą, by dokładanie oczyścić miejsce po zmarłej osobie. Pracę zawsze rozpoczyna się od wstępnego ozonowania i wyniesienia poplamionych krwią przedmiotów. Czasami smród ciała, jest tak duży, że cała szafa denata i jego wszystkie ubrania trafiają do utylizacji termicznej.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Usługi sprzątania po zmarłych z certyfikatem Kastelnik

Odbierz certyfikat po dezynfekcji pomieszczenia!

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonie w Sycowie

Nieprzyjemny zapach to często duży problem, a podstawowa usługa dezodoryzacji nie tylko likwiduje smród, ale również usuwa niebezpieczne drobnoustroje. Chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych w Sycowie? Wypełnij krótki formularz na naszej stronie lub zadzwoń i umów wycenę, tel. +48 735-960-510.

Sprzątanie Syców

Jak przygotować mieszkanie na przyjazd ekipy sprzątającej?

Specjalistyczna firma sprzątająca to zespół profesjonalnych techników, którzy sprzątają po śmiertelnych wypadkach w pracy, jak i czyszczą mieszkania po zwłokach w stanie silnego rozkładu. Zamawiający nie musi nic robić samodzielnie, wystarczy zadzwonić i zamówić usługę firmy sprzątającej, a w krótkim czasie ślady krwi zostaną usunięte.

Czym dezynfekuje się pokój po zgonie?

Dezynfekcja w pokoju, gdzie doszło do zgonu, wykonywana jest zazwyczaj przez techników od czyszczenia miejsc śmierci za pomocą środków bakteriobójczych i urządzeń do odkażania. Sprzątanie po zmarłych to praca, która wymaga zastosowania nadtlenku wodoru lub czwartorzędowych soli amoniowych, czyli profesjonalnej chemii. Specjaliści w trakcie pracy stosują także nowoczesne metody odkażania tj. ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%