Sprzątanie po zgonach Świnoujście

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Świnoujściu. Jakie są najważniejsze kroki do wykonania przy sprzątaniu po zgonie?

Widzisz ślady krwi na podłodze i nie wiesz, jak je usunąć? Zleć fachowe sprzątanie po zgonach Świnoujście, woj. zachodniopomorskie świadczone przez doświadczonych techników sprzątania miejsc śmierci. Nasza załoga gwarantuje szybkie i skuteczne działanie także w sytuacjach awaryjnych.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Nie każdy wie, jak wymagającym zadaniem jest posprzątanie mieszkania, w którym doszło do zgonu i rozkładu ciała. Najważniejsze kroki do wykonania przy sprzątaniu po zgonie to przede wszystkim:

 • Usunięcie śladów biologicznych po zwłokach;
 • Utylizacja skażonych odpadów;
 • Neutralizacja trupich jadów w mieszkaniu;
 • Usuwanie zapachu po zmarłej osobie.
Sprzątanie mieszkania po zgonie w Świnoujściu.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Świnoujściu, ul. Henryka Sienkiewicza.

Na czym polega specjalistyczne sprzątanie po zmarłych?

Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych polega na profesjonalnym oczyszczaniu pomieszczeń, w których miała miejsce nagła śmierć lub zabójstwo. Czyszczenie takiego miejsca wymaga nie tylko zwykłego sprzątania, ale również dezynfekcji i usunięcia wszelkich pozostałości biologicznych, takich jak krew, tkanki i płyny ustrojowe.

Ważne jest, aby taki proces odbył się w sposób dyskretny i z szacunkiem dla zmarłego oraz jego bliskich. Oferujemy usługi specjalistycznego sprzątania po zgonach, które obejmują:

 • Czyszczenie ścian i podłóg ze śladów krwi i szczątków ludzkich;
 • Usuwanie skażonych krwią dywanów i przedmiotów użytku osobistego;
 • Wywóz starych mebli i zbędnych gratów do utylizacji;
 • Dezynfekcja mieszkania z niebezpiecznych drobnoustrojów;
 • Ozonowanie pomieszczeń po zgonach;
 • Usuwanie nieprzyjemnego zapachu po zwłokach;
 • Zabieg odkażania przez zamgławianie suchą mgłą;
 • Wystawianie dokumentacji, tj. certyfikatu dezynfekcji i sprzątania po zmarłych.
Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

W zależności od sytuacji może być również konieczne usunięcie i zutylizowanie skażonych materiałów, takich jak dywany, meble czy ubrania. Sprzątanie po zmarłym przeprowadzane jest zwykle przez specjalistyczne firmy, które dysponują odpowiednim sprzętem, chemikaliami i doświadczoną kadrą pracowników.

Usługi firmy Kastelnik – czyszczenie po zwłokach 24/7

Firma Kastelnik oferuje usługi związane z czyszczeniem po zwłokach. Usługi te są niezbędne w przypadku, gdy zwłoki zostaną znalezione w mieszkaniu lub innym pomieszczeniu, co może skutkować rozprzestrzenianiem się groźnych chorób i infekcji.

Nasi specjaliści mają doświadczenie w czyszczeniu po zwłokach i stosujemy odpowiednie środki, które pozwalają na usunięcie wszystkich pozostałości po ciele oraz dezynfekcję powierzchni.

Usługi te są przeprowadzane w sposób dyskretny i profesjonalny, z zachowaniem pełnej poufności. Kastelnik oferuje również usługi związane z likwidacją niebezpiecznych odpadów, które powstały w wyniku czyszczenia po zwłokach. Dzięki temu klient nie musi martwić się o ich bezpieczne usunięcie.

Dezynfekcja po zgonach Świnoujście.

Warto zaznaczyć, że nasze usługi zlecisz przez całą dobę na infolinii. Nasza firma działa na terenie całego województwa zachodniopomorskiego i posiada odpowiednie certyfikaty oraz zezwolenia, co potwierdza wysoką jakość i standardy świadczonych usług.

Opróżnianie mieszkań po śmierci – oddaj meble do utylizacji

Firma sprzątająca Kastelnik oferuje także usługi opróżniania mieszkań po zmarłych osobach wraz z transportem ADR skażonych biologicznie rzeczy. Po dokładnej segregacji i zapakowaniu niebezpiecznych odpadów do szczelnych pojemników przedmioty można przetransportować do spalarni termicznej. Tam zostają one poddane specjalnej obróbce, która pozwoli na ich bezpieczne i ekologiczne zniszczenie.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Warto pamiętać, że opróżnianie mieszkań po śmierci i wywóz starych mebli do utylizacji może być trudnym i czasochłonnym zadaniem. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług specjalistycznej firmy Kastelnik zajmującej się wywozem odpadów i ich utylizacją. Na koniec wystawiamy certyfikat odpadu dla klientów.

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych osobach w powiecie Świnoujście

Nasza firmy świadczy usługi tj. sprzątanie po zwłokach w Świnoujściu nie tylko po zgonach z przyczyn naturalnych, ale też sprzątanie po samobójstwie czy zabójstwie. Całodobowo zlecisz u nas również czyszczenie miejsc po śmiertelnych wypadkach komunikacyjnych i wypadkach przy pracy.

Zajmujemy się specjalistycznym sprzątaniem od blisko 10 lat i przez ten czas wypracowaliśmy sobie określone normy dezynfekcji po zmarłych osobach. Odkażając pomieszczenie po rozkładzie zwłok, ogromną uwagę przykładamy do zachowania zasad bezpieczeństwa i BHP.

Mieszkanie w zabiegu zamgławiania pomieszczeń.

Mieszkanie w zabiegu zamgławiania pomieszczeń suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Nasi pracownicy noszą maski z filtrem, odzież ochronną i rękawiczki. Wszelkie odpady, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego, usuwamy w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami prawa.

Dezynfekcja mieszkania z groźnych drobnoustrojów

Zgon w mieszkaniu? Nie lekceważ zagrożenia biologicznego, jakie stanowi rozkładające się ciało ludzkie. W ramach specjalistycznej usługi tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Świnoujście zostaną wyeliminowane wszelkie ślady biologiczne i płyny ustrojowe po zmarłym.

Jedną z nieprzyjemnych pozostałości po zgonie w domu jest również nieprzyjemny zapach zwłok, który unosi się nie tylko w mieszkaniu, ale także na klatce schodowej i w windzie. Technicy z firmy sprzątającej dysponują specjalnym sprzętem i środkami chemicznymi, które są w stanie w pełni wyeliminować brzydką woń trupa.

W dezodoryzacji po zgonach stosuje się specjalne preparaty tzw. eliminatory, które zawierają alkohol oraz aldehydy, dzięki czemu doskonale neutralizują trupie jady, a co za tym idzie również niechciane zapachy w mieszkaniu. Taki specjalny eliminator to nowatorski preparat do neutralizacji odorów na drodze chemicznej dezaktywacji ich cząsteczek.

Neutralizacja trupich jadów po zgonie w domu.

Doskonałym sposobem na usuwanie zapachu po śmierci jest również zwykłe ozonowanie pomieszczeń. Ozon (O3) to silny utleniacz, który skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Działa na zasadzie utleniania cząsteczek powodujących nieprzyjemne zapachy, niszcząc je w wyniku reakcji chemicznej.

Usługi dezynfekcji po zgonach w Świnoujściu to kompleksowe rozwiązane dla rodzin zmarłych osób, które zlecisz pod numerem tel. 735-960-510.

Zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru

Zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru to jedna z metod dezynfekcji pomieszczeń po zmarłych osobach. Jest to proces, podczas którego do powietrza wprowadza się mgłę z nadtlenkiem wodoru, która skutecznie eliminuje szkodliwe mikroorganizmy, takie jak bakterie, wirusy czy trupie jady.

Warto jednak pamiętać, że proces ten powinien być przeprowadzany przez specjalistów, którzy mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w zakresie dezynfekcji pomieszczeń. Właściwie wykonane zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru pozwoli na uzyskanie pełnej dezynfekcji pomieszczenia i zminimalizowanie ryzyka zarażenia się szkodliwymi drobnoustrojami.

Technicy firmy Kastelnik.

Załoga techników sprzątania miejsc śmierci z firmy Kastelnik. Stosujemy innowacyjne techniki dezynfekcji po zgonach i sprawdzone preparaty biobójcze.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Świnoujścia (FAQ)

Sprzątanie po zgonach w Świnoujściu obejmuje usuwanie śladów krwi, a także dezynfekcję powierzchni, na których mogą znajdować się niebezpieczne patogeny, takie jak wirusy, bakterie czy trupie jady.

Sprzątanie Świnoujście.

Z uwagi na to, że takie sprzątanie może być niebezpieczne dla zdrowia, nie powinno być wykonywane przez osoby nieposiadające odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Sprawdź bazę wiedzy dla mieszkańców Świnoujścia.

Jakie środki bezpieczeństwa należy zachować podczas sprzątania po zgonie?

Podczas sprzątania miejsca po zgonie należy przestrzegać zasad BHP, takich jak noszenie ochronnych rękawic, masek oraz kombinezonów. Warto również unikać bezpośredniego kontaktu z płynami ustrojowymi i krwią oraz stosować atestowane środki dezynfekcyjne, które są przeznaczone do neutralizacji bakteriologicznych zanieczyszczeń.

Po jakim czasie przeprowadzić sprzątanie po zgonie?

Sprzątanie po zgonie powinno odbyć się najszybciej, jak to tylko możliwe – najlepiej w ciągu 24 godzin od wyniesienia ciała z mieszkania. Im krótszy czas między zgonem a sprzątaniem, tym mniejsze ryzyko rozprzestrzenienia się chorób zakaźnych i skażeń biologicznych. W przypadku niemożności przeprowadzenia sprzątania w krótkim czasie, należy szczelnie zamknąć okna na terenie mieszkania, aby zapobiec dalszemu skażeniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%