Sprzątanie po zgonach
Świętochłowice, dezynfekcja po zmarłych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Świętochłowicach. Jak wykonać specjalistyczną dezynfekcję mieszkania po śmierci? 

Na terenie śląskich miast Kastelnik oferuje dezynfekcje i sprzątanie po zgonach Świętochłowice, przy czym obsługujemy również okoliczne miejscowości. Usługi odkażania po zmarłych w świętochłowickich domach świadczymy z należytym szacunkiem oraz z zachowaniem wszelkich zasad obowiązującego prawa.

Specjalistyczne sprzątanie po zwłokach Świętochłowice w domach i zakładach pracy

Śmierć bliskiej osoby, w szczególności nagła, jest szokiem dla bliskich. Nasi konsultanci czekają na Twój telefonie przez całą dobę. Oferta na sprzątanie po zmarłym zawiera bezpłatną wycenę wraz z dojazdem do wszystkich dzielnic miasta.

Dezynfekcja po zgonach Świętochłowice sprzątanie

Jakie są etapy sprzątania po zgonie?

 • Wstępne dezynfekowanie w celu udostępnienia mieszkania rodzinie;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru i wytępanie robaków;
 • doczyszczenie posadzki skażonej biologicznie;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania;
 • zabiegi ozonowania po zmarłym.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Świętochłowice

Sprzątanie po zgonach Świętochłowice — usługi usuwania śladów krwi

Sprzątanie po zmarłych Świętochłowice to również czynność usuwania krwi z podłogi w domu. Śmierć każdej osoby to traumatyczne przeżycie, podczas którego stajemy w obliczu dużego stresu. O ile fakt śmierci jest dla nas zaskakujący, to czynności urzędowe, które musimy wykonać w związku z nią, są niezbędne.

dezynfekcja Swietochlowice

Jak wygląda certyfikat dezynfekcji?

Oferujemy w Świętochłowicach kompleksowe sprzątanie po śladach resztek ciał ludzkich

W celu uzyskania aktu zgonu i pochówku winniśmy okazać kartę zgonu. Możemy ją otrzymać wyłącznie od przedstawiciela służby zdrowia tj. od lekarza rodzinnego bądź od lekarza pracującego w pogotowiu lub szpitalu. Z tymże dokumentem, możemy ubiegać się jako najbliższa rodzina o akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Czyszczenie po zmarłym Świętochłowice wymaga od spadkobierców spokojnej głowy do załatwienia wszystkich spraw.

Zamów usługę sprzątania usuwającą ślady krwi wraz z płynami ustrojowymi

Ozonowanie po zmarłych — co robić po śmierci bliskiej osoby?

Po załatwieniu niezbędnych czynności związanych ze śmiercią powinniśmy pomyśleć o dezynfekcji miejsca zgonu. Ozonowanie domu po zgonie oznacza usunięcie nieprzyjemnego zapachu jak też groźnych patogenów.

Jeśli zwłoki były w stanie rozkładania się, tj. nastąpił w nich proces gnilny, niezbędne jest zatrudnienie specjalistycznej firmy zajmującej się sprzątaniem miejsc zgonu na terenie Świętochłowic.

Odkażanie pomieszczeń po zgonach to czynność, którą śmiało może wykonywać zespół techników firmy Kastelnik z Katowic. Doświadczenie oraz profesjonalne podejście do pracy to atuty tej ekipy.

Pomieszczenie czyszczone suchym lodem neutralizuje nieprzyjemny zapach

Zamów usługę dezynfekcji domów, mieszkań po zwłokach w Świętochłowicach

Otóż w ludzkim ciele po śmierci dochodzi do powstania 30 toksycznych substancji, w tym kawaderyna. Są to substancje chorobotwórcze, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie. Skuteczna dezynfekcja to taka, podczas której pozbywamy się wirusów, bakterii i grzybów. Nasi specjaliści do skutecznego odkażania używają preparatów z takimi substancjami jak chlor i fenol oraz jod lub związki jodu.

Ozonowanie mieszkania po zgonie Świętochłowice

Sprzątanie po zgonie w Świętochłowicach – domy, piwnice 7/24

Firma Kastelnik to doświadczenie i jakość usług, jaką należy przeprowadzić przy każdej realizacji podczas czyszczenia po zwłokach w domu. Usługę dezynfekcji po zgonie w piwnicy najczęściej zamawiają zarządcy budynków lub osiedli.

Śmierć osób bezdomnych ma miejsce niemal w każdym śląskim mieście. Specjalistyczne prace ozonowania po zmarłym w Świętochłowicach tu czyszczenie krwi, płynów ustrojowych i odkażanie mieszkań za pomocą sprawdzonych środków chemicznych.

Usuwanie śladów krwi z podłogi po zgonie sprzątanie profesjonalne

Dlaczego oferta firmy Kastelnik jest warta uwagi?

Zgon w domu? Sprzątanie po zmarłych może być realizowane za pomocą różnych dostępnych metod. Dezynfekowanie w mieszkaniu suchym lodem jest alternatywą do środków czyszczących dostępnych w osiedlowych marketach.

Kastelnik zajmuje się dezynfekcją domów, w których nastąpił zgon w samotności, a także nagła śmierć samobójcza. Skażone mieszkanie po zgonie często wymaga skutecznej dezodoryzacja mieszkania w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów.

Jako lider w branży jesteśmy dostępni dla Państwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili. Wystawiamy fakturę VAT na każdą naszą usługę. Naszym atutem jest dokładność w sprzątaniu. Nasze usługi świadczymy już prawie 20 lat.

Utylizacja przedmiotów po zgonach w Świętochłowice sprzątanie z płynów ustrojowych

Kto może wykonać utylizację przedmiotów skażonych biologicznie?

W ofercie każdej skutecznej firmy świadczącej usługę funeralną jest utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie, a także usuwanie śladów krwi z pomieszczenia w niezwykle szybkim czasie. Wszystkie te usługi są w zakresie prac specjalistycznych i wymagają transportu ADR.

Nasze wszystkie usługi odnośnie do prac niebezpiecznych są realizowane przez przeszkolony personel. Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada stosowne zezwolenia i referencje od wielu lat.

Zajmujemy się nie tylko usuwaniem fetoru po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu.

Po zmarłych sprzątanie należy przeprowadzić natychmiastowo. Usługi sprzątania Kastelnik gwarantują błyskawiczny kontakt

Gwarancja jakości na usługi sprzątania po zgonie w domu

Gwarantujemy szybką realizacją nie tylko usługi dezynfekcji po zgonie na terenie miasta Świętochłowice, ale również sprzatanie pojazdów po śmiertelnych wypadkach.

Sprzątanie po zgonach w mieszkaniu lub piwnicy, gdzie znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu to czyszczenie i usuwanie trujących związków chemicznych i groźnych patogenów. Warto skorzystać z usług profesjonalistów.

dezynfekcja po zmarłych Śląskie

Zdjęcie: dezynfekcja mieszkań po zmarłym Śląsk © 2021 Kastelnik

Oferty firmy sprzątającej mieszkania po zmarłych w Świętochłowicach

 • Kompleksowe oczyszczanie pomieszczenia po zgonie w pracy;
 • ozonowanie po zgonie w domu na Śląsku;
 • czyszczenie po zgonach w szpitalu;
 • dezynfekcja po zgonach w Świętochłowicach;
 • czyszczenie pomieszczeń po śmierci samobójczej za pomocą suchego lodu;
 • ozonowanie pomieszczeń socjalnych po zwłokach;
 • transport ADR — odpadów biologicznie skażonych.

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Sprzątanie po zwłokach, karta zgonu – słownik funeralny

Karta zgonu to nic innego jak dokument mówiący o tym, że dana osoba nie żyje. Wystawiany jest on przez lekarza i jest on niezbędny do uzyskania aktu zgonu oraz pochówku. Natychmiastowe jego wydanie nie jest możliwe, jeśli medyk podejrzewa udział w śmierci osób trzecich.

Prace przy sprzątaniu mieszkania po zwłokach w Świętochłowicach to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej.

Sprzątanie po zmarłych Świętochłowice

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie mieszkania po zgonie to wymaga pracy specjalistów i znajomości technik dezynfekcji. Wielu klientów zastanawia się, od czego zacząć czyszczenie po śmierci w domu i gdzie szukać pomocy. Często problemem są kilogramy śmieci w domu oraz okropny odór na klatce schodowej. Rodzina chce szybko rozwiązać problem i wyczyścić skażony lokal. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Koszty dotyczące sprzątania po zgonach są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Jak wykonać dezynfekcję po zmarłej osobie?

W celu przeprowadzenia skutecznej dezynfekcji po zgonie niezbędny jest nowoczesny sprzęt do odkażania, który posiada każda profesjonalna firma sprzątająca. Jedną z najpopularniejszych metod, jest odkażanie pistoletem do dezynfekcji elektrostatycznej lub popularne ozonowanie pomieszczeń.

Dezynfekcja po zgonach — Kastelnik pełne bezpieczeństwo

W sprawie dezynfekcji po zgonach na terenie Świętochłowic mogą się Państwo z nami kontaktować przez całą dobę.

W przypadku nagłej śmierci to istotne. Ważne dla nas jest, aby nasi klienci mogli sprawnie załatwić wszystkie czynności związane ze śmiercią swoich bliskich w jednym miejscu, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie pytania co do sprzątania po zgonie i dezynfekcji mieszkania.

Dezynfekcja mieszkania w całej Polsce

Pamiętać należy, iż usuwanie przedmiotów niebezpiecznych tj. skażonych krwią musi wykonać wyspecjalizowana firma. Tych rzeczy nie wolno wyrzucać na śmietnik osiedlowy, gdyż może to doprowadzić, do rozprzestrzenia się wirusów i trujących toksyn. Stąd właśnie mieszkanie wymaga czyszczenia i usunięcia śladów krwi z mebli poprzez utylizację termiczną.

O specjalistycznym sprzątaniu wiemy wszystko, dbamy o dobro naszych klientów — serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń do nas i zamów usługę!

Obsługiwane miasta: BieruńBytomChorzówCieszynCzechowice-DziedziceCzeladźCzęstochowaDąbrowa GórniczaGliwice, Katowice, KłobuckKoziegłowyLubliniecMikołówMyszkówOgrodzieniecPiekary ŚląskiePilicaPszczynaSiewierzSkoczówSosnowiec, Zabrze, ZawiercieŻarkiŻywiec oraz mniejsze miejscowości.

Kastelnik — skuteczne sprzątanie po zgonie Świętochłowice. Zapytaj o naszą usługę!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%