Sprzątanie po zgonach
Świętochłowice, dezynfekcja po zmarłych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Świętochłowicach. Jak wykonać specjalistyczną dezynfekcję mieszkania po śmierci? 

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Na terenie śląskich miast Kastelnik oferuje dezynfekcje i sprzątanie po zgonach Świętochłowice, przy czym obsługujemy również okoliczne miejscowości. Usługi odkażania po zmarłych w świętochłowickich domach świadczymy z należytym szacunkiem oraz z zachowaniem wszelkich zasad obowiązującego prawa.

Pamiętaj, że sprzątanie mieszkania po śmierci bliskiej osoby to poważna sprawa

Czy wiesz, że firma Kastelnik oferuje specjalistyczne sprzątanie po zwłokach w Świętochłowicach, zarówno w domach, jak i zakładach pracy. Usuwamy ślady krwi, płynów ustrojowych i innych zanieczyszczeń, a także przeprowadzamy dezynfekcję i odkażanie pomieszczeń w krótkim czasie. Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach sprzątania, zachęcamy do kontaktu.

Zobacz naszą realizację w woj. śląskim: sprzątanie po samobójstwie w Knurowie

Śmierć bliskiej osoby, w szczególności ta nagła, jest szokiem dla bliskich. Nasi konsultanci czekają na Twój telefonie przez całą dobę. Oferta na sprzątanie po zmarłym zawiera bezpłatną wycenę wraz z dojazdem do wszystkich dzielnic miasta.

Dezynfekcja po zgonach Świętochłowice sprzątanie

Nasze usługi sprzątania w Świętochłowicach obejmują dezynfekcję i utylizację miejsc skażonych gnijącym ciałem zmarłego.

Jakie są etapy sprzątania po zgonie?

 • Wstępne dezynfekowanie w celu udostępnienia mieszkania rodzinie;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru i wytępianie robaków;
 • doczyszczenie posadzki skażonej biologicznie;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania;
 • zabiegi ozonowania po zmarłym.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Świętochłowice

Dezynfekcja po zgonach w Świętochłowicach specjalistyczną chemią z atestem

Zastanawiasz się, jak oczyścić miejsce zgonu z patogenów i bakterii? Odpowiedzią na ten problem jest profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Świętochłowice.

Dezynfekcja po zgonie to przede wszystkim skuteczne środki chemiczne, które dostępne są tylko dla specjalistycznych firm sprzątających po zwłokach. Takie preparaty zawierają specjalnie opracowane składy, by zapewniać maksimum działania biobójczego. Zwykle w formulacje chemikaliów zawierają chlor, aldehydy i często także nadtlenek wodoru.

dezynfekcja po zgonie Świętochłowice

Środki czystości wykorzystywane w sprzątaniu domów nie są na tyle efektywne, a osoby prywatne nie posiadają odpowiedniego sprzętu ani umiejętności, które pozwoliłyby skutecznie oczyścić mieszkanie z trupich jadów. Atestowane preparaty stosowane przez firmy sprzątające po zmarłych, pozwalają oczyścić krew z podłogi bez obaw o to, że drobnoustroje pozostaną w pomieszczeniu.

Jednym słowem tylko skuteczna dezynfekcja po zgonach w powiecie świętochłowickim realizowana przez techników z certyfikowanej firmy sprzątającej jest w stanie przywrócić bezpieczeństwo w mieszkaniu po śmierci.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zgonach Świętochłowice — usługi usuwania śladów krwi

Sprzątanie po zmarłych Świętochłowice to również czynność usuwania krwi z podłogi w domu. Śmierć każdej osoby to traumatyczne przeżycie, podczas którego stajemy w obliczu dużego stresu. O ile fakt śmierci jest dla nas zaskakujący, to czynności urzędowe, które musimy wykonać w związku z nią, są niezbędne.

Dezynfekcja mieszkań Świętochłowice

Jak wygląda certyfikat dezynfekcji? Każde wykonane zlecenie potwierdzamy takim certyfikatem.

Oferujemy w Świętochłowicach kompleksowe sprzątanie po śladach resztek ciał ludzkich

W celu uzyskania aktu zgonu i pochówku winniśmy okazać kartę zgonu. Możemy ją otrzymać wyłącznie od przedstawiciela służby zdrowia tj. od lekarza rodzinnego bądź od lekarza pracującego w pogotowiu lub szpitalu. Z tymże dokumentem, możemy ubiegać się jako najbliższa rodzina o akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Czyszczenie po zmarłym Świętochłowice wymaga od spadkobierców spokojnej głowy do załatwienia wszystkich spraw.

Zamów usługę sprzątania usuwającą ślady krwi wraz z płynami ustrojowymi

Usługa sprzątania i usuwania śladów krwi wraz z płynami ustrojowymi.

Ozonowanie po zmarłych — co robić po śmierci bliskiej osoby?

Po załatwieniu niezbędnych czynności związanych ze śmiercią powinniśmy pomyśleć o dezynfekcji miejsca zgonu. Ozonowanie domu po zgonie oznacza usunięcie nieprzyjemnego zapachu oraz groźnych patogenów.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Świętochłowicach.

Dezynfekcja i neutralizacja zapachów – całodobowa informacja Kastelnik udziela Ci wszelkich odpowiedzi.

Jeśli zwłoki były w stanie rozkładania się, tj. nastąpił w nich proces gnilny, niezbędne jest zatrudnienie specjalistycznej firmy zajmującej się sprzątaniem miejsc zgonu na terenie Świętochłowic.

Odkażanie pomieszczeń po zgonach to czynność, którą śmiało może wykonywać zespół techników firmy Kastelnik z Katowic. Doświadczenie oraz profesjonalne podejście do pracy to atuty tej ekipy.

Pomieszczenie czyszczone suchym lodem neutralizuje nieprzyjemny zapach

Owady, które się wylęgają wokół znalezionego ciała zmarłego.

Zamów usługę dezynfekcji domów, mieszkań po zwłokach w Świętochłowicach

Otóż w ludzkim ciele po śmierci dochodzi do powstania 30 toksycznych substancji, w tym kadaweryna. Są to substancje chorobotwórcze, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie. Skuteczna dezynfekcja to taka, podczas której pozbywamy się wirusów, bakterii i grzybów. Nasi specjaliści do skutecznego odkażania używają preparatów z takimi substancjami jak chlor i fenol oraz jod lub związki jodu.

Ozonowanie mieszkania po zgonie Świętochłowice

Sprzątanie po zgonie w Świętochłowicach – domy, piwnice 7/24

Firma Kastelnik to doświadczenie i jakość usług, jaką należy przeprowadzić przy każdej realizacji podczas czyszczenia po zwłokach w domu. Usługę dezynfekcji po zgonie w piwnicy najczęściej zamawiają zarządcy budynków lub osiedli.

Śmierć osób bezdomnych ma miejsce niemal w każdym śląskim mieście. Specjalistyczne prace porządkowe po zmarłym w Świętochłowicach tu czyszczenie krwi, płynów ustrojowych i odkażanie mieszkań za pomocą sprawdzonych środków chemicznych.

Usuwanie śladów krwi z podłogi po zgonie sprzątanie profesjonalne

Ślady na podłodze pozostawione przez zmarłego, gdy znalezione ciało zaczęło gnić.

Dlaczego oferta firmy Kastelnik jest warta uwagi?

Zgon w domu? Sprzątanie po zmarłych może być realizowane za pomocą różnych dostępnych metod. Dezynfekowanie w mieszkaniu suchym lodem jest alternatywą do środków czyszczących dostępnych w osiedlowych marketach.

Kastelnik zajmuje się dezynfekcją domów, w których nastąpił zgon w samotności, a także nagła śmierć samobójcza. Skażone mieszkanie po zgonie często wymaga skutecznej dezodoryzacji mieszkania w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Jako lider w branży jesteśmy dostępni dla Państwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili. Wystawiamy fakturę VAT na każdą naszą usługę. Naszym atutem jest dokładność w sprzątaniu. Nasze usługi świadczymy już prawie 20 lat.

Utylizacja przedmiotów po zgonach w Świętochłowice sprzątanie z płynów ustrojowych

Usuwanie śmieci zgromadzonych przez zbieracza złomu.

Kto może wykonać utylizację przedmiotów skażonych biologicznie?

W ofercie każdej skutecznej firmy świadczącej usługę funeralną jest utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie, a także usuwanie śladów krwi z pomieszczenia w niezwykle szybkim czasie. Wszystkie te usługi są w zakresie prac specjalistycznych i wymagają transportu ADR.

Nasze wszystkie usługi odnośnie do prac niebezpiecznych są realizowane przez przeszkolony personel. Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada stosowne zezwolenia i referencje od wielu lat.

Zajmujemy się nie tylko usuwaniem fetoru po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu.

Po zmarłych sprzątanie należy przeprowadzić natychmiastowo. Usługi sprzątania Kastelnik gwarantują błyskawiczny kontakt

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu z mieszkania. Zapach zmarłego jest jednym z najgorszych doznań.

Gwarancja jakości na usługi sprzątania po zgonie w domu

Gwarantujemy szybką realizacją nie tylko usługi dezynfekcji po zgonie na terenie miasta Świętochłowice, ale również sprzątanie pojazdów po śmiertelnych wypadkach.

Sprzątanie po zgonach w mieszkaniu lub piwnicy, gdzie znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu to czyszczenie i usuwanie trujących związków chemicznych i groźnych patogenów. Warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Dezynfekcja po zmarłych Śląskie

Zdjęcie: dezynfekcja mieszkań po zmarłym Śląsk © 2023 Kastelnik

Oferty firmy sprzątającej mieszkania po zmarłych w Świętochłowicach

 • Kompleksowe oczyszczanie pomieszczenia po zgonie w pracy;
 • ozonowanie po zgonie w domu na Śląsku;
 • czyszczenie po zgonach w szpitalu;
 • dezynfekcja po zgonach w Świętochłowicach;
 • czyszczenie pomieszczeń po śmierci samobójczej za pomocą suchego lodu;
 • ozonowanie pomieszczeń socjalnych po zwłokach;
 • transport ADR — odpadów biologicznie skażonych.

Zobacz naszą realizację w woj. śląskim: usuwanie skutków zgonu w domu w Bielsku-Białej

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Specjalista firmy sprzątającej. Zapytaj, jaki jest koszt sprzątania.

Sprzątanie po zwłokach, karta zgonu – słownik funeralny

Karta zgonu to nic innego jak dokument mówiący o tym, że dana osoba nie żyje. Wystawiany jest on przez lekarza i jest on niezbędny do uzyskania aktu zgonu oraz pochówku. Natychmiastowe jego wydanie nie jest możliwe, jeśli medyk podejrzewa udział w śmierci osób trzecich.

Prace przy sprzątaniu mieszkania po zwłokach w Świętochłowicach to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej.

Oferujemy sprzątanie mieszkań po zgonach na terenie całego województwa śląskiego:

Kastelnik — skuteczne sprzątanie po zgonie Świętochłowice. Zapytaj o naszą usługę!

Popularny artykuł na blogu: Jak uzyskać akt zgonu?

Sprzątanie po zmarłych Świętochłowice

Dezynfekcja miejsca po zwłokach w Świętochłowicach w woj. śląskim.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie mieszkania po zgonie to wymaga pracy specjalistów i znajomości technik dezynfekcji. Wielu klientów zastanawia się, od czego zacząć czyszczenie po śmierci w domu i gdzie szukać pomocy. Często problemem są kilogramy śmieci w domu oraz okropny odór na klatce schodowej. Rodzina chce szybko rozwiązać problem i wyczyścić skażony lokal. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Baza wiedzy dla mieszkańców Świętochłowic

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Koszty dotyczące sprzątania po zgonach są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Jak wykonać dezynfekcję po zmarłej osobie?

W celu przeprowadzenia skutecznej dezynfekcji po zgonie niezbędny jest nowoczesny sprzęt do odkażania, który posiada każda profesjonalna firma sprzątająca. Jedną z najpopularniejszych metod, jest odkażanie pistoletem do dezynfekcji elektrostatycznej lub popularne ozonowanie pomieszczeń.

Dezynfekcja po zgonach — Kastelnik pełne bezpieczeństwo

Odkażanie pomieszczenia po zmarłym, czy jest naprawdę konieczne? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Świętochłowice to niezbędny krok, by przywrócić bezpieczeństwo w pomieszczeniu, w którym doszło do śmierci. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia prawie 30 toksycznych związków zagrażających naszemu zdrowiu. Wyeliminowanie trupich jadów jest możliwe tylko przez użycie profesjonalnych metod dezynfekcji mechanicznej.

Zamgławianie suchą mgłą w ofercie firmy Kastelnik

Ozonowanie pomieszczeń lub też zamgławianie suchą mgłą to sprawdzone metody na odkażanie mechaniczne za pomocą specjalistycznych urządzeń do dezynfekcji. Kiedy warunki i czas na to pozwalają, łączy się obie te metody, by zwiększyć skuteczność biobójczą i zmniejszyć czas wykonywania zabiegu. Dobrze sprawdzają się też aktywne preparaty dezynfekujące oparte o czwartorzędowe sole amoniowe o szerokim spektrum działania, które niszczą wszystkie drobnoustroje. Mieszkanie po odkażaniu jest wolne od szkodliwych związków chemicznych, a nieprzyjemny zapach po zwłokach znika na zawsze.

W sprawie dezynfekcji po zgonach na terenie Świętochłowic mogą się Państwo z nami kontaktować przez całą dobę. W przypadku nagłej śmierci to istotne, gdyż czas reakcji ma kluczowe znaczenie. Ważne dla nas jest, aby klienci firmy Kastelnik mogli sprawnie załatwić wszystkie czynności związane ze śmiercią swoich bliskich w jednym miejscu, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie pytania co do sprzątania mieszkania po zgonie i jego dezynfekcji.

Dezynfekcja mieszkania w całej Polsce

Pamiętać należy, iż usuwanie przedmiotów niebezpiecznych tj. skażonych krwią musi wykonać wyspecjalizowana firma. Dąbrowa Górnicza oferuje mieszkańcom termiczną utylizację rzeczy skażonych we krwi. Takich przedmiotów poplamionych krwią nie wolno wyrzucać na śmietnik osiedlowy, gdyż może to doprowadzić, do rozprzestrzenia się wirusów i trujących toksyn. Stąd właśnie mieszkanie wymaga czyszczenia i usunięcia śladów krwi z mebli poprzez utylizację termiczną.

O specjalistycznym sprzątaniu wiemy wszystko, dbamy o dobro naszych klientów — serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń do nas i zamów usługę!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%