Sprzątanie po zmarłych
Świętochłowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie Świętochłowice. Co zrobić po śmierci bliskiego, co to jest karta zgonu?

Na terenie  śląskiego miasta Świętochłowice firma Kastelnik oferuje dezynfekcje i sprzątanie mieszkań po zgonach. Swoje usługi odkażania po zmarłych w świętochłowickich domach. świadczymy z należytym szacunkiem oraz z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Śmierć bliskiej osoby, w szczególności nagła, jest szokiem, a zarazem stresującą sytuacją dla jej bliskich, dlatego nasi konsultanci czekają na Twój telefonie przez 24/7. Bezpłatną wycenę wraz z dojazdem oferujemy we wszystkich dzielnicach Świętochłowic tj. Chropaczów, Lipiny i  Piaśniki oraz Zgoda.

Co robić po śmierci bliskiej osoby?

Śmierć bliskiej osoby to traumatyczne przeżycie, podczas którego jesteśmy w stanie stresu. O ile fakt śmierci jest dla nas zaskakujący, to czynności urzędowe, które musimy wykonać w związku z nią, są niezbędne. W celu uzyskania aktu zgonu i pochówku winniśmy okazać kartę zgonu. Możemy ją otrzymać wyłącznie od przedstawiciela służby zdrowia tj. od lekarza rodzinnego bądź od lekarza pracującego w pogotowiu lub szpitalu. Z tymże dokumentem, możemy ubiegać się jako najbliższa rodzina o akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Po załatwieniu niezbędnych czynności związanych ze śmiercią powinniśmy pomyśleć o dezynfekcji miejsca zgonu. Jeśli zwłoki były w stanie rozkładania się, tj. nastąpił w nich proces gnilny, niezbędne jest zatrudnienie specjalistycznej firmy zajmującej się sprzątaniem miejsc zgonu na terenie Świętochłowic. Odkażanie pomieszczeń po zgonach to czynność, którą powinni wykonywać doświadczeni technicy.

Otóż w ludzkim ciele po śmierci dochodzi do powstania 30 toksycznych substancji, w tym kawaderyna. Są to substancje chorobotwórcze, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie. Skuteczna dezynfekcja to taka, podczas której pozbywamy się wirusów, bakterii i grzybów. Nasi specjaliści do skutecznego odkażania używają preparatów z takimi substancjami jak chlor i fenol oraz jod lub związki jodu.

Dezynfekcja funeralna Kastelnik Świętochłowice

  • Sprzątanie po zgonie świętochłowickich mieszkań;
  • dezynfekcja po zgonach w Świętochłowicach;
  • czyszczenie pomieszczeń po śmierci samobójczej;
  • ozonowanie pomieszczeń socjalnych po zwłokach;
  • transport odpadów biologicznie skażonych.

Słownik sprzątanie po zmarłych Kastelnik – karta zgonu

Karta zgonu to nic innego jak dokument mówiący o tym, że dana osoba nie żyje. Wystawiany jest on przez lekarza i  jest on niezbędny do uzyskania aktu zgonu  oraz pochówku. Natychmiastowe jego wydanie nie jest możliwe, jeśli medyk podejrzewa udział w śmierci osób trzecich.

Kontakt dezynfekcja po zgonach 7/24 h

W sprawie dezynfekcji po zgonach na terenie Świętochłowic mogą się Państwo z nami kontaktować przez całą dobę. Ważne dla nas jest, aby nasi klienci mogli sprawnie załatwić wszystkie czynności związane ze śmiercią swoich bliskich, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas!

Obsługiwane miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.6
3,6 rating
3.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 10)
Doskonale50%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie30%