Sprzątanie po zgonach
Świętochłowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie Świętochłowice. Dezynfekcja po zmarłym. Co zrobić po śmierci bliskiego, co to jest karta zgonu?

Na terenie  śląskich miast Kastelnik oferuje dezynfekcje i sprzątanie po zgonach Świętochłowice i okoliczne miejscowości. Swoje usługi odkażania po zmarłych w świętochłowickich domach. świadczymy z należytym szacunkiem oraz z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Śmierć bliskiej osoby, w szczególności nagła, jest szokiem, a zarazem stresującą sytuacją dla jej bliskich, dlatego nasi konsultanci czekają na Twój telefonie przez 24/7. Bezpłatną wycenę wraz z dojazdem oferujemy we wszystkich dzielnicach Świętochłowic.

Sprzątanie po zgonach Świętochłowice Chropaczów, Zgoda

Sprzątanie po zgonie dla mieszkańców Świętochłowice Chropaczów i dzielnicy Zgoda. Śmierć bliskiej osoby to traumatyczne przeżycie, podczas którego jesteśmy w stanie stresu. O ile fakt śmierci jest dla nas zaskakujący, to czynności urzędowe, które musimy wykonać w związku z nią, są niezbędne. W celu uzyskania aktu zgonu i pochówku winniśmy okazać kartę zgonu. Możemy ją otrzymać wyłącznie od przedstawiciela służby zdrowia tj. od lekarza rodzinnego bądź od lekarza pracującego w pogotowiu lub szpitalu. Z tymże dokumentem, możemy ubiegać się jako najbliższa rodzina o akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Co robić po śmierci bliskiej osoby?

Po załatwieniu niezbędnych czynności związanych ze śmiercią powinniśmy pomyśleć o dezynfekcji miejsca zgonu. Jeśli zwłoki były w stanie rozkładania się, tj. nastąpił w nich proces gnilny, niezbędne jest zatrudnienie specjalistycznej firmy zajmującej się sprzątaniem miejsc zgonu na terenie Świętochłowic. Odkażanie pomieszczeń po zgonach to czynność, którą powinni wykonywać doświadczeni technicy.

Dezynfekcja domów, mieszkań po zwłokach w Świętochłowicach Lipiny

Otóż w ludzkim ciele po śmierci dochodzi do powstania 30 toksycznych substancji, w tym kawaderyna. Są to substancje chorobotwórcze, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie. Skuteczna dezynfekcja to taka, podczas której pozbywamy się wirusów, bakterii i grzybów. Nasi specjaliści do skutecznego odkażania używają preparatów z takimi substancjami jak chlor i fenol oraz jod lub związki jodu.

Sprzątanie po zgonie w Świętochłowicach – domy, piwnice

Firma Kastelnik w Świętochłowicach zajmuje się odkażaniem mieszkań po zgonach od 2013 r. Zajmujemy się dezynfekcją domów, w których nastąpił zgon, a także potrafimy skutecznie dezodoryzować mieszkania w Świętochłowicach w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili. Zajmujemy się usuwaniem śladów krwi, a także utylizacją przedmiotów skażonych biologicznie. Nasze wszystkie usługi są realizowane przez przeszkolony personel firmy Kastelnik. Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje od wielu lat. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem fetoru po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji pojazdów, mieszkań, piwnic – w których znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu. Warto skorzystać z usług profesjonalistów.

dezynfekcja-po-zmarlych-kastelnik

Oferty firmy sprzątającej mieszkania po zmarłych w Świętochłowicach Piaśniki i okolica

  • Sprzątanie po zgonie świętochłowickich mieszkań;
  • ozonowanie po zgonie Świętochłowice;
  • sprzątanie po zgonach;
  • dezynfekcja po zgonach w Świętochłowicach;
  • czyszczenie pomieszczeń po śmierci samobójczej;
  • ozonowanie pomieszczeń socjalnych po zwłokach;
  • transport odpadów biologicznie skażonych.

Sprzątanie po zwłokach, karta zgonu – słownik funeralny

Karta zgonu to nic innego jak dokument mówiący o tym, że dana osoba nie żyje. Wystawiany jest on przez lekarza i  jest on niezbędny do uzyskania aktu zgonu  oraz pochówku. Natychmiastowe jego wydanie nie jest możliwe, jeśli medyk podejrzewa udział w śmierci osób trzecich. Sprzątanie mieszkania po zwłokach w Świętochłowicach to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej.

Kastelnik dezynfekcja po zgonach 7/24 h

W sprawie dezynfekcji po zgonach na terenie Świętochłowic mogą się Państwo z nami kontaktować przez całą dobę. Ważne dla nas jest, aby nasi klienci mogli sprawnie załatwić wszystkie czynności związane ze śmiercią swoich bliskich, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas!

sprzatanie-po-zmarlym-swietochlowice

Obsługiwane miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.2
3,2 rating
3.2 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 12)
Doskonale42%
Bardzo dobrze16%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie42%