Sprzątanie po zgonach Świebodzice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Świebodzicach. Jak umierają Polacy?

Czy wiesz, że miniony rok charakteryzuje się wzrostem liczby zgonów 0 42 tys. w porównaniu do roku sprzed wybuchu epidemii? W usługach sprzątania mieszkań po zmarłych spotykamy różne rodzaje śmierci, a miejsce po zgonie jest zazwyczaj skażone bakteriologicznie — płynem ustrojowym denata. Z danym opublikowanych przez GUS wynika, że w ubiegłym roku 2021 najwięcej zmarłych ucierpiało przez pandemię.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Pamiętać trzeba, że sprzątanie po zgonach Świebodzice należy przeprowadzać pod wzmożonym rygorem sanitarnym:

 • na miejscu czyszczenia funeralnego powinni przebywać wyłącznie wykwalifikowani pracownicy;
 • maski i rękawice ochronne dla pracowników są obowiązkowe;
 • profesjonalne sprzątanie po zmarłym w wyniku choroby zakaźnej tylko z dezynfekcją wszystkich przedmiotów;
 • skażone meble muszą zostać oddane do utylizacji termicznej.
Sprzątanie mieszkania po zgonie w Świebodzicach

Technicy firmy Kastelnik podczas sprzątania mieszkań po zgonach zabezpieczają się za pomocą kombinezonów ochronnych.

Usługi sprzątania mieszkań po zmarłych

Sprzątanie po zmarłym w powiecie świdnickim w tym w mieście Świebodzice można zamówić w firmie Kastelnik całodobowo, w szczególności, gdy mamy do czynienia ze zgonem, gdzie występują ślady krwi lub na terenie miejsca, gdzie przebywają na co dzień ludzie np. biuro firmy, korytarz w bloku, czy inne miejsce publiczne. Sprzątanie biur to także zakres naszych usług dezynfekcyjnych, szczególnie w okresie grypowym.

Specjaliści DDD wyceniają zlecenie sprzątanie Świebodzice według wielkości pomieszczenia do odkażania i zakresu czynności, jakie konkretnie trzeba wykonać, ilość drobnoustrojów nie ma znaczenia, ale ilość gabarytów do wyniesienia, już tak. W dogłębne czyszczenie lokalu mieszkalnego wchodzi również mycie okien z martwych owadów, czy usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Świebodzice

Sprzątanie po zgonach Świebodzice – jaki jest specjalistyczny sprzęt?

Usługi sprzątania na terenie województwa dolnośląskiego obejmują usuwanie 31 trujących związków chemicznych z powietrza i wynoszenie starych mebli z mieszkania.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Świebodzicach.

Przez całą dobę świadczymy usługę likwidacji startych mebli w domu zmarłego.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Nasz przeszkolony personel korzysta podczas dezynfekcji po zgonach wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu do zamgławiania lub ozonowania. Tak odbywa się profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie. Odkażanie po zgonie nie może odbyć się bez dedykowanego ekwipunku Kastelnik. Urządzeniem, bez którego nasza ekipa sprzątająca nie wyjeżdża na zlecenie dezynfekcji po zmarłym, jest aparat do ozonowania. Wystarczy wytworzyć odpowiednie stężenie ozonu, a zapach śmierci znika na stałe.

Odkażanie pokoju po zmarłym

Ozonatory podczas pracy powinny być ustawione na płaskiej powierzchni. Zabieg cały czas musi być monitorowany.

Do odkażania stosujemy także metodę suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, dlatego niezbędnym urządzeniem jest fumigator. Na życzenie klienta świadczymy także czyszczenie suchym lodem i do tego zabiegu niezbędne jest również zabranie kompresora powietrza i pojemnika na suchy lód. Firmy sprzątające funeralnie nie mogą obyć się także bez specjalistycznych kontenerów na skażone przedmioty np. przez zwłoki lub krew z ciała.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Specjalizujemy się w usługach sprzątania mieszkań po zgonach

Sprzątanie mieszkania, w którym doszło do zgonu najlepiej zostawić profesjonalnemu zakładowi, który specjalizuje się w branży funeralnej. Profesjonalne usługi porządkowe na miejscu śmierci powinny być praktykowane według zaleceń BHP. Bez kombinezonu ochronnego i specjalnego ekwipunku nie należy zabierać się za czyszczenie miejsca zgonu, ponieważ jady trupie wydobywające się zw zwłok mogą zaszkodzić naszemu zdrowiu.

Czyszczenie podłóg po krwi najlepiej zlecić technikom z firmy Kastelnik, którzy wiedzą, jak efektywnie usunąć chorobotwórcze drobnoustroje po zmarłym. By zlikwidować niebezpieczne mikroorganizmy, nie wystarczy czyszczenie dywanów, czasami trzeba je zutylizować w spalarni termicznej.

Dezynfekcja jadów trupich

Profesjonalne sprzątanie po zwłokach od przedsiębiorstwa Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Świebodzice i cały powiat świdnicki;
 • dezynfekcja po zmarłym z przyczyn naturalnych;
 • sprzątanie pomieszczeń po zmarłych;
 • prace porządkowe po zwłokach;
 • odkażanie klatek schodowych po zgonie w mieszkaniu;
 • sprzątanie domu po samobójstwie;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja mebli po zgonie;
 • zrywanie podłóg po gniciu zwłok;
 • usuwanie brzydkich zapachów;
 • dezodoryzacja miejsca po rozkładzie zwłok;
 • dezynfekcja pojazdów miejskich po wypadkach śmiertelnych.

Zadzwoń do firmy Kastelnik i zamów czyszczenie po zwłokach!

Jeśli szukasz pomocy przy sprzątaniu po zgonie w Świebodzicach, zadzwoń do nas i dowiedz się kiedy możemy przyjechać. Staramy się być u naszych klientów w jak najszybszym czasie, ponieważ wiemy, że miejsce śmierci jest skażone biologicznie. Sprzątanie mieszkań po zwłokach to usługa, za którą wycena jest ustalana indywidualnie, a jej cena rozpoczyna się już od 800 zł netto. Nie czekaj – zadzwoń teraz!

Zakład czyszczący funeralnie

Zamów czyszczenie funeralne od firmy Kastelnik!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie Świebodzice

Każda firma sprzątająca po zmarłych powinna sprawić, że klienci chcą zamówić usługi dezynfekcji funeralnej za ich pośrednictwem. Nowoczesny sprzęt do czyszczenia suchym lodem i atestowane środki chemiczne są niezbędne do wykonania dokładnego czyszczenia miejsca zgonu. Co jest jeszcze ważne?

FAQ zgon Świebodzice

Dlaczego wykonuje się sprzątanie mieszkania po zgonie?

Sprzątanie mieszkania po zgonie powinno odbyć się jak najszybciej po śmierci, ponieważ miejsce to jest skażone biologicznie. Specjalistyczna ekipa sprzątająca usuwa chorobotwórcze drobnoustroje w 98% za pomocą zabiegu dezynfekcji, np. poprzez ozonowanie pomieszczeń. Usługi sprzątania są kompleksowe, co oznacza, że możesz liczyć na wyniesienie wszystkich mebli.

Kto świadczy sprzątanie po śmiertelnych wypadkach?

Miejsca, w których doszło do śmiertelnego wypadku, takie jak zakłady pracy, powinny zostać jak najszybciej odkażone. Dezynfekcja miejsc pracy, w których codziennie przebywa wiele osób, jest niezbędna. W przypadku odkażania pochówku stosuje się zamgławianie pomieszczeń z nadtlenkiem wodoru lub innym środkiem biobójczym. Po wykonaniu dezynfekcji zamawiający otrzymuje certyfikat potwierdzający odbycie dezynfekcji.

Czy sprzątanie po morderstwie jest niebezpieczne?

Tak, sprzątanie po morderstwie może być niebezpieczne ze względu na możliwość narażenia na choroby zakaźne, wirusowe lub bakteryjne, a także na zatrucie organizmu trupim jadem. Dlatego ważne jest, aby korzystać z usług specjalistycznej firmy sprzątającej, która posiada doświadczenie i odpowiednie narzędzia do dezynfekcji po zgonie, aby w pełni skutecznie usunąć zagrożenia biologiczne.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%