Sprzątanie po zgonach Świdnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Świdnica. Usługi sprzątania funeralnego to specyficzne środowisko pracy

Dla spółdzielni mieszkaniowych i osób prywatnych oferujemy gruntowne sprzątanie po zgonach Świdnica województwo dolnośląskie. Warunki, w których pracują technicy z firmy Kastelnik podczas czyszczenia po zgonie to skażone środowisko pełne szkodliwych mikroorganizmów.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Co jest niezbędne do w przypadku sprzątania funeralnego?

 • Środki ochrony osobistej;
 • bezpieczne środki chemiczne;
 • urządzenia do odkażania;
 • kontenery na skażone przedmioty.

Usługi dezynfekcyjne w tym ozonowanie pomieszczeń wykonujemy w takich miejscach miasta Świdnica jak m.in.: Osiedle Młodych, Osiedle Słowiańskie i Wodnica. Usługi porządkowe świadczymy również w miastach Świebodzice na terenie aglomeracji wałbrzyskiej oraz Strzegom.

Specyficzne środowisko pracy w miejscu, gdzie znaleziono ciało, wymusza dezynfekcję w pełnym kombinezonie ochronnym. Profesjonalne firmy sprzątające miejsca po zwłokach na terenie całej Polski gwarantują tego typu środki ochrony osobistej swoim pracownikom. Kastelnik obsługuje również lokalizacje tj. Jaworzyna Śląska oraz Żarów.

Specjalista w stroju ochronnym

Ochronny strój to podstawa wyposażenia każdego specjalisty podczas dezynfekcji miejsca zgonu

Sprzątanie po zgonach Świdnica – co z ciałem w stanie rozkładu?

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Świdnicy bierze pod uwagę także sytuacje, gdzie dochodzi do rozkładu zwłok. W domach jednorodzinnych, gdy dojdzie do śmierci bliskiej osoby, konieczne jest, by pozbyć się jak najszybciej konsekwencji zgonu, w szczególności, gdy doszło już do procesu gnicia.

Wykwalifikowani specjaliści za zadanie mają także rozpowszechnianie materiałów edukacyjnych na temat zachowania się po znalezieniu ciała, dlatego śmiało można skontaktować się z infolinią Kastelnik i uzyskać niezbędne informacje.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Świdnica

Dezynfekcja profesjonalnym sprzętem

Zabieg dezynfekcji miejsca śmierci jest konieczny, ponieważ jady trupie wydobywające się z trupa są bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Chcąc chronić innych domowników, warto zaufać profesjonalistom i zatrudnić ich do odkażenia rzeczy po zmarłych. Do dokładne dezynfekcji niezbędne jest posiadanie profesjonalnego sprzętu, którym jest m.in. generator ozonu lub fumigator do wytwarzania suchej mgły.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zamgławianie pomieszczeń na sucho to rozwiązanie, dzięki któremu możemy cieszyć się pomieszczeniem bez szkodliwych mikroorganizmów. Wspomnieć tutaj trzeba o tym, że technika odkażania suchą mgłą nie generuje odpadów wtórnych i nie jest toksyczna dla środowiska, przez co jest nazywana ekologiczną.

Pokój po trupie

Zakrwawioną wersalkę przez zwłoki najlepiej zutylizować w specjalistycznej spalarni

Usuwanie zapachu śmierci z mieszkania

Kastelnik – dezodoryzacja miejsca zgonu – potwierdzona certyfikatem

Jeśli mamy do czynienia z rozkładem gnilnym ciała, to więcej niż pewne, że poczujemy nieprzyjemny zapach śmierci. Odór, który wydobywa się ze zwłok, może być tak silny, że przejdzie na klatkę schodową. Jedynym rozwiązaniem na tę sytuację jest zabieg dezodoryzacji.

Polega o na trwałym usunięciu czynników odorotwórczych, a nie tylko na maskowaniu fetoru, który może powrócić. W skrajnych przypadkach, by pozbyć się fetoru, należy zerwać podłogę, tynki i pozbyć się prześmierdniętych mebli.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie

Specjalistyczne sprzątanie funeralne od firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Świdnica i w powiecie świdnickim Jaworzyna Śląska i Żarów; 
 • czyszczenie mieszkania po ciele w stanie rozkładu;
 • dezynfekcja po płynach ustrojowych i krwi;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zwłokach;
 • sprzątanie po zmarłych nagle;
 • sprzątanie po zmarłym w wyniku samobójstwa;
 • usuwanie jadów trupich;
 • ozonowanie pomieszczenia;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • dezynfekcja miejsca zgonu w firmie;
 • odkażanie przestrzeni publicznej po wypadkach śmiertelnych;
 • mycie parkietów po rozkładzie zwłok.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Świdnicy.

Przez całą dobę świadczymy usługi sprzątania i dezynfekcji domu po zmarłym — Kastelnik.

Mieszkanie po zgonie do ponownego zamieszkania dzięki firmie Kastelnik!

Często ceny usług sprzątania po zmarłych są bardzo wysokie i nie możemy skorzystać z profesjonalnego usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów. Jednak przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje usługę sprzątanie po zgonach w Świdnicy od 700 zł netto z indywidualną wyceną dla każdego klienta. Pozwól by specjalistyczny zespół skutecznie i szybko pozbył się wszelkich skutków śmierci w Twoim domu! Jesteśmy dostępni pod telefonem i chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zadzwoń już teraz!

Usługi tj. sprzątanie po zwłokach realizujemy w gminach wiejskich Dobromierz, Marcinowice oraz w takich miastach jak:

Firma sprzątająca Świdnica

Kastelnik to firma sprzątająca na terenie Świdnicy

FAQ - najczęście zadawane pytania o sprzątanie po zgonie

Wyrzucanie skażonych mebli po trupie na zwykły śmietnik jest prawnie zabronione, a mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Podobnym przypadkiem jest to, że gdy znajdziemy ciało, w którym zadomowiły się muchy plujki, nie wolno otwierać okien, bo zlecą się inne osobniki tego gatunku. Co jeszcze wiemy o czyszczeniu po zwłokach?

FAQ Świdnica zgon

Gdzie mogę zobaczyć, jak wygląda sprzątanie po zmarłych?

Miejscem, gdzie można zobaczyć, jak wygląda sprzątanie po zmarłych, są strony internetowe profesjonalnych firm sprzątających. Mają one zazwyczaj na swoich stronach wizerunkowych zdjęcia z przykładowych realizacji. Należy jednak pamiętać, iż te materiały objęte są prawem autorskim i nie wolno ich kopiować bez zgody firmy.

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Każdy zakład sprzątający po zgonach ma swój cennik usług, który można zobaczyć. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z indywidualnej wyceny czyszczenia po zgonie. Cena za usuwanie konsekwencji śmierci rozpoczyna się już od 700 złotych netto. W skład kosztów brane są wszystkie czynności, które są konieczne do wykonania np. utylizacja skażonych mebli.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%