Sprzątanie po zgonach Sulechów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Sulechowie. Jak usunąć trupie jady po śmierci w domu?

Śmierć bliskiej osoby to bez wątpienia trudne doświadczenie, a często wręcz traumatyczne. W takich okolicznościach ciężko myśleć o samodzielnym sprzątaniu podłogi z krwi i dezynfekcji powietrza po mikroorganizmach uwolnionych z płynów ustrojowych denata.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Kto ma odpowiednie kwalifikacje zawodowe do realizacji tego typu zleceń i nie obawia się pracy w skażonym środowisku? Okazuje się, iż najlepsi fachowcy z tej branży dadzą Ci nie tylko gwarancję na wykonane usługi, ale również przekażą certyfikat dekontaminacji.

Czyszczenie mieszkania po zmarłym Sulechów.

Czyszczenie mieszkania po zmarłym Sulechów, aleja Niepodległości.

Gdzie szukać pomocy?

Już od 2013 r. firma sprzątająca Kastelnik niesie pomoc rodzinom zmarłych osób, świadcząc sprzątanie po zgonach Sulechów, woj. lubuskie, które możesz zlecić przez całą dobę infolinii pod dyżurnym numerem telefonu 735-960-510. Oferujemy usuwanie szkodliwych drobnoustrojów z pomieszczeń i dezodoryzację powietrza.

Dezynfekcja po zgonach Sulechów.

Meble po nieboszczyku – gdzie utylizować?

Nie wiesz, co zrobić ze starymi meblami po nieboszczyku? A może martwią Cię ślady krwi na podłodze? Pozwól, że nasi technicy zajmą się tym kompleksowo, doprowadzając Twoje mieszkanie ponownie do stanu, w którym będziesz mógł je bezpiecznie użytkować. Oferujemy całą dobę usługi:

 • Opróżnianie mieszkań po osobach zmarłych;
 • Wywóz skażonych przedmiotów do spalarni termicznej;
 • Utylizację odpadów wielkogabarytowych.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie zielonogórskim

Czy wiesz, że coraz więcej osób uświadamia sobie, jak niebezpieczny jest trupi jad? To właśnie dlatego po śmierci w domu w Sulechowie sprzątanie po zwłokach lepiej zlecić załodze specjalistów.

Trupi jad wydobywający się z ludzkich zwłok jest bardzo toksyczny i niebezpieczny. Jego stężenie jest największe po ok. 10 godzinach od momentu zgonu.

Ekipa z firmy Kastelnik pojawi się na miejscu zdarzenia tak szybko, jak to możliwe, by przy pomocy specjalistycznego sprzętu i środków chemicznych z atestem, przywrócić równowagę biologiczną w mieszkaniu.

Dom zmarłej osoby w trakcie sprzątania.

Podczas czyszczenia domów po zmarłych osobach usuwamy także muchy plujki, które żywią się zwłokami w trakcie rozkładu.

Przedsiębiorstwo Kastelnik to firma oferująca sprzątanie po zmarłych w Sulechowie, a dezynfekcja miejsca zgonu możliwa jest przez całą dobę. Szeroki zakres usług sprzątania po zgonach zamówisz pod tel. 735-960-510 i obejmuje:

 • Wstępna dezynfekcja mieszkania po śmierci;
 • Czyszczenie podłogi z plam krwi i płynów ustrojowych;
 • Opróżnianie mieszkania po nieboszczyku i transport gabarytów do spalarni;
 • Ozonowanie pomieszczeń na brzydki zapach po zwłokach;
 • Odzyskiwanie cennych pamiątek po zmarłym;
 • Mikrodyfuzja pomieszczeń na groźne bakterie i wirusy w powietrzu;
 • Wywóz skażonych rzeczy do utylizacji termicznej.

Ozonowanie pomieszczeń na trupi zapach w mieszkaniu

Nasze specjalistyczne usługi sprzątanie po zwłokach w Sulechowie zawsze uzupełniamy o dezynfekcję mechaniczną. Oznacza to, że po wstępnym odkażaniu powierzchni preparatami z nadtlenkiem wodoru, sięgamy po przemysłowe generatory ozonu, by oczyścić pomieszczenie z unoszących się w powietrzu czynników chorobotwórczych.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Zabieg ozonowania pozwala nie tylko dogłębnie usunąć drobnoustroje po rozkładzie ciała, ale i trwale wyeliminować nieprzyjemny zapach zwłok. Specjalistyczne firmy sprzątające jak Kastelnik, oferuje usługę dezynfekcji połączoną ze skuteczną dezodoryzacją. Za stosowaniem ozonu w dezynfekcji po zmarłych przemawia jego skuteczność na poziomie 99%.

Utylizacja starych mebli i skażonych przedmiotów

Sprzątanie po zgonie w Sulechowie to nie tylko samo mycie okien i podłóg, czy pranie dywanów z krwi. Specjalistyczne czyszczenie po zwłokach obejmuje również opróżnianie mieszkań zaniedbanych i opustoszałych przez lata. Likwidacja mieszkania po nieboszczyku obejmuje dokładną segregację wyposażenia mieszkania, którą możesz zlecić naszym technikom.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

W zależności od woli klienta i stanu skażenia przedmiotów, z rzeczami po zmarłym możemy przeprowadzić następujące usługi:

 • Transport do utylizacji rzeczy, które miały kontakt ze zwłokami i zostały skażone krwią;
 • Odzyskanie cennych rzeczy, co umożliwia profesjonalna dezynfekcja funeralna. Tego typu usługa najczęściej świadczona jest za pomocą zestalonego dwutlenku węgla. Czyszczenie suchym lodem to najbardziej nowoczesna metoda dekontaminacji cennych przedmiotów. Mycie złotej biżuterii jest dzięki temu nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Niestety niewiele firmy na terenie całego kraju dysponuje tą technologią.

Rzeczy o niskiej wartości materialnej są rzadko dezynfekowane

Skażonych płynami biologicznymi przedmiotów codziennego użytku zazwyczaj nie ma sensu dezynfekować. Zabrudzone krwią dywany czy ubrania najlepiej poddać utylizacji dla bezpieczeństwa mieszkańców. Załoga techników sprzątania po zwłokach ocenia rzeczowo, które rzeczy zatrzymać, a które zabezpieczyć i przewieźć do spalarni odpadów.

Mycie krwi z podłogi.

Od czego uzależniona jest cena usługi sprzątania po zgonach?

Cena usługi sprzątanie po zmarłych w Sulechowie jest ustalana zazwyczaj indywidualnie z każdym klientem. To dlatego, że na wysokość tej kwoty ma wpływ zbyt wiele czynników, by można było podać jedną konkretną cenę za sprzątanie po zgonach.

W Sulechowie sprzątanie po zgonie będzie zależeć przede wszystkim od wielkości mieszkania i ilości plam krwi do neutralizacji. Istotne jest też, ile przedmiotów należy poddać utylizacji. Najczęściej za usługę dezynfekcji jednego pomieszczenia zapłacisz od 800 zł. Kompleksowe odkażanie całego mieszkania może wynieść około kilku tysięcy. Zawsze przed podjęciem zlecenia proponujemy klientom bezpłatną wycenę.

Czyszczenie po zwłokach w Sulechowie. Oferta na usługi porządkowe 2023

Firma Kastelnik to lider w branży DDD, a blisko 10-letnie doświadczenie pozwoliło nam zyskać zaufanie rodzin zmarłych osób z całego województwa lubuskiego. Podczas sprzątania największym priorytetem jest dla nas skuteczność działania i bezpieczeństwo nasze oraz osób trzecich. Dlatego w trakcie dezynfekcji miejsc śmierci stosujemy przepisy BHP i wytyczne Państwowego Inspektoratu Sanitarnego w kwestii sprzątania miejsc po zgonach.

Sprzątanie po zmarłej osobie zlecisz przez całą dobę na infolinii firmy Kastelnik. W ramach prac porządkowych na miejscu zgonu przeprowadzone zostanie ozonowanie pomieszczenia, usunięcie skażonych przedmiotów i wyniesienie starych mebli z mieszkania. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.

Certyfikat dezynfekcji po zgonie z firmy Kastelnik.

Certyfikat odkażania miejsca po zwłokach z firmy Kastelnik jest wydawany dla każdego klienta.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Sulechowa (FAQ)

Zastanawiasz się, jak doprowadzić mieszkanie po zmarłym do sterylnej czystości? Mop i wiadro z wodą w tym nie pomogą, ponieważ należy zneutralizować trupie jady. To sprzątanie po zgonach Sulechów jest usługą porządkową, która pozwoli przywrócić czystość i usunąć wszelkie zagrożenia dla zdrowia z mieszkań po zmarłych. Specjaliści, wykorzystując swoje umiejętności i wiedze, chętnie odpowiadają na najczęściej pojawiające się pytania.

Sprzątanie Sulechów

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

Dezodoryzacja to profesjonalny zabieg, w którego trakcie następuje trwała neutralizacja cząsteczek odoroczynnych, które odpowiadają za nieprzyjemny zapach. W przypadku śmierci w domu jest to brzydki fetor zwłok, który sam nie znika i nie jest możliwy do wywietrzenia. Wtedy zlecenie usługi dezodoryzacji jest konieczne. Można wykonać ozonowanie albo zamgławianie na usunięcie niechcianych woni.

Czy zamgławianie suchą mgłą pomoże zneutralizować trupi jad?

Zamgławianie suchą mgłą ze środkiem biobójczym to jedna z najskuteczniejszych technik dezynfekcji po zwłokach. Sucha mgła z preparatem biobójczym nie tylko dociera w każdy kąt mieszkania, ale i usuwa bakterie oraz trupie jady. Wykazuje wysoką skuteczność biobójczą, dlatego z powodzeniem może by wykorzystywane do odkażania mieszkań, w których nastąpił rozkład zwłok.

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie to obowiązek?

Tak, dezynfekcja mieszkania, w którym doszło do zgonu i rozkładu ciała, jest obowiązkowe. W szczególności należy się pospieszyć ze zleceniem usługi sprzątania po zmarłych, gdy ciało przez pozostawało w stanie rozkładu przez dłuższy czas. Wtedy odkażanie miejsca śmierci jest niezbędne dla bezpieczeństwa mieszkańców i otoczenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%