Sprzątanie po zgonach Sucha Beskidzka

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Suchej Beskidzkiej. Jak usunąć zapach śmierci z mieszkania?

Śmierć pracownika w zakładzie pracy? A może bliska Ci osoba zmarła we śnie w swoim łóżku? Możesz liczyć na wsparcie firmy Kastelnik, które oferuje sprzątanie po zgonach Sucha Beskidzka, woj. małopolskie połączone z gruntownym odkażaniem miejsca zgonu z niebezpiecznych drobnoustrojów i transportem skażonego krwią wyposażenia mieszkania do spalarni.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 7/24

Te czynności, zakończone ozonowaniem pozwalają zazwyczaj w pełni usunąć zapach z mieszkania po śmierci.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Sucha Beskidzka

Chorobotwórcze drobnoustroje pochodzące ze zwłok są bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia.

W tak delikatnych kwestiach, jak zgon w domu, w trakcie wykonywania zlecenia potrafimy zachowywać pełną dyskrecję i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania naszych klientów w zakresie sprzątania po zmarłych.

Warto dodać, iż profesjonalne sprzątanie kończymy zawsze certyfikatem dekontaminacji, który zawiera szczegółowe informacje:

 • Adres, gdzie została wykonana dezynfekcja miejsca zgonu;
 • Dane podmiotu;
 • Imię i nazwisko zleceniodawcy;
 • Datę wykonania usługi specjalistycznego sprzątania;
 • Rodzaj zastosowanego środka biobójczego;
 • Pieczęć i podpis wykonawcy.

Kastelnik – firma sprzątająca po zgonach przez całą dobę 24/7

Rodziny zmarłych osób poszukują odpowiedzi na pytania, jak skutecznie wykonać dezynfekcję po zgonie albo jak usunąć nieprzyjemny zapach zwłok. Jedyny skuteczny sposób na smród rozkładającego się ciała to profesjonalne czyszczenie mieszkań po zwłokach i dezodoryzacja powietrza ozonem. Wszystkie te czynności ma do zaoferowania firma sprzątająca po zgonach – Kastelnik.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie z trupich jadów w powiecie suskim – jak wygląda?

Zastanawiasz się, jak skutecznie wykonać dezynfekcję domu po zgonie zlokalizowanym w powiecie suskim? To właśnie usługi czyszczenie miejsc po zgonach są najważniejszą częścią wszystkich prac porządkowych na miejscu tego przykrego zdarzenia.

Sprzątanie po zmarłym powiat suski

Ile godzin po wyniesieniu ciała należy wykonać dezynfekcję?

Bez względu na to, czy do śmierci doszło z przyczyn naturalnych, czy na skutek nieszczęśliwego wypadku, miejsce śmierci należy poddać zabiegowi dezynfekcji do dwudziestu czterech godzin od wyniesienia ciała zneutralizować groźne dla zdrowia patogeny i inne niebezpieczne mikroorganizmy i drobnoustroje.

Firma sprzątająca Kastelnik oferuje usługi ozonowania mieszkań, gdzie doszło do rozkładu ciała i wycieków płynów ustrojowych przez całą dobę. Wystarczy zadzwonić pod numer tel. +48 735-960-510 i zamówić wizytę technika sprzątającego miejsca po zgonach. Zaproponujemy najlepszą metodę dekontaminacji powietrza, usuniemy robactwo, a na koniec po ozonowaniu wywietrzymy całe mieszkanie.

Co robimy w pierwszej kolejności?

Kompleksowe sprzątanie po zgonach w Suchej Beskidzkiej rozpoczynamy od wstępnej dezynfekcji i segregacji rzeczy zmarłego na te, które są bezpieczne i przydatne i te, które nadają się do utylizacji, gdyż są skażone krwią lub płynami ustrojowymi.

“Indywidualny sprzęt ochrony osobistej w trakcie specjalistycznego sprzątania to bardzo istotna kwestia BHP, warto zabezpieczyć ciało przed szkodliwymi patogenami” – przestrzega Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej.

W następnej kolejności nasi technicy przeprowadzają zamgławianie suchą mgłą skażonych powierzchni i musimy usunąć ślady krwi z podłóg i ścian. Firma sprzątająca Kastelnik w tym celu wykorzystuje wyłączenie atestowane środki chemiczne o potwierdzonej skuteczności, zarejestrowane w oficjalnym Rejestrze Środków Biobójczych.

Urządzenia do neutralizacji skażonego powietrza – jakie?

Aby dokładnie zneutralizować skutki skażenia bakteriologicznego po zaawansowanym stanie rozkładu zwłok, w trakcie wykonywania zleceń sięgamy po przemysłowe generatory ozonu marki Blue Planet i dyfuzory suchej mgły np. Thermo Fog. Po śmiertelnych wypadkach w pracy często realizujemy czyszczenie suchym lodem za pomocą maszyny Cold Jet.

Dezynfekcja patogenów po zwłokach

Ozonowanie pomieszczeń to skuteczny sposób dezynfekcji po jadach trupich.

W mieście Sucha Beskidzka od kilku lat działa ekipa sprzątająca po zwłokach z firmy Kastelnik, a to oznacza, iż usługa dezynfekcji pomieszczeń po zmarłej osobie możesz zamówić przez całą dobę. Sprzątanie po zgonach to odpowiedzialne zadanie, które nie każda firma sprzątająca ma w ofercie. Warto na to zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego wykonawcy.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Sposoby na nieprzyjemny zapach po zwłokach – ozonowanie

Rodziny osób zmarłych w powiecie suskim często poszukują na własną rękę sposobów na nieprzyjemne zapachy po rozkładzie ciała w domu. Ten uporczywy swąd bardzo trudno wywabić z mieszkania samodzielnie i często przedostaje się on na klatkę schodową. W najbardziej delikatnych kwestiach pracujemy o ustalonych ze zleceniodawcą porach, by nie przeszkadzać innym mieszkańcom.

Smród ten przypomina zapach rozkładającego się mięsa z lekką słodkawą nutą zapachu czosnku. Tak okropny fetor spowodowany jest przez procesy gnilne i wydzielające się w trakcie rozkładu ciała enzymów. To właśnie jeden z nich, czyli enzym disiarczku dimetylu odpowiada za swąd czosnku. Na intensywność zapachu zwłok wpływ może mieć otoczenie, a nawet dieta, jaką prowadził nieboszczyk.

Środki czyszczące

Nasze usługi sprzątania po zgonach zawierają usuwanie zapachu śmierci z mieszkania przy pomocy innowacyjnych technik dezodoryzacji. Pomożemy Ci pozbyć się brzydkiego zapachu zwłok z mieszkania i klatki schodowej. Ozonowanie po zmarłych to usługa, która wyeliminuje wszystkie przykre zapachy, a dodatkowo zlikwiduje patogeny i drobnoustroje.

W jakiej kolejności realizowane są usługi sprzątania po zgonach?

Sprzątanie po zmarłych w miejscowości Sucha Beskidzka to usługa dekontaminacji, w ramach której realizujemy określone prace w odpowiedniej kolejności. Na początku skupiamy się na najbardziej delikatnych kwestiach, jak krew i szczątki ludzkie na podłodze, które należy zneutralizować i bezpiecznie usunąć.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – opróżnianie z certyfikatem

Wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej pozwoliło nam wypracować określone procedury pracy, których ściśle przestrzegamy przy realizacji każdego zlecenia.

Zwykle sprzątanie po zmarłych realizujemy w następującej kolejności:

 • Wstępne odkażanie powietrza i wynoszenie skażonych przedmiotów;
 • Opróżnianie mieszkania z niepotrzebnych gratów;
 • Wywóz skażonych krwią rzeczy do utylizacji termicznej transportem ADR;
 • Usuwanie płynów ustrojowych z podłogi;
 • Usunięcie poplamionych krwią dywanów, parkietu i innych mebli np. fotela;
 • Czyszczenie posadzki z wydzielin biologicznych;
 • Dezynsekcja i odpluskwianie pomieszczeń domu, strychu lub piwnicy;
 • Dezodoryzacja mieszkania przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu;
 • Zamgławianie suchą mgłą z biobójczym nadtlenkiem wodoru.

Sprzątanie po zmarłych oraz inne usługi porządkowe dostępne w miastach:

Firma sprzątająca po trupach Kastelnik

Po zakończeniu pracy, otrzymasz certyfikat dezynfekcji firmy Kastelnik.

Baza wiedzy dla mieszkańców Suchej Beskidzkiej (FAQ)

Zastanawiasz się, jak usunąć krew po zmarłym w domu? Przede wszystkim nie rób tego samodzielnie i domowymi chemikaliami, a najlepiej zgłoś się po pomoc do techników, którzy wykonają dla Ciebie profesjonalne sprzątanie po zmarłym.

Sprzątanie Sucha Beskidzka

Zespół specjalistów z firmy Kastelnik nie tylko zaproponuje Ci usługi sprzątania w dobrej cenie, ale przede wszystkim pojawi się na miejscu zgonu z pełnym zastawem środków do dezynfekcji. Nasze atestowane środki czyszczące to wyselekcjonowane preparaty biobójcze, które już od wielu lat sprawdzają się u mieszkańców w Suchej Beskidzkiej.

Ile trwa dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Dezynfekcja mieszkań po zgonach to zabieg składający się w zależności od okoliczności śmierci od kilku, nawet do kilkunastu etapów. Samo odkażanie miejsca zgonu może trwać od 4 godzin do jednego dnia. W szczególnych przypadkach usługi dezynfekcji po zmarłych mogą przedłużyć się do dwóch dni roboczych, jeśli na miejscu zdarzenia jest sporo śladów krwi i materiały biologiczne do utylizacji.

Jakie środki stosowane są do usuwania śladów krwi po zmarłym?

Odkażanie miejsca zgonu powinno być realizowane przy użyciu specjalistycznych środków do dezynfekcji. Są to zazwyczaj preparaty biobójcze, które w składzie zawierają aktywne substancje o działaniu neutralizującym trujące związki chemiczne i jady trupie, które powstają w procesie rozkładu ciała. Środki chemiczne najczęściej zawierają chlor, czwartorzędowe sole amoniowe lub nadtlenek wodoru.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%