Sprzątanie po zgonach
Staszów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie Staszów. Czym wydezynfekować mieszkanie po gnijących zwłokach?

Gruntowne sprzątanie po zgonach Staszów oferujemy naszym klientom z rejonu woj. świętokrzyskiego już od 2013 roku. Naszym priorytetem jest świadczenie usługi tj. dezynfekcja mieszkania po zmarłych w powiecie staszowskim na wysokim poziomie, dlatego nieodzownym elementem naszej pracy jest profesjonalny sprzęt. O czym warto jeszcze pamiętać?

Podczas wykonywania usługi sprzątanie po zmarłych nie można również zapomnieć o kwestii specjalistycznych środków chemicznych, które są niezbędne, aby pozbyć się niebezpiecznych dla naszego zdrowia drobnoustrojów powstałych po rozkładającym się ciele. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu bezpłatnej wyceny z dojazdem w takich dzielnicach Staszowa jak: Oględów czy Stefanówek. Mieszkanie po zgonie można wydezynfekować za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru. Wyboru środa do odkażania najlepiej dokonać na miejscu zgonu.

Sprzątanie po zmarłych w Staszowie

O włos od śmierci – badania elektroencefalograficzne

Zjawisko śmierci klinicznej to zagadka dla wielu naukowców. Stan ten charakteryzuje się chwilowym ustaniem oznak życia, które mogą wydawać się ostatecznie zgonem. To, co wyróżnia śmierć kliniczną od naturalnej, to fakt, iż podczas tej pierwszej mózg nadal pracuje, a niedomaga tylko serce i płuca. Jedynym badaniem, które pomaga określić nam, z jakim rodzajem śmierci mamy do czynienia jest badanie elektroencefalograficzne. Trwający w tym stanie pacjent może się wybudzić tylko po wdrożeniu resuscytacji.

Objawy śmierci klinicznej:

 • brak oddechu;
 • wstrzymanie akcji serca.

Lekarze mają 5 minut, aby przywrócić pacjentowi życie. Po upływie tego czasu mózg zaczyna po prostu obumierać.

Sprzątanie po zmarłych Staszów – usuwanie śladów krwi

Kiedy zamówić usługę sprzątania po zmarłych w Staszowie? Jeśli nie uda się go uratować reanimowanej osoby, a w szczególności, gdy akcja ratownicza odbywała się w lokalu mieszkalnym, a wokoło zmarłego mamy na przykład do czynienia ze śladami krwi lub tkanek, musimy zadbać odkażenie powierzchni. Usuwanie śladów krwi po zmarłym to zadanie dla firmy Kastelnik i nie powinniśmy tego wykonywać samodzielnie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – nie posiadamy odpowiedniej wiedzy oraz bezpiecznych środków dezynfekujących, a ponadto nie wiemy jak postępować z materiałami biologicznie niebezpiecznymi. Takimi aspektami powinna zająć się profesjonalna firma sprzątająca po zgonach. Kastelnik Staszów to zespół specjalistów, którzy do czyszczenia staszowskich lokalów mieszkalnych po zmarłych stosują wyłącznie innowacyjne techniki odkażające. Chcesz poznać więcej szczegółów? Masz pytania? Zadzwoń!

Czyszczenie po zgonie w Staszowie

Zdjęcie: owady w mieszkaniu zmarłej osoby © 2022 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Usługi firmy Kastelnik sprzątającej po zgonach w Staszowie

 • całodobowe czyszczenie mieszkań po zwłokach;
 • kompleksowe sprzątanie po zgonach Staszów i okolica;
 • sprzątanie po zmarłych w Staszowie, Opatowie;
 • dezynfekcja mieszkania po zgonie woj. świętokrzyskie;
 • dezynfekcja pomieszczeń po rozkładających się zwłokach w Staszowie;
 • odkażanie pamiątek i przedmiotów wartościowych po zwłokach;
 • dezodoryzacja pokoi socjalnych po śmierci samobójczej;
 • utylizacja mieszkania po zmarłej osobie;
 • ozonowanie domów po zgonie;
 • sprzątanie po zmarłych Busko-Zdrój;
 • usługi sprzątania po zgonie w zaawansowanym rozkładzie;
 • dezynfekcja mieszkania.

Śmierć kliniczna a samotny zgon w domu

Śmierć kliniczna, czyli pozorne zaniechanie oznak i funkcji życiowych. Funkcję organizmu ustają, mamy brak oddechu oraz zatrzymanie akcji serca. Jednak mózg nadal pracuje. Lekarze mają 5 minut, aby podjąć działania ratownicze, po upływie tego czasu mózg obumiera. Sposobem, aby sprawdzić, czy ktoś, aby nie przebywa w stanie śmierci klinicznej, jest badanie elektroencefalograficzne. W opisanym wyżej przypadku, zazwyczaj akcja ta ma miejsce w szpitalu pełnym specjalistów. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda, kiedy umieramy samotnie z domu. Statystyki są zatrważające. Już za kilka lat, ponad 30% osób po 85 roku życia będzie umierać w samotności. Tak oto problem jednostki staje się problemem o zasięgu krajowym. 

Dezynfekcja po zgonach Staszów

Pracownik firmy Kastelnik w kombinezonie BHP podczas zamgławiania obiektu.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Staszowie – Kastelnik 24h/7

Czekamy na Twój telefon przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu. Zadzwoń i umów najbliższy termin realizacji usługi skutecznego sprzątania po zgonie w Staszowie w woj. świętokrzyskim. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące realizacji oraz jak najszybciej przyjedziemy na bezpłatną wycenę sprzątania po zmarłym. Działamy również na terenie: Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Jędrzejów czy Końskie. 

Zaufaj profesjonalistom! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty dezynfekcji – powiat staszowski!

Znajdziesz nas także w:

Od czego zacząć sprzątanie po zgonie?

Usługa, jaką jest sprzątanie po zgonie Staszów to szereg różnych czynności, których celem jest eliminacja niebezpiecznych związków, jakie powstają w ciele zmarłego. Składają się na nią dezynfekcja mieszkania, usuwanie śladów krwi po zmarłym, a także dezodoryzacja i czyszczenie suchym lodem. Techniki i sposoby sprzątania dobiera się głównie na podstawie tego, w jakim stanie jest mieszkanie. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat?

Ile kosztuje sprzątanie po śmierci?

Koszty, z jakimi wiąże się sprzątanie po zmarłych, jest określane indywidualne po dokonaniu wizji lokalnej na miejscu u klienta. Cena podstawowej dezynfekcji nieruchomości rozpoczyna się od 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie całego mieszkania kilkupokojowego.

Gdzie można zamówić sprzątanie po zgonie?

Sprzątanie po śmierci jest usługą, którą oferuje sporo ogólnopolskich firm zajmujących się dezynfekcją po zgonach. Najczęściej posiadają one telefon alarmowy. Po odkryciu zwłok w mieszkaniu nie można tracić czasu. Najlepiej skontaktować się jak najprędzej i wysłać zdjęcia w wiadomości e-mail, co pozwoli fachowcom przygotować się do specjalistycznej dezynfekcji. 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%