Sprzątanie po zgonach Starogard Gdański

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Starogardzie Gdańskim. Czy niezbędna jest dezynfekcja domu po śmierci?

Zgon w mieszkaniu? To jeszcze nie koniec świata. Technicy firmy Kastelnik z przyjemnością pomogą Ci zrealizować kompleksowe prace dezynfekcji w mieszkaniu, gdzie doszło do zgonu. Profesjonalna dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych Starogard Gdański to usługi sprzątania, których szukasz.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – usługi całodobowe 24/7

Co zawierają tego typu prace?

 • Ozonowanie pomieszczeń,
 • usuwanie materiałów biologicznych, które są skażone krwią,
 • mycie podłogi z płynów ustrojowych,
 • usuwanie śladów biologicznych po zgonie naturalnym.

Już od 10 lat pomagamy klientom z całej Polski w realizacji sprzątania specjalistycznego po śmierci. Dezynfekcja po zmarłych w domach osób prywatnych to nasza główna specjalizacja. Jako liderzy na rynku świadczymy ją w najwyższym standardzie. Jeśli na terenie miasta Starogard Gdański znaleziono zwłoki w stanie rozkładu, najprawdopodobniej realizację sprzątania miejsca po zgonie wykona technik z firmy Kastelnik.

Sprzątanie po zgonach najlepiej zacząć od wstępnej dezynfekcji i aplikacji środków chemicznych o działaniu biobójczym.

Inne usługi dostępne w firmie Kastelnik: sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Sprzątanie mieszkania po zgonie Starogard Gdański

Wysprzątane mieszkanie po zgonie © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja mieszkań po zgonach w Starogardzie Gdańskim

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Niespodziewany zgon samobójczy, a może śmierć z przyczyn naturalnych? Bez względu na okoliczności śmierci niezbędnym krokiem jest dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Starogard Gdański. Tylko skuteczna dezynfekcja przy pomocy specjalistycznego sprzętu i środków chemicznych jest w stanie wyeliminować trupi jad z pomieszczeń po zmarłym.

Dezynfekcja po zwłokach powinna być realizowana tylko przy pomocy atestowanych preparatów chemicznych z chlorem, alkoholem etylowym i nadtlenkiem wodoru. Dobór środków do czyszczenia śladów krwi ma ogromne znaczenie. 

dezynfekcja po zgonie w Starogardzie Gdańskim

W odkażaniu miejsc śmierci stosuje się również system urządzeń do dezynfekcji jak przemysłowe generatory ozonu o różnej mocy i dyfuzory suchej mgły to podstawa. Technicy sprzątania miejsc śmierci stosują również pomiary stężenia ozonu przy pomocy specjalistycznych mierników.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w powiecie starogardzkim to zadanie dla techników z odpowiednim zapleczem technologicznym. Metody i środki dezynfekcji stosowane na etapie eliminacji trupich jadów gwarantują najwyższą skuteczność biobójczą.

Sprzątanie mieszkań po zgonach — powiat starogardzki

W przypadku sprzątania miejsca po zmarłym należy nie tylko usunąć robale i muchy z mieszkania, ale również pozbyć się nieprzyjemnego smrodu. Usuwanie zapachów po zmarłych to jeden z podstawowych etapów odkażania, na którym zależy większości zamawiających tego typu usługi.

Doświadczenie w pracy z obsługą ozonatora powietrza na pewno przyda się w trakcie pracy. Istniejemy od ponad 10 lat na rynku usług specjalistycznego sprzątania i prawienie nigdy nie zawiedliśmy żadnego klienta.

Czyszczenie miejsca po zgonie Starogard Gdański

Na co zwrócić uwagę przy tego typu sprzątaniu?

Całodobowe sprzątanie powinno być wykonane nie tylko bezpiecznie, ale również dyskretnie. Kastelnik przestrzega przepisów BHP i zaleceń stacji sanitarno-epidemiologicznej i dodatkowo dba o regularne szkolenia kadry sprzątaczek. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który regularnie serwisujemy. Zamgławianie lokali po zgonie oferujemy przy użyciu mikrodyfuzji. Sucha mgła z nadtlenkiem wodoru potrafi zneutralizować jady trupie i inne patogeny, które są obecne w powietrzu.

Certyfikat dekontaminacji mieszkania — zaufaj specjalistom.

Po wykonaniu zlecenia wystawiamy unikalny certyfikat dezynfekcji. Profesjonalne sprzątanie po zgonach to nie tylko wyniesienie mebli z mieszkania, ale również przygotowanie odpowiednich dokumentów.

Dokumenty sprzedaży — karta odpadu i inne formalności

Zawsze działamy w porozumieniu z klientem i stosujemy się do jego zaleceń. To właśnie dlatego klienci naszej firmy są zawsze zadowoleni ze współpracy. Każdy z naszych klientów otrzymuje kartę odpadu, certyfikat oraz dokument sprzedaży. Wielu z naszych klientów ceni sobie możliwość zamawiania sprzątania poprzez całodobową infolinię Kastelnik. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom i umożliwiamy kontakt z naszymi konsultantami przez okrągłą dobę we wszystkie dni w roku.

Dezynfekcja pomieszczenia po zmarłym

Zdjęcie: dezynfekcja ozonem mieszkań z zapachem zmarłego © 2023 Kastelnik

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Starogard Gdański

Jak skutecznie wysprzątać mieszkanie po zmarłym w woj. pomorskim? Po pierwsze – postaw na znaną i rekomendowaną firmę od specjalistycznego czyszczenia lokali po zgonach. Powodów, dla których dochodzi do zgonu, jest mnóstwo. Jednak jedno jest pewne – żyjemy coraz dłużej i coraz częściej samotnie umieramy. Średnia długość życia kobiety to prawie 82 lata, natomiast mężczyzny 74. Starość to zjawisko społeczne, z którym boryka się większość europejskich krajów.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – potwierdzone certyfikatem

Wielu seniorów mieszka samotnie, w prywatnych mieszkaniach. Dlatego też możemy coraz częściej spotykać się ze zjawiskiem niezauważonych zgonów. Problem ten dotyczy szczególnie ciepłych letnich miesięcy. Ich konsekwencją jest postępujący rozkład ciała, który dopiero po kilku dniach lub tygodniach zostanie zauważony przez sąsiadów. W takich sytuacjach niezbędna jest interwencja ekipy sprzątającej, która w bezpieczny sposób doprowadzi lokal do ponownej użyteczności dla spadkobierców zmarłego.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach Stargard Gdański, woj. pomorskie

Szukasz rzetelnej firmy, która wysprząta Twoje mieszkanie po zmarłym? Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w Starogard Gdański realizowana przez firmę Kastelnik to usługa skrojona dla Ciebie. Nasze działania polegają na eliminowaniu groźnych dla zdrowia patogenów, które powstają w naturalny sposób po zgonie. Trujące związki chemiczne wydostają się z ciała człowieka i pozostają w powietrzu przez kolejne godziny od zgonu.

Nie tylko nieprzyjemny fetor, który może roznosić się po całej klatce schodowej, jest oznaką rozkładu ciała. Często pierwsze symptomy są niezauważalne, dlatego, jeśli doszło do zgonu w domu, zawsze warto skorzystać z usługi dezynfekcji. Na przykład zainwestować w usuwanie zapachu po śmierci, które Kastelnik realizuje za pomocą zabiegu ozonowania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas.

Pełna dezynfekcja skażonych powierzchni wraz z dezodoryzacją mieszkania po zwłokach to jedyna gwarancja na likwidację wszelkich trupich jadów i nieprzyjemnego zapachu po śmierci. Polecamy nowoczesną dezynfekcję poprzez ozonowanie lub zamgławianie. To ekologiczne i niedrogie metoda, która przez wiele ekspertów uważane są za najskuteczniejsze formy pozbycia się z pomieszczenia wszelkich patogenów.

Usługi Kastelnik - firma z usług funeralnych

Ozonowanie po zmarłym na terenie miasta Starogard Gdański

Czyszczenie miejsc po zwłokach to  zdecydowanie zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej, posiadającej niezbędny sprzęt do dezynfekcji lokali. Średniej wielkości mieszkanie w woj. pomorskim wymaga użycia stężenia ozonu 10 ppm, a takie zapewniają tylko profesjonalne ozonatory.

Nie bagatelizuj zgonu w Twoim lokalu, bo skutki ignorancji mogą być bardzo tragiczne. Po rozkładzie zwłok powstaje niebezpieczne środowisko, w którym dominują takie substancje jak np. kadaweryna, czy też neuryna. Obcowanie z tymi toksynami może doprowadzić do przewlekłych chorób i zakażenia organizmu.

Czytaj także: ozonowanie mieszkania po zgonie

W odkażaniu miejsc śmierci sprawdza się ozonowanie pomieszczeń. To skuteczny sposób na bakterie i toksyczne gazy w powietrzu. Ozon doskonale neutralizuje także nieprzyjemny zapach po zwłokach. Dlatego jeśli chcesz szybko i bezpiecznie powrócić do użytkowania lokalu, gdzie doszło do śmierci – skontaktuj się z nami. Pomożemy i doradzimy, jak szybko posprzątać Twój lokal.

Oferta firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik

To, co wyróżnia w branży funeralnej firmę Kastelnik to indywidualne i holistyczne podejście do sprzątania po zwłokach. Przykładamy wagę nie tylko do jakości naszych usług, ale też na komfort i satysfakcje klientów. Telefony odbieramy o każdej porze dnia i nocy, bo wiemy, że śmierć bliskiej osoby potrafi być wielkim zaskoczeniem. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych – po prostu zadzwoń i wybierz jedną z naszych usług:

 • sprzątanie po zmarłych w Starogardzie Gdańskim
 • kompleksowe sprzątanie po śmierci
 • dezynfekcja po zgonie woj. pomorskie;
 • odkażanie mieszkań po zwłokach;
 • neutralizacja zapachów po rozkładającym się ciele;
 • sprzątanie po samobójstwie w domu;
 • usuwanie śladów krwi po wypadku śmiertelnym.

Utylizacja mieszkania po zgonie — zamów usługę sprzątania

W lokalu, gdzie doszło do śmierci, często spotykamy się z koniecznością usunięcia mebli ubrudzonych krwią i płynami ustrojowymi. Utylizacja mieszkania po zgonie na Pomorzu to zadanie, które wymaga profesjonalnych umiejętności i doświadczenia. Co ważne, skażonego biologicznie mienia nie wolno wyrzucać na śmietnik.

Tapczan w krwi należy bezpiecznie przewieźć do punktu, gdzie zostanie on zniszczone termicznie. Aby to zrobić, należy skontaktować się z fachowcami w branży odkażania nieruchomości po śmierci. Usunięcie mebli z mieszkania to ich praca. Zabezpieczeni w środki ochrony osobistej pracownicy firmy Kastelnik przewożą skażone przedmioty w specjalnych kontenerach do certyfikowanej spalarni.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

Zaufaj nam i pozbądź się kłopotu utylizowania niechcianego lub skażonego mienia. Pamiętaj — czyszczenie mieszkania po zgonach przez profesjonalistów to prosty sposób na pewność, że Twój dom jest bezpieczny od drobnoustrojów.

Dezodoryzacja po zgonach w Starogardzie Gdańskim i okolicy

Dezodoryzacja jest to popularny zabieg przeprowadzany przez profesjonalne firmy oferujące sprzątanie po zmarłych. Zabieg polega na skutecznej neutralizacji przykrego zapachu po rozkładającym się ciele. Dokonujemy tego za pomocą ozonu, którego cząstki szybko neutralizują każdy, nawet bardzo uciążliwym zapach. Dzięki ozonowaniu szybko przywrócisz Twój lokal do dawnej świetności. Zabieg ten jest bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt i nie powoduje odpadów wtórnych. Jest w pełni ekologiczny, a wykonuje się go do kilku godzin, w zależności od powierzchni.

Dezynfekcja po zmarłych w mieszkaniach i domach prywatnych

Szukasz  firmy do realizacji usługi dezynfekcji i sprzątania po zmarłych w Starogardzie Gdańskim? Kastelnik obsługuje całe Pomorze, więc dobrze trafiłeś! Działamy już od roku 2013 i chwalimy się mnóstwem pozytywnych opinii od zadowolonych klientów.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Starogardzie Gdańskim.

Całodobowo pomagamy w sprzątaniu oraz dezynfekcji bakterii i wirusów — Kastelnik.

Profesjonalne sprzątanie po zgonach zlecisz w takich miastach:

Jeśli chodzi o wycenę, jest ona u nas zawsze bezpłatna, a wykonujemy ją już w 20 minut od Twojego kontaktu z nami! Nasi konsultanci zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą niezbędnych informacji na temat sprzątania po zmarłym. Umów już teraz najbliższy termin!

Starogard Gdański usługi sprzątania po zmarłych - telefon

Specjalistyczne usługi sprzątania po zmarłych od firmy Kastelnik.

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czas na sprzątanie - pytania FAQ

Kastelnik oferuje szeroki zakres usług, od odkażania patogenów po wynoszenie mebli z czwartego piętra bloku. Specjalizujemy się w wysokiej jakości dezynfekcji za pomocą ozonu, a nasze ceny są zawsze konkurencyjne na tle konkurencji.

Ile kosztuje czyszczenie po śmierci ?

Cena sprzątania po zgonach jest zawsze wyznaczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu wykonywania zlecenia. Koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł, ale trzeba mieć na uwadze, że może sięgnąć kilku tysięcy złotych, jeśli konieczna jest utylizacja całego mieszkania.

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie pomoże w usunięciu trupiego jadu?

Dezynfekcja po zgonie polega na kompleksowym usuwaniu niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów za pomocą różnych metod i skutecznie usuwa jady trupie. Wykonywać ją możemy z zastosowaniem urządzenia do zamgławiania suchą mgłą, ozonatorów i generatorów suchego lodu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%