Sprzątanie po zgonach Środa Wielkopolska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czy sprzątanie po zgonach w Środzie Wielkopolskiej jest drogie?

Celem naszej firmy jest całodobowa pomoc dla osób, które doświadczyły śmierci bliskiej osoby w mieszkaniu. Jesteśmy doświadczonym zespołem, dla którego czyszczenie miejsc po zwłokach to nie tylko praca, a także misja. Usługi dezynfekcji i usuwania płynów ustrojowych po zmarłych wykonujemy dla:

 • osób prywatnych,
 • firm,
 • spółdzielni mieszkaniowych.

Specjaliści przedsiębiorstwa Kastelnik usługę tj. sprzątanie po zgonach Środa Wielkopolska, woj. wielkopolskie, oferują w przystępnej cenie wraz z bezpłatnym dojazdem na miejsce do klienta. Jednorazowy koszt dezynfekcji każdego pomieszczenia rozpoczyna się już od 800 zł netto, więc nie są to drogie usługi, jeśli weźmiemy pod uwagę, że chodzi o nasze własne bezpieczeństwo.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Środzie Wielkopolskiej

Czyszczenie miejsca po zgonie to m.in. usuwanie zaschniętych śladów krwi.

Dezynfekcja po zgonie w województwie wielkopolskim

Dezynfekcja po zgonie powinna przebiegać z zachowaniem zasad BHP. Dlaczego jest to, tak ważne? Miejsce po zmarłym jest skażone biologiczne. Na wszystkich powierzchniach i w powietrzu znajdują się szkodliwe dla zdrowia patogeny.

Do ochrony przed jadami trupimi wydobywającymi się ze zwłok stosujemy środki ochrony osobistej, a w tym m.in.:

 • okulary bądź przyłbice;
 • maski;
 • gumowe buty;
 • kombinezony ochronne.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Środa Wielkopolska

Duże znaczenie podczas odkażania ma jego forma. Fachowe podejście do trujących patogenów nie tylko wyeliminuje zagrożenie powstałe od trujących związków chemicznych, ale również przyczyni się do usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Dywanów poplamionych płynami ustrojowymi lepiej nie czyścić, tylko oddać do utylizacji.

Specjaliści firmy Kastelnik dezynfekują mieszkania po osobach zmarłych za pomocą 2 nowoczesnych metod:

 • ozonowania pomieszczeń;
 • zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Sprzątanie po zmarłym Środa Wielkopolska i okolice – zamgławianie suchą mgłą

Środowisko, w którym doszło do rozkładu zwłok, to m.in.:

 • ślady krwi,
 • płyny ustrojowe
 • robaki rozchodzące się po ciele.

Samo usunięcie tych przykrych konsekwencji zgonu nie wystarczy. Wszystkie pomieszczenia po nieboszczyku podczas usługi sprzątania po zgonach należy dokładnie zdezynfekować. Mycie okien nie wystarczy, należy pozbyć się drobnoustrojów i innych szkodliwych mikroorganizmów.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie?

Dezynfekcja po zgonie

Profesjonalna dezynfekcja musi odbyć się z użyciem środków ochrony osobistej.

Jak się okazuje, sprawdzoną metodą odkażania po zmarłych jest zamgławianie suchą mgłą. Ta metoda dezynfekcji sprawdza się nie tylko w placówkach medycznych, ale również w mieszkaniach osób prywatnych. Środkiem czynnym podczas zamgławiania jest nadtlenek wodoru. Do tego typu dezynfekcji używany jest profesjonalny fumigator. Aparat wytwarzający suchą mgłę rozprzestrzenia podczas dezynfekcji mikro kropelki o rozmiarze ok. 5 mikrometrów. Dzięki temu można dotrzeć do wszystkich nawet tych trudno dostępnych skażonych przez zwłoki miejsc.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Wydobywający się z zamgławiacza nadtlenek wodoru usuwa także nieprzyjemny zapach trupa. Większość techników sprzątających mieszkania po zwłokach rekomenduje usunięcie wykładzin, dywanów, zasłon i mebli z drewna. To wszystko ma na celu wyeliminowanie smrodu po zmarłej osobie.

Opróżnianie mieszkań po zmarłych

Podczas sprzątania wielkopolskich mieszkań po zmarłych istnieją takie przypadki, gdzie potrzebne jest również ich opróżnienie. Mieszkanie opróżnia się najczęściej z powodu skażenia biologicznego lub, gdy spadkobiercy chcą sprzedać bądź wynająć nieruchomość po zmarłym.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Nie tylko przesiąknięte krwią łóżko jest zagrożeniem dla naszego zdrowia. Jady trupie rozprzestrzeniają się po wszystkich pomieszczeniach i wnikają w różne rzeczy np. meble. Zadaniem profesjonalnej ekipy sprzątającej jest wyniesienie przedmiotów po zgonie w przeznaczonych do tego kontenerach i  przewiezienie ich do utylizacji w specjalistycznej spalarni termicznej.

Dezynfekcja patogenów

Usługi sprzątania po zwłokach Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Środa Wielkopolska;
 • dezynfekcja po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • usuwanie śladów krwi na terenie powiatu średzkiego;
 • sprzątanie mieszkań po zmarłych;
 • profesjonalne odkażanie skażonych powierzchni;
 • dezynfekcja nadtlenkiem wodoru po zmarłych Środa Wielkopolska;
 • utylizacja przedmiotów po zmarłych osobach;
 • czyszczenie mieszkań po zwłokach na terenie całej Polski;
 • dezynfekcja mieszkania po krwi;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • dezynfekcja mieszkań po samobójcach;
 • całodobowa pomoc po nagłej śmierci;
 • czyszczenie mieszkania po robakach.

Oferujemy bezpieczną dezynfekcję po zmarłym 24/7!

W mieście Środa Wielkopolska sprzątanie po zgonach wykonujemy od dekady. Dlatego wiemy, jak ważne jest przestrzeganie zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Podczas każdej dezynfekcji miejsca zgonu zapewniamy 100% bezpieczeństwo. Stosujemy atestowane środki chemiczne i pracujemy z profesjonalnym sprzętem.

Działamy całodobowo, dlatego można się do nas w przypadku nagłej śmierci dodzwonić o każdej porze dnia i nocy. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat dezynfekcji po zmarłym. Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów po zmarłym na zawsze! Czekamy na telefony 24/7!

Usługa sprzątania mieszkań po zmarłym dostępna jest również w miastach:

Całodobowo usuwamy ślady krwi

Odkażamy po zwłokach od 10 lat!

Baza wiedzy na temat sprzątania po zmarłych - FAQ

Sprzątanie po zmarłych jest usługą oferowaną na terenie całego kraju przez profesjonalne firmy sprzątające. Czyszczeniem tego typu zajmują się osoby odpowiednio przeszkolone do pracy w tym zawodzie, które nie mają nic przeciwko widokowi krwi po nieboszczyku i są dość silne psychicznie.

Sprzątanie Środa Wielkopolska

Klienci chcące zamówić profesjonalne sprzątanie i usuwanie jadów trupich – powinny zapoznać się z bazą wiedzy (FAQ) na temat dezynfekcji funeralnej. Dział najczęściej zadawanych pytań może pomoże rozwiązać wątpliwości odnośnie do wyboru dla siebie dobrej firmy sprzątającej.

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie pomieszczeń w tym po zgonie, polega na rozprzestrzenianiu za pomocą przemysłowego generatora środka biobójczego. Ozon jest pierwiastkiem, który nie tylko odświeża powietrze, ale także usuwa szkodliwe dla zdrowia patogeny i jest to jego najważniejsza jego cecha. Dezynfekcja skażonych pomieszczeń stosowana jest podczas każdego sprzątania po zgonie.

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłym?

Koszt sprzątania mieszkania po zmarłym rozpoczyna się już od 800 złotych netto za jedno pomieszczenie. Całkowita cena dezynfekcji trujących związków chemicznych po nieboszczyku podawana jest zazwyczaj indywidualnie i zależy od ilości przedmiotów do utylizacji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%