Sprzątanie po zgonach Sochaczew

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Sochaczewie. Dezynfekcja skażonych przedmiotów po zwłokach

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Zgon w domu? Rodzinna firma Kastelnik oferuje mycie podłóg skażonych płynami ustrojowymi oraz pomaga w dezodoryzacji mieszkań. Wysokie ryzyko narażenia na zatrucie niebezpiecznymi patogenami zmusza wiele osób do szukania wykwalifikowanych pracowników.

Łóżko z krwią

Zakrwawione łóżko to tykająca bomba biologiczna pełna chorobotwórczych drobnoustrojów.

Co robić z zagrożeniem biologicznym?

Usługę sprzątanie po zgonach Sochaczew można zamawiać przez dwadzieścia cztery godziny na dobę na terenie całego powiatu sochaczewskiego. Wykwalifikowani pracownicy stosują zazwyczaj uniwersalne środki ostrożności w trakcie całego procesu odkażania powietrza z drobnoustrojów i patogenów. Zanieczyszczone dużą ilością krwi pomieszczenia są często przeszkodą nie do pokonania dla rodziny denata. W celu ochrony zdrowia wiele osób decyduje skażone przedmioty oddać do utylizacji termicznej.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Sochaczew

Czwartorzędowe sole amoniowe do dezynfekcji

Okazuje się, że alternatywnie oczyszczanie miejsca zbrodni za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych jest równie skuteczne, co za pomocą ozonu. Tutaj także fizyczne metody zwalczania martwego robactwa mają miejsce. W przypadku sprzątania funeralnego trzeba zwrócić szczególną uwagę na aspekt BHP. Zabezpieczenie się techników przed chorobotwórczymi drobnoustrojami wydobywającymi się ze zwłok jest priorytetem.

Do wyposażenia naszych specjalistów podczas sprzątania mieszkań po zmarłych należy m.in.:

 • ciśnieniowe aparaty opryskowe;
 • wytwornice mgły;
 • przemysłowe generatory ozonu;
 • myjki elektryczne do gruntownego czyszczenia podłóg.

Sprzątnie po zmarłych w Sochaczewie – jak przeprowadzamy usługi sprzątania?

Usuwanie materiałów biologicznych po zwłokach oraz opróżnianie mieszkań ze starych mebli to jeden najczęściej zamawianych usług na terenie województwa mazowieckiego przez firmę Kastelnik. Nasz zespół przeprowadza prace dotyczące odkażania miejsc po zmarłych w Sochaczewie oraz w okolicy.

Kastelnik – usuwanie patogenów po śmierci -7 dni w tygodniu

Bezpiecznie czyścimy potencjalnie szkodliwe patogeny w trybie całodobowym w miastach Mazowsza m.in.:

 • Iłów.
 • Teresin.
 • Nowa Sucha.
 • Młodzieszyn.
 • Brochów.

Dezynfekcja mieszkania po samobójstwie to zadanie dla specjalistów, którzy powiadają szkolenia i wiedzę na temat postępowania w warunkach skażonych przedmiotów. Technicy z przedsiębiorstwa Kastelnik od dekady oferują całodobowe sprzątanie w awaryjnych przypadkach zgonów!

Zerwana podłoga po rozkładzie

Gdy podłoga zaczyna gnić na skutek płynów ustrojowych, należy ją zerwać.

Ozonowanie pomieszczeń na terenie województwa mazowieckiego

Użycie wszelkich środków chemicznych nie zawsze jest konieczne do tego, aby pozbyć się chorobotwórczych patogenów przenoszonych z rozkładających się zwłok. Dobrym i bezpiecznym sposobem dezynfekcji krwi jest ozonowanie pomieszczeń.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Ozon naturalnie znajduje się w naszej atmosferze, a po deszczu możemy czuć jego świeży zapach. W branży sprzątającej ten oto pierwiastek stosuje się w celach odkażających. Dezynfekcja za pomocą ozonu przebiega z użyciem specjalistycznych generatorów.

Ozonowanie pomieszczeń po zgonie to zadanie dla profesjonalnych podmiotów czyszczących, które wiedzą, jak zdezynfekować miejsce, gdzie mamy do czynienia np. z plamami opadowymi.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Sochaczewie.

Neutralizacja zapachów przez całą dobę. Całodobowa informacja Kastelnik udziela wszelkich odpowiedzi.

Kastelnik realizuje usługi sprzątania po zgonie w domu

Do efektywnego sprzątania domu po zgonie niezbędne jest odpowiednie przygotowanie, dlatego specjaliści zakładu Kastelnik posiadają dedykowane preparaty chemiczne. Ciało człowieka po śmierci zaczyna gnić, co spowodowane jest rozprzestrzenianiem się po nim bakterii. Można tylko sobie wyobrazić, jak szybko są one w stanie przenieść się także na meble i inne przestrzenie w pomieszczeniu.

W domu po zmarłym, skażone przez patogeny jest również powietrze. W związku z rozkładem gnilnym zwłok wydobywa się nieprzyjemny odór, a do jego usunięcia stosuje się zabieg dezodoryzacji.

Dezynfekcja lokalów mieszkalnych

Zaufaj specjalistom! Sprzątanie po zmarłych z certyfikatem Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Sochaczew i na terenie gminy Teresin;
 • dezynfekcja mieszkania ozonem na terenie powiatu sochaczewskiego;
 • zamgławianie suchą mgłą z czynnym nadtlenkiem wodoru;
 • sprzątanie mieszkań po zmarłych;
 • sprzątanie domu ukochanej osoby dla rodziny zmarłego;
 • dezodoryzacja pomieszczeń pierwiastkiem O3;
 • zmywanie śladów krwi z podłogi w gminie Iłów;
 • usuwanie płynów ustrojowych z procesu gnilnego;
 • mycie lokali mieszkalnych po zwłokach;
 • sprzątanie strychów po samobójcach;
 • utylizacja skażonych przedmiotów;
 • czyszczenie mieszkania po zmarłym zbieraczu;
 • opróżnianie pomieszczeń po czerwiach i muchach plujkach.

Zamów usługę sprzątania po zmarłym od firmy Kastelnik

Specjalista wykonujący sprzątanie po zgonie w Sochaczewie zapewni właściwą dezynfekcję, dzięki użyciu nowoczesnych form odkażania. Ozonowanie domu po trupie to skuteczne usunięcie potencjalnie szkodliwych patogenów szkodzących naszemu zdrowiu, ale i również zlikwidowanie zapachu śmierci. Fetor po zmarłym potrafi przebić się przez ściany i być wyczuwalny na klatce schodowej czy windzie. Jesteśmy specjalistami w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych – zapraszamy do kontaktu!

Rodzinna firma sprzątająca Sochaczew

Specjaliści z firmy Kastelnik prowadzą usługi sprzątania w Sochaczewie

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w powiecie sochaczewskim

Wszystkie zadawane pytania o ogólnym procesie sprzątania dotyczą zazwyczaj tego, jak usunąć wszelkie ślady krwi lub zdezynfekować pomieszczenie w miejscu po zwłokach. Trzeba jednak zaznaczyć, że każda osoba wykonująca nienadzorowane sprzątanie, wymaga odpowiedniego przeszkolenia, zanim przejdzie do pracy w warunkach skażonych biologicznie. Na terenie powiatu sochaczewskiego mieszkańcy pytają o następujące kwestie.

FAQ zgon powiat Sochaczew

Na czym polega standardowe głębokie czyszczenie po zgonie?

Standardowe głębokie czyszczenie po zgonie polega na likwidowaniu wszelkich patogenów i niebezpiecznych związków chemicznych. Do usuwania płynów ustrojowych potrzebny jest sprawdzony i atestowany środek. W trakcie profesjonalnego sprzątania po zgonach utylizuje się również skażone meble i dezynfekuje wszystkie pomieszczenia.

Dla kogo wykonuje się sprzątanie po zmarłych?

Sprzątanie po zmarłych wykonuje się zazwyczaj dla osób prywatnych i dla zarządców spółdzielni mieszkaniowych. Rodziny potrzebują skutecznej pomocy po śmierci swojego bliskiego członka rodziny, dlatego najlepiej wybrać firmę sprzątającą, która ma wieloletnie doświadczenie w tej branży.

Czy ubrania po zmarłym należy poddać dezynfekcji?

Ubrania z szafy po zmarłym zazwyczaj powinny być poddane dezynfekcji, jeżeli nie są poplamione krwią lub płynami ustrojowymi.  Jeżeli zmarła osoba była nosicielem chorób zakaźnych, to jego rzeczy należy oddać do utylizacji termicznej. Ważne jest, aby niczego nie dotykać gołymi rękami, zanim skażone powierzchnie nie zostaną wyczyszczone i zdezynfekowane.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%