Sprzątanie po zgonach Słupsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Słupsk. Jakie są dostępne formy dezynfekcji mieszkania po zmarłej osobie?

Jesteśmy małą firmą, która jest w stanie szybko posprzątać dom po śmierci. Sprzątanie po zgonach Słupsk to zadanie dla ludzi z empatią. to zadanie dla ludzi z empatią. Oferujemy nie tylko dezynfekcję pomieszczeń, ale również utylizację wyposażenia. Gdy potrzebujesz pomocy w odkażaniu pamiątek po zmarłym, ekipa Kastelnik jest dostępna przez całą dobę! Dezynfekcja mieszkań po śmierci w wyniku: 

 • samotności, zgon ze starości we własnym mieszkaniu;
 • zabójstwa;
 • samobójstwa;
 • tragicznego wypadku ze skutkiem śmiertelnym. 

Jest wiele możliwości na poprawną dezynfekcję mieszkania po zmarłym. Nasze zespoły ma do dyspozycji sprzęt do dezynfekcji w pomieszczeniach najwyższej jakości. Na stanie mamy kilkadziesiąt generatorów ozonu, urządzenia do mycia ścian suchym lodem oraz najlepsze środki do odkażania skażonych powierzchni. Wystarczy, że wykonasz do nas jedno połączenie telefoniczne i nie będziesz musiał się martwić o nic innego poza możliwością spokojnego przeżywania żałoby. W ramach wykonywanych prac działamy w całym Słupsku, m.in. w taki dzielnicach jak np.: Batorego, Bałtyckie, Sobieskiego, Ryczewo.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Słupsk

Sprzątanie po zgonach Słupsk — konkurencyjne ceny

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach w Słupsku to usługi od dezynfekcji po usunięcie wszelkich rzeczy zmarłego z jego domu. Warto dodać, iż bez względu na to, jak duże jest mieszkanie, możemy całkowicie bezpłatnie wycenić jego utylizację. Cena opróżniania mieszkania z rzeczy zmarłej osoby zależna jest od ilości przedmiotów do wyrzucenia, a w Słupsku koszt usługi tj. dezynfekcja po zgonach zaczyna się od 700 zł za ozonowanie jednego pomieszczenia. 

Na Pomorzu, atuty solidnej firmy sprzątającej miejsca, gdzie znaleziono zwłoki to wysokiej jakości dezynfekcja połączona z porządnym usuwaniem śladów krwi. Czyszczenie mieszkań po śmierci to przede wszystkim bezpieczeństwo i jakość. Każda firma, która realizuje tego typu usługi, wpisana jest do bazy BDO oraz oferuje utylizację skażonych biologicznie przedmiotów w spalarni termicznej. Ta bardzo ważny aspekt każdej naszej usługi.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym samotnie w domu

Zdjęcie: odkażanie w mieszkaniu po zakrwawionym zmarłym © 2022 Kastelnik

Jak dezynfekcja po zmarłych wpływa na bezpieczeństwo rodziny?

Dezynfekcja mieszkań po zgonach to usuwanie trujących związków chemicznych oraz groźnych dla zdrowia patogenów. Z ciała człowieka po śmierci wychodzi ponad 20 trujących toksyn. Każda z nich jest groźna dla zdrowia. Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych osobach jest usługą, która skutecznie eliminuje wyżej wymienione zagrożenia. Warto dodać, iż podczas takiej realizacji konieczne jest, aby specjaliści, którzy ją wykonują, byli zabezpieczeni za pomocą środków osobistych. Podczas pracy w trakcie dezynfekcji nie mogą także przebywać osoby trzecie, które nie mają odpowiedniego przeszkolenia. Odkażenie pomieszczenia po śmierci jest konieczne, aby rodzina zmarłego mogła w bezpieczny sposób z niego korzystać.

Zakres działania firmy:

 • Lębork
 • Malbork
 • Pruszcz Gdański

Dezynfekcja pomorskie ozonowanie domu

Czy odkażanie pomieszczeń po zmarłym jest konieczne?

Odkażanie pomieszczeń po zmarłych to priorytet dla każdego zamawiającego naszą usługę. Świeże powietrze w domu, to takie gdzie nie fruwają żadne zarazki. Trupi jad musi zostać usunięty, a krew wyczyszczona, zanim ponownie mieszkanie zostanie zamieszkane. Sprzątanie po zgonach to szereg dobrych praktyk, które muszą być wykonane w odpowiedniej kolejności. Zamgławianie pomieszczeń za pomocą suchej mgły lub ozonowanie to tylko niektóre z usług. Warto dodać, że celem specjalistycznego sprzątania jest zlikwidowanie groźnych patogenów, a nie rodzaj środka biobójczego. Oznacza to, że nie ma znaczenia, czy do dezynfekcji zostanie użyty nadtlenek wodoru, czy ozon. Oba te środki znajdują zastosowanie podczas specjalistycznego sprzątania domu po zgonie.

Jak dezynfekcja po zgonie wpływa na bezpieczeństwo

Zdjęcie: komunikat dotyczący zakazu wstępu osobom trzecim podczas dezynfekcji © 2022 Kastelnik

Jakie usługi zamówisz w firmie Kastelnik?

 • sprzątanie po zgonach Słupsk;
 • gruntowne czyszczenie miejsc po śmierci samotnej;
 • dezynfekcja mieszkania po samobójcy;
 • kompleksowe sprzątanie domu po zgonie;
 • wysokiej jakości odkażanie po rozkładzie zwłok;
 • całodobowe czyszczenie miejsc po wypadkach śmiertelnych;
 • utylizacja mebli po zmarłych;
 • opróżnianie mieszkania po zgonie;
 • ozonowanie pomieszczenia po zmarłym;
 • zamgławianie lokalów mieszkalnych po zgonach;
 • dezodoryzacja w celu neutralizacji zapachu trupa;
 • usuwanie śladów krwi po zgonie;
 • mycie plam opadowych po zmarłych.

Opróżnianie mieszkań po zgonach i zbieraczach

Sprzątanie domów po śmierci to usługi tj. usuwanie śladów krwi z podłogi, dezynfekcja powietrza, ale również opróżnianie pomieszczeń z mebli i innych przedmiotów denata. Często okazuje się, że zmarła osoba cierpiała na patologiczne zbieractwo. W takim domu są sterty puszek po piwie, porozrzucane gazety i mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. To sytuacja, jaką często spotykamy na miejscu zgonu. Utylizacja mieszkania po zgonie obejmuje zarówno wyniesienie skażonych przedmiotów, specjalny transport jak i utylizację termiczną w profesjonalnej spalarni. Warto zwrócić uwagę na to, że tego typu śmieci pod żadnym pozorem nie możemy wyrzucać na zwykły śmietnik, gdyż grozi to wysoką sankcją finansową.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Słupsk

Zdjęcie: brudne mieszkanie po zmarłym z manią zbieractwa © 2022 Kastelnik

Usuwanie zapachu zmarłego za pomocą suchej mgły 

Zamgławianie pomieszczeń mieszkalnych za pomocą suchej mgły to sprawdzony w firmie Kastelnik sposób dezynfekcji. Usuwanie zapachu z mieszkania zmarłego to podstawa podczas każdego sprzątania. Okropny smród na klatce schodowej jest oznaką, że za ścianą u sąsiada stało się coś niedobrego. Samotna śmierć w domu zdarza się coraz częściej i takie też realizacji świadczymy niestety coraz więcej. W przypadku zaawansowanego rozkładu pośmiertnego możemy mieć do czynienia z pojawieniem się much plujek, które wyczuwają zapach trupa nawet z kilkunastu kilometrów. Ważne, aby podczas likwidowania ich nie otwierać okien, tak aby nie przyleciały inne owady tego gatunku.

 

 

Certyfikat dezynfekcji po zgonie

Jak wygląda certyfikat po sprzątaniu i dezynfekcji mieszkania po zgonie w Słupsku?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik to m.in. gruntowne odkażanie mieszkań po śmierci naturalnej. Otrzymujemy wiele pytań na temat naszych realizacji. Przedstawiamy odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się myśli.

Ile kosztuje sprzątanie lokalu po zgonie?

Sprzątanie mieszkań po zgonach to wiele różnych etapów pracy. Jednym z nich jest odkażanie. Dezynfekcja za pomocą ozonu to koszt 700 zł, za każde pomieszczenie. Cena utylizacji mebli zależna jest od ich wagi.

Ile czasu trwa dezynfekcja mieszkania po śmierci?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie trwa od 3 godzin do 12 godzin. Zależy od stopnia skażenia, ilości toksyn w powietrzu oraz ilości pomieszczeń. Ozonowanie jest odrobinę szybsze od zamgławiania suchą mgłą.

Sprzątanie po zmarłych w Słupsku — całą dobę 7/24

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Słupsku jest w stałej ofercie firmy Kastelnik. Dobrze wiemy, że samotna śmierć członka rodziny pociąga za sobą wiele spraw do rozwiązania. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy są wykwalifikowani do ozonowania po zmarłych, czyszczenia śladów krwi oraz utylizacji mebli w każdym mieście województwa pomorskiego. 

Gwarantujemy, że zatrudniając firmę sprzątającą Kastelnik, nie będziesz już musiał martwić się o legalną utylizację skażonych krwią przedmiotów. Zadbamy o kompleksowe odkażanie, aby Twoje mieszkanie było posprzątane i wolne od wirusów i bakterii  po jednej naszej wizycie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%