Sprzątanie po zgonach
Skierniewice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych w Skierniewicach. Metody postępowania podczas sprzątania mieszkania po śmierci?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Śmierć w mieszkaniu? Błyskawiczna pomoc jest w Twoim zasięgu. Zamów sprzątanie po zgonach Skierniewice w firmie Kastelnik i usuń wszystkie niebezpieczne drobnoustroje z powietrza i z podłogi. Ozonowanie po zmarłym lub czyszczenie miejsca zgonu z krwi Kastelnik wykonuje przez całą dobę na terenie całego miasta. W pierwszej kolejności wykonujemy wstępną dezynfekcję i wynosimy wszystkie skażone przedmioty do utylizacji. Następnie przechodzimy do doczyszczania detali i zakamarków.

Czyszczenie sypialni z krwi po zwłokach

Mieszkanie zmarłej osoby często wymaga usunięcia śladów krwi.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Skierniewice i okolica

Śmierć w mieszkaniu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Skierniewice to bardzo ważny proces dla bezpieczeństwa osób, które w przyszłości będą korzystać z lokalu po śmierci. Odkażanie pomieszczeń po zgonie to nie tylko opróżnianie mieszkania ze starych mebli, ale przede wszystkim neutralizacja groźnych dla zdrowia związków chemicznych.

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Mieszkanie po zmarłej osobie często pełne jest śladów krwi i płynów ustrojowych, które nierzadko zakażone są wirusami WZW A, B, HIV czy innymi chorobami. Pomieszczenia po zmarłym są także pełne bakterii, wirusów i różnych drobnoustrojów. W momencie ustania pracy serca rozpoczyna się rozkład ciała, a wraz z nim uwalniane są niebezpieczne trupie jady, gazy i wydzieliny pośmiertne.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Skierniewice

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie w Skierniewicach prawie zawsze wymaga użycia środka biobójczego.

Czyszczenie miejsca po zwłokach w Skierniewicach – usuwanie jadu

Trupi jad, czyli putrescyna i kadaweryna to aminy szczególnie groźne dla ludzkiego zdrowia i to właśnie one odpowiadają za wydzielanie uporczywego odoru po śmierci. Toksyny te stają się szczególnym zagrożeniem dla zdrowia po upływie 10 godzin od momentu zgonu. Zatrucie trupim jadem niesie ze sobą poważne powikłania zdrowotne pod postacią gorączki, wymiotów i bólu brzucha, a w poważniejszym stadium może prowadzić nawet do uszkodzenia układu pokarmowego i krwionośnego.

Mieszkanie po zgonie i co dalej?

Odkażanie mieszkań po zgonach w woj. łódzkim przeprowadzane przez techników sprzątania miejsc śmierci to wieloetapowy proces, którego celem jest trwałe i skutecznie pozbycie się toksyn pośmiertnych. Specjaliści sięgają po atestowane środki oraz wyspecjalizowane metody jak zamgławianie ULV, czy ozonowanie pomieszczeń. Profesjonalnie przeprowadzona dezynfekcja po zmarłym to gwarancja czystego i bezpiecznego lokalu.

Firmy sprzątające po zgonach w Skierniewicach

Szukasz firmy sprzątającej w Skierniewicach? Kastelnik to najpewniejszy wybór.

Osoby szukające firmy sprzątającej po zmarłych, często trafiają do nas z pytaniem, jak dezynfekować mieszkanie po zgonie? Od wielu lat obsługujemy całe województwo łódzkie, wykonujemy skuteczną dezynfekcję po zwłokach nieprzerwanie od 2013 roku.

W trakcie realizacji trudnych zleceń, technicy firmy sprzątającej po zwłokach stosują wyłącznie profesjonalne środki chemiczne z atestem PZH. Doświadczenie zdobyte podczas czyszczenia pomieszczeń po zmarłych osobach pozwoliło nam na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku. Dobór odpowiednich metod sprzątania i preparatów do dezynfekcji,  to klucz do sukcesu firmy.

Usługi sprzątania po zmarłych w Skierniewicach – dezynfekcja po zmarłym

Usługi sprzątania po zwłokach na terenie całej Polski wymagają dużej mobilności i ciągłego zaangażowania. Należy tutaj podkreślić, iż dezynfekcja funeralna winna być przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników z uprawieniami na sprzątanie po zgonach. Wydzielone po śmierci  człowieka toksyczne substancje zostają skutecznie usunięte z mieszkania zmarłego.

Całodobowa infolinia stworzona specjalnie dla Państwa to przywilej dla wszystkich klientów naszej firmy. Jest ona  aktywna o każdej porze dnia i nocy w celu niesienia szybkiej pomocy. W ofercie również bezpłatna wycena sprzątania po zmarłym, działamy w takich miejscach jak m.in.: Skierniewice Widok, Rawka, czy też Grabina.

Całodobowe sprzątanie po zgonach Skierniewice

Sprzątanie po zmarłych Skierniewice – odkażanie po zgonie

Wiele z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że środowisko, w którym doszło do zgonu, jest skażone. Co to oznacza sprzątanie po zmarłym dla mieszkańca Skierniewic? W przypadku, gdy zwłoki zmarłego leżą długo w pomieszczeniu, to dochodzi w nich do rozkładu gnilnego. Putrefactio (łac.) zostaje wywołany przez saprofityczne bakterie gnilne, które dostają się do układu krwionośnego, czy też pokarmowego. Toksyczne substancje, a jest ich 30, są szkodliwe dla naszego zdrowia.

Czytaj także: ozonowanie mieszkań po zmarłych

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Niezbędne jest, aby się ich jak najszybciej pozbyć i przeprowadzić dezynfekcję funeralną. Dezynfekcja pomieszczeń np. po zgonie ma na celu pozbycie się chorobotwórczych mikroorganizmów. Wirusy to mikroorganizmy, które są szczególnie niebezpieczne. Posiadają one zdolność reprodukcji poza organizmem żywym. Jeśli nie zadbamy o gruntowne odkażenie wszystkich powierzchni, jesteśmy narażeni m.in. na zatrucie pokarmowe.

Czyszczenie mieszkania po zwłokach – usuwanie skażeń biologicznych

Usunięcie skażonych biologicznie zanieczyszczeń to zadanie dla profesjonalistów ze specjalistycznej firmy sprzątającej. Takie firmy funeralne posiadają odpowiedni zasób sprzętu i mnóstwo wykonanych na swoim koncie realizacji. Dlatego właśnie, sprzątaniem po śmierci powinien zajmować się sprawdzony zespół techników sprzątających miejsca zgonu.

Jeśli zwłoki są pozostawione na długi czas, to zostają wówczas poddane zaawansowanemu rozkładowi, a w tym miejscem zamieszkania i wylęgu wielu gatunków zwierząt, w szczególności stawonogów. W takim przypadku ważne jest przestrzeganie pewnych zasad, a w tym bezwzględny zakaz otwierania okien pomieszczenia w trakcie zabijania owadów.

Ekipa sprzątająca po zgonie w pracy

Zdjęcie: sprzątanie po zgonie w zakładzie pracy © 2023 Kastelnik

Pod żadnym pozorem nie wolno do takiego miejsca również wpuszczać osób trzecich, a na drzwiach należy wywiesić karteczkę „Dezynfekcja, zakaz wstępu”. Należy pamiętać o tym, aby używać atestowanych środków chemicznych. Sprzątanie po zmarłych to nie tylko dezynfekcja, ale też zadbanie o to, aby trwale skażone elementy wyposażenia mieszkania zostały w prawidłowy sposób zutylizowane.

Technicy Kastelnik takie przedmioty utylizują w specjalistycznej spalarni. Wspomnieć tutaj należy, iż skażone biologicznie rzeczy nie mogą być wyrzucane do normalnych koszy na śmieci. Jeśli szukasz profesjonalnej usługi sprzątanie po zmarłych – zadzwoń do nas! Posiadamy całodobową infolinię i bezpłatną wycenę zlecenia!

Sprzątanie po zgonach Skierniewice

 • Całodobowe sprzątanie po zgonach w Skierniewicach;
 • gruntowne sprzątanie mieszkań po zgonie Skierniewice;
 • bezpieczne odkażanie miejsca zgonu w powiecie skierniewickim;
 • odkażanie powietrza po zmarłych za pomocą ozonu;
 • usuwanie śladów krwi po wypadkach śmiertelnych w pracy;
 • gruntowne czyszczenie ścian po zmarłym i usuwanie płynów ustrojowych;
 • likwidacja chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • usuwanie zapachu po śmierci;
 • ozonowanie po zgonie;
 • neutralizowanie odoru po zwłokach;
 • usługi sprzątania po zaawansowanym stadium rozkładu zwłok;
 • usuwanie z domów płynów ustrojowych;
 • dokładne sprzątanie po zmarłym;
 • sprzątanie po zwłokach Skierniewice;
 • neutralizowanie zapachu śmierci w domu po zgonie;
 • dezodoryzacja miejsca zgonu;
 • ozonowanie po zmarłym;
 • czyszczenie domu po zmarłym;
 • zachowywanie zasad bezpieczeństwa przy sprzątaniu mieszkań.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach. Polecana firma

Dezynfekcja po zgonach – zaawansowany stan rozkładu ciała

Podczas sprzątania mieszkań, czy domów możemy spotkać w rozkładających się zwłokach owady.  Mucha plujka, zwana jest również muchą pospolitą. Jest koloru zielonkawego. Owady te mają istotne znaczenie w dziedzinie naukowej jak medycyna sądowa, ponieważ pomagają w określeniu czasu śmierci denata. Plujki składają w zmarłym jaja, z których następnie wykluwają i rozwijają się czerwie.

Po tak zaawansowanym stanie rozkładu zwłok, skuteczna dezynfekcja po zgonie powinna zostać przeprowadzona fachowo przy pomocy certyfikowanych techników sprzątania miejsc śmierci.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dzień z życia pracownika sprzątającego mieszkania po zgonach?

Dezynfekcja szpitala po zgonach w Skierniewicach

Odkażanie sali szpitala po zgonie w Skierniewicach. Śmierć po operacji to dość częsty przypadek.

Zadzwoń – całodobowy kontakt z Kastelnik

Szukasz profesjonalnych firm wykonujących sprzątanie po zgonach Skierniewice oraz województwo łódzkie? Zadzwoń do specjalistów z przedsiębiorstwa Kastelnik jak najszybciej i porozmawiaj z naszymi konsultantami, którzy odbierają telefony całodobowo. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszych usług i oferty, usuwania płynów ustrojowych, dezynfekcji, czy też bezpieczeństwa naszej pracy.

Usługi specjalistycznego sprzątania dostępne są w różnych miastach

Mamy za sobą mnóstwo wykonanych realizacji na terenie całego Łódzkiego, jak i również innych województw np. Śląskiego, czy też Małopolski. Wiemy, jak ciężką pracą jest utrata bliskiej osoby, dlatego infolinia Kastelnik została założona w celu poprawienia komunikacji podczas pierwszego kontaktu. Działamy sprawnie z zachowaniem zasad BHP i poszanowaniem obowiązującego prawa.

Jeśli chcesz, by Twoje mieszkanie zostało dogłębnie posprzątane po śmierci bliskiego, nie zwlekaj i skontaktuj się z firmą Kastelnik. Gdy istnieje taka potrzeba, chętnie przyjedziemy na miejsce zgonu w celu bezpłatnej wyceny. W Skierniewicach wystawiamy fakturę VAT po zleceniu lub paragon, a dodatkowo dedykowany certyfikat sprzątania miejsca po zgonie.

Zapamiętaj! Kastelnik to najwyższa jakość usług funeralnych w woj. łódzkim!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Oferujemy kompleksowe czyszczenie mieszkań po osobach zmarłych tragicznie we własnych czterech kątach.  Czasami do śmierci dochodzi w piwnicy, a czasami w ogrodzie koło budynku. W każdym przypadku należy usunąć ślady krwi i wydezynfekować solidnie pomieszczenie.

Polecane usługi sprzątające Skierniewice

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po śmierci?

Koszty dotyczące sprzątania po zgonach są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Czy ozonowanie po zgonie jest bezpieczne?

Ozonowanie po zgonach to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na dezynfekcję mieszkań. Po realizacji zabiegu ozonowania nie musimy długo czekać by znów móc korzystać z odkażanego pomieszczenia. Na zakończenie wykonywany jest pomiar stężenia ozonu za pomocą specjalistycznego detektora.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%