Sprzątanie po zgonach
Skierniewice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Skierniewice. Metody postępowania podczas sprzątania mieszkania po śmierci?

Firmy sprzątające po zgonach w Skierniewicach

Szukasz firmy sprzątającej w Skierniewicach? Kastelnik to najpewniejszy wybór.

Śmierć w mieszkaniu? Błyskawiczna pomoc na sprzątanie po zgonach Skierniewice – Kastelnik 7/24 h. Ozonowanie po zmarłym, czyszczenie miejsca zgonu przez całą dobę na terenie całego miasta. Osoby szukające firmy sprzątającej po zmarłych, często trafiają do nas z pytaniem, jak dezynfekować mieszkanie po zgonie? Od wielu lat obsługujemy całe województwo łódzkie, wykonujemy skuteczną dezynfekcję po zwłokach nieprzerwanie od 2013 roku. W trakcie realizacji trudnych zleceń, technicy firmy sprzątającej po zwłokach stosują wyłącznie profesjonalne środki chemiczne z atestem PZH. Doświadczenie zdobyte podczas czyszczenia pomieszczeń po zmarłych osobach pozwoliło nam na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku. Dobór odpowiednich metod sprzątania i preparatów do dezynfekcji,  to klucz do sukcesu firmy.

Usługi sprzątania po zmarłych w Skierniewicach – dezynfekcja po zmarłym

Usługi sprzątania po zwłokach na terenie całej Polski wymagają dużej mobilności i ciągłego zaangażowania. Należy tutaj podkreślić, iż dezynfekcja funeralna winna być przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników z uprawieniami na sprzątanie po zgonach. Wydzielone po śmierci  człowieka toksyczne substancje zostają skutecznie usunięte z mieszkania zmarłego. Całodobowa infolinia stworzona specjalnie dla Państwa to przywilej dla wszystkich klientów naszej firmy. Jest ona  aktywna o każdej porze dnia i nocy w celu niesienia szybkiej pomocy. W oferice również bezpłatna wycena sprzątania po zmarym, działamy w takich miejscach jak m.in.: Skierniewice Widok, Rawka, czy też Grabina.

Sprzątanie po zgonach Skierniewice

Sprzątanie po zmarłych Skierniewice – odkażanie po zgonie

Wiele z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że środowisko, w którym doszło do zgonu, jest skażone. Co to oznacza sprzątanie po zmarłym dla mieszkańca Skierniewic? W przypadku, gdy zwłoki zmarłego leżą długo w pomieszczeniu, to dochodzi w nich do rozkładu gnilnego. Putrefactio (łac.) zostaje wywołany przez saprofityczne bakterie gnilne, które dostają się do układu krwionośnego, czy też pokarmowego. Toksyczne substancje, a jest ich 30, są szkodliwe dla naszego zdrowia. Niezbędne jest, aby się ich jak najszybciej pozbyć i przeprowadzić dezynfekcję funeralną. Dezynfekcja po zgonie ma na celu pozbycie się chorobotwórczych mikroorganizmów. Wirusy to mikroorganizmy, które są szczególnie niebezpieczne. Posiadają one zdolność reprodukcji poza organizmem żywym. Jeśli nie zadbamy o gruntowne odkażenie wszystkich powierzchni, jesteśmy narażeni m.in. na zatrucie pokarmowe.

 Czyszczenie mieszkania po zwłokach – usuwanie skażeń biologicznych

Usunięcie skażonych biologicznie zanieczyszczeń to zadanie dla profesjonalistów ze specjalistycznej firmy sprzątającej. Takie firmy funeralne posiadają odpowiedni zasób sprzętu i mnóstwo wykonanych na swoim koncie realizacji. Dlatego właśnie, sprzątaniem po śmierci powinien zajmować się sprawdzony zespół techników sprzątających miejsca zgonu.  Jeśli zwłoki są pozostawione na długi czas, to zostają wówczas poddane zaawansowanemu rozkładowi, a w tym miejscem zamieszkania i wylęgu wielu gatunków zwierząt, w szczególności stawonogów. W takim przypadku ważne jest przestrzeganie pewnych zasad, a w tym bezwzględny zakaz otwierania okien pomieszczenia w trakcie zabijania owadów.

ekipa sprzątająca po zgonie w pracy

Zdjęcie: sprzątanie po zgonie w zakładzie pracy © 2022 Kastelnik

Pod żadnym pozorem nie wolno do takiego miejsca również wpuszczać osób trzecich, a na drzwiach należy wywiesić karteczkę „Dezynfekcja, zakaz wstępu”. Należy pamiętać o tym, aby używać atestowanych środków chemicznych. Sprzątanie po zmarłych to nie tylko dezynfekcja, ale też zadbanie o to, aby trwale skażone elementy wyposażenia mieszkania zostały w prawidłowy sposób zutylizowane. Technicy Kastelnik takie przedmioty utylizują w specjalistycznej spalarni. Wspomnieć tutaj należy, iż skażone biologicznie rzeczy nie mogą być wyrzucane do normalnych koszy na śmieci. Jeśli szukasz profesjonalnej usługi sprzątanie po zmarłych – zadzwoń do nas! Posiadamy całodobową infolinię i bezpłatną wycenę zlecenia!

Sprzątanie po zgonach Skierniewice

 • Całodobowe sprzątanie po zgonach w Skierniewicach;
 • gruntowne sprzątanie mieszkań po zgonie Skierniewice;
 • bezpieczne odkażanie miejsca zgonu w powiecie skierniewickim;
 • odkażanie powietrza po zmarłych za pomocą ozonu;
 • usuwanie śladów krwi po wypadkach śmiertelnych w pracy;
 • gruntowne czyszczenie ścian po zmarłym i usuwanie płynów ustrojowych;
 • likwidacja chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • usuwanie zapachu po śmierci;
 • ozonowanie po zgonie;
 • neutralizowanie odoru po zwłokach;
 • usługi sprzątania po zaawansowanym stadium rozkładu zwłok;
 • usuwanie z domów płynów ustrojowych;
 • dokładne sprzątanie po zmarłym;
 • sprzątanie po zwłokach Skierniewice;
 • neutralizowanie zapachu śmierci w domu po zgonie;
 • dezodoryzacja miejsca zgonu;
 • ozonowanie po zmarłym;
 • czyszczenie domu po zmarłym;
 • zachowywanie zasad bezpieczeństwa przy sprzątaniu mieszkań.

Jak wygląda dezynfekcja mieszkań po zgonach

Dezynfekcja po zgonach – zaawansowany stan rozkładu ciała

Podczas sprzątania mieszkań, czy domów możemy spotkać w rozkładających się zwłokach owady.  Mucha plujka, zwana jest również muchą pospolitą. Jest koloru zielonkawego. Owady te mają istotne znaczenie w dziedzinie naukowej jak medycyna sądowa, ponieważ pomagają w określeniu czasu śmierci denata. Plujki składają w zmarłym jaja, z których następnie wykluwają i rozwijają się czerwie.

Dezynfekcja szpitala po zgonach w Skierniewicach

Zadzwoń – całodobowy kontakt z Kastelnik

Szukasz profesjonalnych firm wykonujących sprzątanie po zgonach Skierniewice oraz województwo łódzkie? Zadzwoń do specjalistów z przedsiębiorstwa Kastelnik jak najszybciej i porozmawiaj z naszymi konsultantami, którzy odbierają telefony całodobowo. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszych usług i oferty, usuwania płynów ustrojowych, dezynfekcji, czy też bezpieczeństwa naszej pracy.

Mamy za sobą mnóstwo wykonanych realizacji na terenie całej Łódzkiego, jak i również innych województw np. śląskie. Wiemy, jak ciężka jest utrata bliskiego dla klientów, dlatego infolinia 24/7 została założona w celu poprawienia ich komfortu. Działamy sprawnie i z zachowaniem zasad BHP i poszanowaniem obowiązującego prawa. Jeśli chcesz, by Twoje mieszkanie zostało dogłębnie posprzątane po śmierci bliskiego, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Gdy istnieje taka potrzeba, chętnie przyjedziemy na miejsce zgonu w celu bezpłatnej wyceny. Wystawiamy Fakturę VAT lub paragon oraz dedykowany certyfikat sprzątania po zgonach.

Obsługujemy miasta: Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, ŁowiczPabianice,  Radomsko, Sieradz, Tomaszów MazowieckiZduńska Wola

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych w Łódzkim!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po śmierci?

Koszty dotyczące sprzątania po zgonach są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Czy ozonowanie po zgonie jest bezpieczne?

Ozonowanie po zgonach to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na dezynfekcję mieszkań. Po realizacji zabiegu ozonowania nie musimy długo czekać by znów móc korzystać z odkażanego pomieszczenia. Na zakończenie wykonywany jest pomiar stężenia ozonu za pomocą specjalistycznego detektora.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%