Sprzątanie po zgonach
Skierniewice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Skierniewicach. Jak pozbyć się z mieszkania chorobotwórczych mikroorganizmów? Jak przeprowadzić dezynfekcje po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu?

Sprzątanie po zgonach Skierniewicewojewództwo łódzkie specjalistyczna firma Kastelnik wykonuje już od 2013 roku. Podczas wykonywania zleceń technicy Kastelnik stosują wyłącznie profesjonalne środki chemiczne, które są atestowane. Dobór odpowiednich preparatów to klucz do sukcesu podczas gruntownego sprzątania po zwłokach. Należy tutaj podkreślić, iż dezynfekcja funeralna powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanych pracowników przedsiębiorstwa oferującego sprzątanie po zgonie. Wówczas powstałe po śmierci toksyczne substancje tj. kawaderyna zostaną skutecznie usunięte. Całodobowa infolinia to przywilej, z której mogą skorzystać nasi klienci, jest aktywna o każdej porze dnia i nocy. Istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem m.in. do takich miejsc jak np.: Skierniewice Widok, Rawka, czy też Grabina. 

Jak odkazić miejsce zgonu?

Wiele z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że środowisko, w którym doszło do zgonu, jest skażone. Co to oznacza? W przypadku, gdy zwłoki zmarłego leżą długo w pomieszczeniu, to dochodzi w nich do rozkładu gnilnego. Putrefactio (łac.) zostaje wywołany przez saprofityczne bakterie gnilne, które dostają się do układu krwionośnego, czy też pokarmowego. Toksyczne substancje, a jest ich 30, są szkodliwe dla naszego zdrowia. Niezbędne jest, aby się ich jak najszybciej pozbyć. Dezynfekcja po zgonie ma na celu pozbycie się chorobotwórczych mikroorganizmów. Wirusy to mikroorganizmy, które są szczególnie niebezpieczne. Posiadają one zdolność reprodukcji poza organizmem żywym. Jeśli nie zadbamy o gruntowne odkażenie wszystkich powierzchni, jesteśmy narażeni m.in. na zatrucie pokarmowe. Jeśli zwłoki są pozostawione na długi czas, to zostają wówczas poddane zaawansowanemu rozkładowi, a w tym miejscem zamieszkania i wylęgu wielu gatunków zwierząt, w szczególności stawonogów. W takim przypadku ważne jest przestrzeganie pewnych zasad, a w tym bezwzględny zakaz otwierania okien w trakcie zabijania owadów. Pod żadnym pozorem nie wolno do takiego miejsca również wpuszczać osób trzecich, a na drzwiach należy wywiesić karteczkę „Dezynfekcja, zakaz wstępu”. Sprzątanie po zmarłych to nie tylko dezynfekcja, ale też zadbanie o to, aby trwale skażone elementy wyposażenia mieszkania zostały w prawidłowy sposób zutylizowane. Technicy Kastelnik takie przedmioty utylizują w specjalistycznej spalarni. Wspomnieć tutaj należy, iż skażone biologicznie rzeczy nie mogą być wyrzucane do normalnych koszy na śmieci. Jeśli szukasz profesjonalnej usługi sprzątanie po zmarłych – zadzwoń do nas! Posiadamy całodobową infolinię i bezpłatną wycenę zlecenia!

Sprzątanie po zgonach Skierniewice 

  • sprzątanie po zgonach w Skierniewicach;
  • sprzątanie po zgonie Skierniewice i powiat skierniewicki;
  • dezynfekcja miejsca zgonu;
  • odkażanie po zmarłych;
  • usuwanie śladów krwi po wypadkach śmiertelnych w pracy;
  • gruntowne czyszczenie ścian po zmarłym;
  • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
  • likwidowanie brzydkich zapachów;
  • ozonowanie pomieszczeń po zgonie;
  • neutralizowanie odoru po zwłokach.

Stawonogi rozwijające się z ludzkim organizmie – mucha plujka

Mucha plujka, zwana jest również muchą pospolitą. Jest koloru zielonkawego. Owady te mają istotne znaczenie w dziedzinie naukowej jak medycyna sądowa, ponieważ pomagają w określeniu czasu śmierci denata. Plujki składają w ludzkich zwłokach jaja, z których następnie wykluwają i rozwijają się czerwie.

Zadzwoń – całodobowy kontakt z Kastelnik

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej sprzątanie po zgonach Skierniewice oraz województwo łódzkie? Zadzwoń do nas jak najszybciej i porozmawiaj z naszymi konsultantami, którzy odbierają telefony całodobowo – chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące sprzątania po zwłokach. Wiemy, jak ciężka jest utrata bliskiego, dlatego infolinia 24/7 to u nas priorytet. Ponadto technicy Kastelnik działają sprawnie i z zachowaniem zasad BHP i poszanowaniem obowiązującego prawa. Jeśli chcesz, by Twoje mieszkanie zostało dogłębnie posprzątane po śmierci bliskiego, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Gdy istnieje taka potrzeba, chętnie przyjedziemy na miejsce zgonu w celu bezpłatnej wyceny. Wystawiamy Fakturę VAT lub paragon oraz dedykowany certyfikat sprzątania po zgonach.
Obsługujemy także miasta: Aleksandrów Łódzki, Łowicz, Radomsko, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych w Łódzkim!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4
4,0 rating
4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie20%