Sprzątanie po zgonach Skawina

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Skawinie. Jak usunąć ślady krwi z podłóg po zwłokach?

Śmierć w domu, niezależnie od okoliczności często wiąże się z mnóstwem krwi na podłodze i płynem ustrojowym rozlanym na dywanie lub fotelu. Czasami, po wypadkach szczątki ludzkie znajdują się nawet na ścianach, a to już jest poważne zagrożenie i duży problem, który należy szybko rozwiązać.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Dlatego w pierwszej kolejności w ramach usługi tj. sprzątanie po zgonach Skawina, woj. małopolskie jest wykonywane usuwanie śladów krwi z podłóg, czyli wstępna dezynfekcja pomieszczeń.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Skawina i okolice

W mieszkaniu, w którym doszło do zgonu, jest mnóstwo chorobotwórczych patogenów.

Po pierwsze: wybór godnego zaufania wykonawcy – Kastelnik

Wybierz najlepszego wykonawcę usługi tj. sprzątanie po zmarłym i pozbądź się niebezpiecznych bakterii i groźnych drobnoustrojów z mieszkania. Szukasz firmy w Twojej okolicy, która kompleksowo oczyści mieszkanie ze śladów po zwłokach? Sprawdź specjalną ofertę firmy Kastelnik dedykowaną mieszkańcom Skawiny w powiecie krakowskim.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Skawinie – Małopolska

Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo niebezpieczne jest miejsce śmierci. Podłoga, na której leżało ciało w stanie rozkładu to pole minowe – szkodliwe mikroorganizmy, bakterie i trupi jad mogą znajdować się wszędzie i są niewidoczne gołym okiem, a to duże zagrożenie.

“Czy wiesz, że, użycie atestowanych środków czystości i preparatów do dekontaminacji pomaga zneutralizować działanie chorobotwórczych drobnoustrojów i wirusów, które są realnym zagrożeniem dla zdrowia człowieka?” – M. Kastelnik.

Okazuje się, że dezynfekcja pomieszczeń po osobach zmarłych w Skawinie najczęściej realizowana jest przez specjalistyczne firmy sprzątające. Kastelnik jest jednym z najczęściej wybieranych dostawców tej usługi w województwie małopolskim i zajmuje się usuwaniem szczątków zwłok z pomieszczeń oraz ich gruntowaną dekontaminacją.

Usuwamy skażenia bakteriologiczne na terenie woj. małopolskiego

Sprzątanie po zgonach to skomplikowany zabieg, którego zadaniem jest oczyścić mieszkania po zwłokach ze śladów biologicznych i zapewnić mieszkańcom bezpieczne przebywanie w nich. Usługi sprzątania w woj. małopolskim zawsze uzupełniamy o dezynfekcję pomieszczeń suchą mgłą, która umożliwia pozbycie się z powietrza wszelkich groźnych drobnoustrojów, wirusów i bakterii.

Opróżnianie mieszkań po osobach zmarłych – co z gabarytami?

Odkażanie miejsc śmierci ma szczególne znaczenie, kiedy w mieszkaniu po zmarłym znajduje się sporo gratów do wyrzucenia. Co zrobić z takimi rzeczami po zmarłym jak stare meble i ubrania? Nie wyrzucaj ich na śmietnik, a zleć opróżnianie mieszkań po zgonie ekipie techników z firmy Kastelnik.

Sprzątanie po zmarłym w Skawinie

Specjaliści zadbają o to, by zutylizować wszystkie zbędne gabaryty rzeczy skażone krwią, a na koniec przekażą klientowi po zakończeniu prac kartę odpadów ze spalarni. Warto zainwestować w legalną procedurę utylizacji i nie narażać się na konsekwencje nielegalnego pozbycia się rzeczy denata.

Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów po zwłokach w domu?

Jednym z najbardziej uporczywych problemów po zgonie w domu jest trupi smród, który za nic nie chce zniknąć z miejsca zgonu. Doskonale wiemy, jak bardzo nieznośny jest ten fetor i na szczęście wiemy, jak wykonywać usuwanie przykrych zapachów.

Wykorzystujemy w tym celu innowacyjne techniki dezynfekcji domu i dezodoryzacji powietrza. Czasami łączymy ze sobą kilka metod dla wzmocnienia efektu i gwarancji, że drażniący smród nigdy więcej nie powróci.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Ozonowanie pomieszczeń – sposób na trupie patogeny

Najskuteczniejszą metodą walki z patogenami po zwłokach i trupim odorem jest właśnie proste ozonowanie pomieszczeń. Wydaje się, że ozon to zwyczajny gaz występujący w atmosferze. Jednak jego działanie zostało docenione za niesamowicie silne właściwości bakteriobójcze. Ten gaz nie tylko zabija bakterie, wirusy i zapachy, ale też neutralizuje całkowicie trupi jad i usunie niebezpieczne ptomainy z powietrza np. putrescyne i kadaweryne.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Na co warto zwrócić uwagę?

Wyszukiwanie godnego zaufania wykonawcy od dezynfekcji i partnera do transportu mebli z mieszkania może się okazać trudnym zadaniem w trakcie żałoby, ale nie martw się na zapas.

Zadzwoń na całodobową infolinię firmy Kastelnik albo – na stronie sprzątanie po zgonach w Skawinie wypełnij krótki formularz, a nasz przedstawiciel przyjedzie do Ciebie na bezpłatną wycenę. Nie każda firma tak pracuje i warto na to zwrócić uwagę już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

Wybierz sprawdzoną firmę sprzątającą – Kastelnik pracuje 24/7

Kastelnik jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzątaniu po zmarłych w powiecie krakowskim. Obsługujemy klientów nie tylko ze Skawiny, ale i całego województwa małopolskiego np. całodobowo pracujemy w lokalizacjach: Krzeszowice, Skała, Słomniki, Świątniki Górne. Zawsze staramy się oferować usługi dezynfekcji patogenów z powietrza w konkurencyjnych cenach, tak by nie narażać rodziny na zbędne koszty.

Dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach

Ozon skutecznie dezynfekuje pomieszczenia po jadach trupich.

W nasze ofercie usług specjalistycznego sprzątania znajdziesz usługi:

 • Sprzątanie po zgonach z przyczyn naturalnych i samobójstw;
 • Dezodoryzacja pomieszczeń po zaawansowanym rozkładzie ciała;
 • Dezynfekcja domu z trujących mikroorganizmów;
 • Usługi sprzątania po śmiertelnych wypadkach w miejscu pracy;
 • Czyszczenie miejsc po samobójstwach, np. hotelu, na torach;
 • Odkażanie miejsc po morderstwach i ścisła współpraca z Policją;
 • Kompleksowe sprzątanie pustostanów, gdzie doszło do śmierci;
 • Usuwanie krwi z podłóg chemią biobójczą
 • Czyszczenie suchym lodem na terenie całej Polski;
 • Opróżnianie mieszkań zaniedbanych i wynoszenie mebli;
 • Utylizację skażonych krwią przedmiotów;
 • Zabieg dezynfekcji ozonem lub przez zamgławianie ULV.

Opróżnianie mieszkania po zmarłym i wywóz do utylizacji

Sprzątanie po zmarłych Skawina to usługa, w ramach której możesz liczyć na opróżnianie mieszkań wraz z wywozem wyposażenia do spalarni. Dzięki temu mieszkańcy Skawiny nie muszą się już martwić o to, co zrobić z rzeczami po zmarłej osobie.

Środki do dezynfekcji z atestem

Warto wiedzieć, że wyrzucanie śmieci w miejscach do tego nieprzeznaczonych np. w lesie grozi mandatem nie niższym niż 500 zł. Lepiej nie narażać się na wydatki i zanieczyszczać środowisko naturalne, a zlecić legalną utylizację mebli wraz ze zbędnymi rupieciami.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – opróżnianie z certyfikatem

Gdzie zamówić usługę sprzątanie mieszkania po samobójstwie?

Bliska osoba zmarła w domu i nie wiesz, jak posprzątać mieszkanie po zwłokach? Wyszukiwanie wykonawcy w takich okolicznościach to może być duży problem.

Specjalistyczne sprzątanie zlecisz w firmie Kastelnik przez całą dobę niezależnie od pory dnia. Nasi technicy pojawią się na miejscu zdarzenia już następnego dnia, a w przypadku siły wyższej nawet do kilku godzin od zgłoszenia takiej potrzeby. Warto dodać, że działamy na terenie całego kraju.

Na specjalnej infolinii firmy Kastelnik uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a nasi fachowcy przygotują dla Ciebie bezpłatną wycenę usług już w 2 godziny. Nie czekaj, zleć sprzątanie po zgonach Skawina i nie martw o bezpieczeństwo w mieszkaniu.

Kompleksowe usługi sprzątanie mieszkań po zgonach w Skawinie

W firmie Kastelnik pomagamy rodzinom zmarłych osób kompleksowo wysprzątać mieszkanie. Nasze usługi porządkowe obejmują wszelkie niezbędne etapy, by mieć pewność, że każde z pomieszczeń jest czyste biologicznie i wolne od trujących mikroorganizmów. Jak pracujemy? Zazwyczaj wykonujemy następujące etapy:

 • Wstępna dezynfekcja pomieszczenia;
 • Wynoszenie odpadów skażonych bakteriologicznie;
 • Ozonowanie pomieszczeń i ich zamgławianie suchą mgłą z nadtleniem wodoru;
 • Czyszczenie wstępne podłóg z krwi i płynów ustrojowych;
 • Mycie zasadnicze, wietrzenie oraz przecieranie podłogi ostatni raz;
 • Usunięcie środka czyszczącego i dezynfekcja końcowa.

“Masz problem z krwią na dywanie? W firmie Kastelnik zlecisz wywóz odpadów skażonych krwią, czyli transport ADR. Nasz zespół przewiezie skażone rzeczy do spalarni termicznej, gdzie zostaną poddane utylizacji” – M. Kastelnik.

Usługi sprzątania po zmarłym dostępne w miastach:

Usługi sprzątania z certyfikatem Kastelnik

Usługi sprzątania z certyfikatem Kastelnik – jesteśmy dostępni całodobowo.

Baza wiedzy dla mieszkańców Skawiny (FAQ)

Zastanawiasz się, czy dezynfekcja po zgonie jest niezbędna? Zdecydowanie tak. Ze względu na trupi jad, który powstaje w tracie rozkładu ciała i toksyczne gazy unoszące się w powietrzu, profesjonalna dezynfekcja po zgonie jest konieczna. Tylko specjalistyczne firmy sprzątające dysponują specjalistycznym sprzętem i technikami dezynfekcji, które są w stanie wyeliminować zagrożenia biologiczne po śmierci. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Skawiny.

Sprzątanie Skawina

Jak przebiega usuwanie śladów krwi z podłóg po zgonie?

Usuwanie śladów krwi z podłóg z reguły wykonywane jest przy pomocy środków biobójczych z chlorem i nadtlenkiem wodoru. Cały zabieg uzupełniany jest o ozonowanie pomieszczenia po rozkładzie zwłok. W niektórych przypadkach technicy wykonują demontaż podłóg, by usunąć plamy krwi spod posadzki i pozbyć się zagrożenia biologicznego, które powstało po rozlanych płynach ustrojowych.

Czego nie należy robić w mieszkaniu po zmarłym?

W mieszkaniu po zmarłej osobie nie powinno się otwierać okien, ponieważ nieprzyjemny zapach zwłok zwabi muchy plujki i inne robactwo i owady na miejsce zgonu. Nie warto także dotykać rzeczy po zmarłej osoby, tym bardziej tych, które noszą na sobie biologiczne ślady krwi. Najlepiej w ogóle nie wchodzić na miejsce zgonu przed dezynfekcją wstępną mieszkania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%