Sprzątanie po zgonach Siemianowice Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Siemianowice Śląskie. Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonie?

Kastelnik oferuje nowy sposób dezynfekcji, jedna nasza wizyta i usługa tj. sprzątanie po zgonach Siemianowice Śląskie nabiera mocy. Nie musisz wszystkiego robić samodzielnie i kupować drogich środków do dezynfekcji skażonych powierzchni. Dezynfekcja mieszkania po zgonie to jedna z naszych wiodących usług, realizowana każdego dnia w wielu miastach na terenie całego województwa śląskiego. Polega ona na: 

 • odkażaniu mieszkań z trujących związków chemicznych; 
 • utylizacji mebli po zmarłych osobach; 
 • bezpiecznym wysprzątaniu mieszkania po zgonie i usunięciu krwi z podłogi.

W ramach wykonywanych prac związanych z usuwaniem konsekwencji śmierci działamy na terenie całych Siemianowic Śląskich, m.in.: Centrum, Srokowiec i Centrum.

Certyfikat dezynfekcja mieszkania po zgonie Siemianowice Śląskie

Jak wygląda certyfikat po dezynfekcji mieszkania po zgonie w Siemianowicach Śląskich?

Sprzątanie po zgonach Siemianowice Śląskie – motto firmy Kastelnik

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Siemianowicach Śląskich opiera się na najwyższej jakości usłudze dezynfekcji. To proste motto naszej firmy, jest z nami każdego dnia od 10 lat.  Przeprowadzenie dogłębnego odkażania mieszkań po zmarłych jest dla nas priorytetem, dlatego stosujemy wyłącznie atestowaną chemię oraz najlepszy certyfikowany sprzęt. W trakcie pracy specjalistów naszej firmy przestrzegane są restrykcyjnie zasady Higieny i Bezpieczeństwa Pracy. Takie także szkolenia są regularnie organizowane w przedsiębiorstwie Kastelnik. Wszystkie zlecenia sprzątanie domów po zwłokach są wykonywane dyskretnie, sprawnie z zachowaniem szacunku do miejsca zgonu. Oferujemy kompleksowe działania związane z usuwaniem skutków śmierci w pracy, dzięki czemu pracodawcy nie muszą martwić się o przykre konsekwencje zgonu.

Jak wydezynfekować mieszkanie po zmarłym?

Niezwykle istotne podczas dogłębnego czyszczenia po zgonach jest odkażanie. Dezynfekcja mieszkania po zmarłym to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej w branży funeralnej. W ramach tegoż zlecenia wykonuje się m.in. zamgławianie pomieszczeń po śmierci i ozonowanie po zgonie. Obydwie te metody poza swoją efektywnością, nie ingerują w środowisko naturalne, a do dezynfekowanego pomieszczenia możemy wrócić praktycznie zaraz po wykonaniu zabiegu. Podczas odkażania mieszkań stosuje się także atestowane środki biobójcze, które są biodegradowalne. Ekologiczne podejście do tematu jest jedną z domen firmy Kastelnik. Specjaliści tego przedsiębiorstwa za swój cel podczas dezynfekcji lokalów mieszkalnych mają zostawienie go czystym bez szkodliwych dla zdrowia jadów trupich wydobywających się ze zwłok podczas ich rozkładu.

Jak przebiega dezynfekcja po zmarłych

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Siemianowicach Śląskich 

Kompleksowe sprzątanie mieszkań po zmarłych na terenie Siemianowic Śląskich polega na wykonaniu określonych czynności krok po kroku, w odpowiedniej kolejności. Najważniejsze jest, aby nie pominąć żadnej z nich. Początek działań techników firmy Kastelnik rozpoczyna się od wstępnej dezynfekcji. Następnym krokiem jest zmycie śladów krwi i płynów ustrojowych, które często mają destrukcyjny wpływ na stan naszego mienia. Wtedy to jest ono często poddawane utylizacji termicznej. Potem można przejść do dalszego odkażania i dezodoryzacji. Zabiegiem, który działa dokładnie w obydwóch tych kwestiach est ozonowanie po zmarłym. Przeprowadza się je za pomocą przemysłowych generatorów, których moc ma nawet na 240 g/h. Oferujemy usługi:

 • sprzątanie po zgonach;
 • dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Siemianowicach Śląskich;
 • odkażanie miejsca zgonu;
 • ozonowanie piwnicy po śmierci samobójczym;
 • czyszczenie podłogi ze śladów krwi;
 • dezodoryzacja domu po rozkładzie zwłok;
 • zamgławianie suchą mgłą po zmarłych;
 • sprzątanie po trupie w pracy;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • czyszczenie po wypadku śmiertelnym;
 • usuwanie śladów krwi;
 • likwidowanie nieprzyjemnych zapachów po zgonach;
 • czyszczenie miejsc po zgonie w domu.
Siemianowice Śląskie firma sprzątająca Kastelnik

Gdzie pracujemy na terenie Śląska?

Utylizacja skażonego mienia po zwłokach

Aspekt utylizacji podczas dogłębnego sprzątania po zmarłych jest uważany przez specjalistów przedsiębiorstwa Kastelnik za jeden z ważniejszych. Dlaczego? Bowiem przedmioty, w które nieodwracalnie wniknęły chorobotwórcze drobnoustroje, są dla nas tzw. śmiercionośną bombą biologiczną. Zbagatelizowanie tego faktu może mieć dla nas przykre konsekwencje zdrowotne. Skażone mienie poddawane jest utylizacji termicznej w specjalistycznej spalarni. Ważne jest podkreślenie takiej kwestii, jaką jest zakaz wyrzucania tego typu przedmiotów na zwykły osiedlowy śmietnik.

Utylizacja rzeczy po zmarłym

Zdjęcie: skażone meble wyrzucone na teren lasu © 2022 Kastelnik

O czym nie wolno zapomnieć podczas sprzątania mieszkania po zgonie?

W trakcie kompleksowej usługi sprzątanie po śmierci w domu istotne jest, aby przestrzegać pewnych zasad. Jedną z nich jest nieotwieranie okien przed ani w trakcie dezynfekcji. Po usunięciu śladów krwi, odkażeniu, czy też zlikwidowaniu much plujek można wywietrzyć pomieszczenie po zmarłym. Ważnym aspektem jest również utylizacja skażonych przedmiotów po zwłokach. Jest to aktualnie kwestia bardzo ważna. Legalna utylizacja to większa część kosztów wchodzących w całościową cenę zlecenia czyszczenie po zmarłych. Niestety, ale często możemy zobaczyć nagminne wyrzucanie skażonego mienia na zwykłe śmietniki, a nawet wywóz ich na teren lasu.

Krew na podłodze

Zdjęcie: krew na podłodze po zmarłym © 2022 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W ramach usługi wykonywanej przez firmę Kastelnik na terenie Śląska i nie tylko tj. sprzątanie po śmierci wykonywane jest dogłębne odkażanie. Dla osób chcących zaczerpnąć więcej informacji na temat tego zlecenia zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na jedne z najczęściej zadawanych pytań.

Jak skutecznie usunąć płyny ustrojowe z podłogi?

Dezynfekcja po zgonie polega na wszechstronnym likwidowaniu niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych, a także na usunięciu płynów ustrojowych z podłogi. Wykonywać ją również możemy z zastosowaniem urządzenia do zamgławiania suchą mgłą przy użyciu nadtlenku wodoru.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonie?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zgonie są wyceniane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Kastelnik, śląska firma sprzątająca po zmarłych!

Jesteśmy śląską firmą, co oznacza, że wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zadowolenie z naszych usług. Oferujemy wysokiej jakości usługi tj. dezynfekcja po zgonach wraz z utylizacją w przystępnych cenach. Specjalizujemy się w całodobowym sprzątaniu zmarłych. Jesteśmy przygotowani do pracy w trudnych warunkach i gotowi do wyjazdu o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli masz pytania co do odkażania domu po zwłokach, zadzwoń do nas. Czyścimy wszystkie rodzaje skażonych powierzchni!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zmarłych w Siemianowicach Śląskich.

Sprzątanie po zmarłym Siemianowice Śląskie, to nie jedyna usługa dostępna w firmie Kastelnik. Obsługuje także miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%