Sprzątanie po zgonach Siemianowice Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Siemianowice Śląskie. Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonie?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik oferuje nowy sposób dezynfekcji, jedna nasza wizyta i usługa tj. sprzątanie po zgonach Siemianowice Śląskie nabiera mocy. Nie musisz wszystkiego robić samodzielnie i kupować drogich środków do dezynfekcji skażonych powierzchni. Dezynfekcja mieszkania po zgonie to jedna z naszych przodujących usług, realizowana każdego dnia w wielu miastach na terenie całego województwa śląskiego.

Sprzątanie po zmarłych osobach to nasza specjalność, którą świadczymy od ponad 10 lat. Firma Kastelnik dysponuje nowoczesnym sprzętem, a nasza praca polega na:

 • odkażaniu mieszkań z trujących związków chemicznych; 
 • utylizacji mebli po zmarłych osobach; 
 • bezpiecznym wysprzątaniu mieszkania po zgonie i usunięciu krwi z podłogi.
Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Dezynfekcja mieszkania po zgonie, woj. śląskie

Zagracone mieszkanie zmarłego do całkowitej utylizacji. Nigdy nie wyrzucamy takich rzeczy na śmietnik.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Siemianowicach Śląskich

Zastanawiasz się jak posprzątać mieszkanie po zmarłym? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Siemianowice Śląskie to idealne uzupełnienie wraz z opróżnianiem mieszkania z przedmiotów osoby zmarłej. Wszystkie zbędne rzeczy zostają przewiezione do specjalnej spalarni. Ich wyrzucenie na osiedlowy śmietnik grozi mandatem dlatego najlepiej zaufać specjalistom, którzy wykonają transport starych rupieci. Technicy wykonują również usuwanie śladów krwi, stosując atestowane środki biobójcze.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Jeśli chodzi o czas, w jakim najlepiej wykonać sprzątanie i dezynfekcję mieszkania po zmarłym to warto działać najszybciej jak to możliwe. Dobrym rozwiązaniem jest wysłanie zdjęć na email firmy sprzątającej. Technicy mogą przyjechać na miejsce zdarzenia nawet w ten sam dzień i wykonać bezpłatną wycenę.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Cennik usług sprzątania po zmarłych w woj. śląskim:

 • Sprzątanie mieszkania po zgonie w zakresie podstawowym – 800 zł/pomieszczenie.
 • Ozonowanie 3 pokojowego mieszkania – 1200 zł
 • Usuwanie materiałów biologicznych  100 zł/kg.
 • Dezynfekcja mieszkania po zgonie – 800 zł/pomieszczenie.

W ramach wykonywanych prac związanych z usuwaniem konsekwencji śmierci działamy na terenie całych Siemianowic Śląskich, m.in.: Centrum, Srokowiec i Centrum.

Certyfikat dezynfekcja mieszkania po zgonie Siemianowice Śląskie

Jak wygląda certyfikat po dezynfekcji mieszkania po zgonie w Siemianowicach Śląskich?

Sprzątanie po zgonach Siemianowice Śląskie – motto firmy Kastelnik

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Siemianowicach Śląskich opiera się na najwyższej jakości usłudze dezynfekcji. To proste motto naszej firmy, jest z nami każdego dnia od 10 lat.  Przeprowadzenie dogłębnego odkażania mieszkań po zmarłych jest dla nas priorytetem, dlatego stosujemy wyłącznie atestowaną chemię oraz najlepszy certyfikowany sprzęt.

W trakcie pracy specjalistów naszej firmy przestrzegane są restrykcyjnie zasady Higieny i Bezpieczeństwa Pracy. Takie także szkolenia są regularnie organizowane w przedsiębiorstwie Kastelnik. Wszystkie zlecenia sprzątanie domów po zwłokach są wykonywane dyskretnie, sprawnie z zachowaniem szacunku do miejsca zgonu. Oferujemy kompleksowe działania związane z usuwaniem skutków śmierci w pracy, dzięki czemu pracodawcy nie muszą martwić się o przykre konsekwencje zgonu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Siemianowicach Śląskich.

Przez całą dobę świadczymy usługi dezynfekcji i dezodoryzacji pomieszczeń po śmierci – Kastelnik.

Jak wydezynfekować mieszkanie po zmarłym?

Niezwykle istotne podczas dogłębnego czyszczenia po zgonach jest odkażanie. Dezynfekcja mieszkania po zmarłym to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej w branży funeralnej. W ramach tegoż zlecenia wykonuje się m.in. zamgławianie pomieszczeń po śmierci i ozonowanie po zgonie. Obydwie te metody poza swoją efektywnością, nie ingerują w środowisko naturalne, a do dezynfekowanego pomieszczenia możemy wrócić praktycznie zaraz po wykonaniu zabiegu.

Podczas odkażania mieszkań stosuje się także atestowane środki biobójcze, które są biodegradowalne. Ekologiczne podejście do tematu jest jedną z domen firmy Kastelnik. Specjaliści tego przedsiębiorstwa za swój cel podczas dezynfekcji lokalów mieszkalnych mają zostawienie go czystym bez szkodliwych dla zdrowia jadów trupich wydobywających się ze zwłok podczas ich rozkładu.

Jak przebiega dezynfekcja po zmarłych. Całodobowa infolinia

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Siemianowicach Śląskich 

Kompleksowe sprzątanie mieszkań po zmarłych na terenie Siemianowic Śląskich polega na wykonaniu określonych czynności krok po kroku, w odpowiedniej kolejności. Najważniejsze jest, aby nie pominąć żadnej z nich. Początek działań techników firmy Kastelnik rozpoczyna się od wstępnej dezynfekcji.

Następnym krokiem jest zmycie śladów krwi i płynów ustrojowych, które często mają destrukcyjny wpływ na stan naszego mienia. Wtedy to jest ono często poddawane utylizacji termicznej. Potem można przejść do dalszego odkażania i dezodoryzacji. Zabiegiem, który działa dokładnie w obydwóch tych kwestiach est ozonowanie po zmarłym. Przeprowadza się je za pomocą przemysłowych generatorów, których moc ma nawet na 240 g/h.

Oferujemy usługi:

 • sprzątanie po zgonach;
 • dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Siemianowicach Śląskich;
 • odkażanie miejsca zgonu;
 • ozonowanie piwnicy po śmierci samobójczym;
 • czyszczenie podłogi ze śladów krwi;
 • dezodoryzacja domu po rozkładzie zwłok;
 • zamgławianie suchą mgłą po zmarłych;
 • sprzątanie po trupie w pracy;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • czyszczenie po wypadku śmiertelnym;
 • usuwanie śladów krwi;
 • likwidowanie nieprzyjemnych zapachów po zgonach;
 • czyszczenie miejsc po zgonie w domu.
Siemianowice Śląskie firma sprzątająca Kastelnik

Gdzie pracujemy na terenie Śląska? Nasza działalność obejmuje wszystkie miasta.

Utylizacja skażonego mienia po zwłokach

Aspekt utylizacji podczas dogłębnego sprzątania po zmarłych jest uważany przez specjalistów przedsiębiorstwa Kastelnik za jeden z ważniejszych. Dlaczego? Bowiem przedmioty, w które nieodwracalnie wniknęły chorobotwórcze drobnoustroje, są dla nas tzw. śmiercionośną bombą biologiczną. Zbagatelizowanie tego faktu może mieć dla nas przykre konsekwencje zdrowotne. Skażone mienie poddawane jest utylizacji termicznej w specjalistycznej spalarni. Ważne jest podkreślenie takiej kwestii, jaką jest zakaz wyrzucania tego typu przedmiotów na zwykły osiedlowy śmietnik.

Utylizacja rzeczy po zmarłym - nigdy nie wyrzucaj na śmieci

Zdjęcie: skażone meble wyrzucone na teren lasu © 2023 Kastelnik

O czym nie wolno zapomnieć podczas sprzątania mieszkania po zgonie?

W trakcie kompleksowej usługi sprzątanie po śmierci w domu istotne jest, aby przestrzegać pewnych zasad. Jedną z nich jest nieotwieranie okien przed ani w trakcie dezynfekcji. Po usunięciu śladów krwi, odkażeniu, czy też zlikwidowaniu much plujek można wywietrzyć pomieszczenie po zmarłym.

Ważnym aspektem jest również utylizacja skażonych przedmiotów po zwłokach. Jest to aktualnie kwestia bardzo ważna. Legalna utylizacja to większa część kosztów wchodzących w całościową cenę zlecenia czyszczenie po zmarłych. Niestety, ale często możemy zobaczyć nagminne wyrzucanie skażonego mienia na zwykłe śmietniki, a nawet wywóz ich na teren lasu.

Krew na podłodze. Kafelki podłogowe zachlapane krwią

Zdjęcie: krew na podłodze po zmarłym © 2023 Kastelnik

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach

Zgon w mieszkaniu? W ramach usług świadczonych przez firmę Kastelnik na terenie Śląska, możesz zamówić sprzątanie mieszkania po zmarłym, które zawierać będzie prace tj. utylizacja i dezynfekcja pomieszczeń.  Więcej informacji na temat specjalistycznego odkażania krwi z podłogi można uzyskać pod całodobowym numerem telefonu +48 735-960-510.

Usługi sprzątania Siemianowice Śląskie

Sprzątanie po zgonach to także wynoszenie skażonych krwią przedmiotów. Utylizacja mebli po osobach zmarłych to usługa, którą zajmujemy się przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Oznacza to, że sprzątanie domu z materiałów biologicznych po samobójstwie, zgonie naturalnym, czy morderstwie możesz nam zlecić o każdej porze dnia.

Czym usunąć płyny ustrojowe po zmarłym z podłogi?

Śmierć w prywatnym mieszkaniu oznacza uruchomienie z góry określonej procedury sanitarnej. Płyny ustrojowe po zmarłej osobie najlepiej usunąć za pomocą środka chemicznego, który zawiera czwartorzędowe sole amoniowe lub innego preparatu dezynfekcyjnego z aktywnym chlorem. Dezynfekcję pomieszczeń najlepiej zakończyć za pomocą usługi ozonowania lub zamgławiania nadtlenkiem wodoru.

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zgonie?

Cena za czyszczenie skażonych powierzchni zaczyna się w wielu firmach od 700 zł. Z ciała zmarłego już w kilka godzin po jego śmierci uwalniają się trujące związki chemiczne i powietrze zostaje skażone. Rodzina zmarłego nie ma zazwyczaj świadomości licznych zagrożeń i często próbuje na własną rękę przygotować mieszkanie do ponownego użytku. Warto w tej sprawie zgłosić się po pomoc do sprawdzonej firmy sprzątającej.

 

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zgonie są wyceniane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Kastelnik, śląska firma sprzątająca po zmarłych!

Jesteśmy śląską firmą, co oznacza, że wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zadowolenie z naszych usług. Oferujemy wysokiej jakości usługi tj. dezynfekcja po zgonach wraz z utylizacją w przystępnych cenach. Specjalizujemy się w całodobowym sprzątaniu zmarłych. Jesteśmy przygotowani do pracy w trudnych warunkach i gotowi do wyjazdu o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli masz pytania co do odkażania domu po zwłokach, zadzwoń do nas. Czyścimy wszystkie rodzaje skażonych powierzchni! Wywóz odpadów niebezpiecznych realizujemy transportem ADR.

Kastelnik – czas na sprzątanie po zmarłych w Siemianowicach Śląskich.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%