Sprzątanie po zgonach
Sędziszów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Sędziszów - ozonowanie mieszkań

Dokładne sprzątanie po zgonie w Sędziszowie. Dlaczego sprzątanie po zmarłych powinniśmy zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej Kastelnik?

Naszym klientom oferujemy całodobową infolinię, poprzez którą mogą oni zapoznać się ze szczegółami naszej oferty sprzątania funeralnego. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z szacunkiem oraz z zachowaniem zasad BHP. Usługi ozonowania mieszkań po osobach zmarłych są najczęściej wybierane przez lokatorów mieszkań wielorodzinnych.

Sędziszów, usługi sprzątania po zmarłych

Dbamy o każdy szczegół w trakcie sprzątania mieszkania po zwłokach w Sędzisozwie.

Sprzątanie po zgonach w Sędziszowie i woj. świętokrzyskim świadczymy już od wielu lat, a doświadczenie zdobyte podczas wielu realizacji dało nam możliwość wykonywania realizacji na wysokim poziomie. Klienci mogą również liczyć na bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce np. do takich miejscowości gminy Sędziszów jak: Boreczek, a także Cierpisz.

Sprzątanie po zgonie Sędziszów

Śmierć w domu? Nie sprzątaj samodzielnie po zwłokach

Ciężki czas, który czeka wiele osób, obarczony jest żalem i cierpieniem. Niektórzy nie mogąc pogodzić się ze śmiercią bliskiego, pozostają w bezruchu lub robią rzeczy, które są nielogiczne. W sytuacji, w której znajdujemy zwłoki bliskiego, konieczne jest wezwanie odpowiednich służb, które wydadzą nam kartę zgonu oraz stwierdzą, czy nie brały w nim udziału osoby trzecie. Ciało zabierane jest na sekcję lub do domu pogrzebowego, a my zostajemy sami. Co wtedy? Powinniśmy zadbać o swoje bezpieczeństwo i wykonać dezynfekcje miejsca zgonu. Do tego zatrudnić winno się profesjonalną ekipę, która oferuje sprzątanie po zgonie. Oto powody, dlaczego nie powinniśmy tego robić samodzielnie:

Owady na zwłokach roznoszące choroby

Zdjęcie: owady w mieszkaniu po zgonie © 2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

 • zwłoki to miejsce, gdzie biliony bakterii niekontrolowane już przez układ odpornościowy zaczynają wpływać na rozkład zwłok, przez co pomieszczenie, w którym przebywał, jest skażone;
 • nie wiemy jak przygotować się do odkażania – nie posiadamy środków ochrony osobistej chroniących przed niebezpiecznymi drobnoustrojami;
 • wykonując sprzątanie po zmarłych, należy znać zasady jego wykonywania, umieć należycie stosować środki dezynfekujące;
 • poza środkami chemicznymi potrzebny jest profesjonalny sprzęt np. urządzenie zamgławiające, które pomaga wnikać w trudno dostępne miejsca preparatom dezynfekującym;
 • nie wiemy jak w odpowiedni sposób postępować z odpadami wtórnymi, powstałymi po sprzątaniu po zmarłym.

Te i inne czynności powinna wykonać dla nas firma, która oferuje usługę sprzątanie po zgonach. Zapraszamy do kontaktu z firmą Kastelnik, która działa w tej branży od 2013 roku!

Czyszczenie domów po zmarłym w Sędziszowie

Zdjęcie: ślady krwi po zmarłej osobie Sędziszów © 2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Sprzątanie po zgonach w Sędziszowie

 • sprzątanie po zgonach w Sędziszowie – Świętokrzyskie;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • sprzątanie po wypadku;
 • czyszczenie po zgonie w wyniku wypadku komunikacyjnego;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • ozonowanie pojazdów transportu zbiorowego po zmarłych;
 • usuwanie zapachu z mieszkania po zmarłej osobie;
 • dezynfekcja miejsca zgonu po śmierci w wyniku choroby zakaźnej;
 • transport skażonych materiałów w celu utylizacji termicznej. 

Czy trupi jad jest niebezpieczny?

Trupi jad to toksyczna substancja wydobywająca się z organizmu człowieka po jego zgonie tzw. aminy. Mogą one wpływać niekorzystnie na nasz układ pokarmowy oraz  krwionośny, oddechowy. W  skład trupiego jadu wchodzą substancje takie substancje jak: kawaderyna i purtescyna. W celu jego usunięcia niezbędne jest dezynfekcja skażonego pomieszczenia, w którym przebywał zmarły. Dla każdej żywej osoby, kontakt i przebywanie z ciałem zmarłego może skutkować silnym zatruciem. Pamiętaj o tym i nie ryzykuj utraty własnego zdrowia. W celu dezynfekcji mieszkania, wezwij specjalistyczną ekipę techników, którzy na co dzień zajmują się odkażaniem mieszkań po zmarłych. 

Sprzątanie po zgonie Sędziszów – odkażanie mieszkań

Firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach w Sędziszowie, a usługę tę wykonuje 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu. Infolinia, która działa całodobowo, ma za zadanie pomóc klientom w umówieniu się na jak najszybszą realizację sprzątania po zmarłych. Ponadto przed wybraniem jej terminu, zajmiemy się bezpłatną wyceną, która jest wraz z dojazdem na miejsce śmierci. Pracujemy w całym województwie świętokrzyskim.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Sędziszów

Jesteśmy gotowi na każde zlecenie dezynfekcji. Dzwoń do nas o każdej porze dnia.

Całodobowe usługi dezynfekcji firmy Kastelnik 7/24

Masz mieszkanie i szukasz firmy, która wykona sprzątanie po zmarłym? Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która przestrzega wszelkich zasad BHP, a dyskrecja jest dla niej na porządku dziennym – zadzwoń do nas! Pracujemy przez całą dobę. Oferujemy sprawdzoną od lat jakość na rynku usług funeralnych. 

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zmarłych Świętokrzyskie. 

Znajdziesz nas w:

Najczęściej zadawane pytania w Sędziszowie

Zastanawiasz się, co robić po zgonie w domu? Sprzątanie po zgonach w Sędziszowie to kompleksowa usługa, w ramach której realizowane jest opróżnianie mieszkania i profesjonalna dezynfekcja. Samodzielne czyszczenie po zwłokach nie jest dobrym pomysłem, ponieważ w trakcie rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia groźnych dla zdrowia toksyn.

Trupi jad to aminy, które wydzielają nieznośny fetor, a w temperaturze pokojowej przybierają formę bezbarwnej cieczy. Kontakt z tymi toksynami może prowadzić do zatrucia organizmu, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wybór usług tj. sprzątanie po zmarłym. Technicy przeprowadzają każdy etap czyszczenia po zwłokach w kombinezonie, rękawiczkach i maseczce. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Sędziszowie i dezynfekcję powietrza

Usługi sprzątania Sędziszów

Czym wykonać dezynfekcję mieszkania po zgonie?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Sędziszowie przy pomocy ozonu to sprawdzony i niezwykle skuteczny sposób odkażania pomieszczeń z jadów trupich. Jest to zabieg mało inwazyjny, wykonywany przez profesjonalistów w pełni bezpieczny. Na koniec procesu wykonywany jest pomiar stężenia ozonu, który po wywietrzeniu mieszkania powinien wynosić 0,00 ppm.

Jakich preparatów użyć do odkażania powietrza?

Odkażanie powietrza po osobach zmarłych to odpowiedzialne zadanie, ze względu na ilość toksyn, jakie powstają w trakcie rozkładu zwłok, należy sięgnąć po profesjonalne środki chemiczne i sprzęty. W dezynfekcji pomieszczeń po zgonach doskonale sprawdzają się preparaty zawierające czwartorzędowe związki amoniowe, a także ozonowanie pomieszczeń po zmarłym.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%