Sprzątanie po zgonach
Sanok

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Sanok. Jakie sa sposoby na zlikwidowanie zapachu śmierci w podkarpackich mieszkaniach?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Interesuje Cię usługa sprzątanie po zmarłych? Kastelnik oferuje Państwu specjalistyczne usługi tj. sprzątanie po zgonach Sanok oraz inne miejscowości w powiecie sanockim. Gruntowna dezynfekcja po zmarłym realizowane jest na terenie całego województwa podkarpackiego przez całą dobę. Nasi konsultanci czekają na telefony 24 h, oznacza to, że na infolinie możecie Państwo dzwonić o każdej porze dnia i nocy. W trakcie pierwszego kontaktu ustalamy szczegóły realizacji oraz dogodny termin sprzątania mieszkania po zmarłym w Sanoku.

Sprzątanie mieszkania po zwłokach Sanok

Mieszkanie w Sanoku – zmarłej osoby, które wymaga solidnego sprzątania i utylizacji śmieci z kuchni.

Dezynfekcja po zgonach w Sanoku

Szukasz skutecznego sposobu na robaki po zwłokach w mieszkaniu? Rozwiązaniem Twojego problemu jest skuteczna dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Sanok. Żadne domowe sposoby nie wytępią robactwa, które przychodzi do zapachu zwłok w mieszkaniu.

Czy wiesz, że dezynfekcja po zgonach to skuteczny sposób na każdy rodzaj owadów w mieszkaniu? W miejscu zgonu mogą się pojawiać najróżniejsze owady jak muchy plujki, czerwie, wszy, mole, świerzb czy skórek pospolity. Sklepowe środki chemiczne i preparaty odstraszające zwykle okazują się nieskuteczne albo rezultat utrzymuje się zaledwie kilka dni.

dezynfekcja po zgonach w Sanoku

Najlepszym sposobem na skuteczne i trwałe pozbycie się robactwa z mieszkania po zgonie jest ozonowanie pomieszczeń. Ozon nie tylko usuwa groźne drobnoustroje i trupi zapach, ale eliminuje też wszelkie organizmy jak robaki po zgonie. Ozonowanie realizowane jest w ramach dezynfekcji mieszkań po zmarłych, a stężenie gazu dobierane jest do skali problemu i ilości robaków bytujących w zakamarkach domu.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – kontakt 7 dni w tygodniu

Czytaj także: ozonowanie mieszkania po zgonie

Dezynfekcja po zgonie w powiecie sanockim to złożony proces, który obejmuje nie tylko usuwanie śladów krwi i wywóz odpadów skażonych, ale też usuwanie robaków z mieszkania po zmarłej osobie.

Sprzątanie po zgonie w Sanoku

Działamy z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz atestowanych preparatów odkażających. Swoją usługę pozbywania się zapachu po rozkładającym się ciele, przeprowadzamy z użyciem niezawodnych środków dezynfekujących oraz dezodoryzujących. Po wykonanej realizacji wystawiamy fakturę VAT lub paragon oraz wystawiamy certyfikat dezynfekcji miejsca zgonu. Oferujemy bezpłatny dojazd na wycenę sprzątania po zgonie we wszystkich dzielnicach Sanoka m.in. w Dąbrówka Polska, Księżówka, Szklana Góra, Czerkiesy, Potoki.

Szkodliwe substancje w ciele człowieka po śmierci

Nasi pracownicy często mierzą się z trudnymi przypadkami, gdzie potrzebne jest jak błyskawiczne działanie np. w wyniku śmierci poniesionej w wypadku w przestrzeni publicznej. Wówczas należy np. usunąć ślady krwi lub szczątki ludzkiego ciało z ulicy. Szerokim echem odbił się wypadek, do którego doszło w listopadzie 2020 roku w Sanoku. Jeden z pacjentów szpitala, chcąc bezprawnie opuścić obiekt, wypadł przez okno, ponosząc śmierć na miejscu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Sanoku.

Świadczymy usługę dezynfekcji mikroorganizmów w mieszkaniu po śmierci przez całą dobę – Kastelnik.

Odkażanie po zmarłych Sanok

Ważną kwestią podczas czyszczenia i dezynfekcji mieszkań po zmarłych jest zachowanie odpowiednich środków ochrony osobistej, dlatego właśnie nasi pracownicy przed przystąpieniem do pracy ubierają specjalistyczne kombinezony ochronne, pełno twarzowe maski oraz rękawice. Dlaczego jest to tak istotne? Otóż z rozkładających się zwłok wydala się ponad trzydzieści toksycznych substancji m.in. kadaweryna czy neuryna, które są niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia.

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych, podkarpackie

Dezynfekcja pomieszczenia w kuchni, po zmarłym mieszkańcu województwa podkarpackiego.

W przypadku, gdy ciało zmarłego długo leżało w mieszkaniu mamy do czynienia z jadem trupim, który jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia. Ponadto w zwłokach dochodzi do szeregu reakcji chemicznych, przez co wraz z wirusami, bakteriami grzybami ulatnia się również uciążliwy zapach, smród, który jest nie do zniesienia.

Czytaj także: dezynfekcja po zgonie

Ten nieprzyjemny swąd wnika w zgromadzone w pomieszczeniu przedmioty oraz drewniane meble, a co gorsza może wchłonąć w ściany, czy podłogę, a wtedy nie potrzebujemy tylko czyszczenia, ale i remontu mieszkania po zgonie.

Sprzątanie po zgonach Sanok

Skuteczne usuwanie zapachu śmierci

Zadaniem naszych techników podczas likwidowania fetoru wydobywającego się z mieszkania po śmierci człowieka, jest jego skuteczne zneutralizowanie. Pozbycie się nieprzyjemnych zapachów często wydaje się nam proste, jednak nie w tym przypadku, tutaj potrzebna jest specjalistyczna wiedza oraz sprawdzone preparaty chemiczne.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zgonie

Niezbędnymi środkami są te z odpowiednim składem, który skutecznie usuwa wszystkie chorobotwórcze mikro organizmy. Konieczne jest zdezaktywowanie cząsteczek, które tworzą odór, dlatego używamy preparatów posiadających w składzie aldehydy i ketony. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu.

Maszyna do czyszczenia śladów krwi

Oryginalna maszyna Cold Jet do usuwania śladów krwi z podłogi.

Czyszczenie miejsc zgonu – powiat sanocki

 • Sprzątanie po zgonie w Sanoku i w powiecie sanockim np.: Zagórze
 • czyszczenie sanockich mieszkań po rozkładających się zwłokach;
 • sprzątanie po zmarłych w Sanoku oraz innych ościennych miastach;
 • kompleksowe sprzątanie po samobójstwie;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • gruntowne sprzątanie po zmarłym;
 • odkażanie po chorobie zakaźnej;
 • usuwanie śladów krwi po samobójstwie;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonach
 • utylizacja skażonego mienia po zmarłej osobie;

Gdzie szukać pomocy?

Bezpłatna wycena w 20 minut

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów 24 godziny na dobę, co zdecydowanie pomaga w jak najszybszej realizacji usługi w wykonaniu firmy Kastelnik. Sprzątanie po zmarłych Sanok realizujemy od 2013 r. Gwarantujemy szybką realizacją usługi – zaledwie w ciągu jednej doby od Twojego telefonu. Bezpłatna wycena w 20 minut! Zapraszamy do kontaktu. Chcesz poznać szczegóły oferty?

Zadzwoń do nas – Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych, woj. podkarpackie. 

Usługi sprzątania po zgonach dostępne są przez dwadzieścia cztery godziny na dobę w powiecie sanockim i mieście Zagórze.

Usługi dezynfekcji po zgonach, podkarpackie

Usługi dekontaminacji mieszkań po zgonach w woj. podkarpackim.

 

O co pytają mieszkańcy województwa podkarpackiego?

Śmierć nastąpiła w mieszkaniu? Wiemy, jak Ci pomóc. Sprzątanie po zgonach Sanok to usługa, której celem jest przywrócenie porządku i bezpieczeństwa po zgonie w domu. Porządkowanie po zwłokach to wieloetapowy proces, który uwzględnia m.in. utylizację starych mebli, usuwanie płynów ustrojowych i odkażanie pomieszczeń. Dekontaminacja to niezwykle ważny etap będący nieodłączną częścią sprzątania po zgonach w Sanoku. Co warto wiedzieć na ten temat?

Sprzątanie Sanok

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonach?

Cena za sprzątanie mieszkania po zmarłych ustalana jest indywidualnie z klientem podczas wyceny na miejscu zgonu. Koszt ten najczęściej oscyluje w granicach 700 zł za dezynfekcję podstawową i może wynieść kilka tysięcy złotych w zależności od wielkości mieszkania i ilości przedmiotów do utylizacji.

Jak usunąć drobnoustroje po śmierci w domu?

Profesjonalna dezynfekcja po zgonie w mieszkaniu w Sanoku pozwala usunąć szkodliwe wirusy i bakterie, w tym także trupi jad po zwłokach. Można ją przeprowadzać, wykorzystując czwartorzędowe sole amoniowe, a także niezwykle skuteczne ozonowanie pomieszczeń. Te metody pozwalają całkowicie unieszkodliwić drobnoustroje po śmierci w domu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%