Sprzątanie po zgonach Sandomierz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Sandomierzu. Dezynfekcja pomieszczeń z zachowaniem zasad BHP

Szukasz firmy, która wykona sprzątanie po zgonach Sandomierz? Kastelnik to firma z siedzibą na terenie województwa świętokrzyskiego, która oferuje usługi sprzątania po śmierci. Nasi specjaliści używają wyłącznie sprzętu zatwierdzonego przez sanepid i środków chemicznych do usuwania śladów krwi, co pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – usługi całodobowe 24/7

Jednak w zależności od sytuacji, w powiecie sandomierskim może być konieczne wykonanie takich czynności jak ozonowanie pomieszczeń po zgonie i usuwanie śladów krwi. Niezależnie od zakresu prac, mogą być Państwo pewni, że wykonamy szybko czyszczenie mieszkania, a wszystko z zachowaniem zasad BHP w pracy. Jeśli więc znajdą się Państwo w potrzebie skorzystania z naszych usług, proszę bez wahania do nas zadzwonić.

W przypadku sprzątania po zaawansowanym rozkładzie zwłok dodatkowo wykonuje się m.in.:

Sprzątanie mieszkań po zgonach Sandomierz

W mieszkaniu po zmarłym konieczne jest przeprowadzenie dezynfekcji.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych osobach

Ozon, pierwiastek występujący naturalnie w naszej atmosferze jest jednym z najsilniejszych utleniaczy znanych człowiekowi. Na co dzień nie można go poczuć w powietrzu, lecz jego zapach jest lekko wyczuwalny po burzy. Świeże powietrze jest jedną z wytycznych, które oczekują klienci szukający firm sprzątających po zmarłych. Smród wydobywający się z gnijących zwłok jest bardzo intensywny i ciężko do usunąć.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Ozonowanie pomieszczeń po zgonie to zabieg, dzięki któremu jesteśmy w stanie skutecznie zneutralizować zapach trupa. Dezodoryzacja pomieszczeń ozonem wykonywana jest za pomocą profesjonalnych ozonatorów o mocy nawet 240 g/h. Technicy firmy Kastelnik odkażają mieszkania po zgonach z dedykowanym certyfikatem na dowód wysokiej jakości usługi.

Sprzątanie po zgonie w Sandomierzu

Sprzątanie po zgonach Sandomierz – dla kogo?

Śmierć to naturalne zjawisko występujące w naszym społeczeństwie, dlatego nie ma co się dziwić, że może nas spotkać w każdym miejscu. Miejsce pracy, domowe zacisze czy ulica w centrum miasta, to miejsca, w których ekipa firmy sprzątającej Kastelnik wykonuje usuwanie szkód po zgonach w tym patogenów i drobnoustrojów.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – potwierdzone certyfikatem

Usługa sprzątania po zgonach w Sandomierzu jest dostępna m.in. dla instytucji państwowych, osób prywatnych i właścicieli firm. Profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń jest przez nas świadczona we wszystkich dzielnicach miasta Sandomierz jak np. Osiedle Świętopawelskie i okolice ulicy Opatowskiej. Odkażamy także domy w innych miejscowościach województwa świętokrzyskiego np. Ostrowiec Świętokrzyski, Klimontów, Koprzywnica, Zawichost.

Krew na podłodze

Skażoną biologicznie krew po zwłokach usuwa się za pomocą profesjonalnych środków chemicznych.

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach powiat sandomierski

To, co nas wyróżnia na tle innych firmy sprzątających to całodobowa infolinia alarmowa Kastelnik. Wiemy, że śmierć bliskiej osoby to bardzo trudny czas dla rodziny, dlatego staramy się, aby nasze usługi były błyskawiczne, a dużą wagę przykładamy do spraw związanych z bezpieczeństwem.

Zwłoki nie mogą długo leżeć, ponieważ wydobywają się z nich jady trupie, zagrażające bezpośrednio zdrowiu człowieka. Dezynfekcja mieszkania po zwłokach z płynami ustrojowymi, świadczona jest z użyciem suchej mgły ze środkiem biobójczym.

Odkażanie po bakteriach

Do ponownego zamieszkania, aby było to możliwe, pomieszczenia muszą być zdezynfekowane i oczyszczone z wszelkich mikroorganizmów. Środkiem aktywnym przenoszonym przez mgłę jest nadtlenek wodoru. Specjalistycznych fumigatorów ze środkiem biobójczym powinny używać wyłącznie osoby po szkoleniu stanowiskowy.

Kto zleca odkażanie mieszkania po zgonie?

Zgon bliskiej osoby w  mieszkaniu? Aby móc sprzedać lub wynająć należy w pierwszej kolejności zlecić sprzątanie mieszkania, którego etapem podstawowym jest dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Sandomierz.

Obowiązek sprzątania mieszkania po zmarłym zależy od sytuacji i umowy, która była między zmarłym a właścicielem mieszkania, a także od miejscowych przepisów. W przypadku, gdy zmarły był właścicielem mieszkania, jego spadkobiercy lub osoby wskazane przez zmarłego w testamencie są zobowiązani do sprzątania mieszkania. W sytuacji, gdy zmarły wynajmował mieszkanie, to obowiązek sprzątania mieszkania spada na jego rodzinę lub spadkobierców, o ile w umowie najmu nie było inaczej ustalone.

dezynfekcja po zgonach Sandomierz

Jeśli mieszkanie jest własnością miasta lub spółdzielni mieszkaniowej, to zazwyczaj organizacja ta jest odpowiedzialna za sprzątanie mieszkania po zgonie. Najczęściej wtedy to zarządcy nieruchomości zlecają odkażanie miejsc śmierci. W każdym przypadku warto również zwrócić uwagę na przepisy dotyczące utylizacji odpadów oraz ewentualnych opłat za usuwanie mebli i innych przedmiotów, które pozostały w mieszkaniu po zmarłym.

Jak widać, dezynfekcja po zgonach w powiecie sandomierskim to zadanie, które powinno być zlecone przez właściciela mieszkania lub zarządcę nieruchomości. Warto o tym pamiętać i zlecić kompleksowe usługi odkażania miejsc śmierci w razie zgonu w domu.

Usługi sprzątania po zgonie Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Sandomierz;
 • usuwanie płynów ustrojowych;
 • sprzątanie mieszkań zaniedbanych w powiecie sandomierskim, w miastach: Klimontów, Koprzywnica, Sandomierz, Zawichost;
 • czyszczenie po zmarłych w Sandomierzu;
 • dezynfekcja miejsca zgonu;
 • ozonowanie po zmarłym;
 • zamgławianie suchą mgłą na terenie całej Polski;
 • sprzątanie po zgonach w stanie rozkładu;
 • profesjonalne sprzątanie po zmarłych ze śladami krwi;
 • odkażanie po osobach zmarłych;
 • utylizacja mebli z mieszkania po zmarłej osobie;
 • usuwanie płynów ustrojowych i much plujek;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po gniciu zwłok;
 • dezynfekcja po samobójcy.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Sandomierzu.

Całodobowa dezynfekcja i likwidacja pasożytów w domu po śmierci.

Dezynfekcja pomieszczeń – zadzwoń po bezpłatną wycenę!

Bezpłatna wycena usługi dezynfekcji pomieszczeń jest dla nas na porządku dziennym! Do sprzątania po zmarłych podchodzimy zawsze z szacunkiem, Chętnie powiemy Ci, ile zapłacisz za dezynfekcję pomieszczeń po zgonach w Sandomierzu i co będzie zawierać zaproponowana przez nas cena.

Ślady krwi i rozprzestrzeniające się chorobotwórcze drobnoustroje to konsekwencje zgonu, które powinny być jak najszybciej usunięte, dlatego nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz!

Usługi sprzątania mieszkań po zmarłych dostępne są w takich miastach jak:

Sprawdzona jakość Kastelnik

Firma Kastelnik dezynfekuje pomieszczenia po zwłokach!

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po śmierci - FAQ

Sprzątanie po zgonie można zamówić przez całodobowy kontakt telefoniczny. Usługi sprzątania po śmierci muszą być przeprowadzane pod wysokim rygorem sanitarnym w kombinezonach ochronnych. Profesjonalne firmy dezynfekujące miejsce zgonu powinny mieć możliwość, podłączenia do sieci 230V specjalistycznego sprzętu i zastosowania w nim atestowanej chemii. Jakie aspekty są również ważne podczas odkażania mieszkań po zmarłych?

FAQ, śmierć i zgon w Sandomierzu.

Co robić po wyniesieniu ciała z mieszkania?

Zwłoki zaczynają się rozkładać tuż po śmierci człowieka. Proces ten inicjowany jest przez bakterie gnilne, które rozprzestrzeniają się w całym organizmie i prowadzą do jego degradacji. Gnicie zaczyna się od układu pokarmowego i postępuje od wewnątrz na zewnątrz. W przypadku zaawansowanego rozkładu zwłok konieczne jest specjalistyczne odkażanie, które przeprowadza się po usunięciu ciała z miejsca zgonu.

Ile kosztuje dezynfekcja po zgonie?

Dezynfekcja po zgonie zaczyna się już od kwoty 800 złotych netto za pomieszczenie, jednak należy mieć świadomość, że cena tej usługi będzie się różnić w zależności od wybranej firmy, zakresu usług oraz lokalizacji. Zawsze warto poprosić o indywidualną wycenę zlecenia i zapytać, czy po zakończeniu pracy firma wyda certyfikat dekontaminacji miejsca zgonu.

Jakie środki ochrony należy stosować podczas sprzątania po zmarłych?

Pracownik sprzątający miejsca po zmarłych powinien używać rękawiczek jednorazowych, maseczki ochronnej z filtrem, a także w razie potrzeby specjalnej odzieży ochronnej, np. fartucha z gumowymi mankietami. Wszystkie narzędzia, jakie wykorzystuje, powinny być dezynfekowane i stosowane zgodnie z procedurami BHP.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%