Sprzątanie po zgonach Sandomierz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Sandomierzu. Dezynfekcja pomieszczeń z zachowaniem zasad BHP

Szukasz firmy, która wykona sprzątanie po zgonach Sandomierz? Kastelnik to firma z siedzibą na terenie województwa świętokrzyskiego, która oferuje usługi sprzątania po śmierci. Nasi specjaliści używają wyłącznie sprzętu zatwierdzonego przez sanepid i środków chemicznych do usuwania śladów krwi, co pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób.

Jednak w zależności od sytuacji, w powiecie sandomierskim może być konieczne wykonanie takich czynności jak ozonowanie pomieszczeń po zgonie i usuwanie śladów krwi. Niezależnie od zakresu prac, mogą być Państwo pewni, że wykonamy szybko czyszczenie mieszkania, a wszystko z zachowaniem zasad BHP w pracy. Jeśli więc znajdą się Państwo w potrzebie skorzystania z naszych usług, proszę bez wahania do nas zadzwonić.

W przypadku sprzątania po zaawansowanym rozkładzie zwłok dodatkowo wykonuje się m.in.:

Sprzątanie mieszkań po zgonach Sandomierz

W mieszkaniu po zmarłym konieczne jest przeprowadzenie dezynfekcji.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych osobach

Ozon, pierwiastek występujący naturalnie w naszej atmosferze jest jednym z najsilniejszych utleniaczy znanych człowiekowi. Na co dzień nie można go poczuć w powietrzu, lecz jego zapach jest lekko wyczuwalny po burzy. Świeże powietrze jest jedną z wytycznych, które oczekują klienci szukający firm sprzątających po zmarłych. Smród wydobywający się z gnijących zwłok jest bardzo intensywny i ciężko do usunąć. Ozonowanie pomieszczeń po zgonie to zabieg, dzięki któremu jesteśmy w stanie skutecznie zneutralizować zapach trupa. Dezodoryzacja pomieszczeń ozonem wykonywana jest za pomocą profesjonalnych ozonatorów o mocy nawet 240 g/h. Technicy firmy Kastelnik odkażają mieszkania po zgonach z dedykowanym certyfikatem na dowód wysokiej jakości usługi.

Sprzątanie po zgonie w Sandomierzu

Sprzątanie po zgonach Sandomierz – dla kogo?

Śmierć to naturalne zjawisko występujące w naszym społeczeństwie, dlatego nie ma co się dziwić, że może nas spotkać w każdym miejscu. Miejsce pracy, domowe zacisze czy ulica w centrum miasta, to miejsca, w których ekipa firmy sprzątającej Kastelnik wykonuje usuwanie szkód po zgonach w tym patogenów i drobnoustrojów.

Usługa sprzątania po zgonach w Sandomierzu jest dostępna m.in. dla instytucji państwowych, osób prywatnych i właścicieli firm. Profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń jest przez nas świadczona we wszystkich dzielnicach miasta Sandomierz jak np. Osiedle Świętopawelskie i okolice ulicy Opatowskiej. Odkażamy także domy w innych miejscowościach województwa świętokrzyskiego np. Ostrowiec Świętokrzyski, Klimontów, Koprzywnica, Zawichost.

Krew na podłodze

Skażoną biologicznie krew po zwłokach usuwa się za pomocą profesjonalnych środków chemicznych.

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach powiat sandomierski

To, co nas wyróżnia na tle innych firmy sprzątających to całodobowa infolinia alarmowa Kastelnik. Wiemy, że śmierć bliskiej osoby to bardzo trudny czas dla rodziny, dlatego staramy się, aby nasze usługi były błyskawiczne, a dużą wagę przykładamy do spraw związanych z bezpieczeństwem.

Zwłoki nie mogą długo leżeć, ponieważ wydobywają się z nich jady trupie, zagrażające bezpośrednio zdrowiu człowieka. Dezynfekcja mieszkania po zwłokach z płynami ustrojowymi, świadczona jest z użyciem suchej mgły ze środkiem biobójczym.

Do ponownego zamieszkania, aby było to możliwe, pomieszczenia muszą być zdezynfekowane i oczyszczone z wszelkich mikroorganizmów. Środkiem aktywnym przenoszonym przez mgłę jest nadtlenek wodoru. Specjalistycznych fumigatorów ze środkiem biobójczym powinny używać wyłącznie osoby po szkoleniu stanowiskowy.

Odkażanie po bakteriach

Usługi sprzątania po zgonie Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Sandomierz;
 • usuwanie płynów ustrojowych;
 • sprzątanie mieszkań zaniedbanych w powiecie sandomierskim, w miastach: Klimontów, Koprzywnica, Sandomierz, Zawichost;
 • czyszczenie po zmarłych w Sandomierzu;
 • dezynfekcja miejsca zgonu;
 • ozonowanie po zmarłym;
 • zamgławianie suchą mgłą na terenie całej Polski;
 • sprzątanie po zgonach w stanie rozkładu;
 • profesjonalne sprzątanie po zmarłych ze śladami krwi;
 • odkażanie po osobach zmarłych;
 • utylizacja mebli z mieszkania po zmarłej osobie;
 • usuwanie płynów ustrojowych i much plujek;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po gniciu zwłok;
 • dezynfekcja po samobójcy.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Sandomierzu.

Całodobowa dezynfekcja i likwidacja pasożytów w domu po śmierci.

Dezynfekcja pomieszczeń – zadzwoń po bezpłatną wycenę!

Bezpłatna wycena usługi dezynfekcji pomieszczeń jest dla nas na porządku dziennym! Do sprzątania po zmarłych podchodzimy zawsze z szacunkiem, Chętnie powiemy Ci, ile zapłacisz za dezynfekcję pomieszczeń po zgonach w Sandomierzu i co będzie zawierać zaproponowana przez nas cena. Ślady krwi i rozprzestrzeniające się chorobotwórcze drobnoustroje to konsekwencje zgonu, które powinny być jak najszybciej usunięte, dlatego nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz!

Sprawdzona jakość Kastelnik

Firma Kastelnik dezynfekuje pomieszczenia po zwłokach!

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po śmierci - FAQ

Sprzątanie po zgonie można zamówić przez całodobowy kontakt telefoniczny. Usługi sprzątania po śmierci muszą być przeprowadzane pod wysokim rygorem sanitarnym w kombinezonach ochronnych. Profesjonalne firmy dezynfekujące miejsce zgonu powinny mieć możliwość, podłączenia do sieci 230V specjalistycznego sprzętu i zastosowania w nim atestowanej chemii. Jakie aspekty są również ważne podczas odkażania mieszkań po zmarłych?

FAQ zgon Sandomierz

Co robić po wyniesieniu ciała z mieszkania?

Do rozkładu zwłok dochodzi zaraz po zgonie człowieka. Dzieje się to przez bakterie gnilne, które, zaczynają rozprzestrzeniać się po całym organizmie i sieją w nim spustoszenie. Gnicie ciała rozpoczyna się od układu pokarmowego i postępuje od środka na zewnątrz. Jeśli mamy do czynienia z zaawansowanym rozkładem zwłok konieczna jest specjalistyczna dezynfekcja, którą należy wykonać po zabraniu ciała z mieszkania.

Ile kosztuje dezynfekcja po zgonie?

Dezynfekcja po zgonie rozpoczyna się już od kwoty 800 złotych netto za pomieszczenie, ale należy mieć świadomość, że cena tej usługi będzie się różnić w zależności od wybranej firmy. Warto poprosić zawsze o indywidualną wycenę zlecenia.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%