Sprzątanie po zgonach Rypin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Rypinie. Jakich procedur należy przestrzegać podczas dezynfekcji mieszkań z patogenów?

Szukasz specjalistów, którzy w sprawny i dokładny sposób zajmą się usunięciem nieprzyjemnego zapachu po zgonie w Twoim domu? Rodzinna firma Kastelnik przychodzi z pomocą, oferując usługę tj. sprzątanie po zgonach Rypin w województwie kujawsko-pomorskim. Na czym polega typowa dezynfekcja pomieszczeń?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Technicy naszej firmy przestrzegają procedur bezpieczeństwa podczas odkażania pomieszczeń skażonych biologicznie, takich jak:

 • Stosowanie środków ochrony osobistej, np. kombinezonów, rękawic;
 • Nie wpuszczanie osób postronnych na teren z rozkładającymi się zwłokami;
 • Korzystanie wyłącznie z certyfikowanych środków chemicznych, zgodnie z kartami charakterystyki producenta;
 • Posiadanie przeszkolenia z obsługi specjalistycznych urządzeń dezynfekujących, takich jak przemysłowe generatory ozonu.
Sprzątanie mieszkania po zgonie w Rypinie.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Rypinie, ul. Mławska.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym woj. kujawsko-pomorskie

Zlecając odkażanie powierzchni skażonych przez patogeny z rozkładających się zwłok, warto skorzystać z usług specjalistycznej firmy sprzątającej. Technicy Kastelnik mają liczne szkolenia oraz odpowiednie środki do skutecznego odkażania wnętrz po zmarłych.

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych

Nasza ekipa stosuje takie metody jak ozonowanie czy zamgławianie, które są efektywne w eliminowaniu szkodliwych drobnoustrojów. Po przeprowadzeniu zabiegów, pomieszczenia po zmarłych można bezpiecznie oddać do użytku.

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach – zaufaj specjalistom

Ozonowanie pomieszczeń po zgonie jest zabiegiem, który skutecznie usuwa jady trupie, które są odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach. Putrescyna i kadaweryna (jady trupie) to protaminy, które zagrażają zdrowiu ludzkiemu. Profesjonaliści z przedsiębiorstwa Kastelnik przyjeżdżają do rypińskich domów i mieszkań, usuwając je za pomocą ozonu.

Najlepszej jakości ozon Kastelnik

Dezynfekcja za pomocą ozonowania jest niezwykle skuteczna, co bezpieczna dla człowieka. Warunkiem jest jednak, aby tego rodzaju odkażanie wykonywały wyłącznie osoby przeszkolone. Po ozonowaniu wystarczy tylko wywietrzyć pomieszczenie i niemal od razu można wrócić do jego użytkowania.

Opróżnianie mieszkań po zwłokach woj. kujawsko-pomorskie

Gdy mamy do czynienia ze zwłokami ze znacznym stopniem rozkładu, musimy liczyć się także z niebezpiecznymi drobnoustrojami. Chorobotwórcze mikroorganizmy wnikają w meble i unoszą się w powietrzu. Płyny ustrojowe i krew potrafią zniszczyć przedmioty po zmarłym. Wówczas nadają się one tylko do wyrzucenia.

Kastelnik – wywóz starych mebli – kontakt 7 dni w tygodniu

Skażone biologicznie rzeczy nie wolno wynosić na zwykłe śmietniki. Technicy firmy Kastelnik wywożą je specjalistycznym transportem z pozwoleniem ADR do nowoczesnych spalarni termicznych w celu utylizacji.

Kompleksowe usługi firmy Kastelnik

 • Profesjonalne sprzątanie po zgonie w Rypie;
 • Czyszczenie podłogi z krwi po zmarłym;
 • Sprzątanie domu po zgonie i rozkładzie zwłok;
 • Ozonowanie pomieszczenia po zwłokach w stanie rozkładu;
 • Zamgławianie suchą mgłą po zmarłej osobie;
 • Sprzątanie mieszkań z płynów ustrojowych;
 • Kompleksowe odkażanie mieszkania z patogenów;
 • Odkażanie nadtlenkiem wodoru powierzchni skażonych biologicznie;
 • Dezynfekcją atestowanymi środkami chemicznymi;
 • Wywóz i utylizację mebli;
 • Opróżnianie mieszkań po zonach;
 • Usuwanie zapachu trupa;
 • Dezynfekcja pomieszczeń po samobójcach.

Odkażamy rypińskie domy już od 10 lat!

Na rynku sprzątania funeralnego jesteśmy już od 2013 roku, dzięki czemu sprzątanie po zgonach w Rypinie oferujemy kompleksowo. Podczas czyszczenia domów po zmarłych dezynfekujemy wszystkie powierzchnie sprawdzoną chemią, odświeżamy powietrze ozonem i pozbywamy się skażonych mebli.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Masz pytania, jesteś ciekaw, ile zapłacisz za odkażenie mieszkania po zmarłym? Zadzwoń do nas, a my na pewno odbierzemy. Jesteśmy dostępni całodobowo. Sprzątanie mieszkań po zgonie w powiecie rypińskim to zadanie dla specjalisty z firmy Kastelnik. Nasi konsultanci czekają na Twój kontakt pod całodobowym telefonem 735-960-510.

Kastelnik oferuje usługi 24/7 w całym województwie kujawsko-pomorskim

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Usługi sprzątania i dezynfekcji po zwłokach w Rypinie.

Dezynfekcja po zwłokach z certyfikatem od firmy Kastelnik.

O co pytają mieszkańcy Rypina? (FAQ)

Często mieszkańcy Rypina mają pytania dotyczące sprzątania mieszkań po zmarłych, a pracownicy infolinii Kastelnik są gotowi, aby na nie odpowiedzieć przez całą dobę. Aby ułatwić dostęp do informacji, zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania i przygotowaliśmy dla Państwa specjalną sekcję FAQ, która zawiera odpowiedzi na te kluczowe kwestie.

FAQ, usługi sprzątania Rypin.

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Podstawowa cena za dezynfekcje jednego pomieszczenia po zwłokach rozpoczyna się już od 800 złotych netto. Sprzątanie po zgonie to proces, który składa się z wielu czynności np. odkażania, wynoszenia mebli, czy utylizacji, dlatego każde zlecenie ma inny koszt. Profesjonalne firmy sprzątające zazwyczaj wykonują bezpłatne indywidualne wyceny przed każdym czyszczeniem.

Czy dezynfekcja po zmarłych jest bezpieczna?

Dezynfekcja po zmarłych jest bezpieczna, jeśli jest, wykonywa przez osoby do tego wyszkolone. Istotne jest także posiadanie profesjonalnego sprzętu dezynfekującego i atestowanych środków chemicznych. Na miejscu odkażania nie powinny przebywać osoby nieupoważnione.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%