Sprzątanie po zgonach Rumia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Rumi. Usługi sprzątania i ozonowanie pomieszczeń skażonych

Zgon w domu? Profesjonalne sprzątanie po zgonach Rumia woj. pomorskie jest odpowiedzią na potrzeby osób prywatnych, które mają do czynienia ze śmiercią bliskiego w domu. Warto, aby dokładnie oczyścić budynek z drobnoustrojów i trujących związków chemicznych.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Przedsiębiorstwo Kastelnik specjalistyczne sprzątanie funeralne wraz z ozonowaniem pomieszczeń oferuje także dla:

 • zarządców nieruchomości i spółdzielni;
 • właścicieli firm;
 • władz miast;
 • kadr zarządzających;
 • Policji i Straży Pożarnej itp.

Należy również zaznaczyć, że bezpieczne czyszczenie miejsca po zwłokach wymaga silnego środka o działaniu biobójczym o szerokim spektrum działania. Dzieje się tak, gdyż w zanieczyszczonym lokalu można spotkać martwe muchy, żywe owady, karaluchy i różnej maści owady. Ozonowanie mieszkania, to jedna z usług Kastelnik, którą świadczymy na terenie całej Polski, ale w szczególności w Rumi w takich dzielnicach jak m.in. Zagórze, Szmelta i Lotnisko. Ważne, by wynieść wszystkie meble z mieszkania oraz dokładnie wydezynfekować całe pomieszczenie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Kulisy pracy osoby sprzątającej mieszkania po zgonach

Krew na wersalce

Meble, które zostały skażone przez krew i płyny ustrojowe powinny być jak najszybciej zutylizowane.

Dezynfekcja po zgonie w Rumii

Zastanawiasz się, jak oczyścić mieszkanie z krwi po zmarłym? Odpowiedzią na Twój dylemat jest dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Rumia realizowana przez techników sprzątania miejsc śmierci z wieloletnim doświadczeniem.

Czytaj także: dezynfekcja po zgonie

Czy wiesz, że mieszkanie po zmarłym może być pełne robactwa i niechcianych szkodników? Niezależnie od tego, czy to muchy plujki, świerzb i wszy, czy szczury, które zalęgły się w pozostawionych śmieciach i gratach w piwnicy. Na taki problem najlepiej wybierać rozwiązania sprawdzone jak dezynfekcja miejsc śmierci wykonywane przez specjalistyczną firmę sprzątającą.

dezynfekcja w Rumii

Odkażanie miejsc po zgonach to ważne nie tylko ze względu na znajdujące się w mieszkaniu owady i szkodniki, ale również bakterie, patogeny i trupie jady. Tylko atestowane preparaty biobójcze i techniki dezynfekcji mechanicznej są w stanie wyeliminować całe zagrożenie biologiczne.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w powiecie wejherowskim to zadanie dla specjalistów z doświadczeniem. Wyeliminowanie problemu skażenia biologicznego i usuwanie robaków po zwłokach warto powierzyć renomowanej firmie sprzątającej po zmarłych.

Sprzątanie po zgonach Rumia — ile kosztuje?

Osoby, które chcą zamówić profesjonalną usługę sprzątania po zgonach w Rumii, muszą liczyć się z kosztem od 800 złotych netto wzwyż. Cena sprzątania i dezynfekcji mieszkania po trupie zawiera szereg czynności, które mają na celu usunięcie wszystkich zagrożeń biologicznych dla naszego zdrowia.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Zamawiający przede wszystkim płaci za swój spokój i komfort, nie musi martwić się, że np. zatruje się jadem trupim. Czyszczenie miejsce po zmarłych wiążę się także z tym, że najskuteczniej jest je wykonywać za pomocą profesjonalnego sprzętu m.in. generatora ozonu i fumigatora do suchej mgły.

Czyszczenie po zgonach naturalnych woj. pomorskie i okolice

Opinie klientów na temat naszej skrupulatnej pracy podczas czyszczenia pomorskich domów po zgonach są dla nas bardzo ważne, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najszybciej być na miejscu zdarzenia.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Rumia

Z drugiej strony, zwłoki w stanie rozkładu to tykająca bomba biologiczna. Jady trupie m.in. kadaweryna i neuryna powodują zawroty głowy i zatrucie pokarmowe. Gdy nie zdezynfekujemy w odpowiedni sposób pomieszczeń po zwłokach, będą one bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia. By dom nadawał się do ponownego użytku, niezbędne jest zastosowanie skutecznych środków chemicznych ze stosownymi atestami i profesjonalnych maszyn np. generatora do dozowania ozonu.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym — specjalistyczne sprzątanie

Odpowiednie kwalifikacje sprawiają, że dezynfekowanie mieszkań po zmarłych osobach jest w pełni bezpieczne. Czyściciel zwłok z firmy Kastelnik wie, co robić z patogenami. Naszym atutem jest to, że jesteśmy dostępni dla osób, które straciły swoich bliskich całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. W alarmowych sytuacjach tak też można do nas dzwonić.

Dezynfekcję mieszkań przeprowadzamy m.in. za pomocą suchej mgły z czynnym nadtlenkiem wodoru o działaniu biobójczym. Zamgławianie pomieszczeń to metoda dezynfekcji, za pomocą której jesteśmy w stanie odkazić każde pomieszczenie, w którym doszło do zgonu.

Skażone powierzchnie

Usunięcie szkodliwych mikroorganizmów ze wszystkich powierzchni jest podstawą dezynfekcji.

Usługi sprzątania po zmarłych od przedsiębiorstwa Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Rumia;
 • utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów po zmarłym;
 • czyszczenie podłogi z krwi po zgonie;
 • dezynfekcja miejsc po zmarłych nagle;
 • odkażanie pomieszczenia po samobójcy;
 • opróżnianie mieszkań po zmarłych zbieraczach;
 • usuwanie śladów krwi;
 • dezodoryzacja pomieszczeń suchą mgłą;
 • czyszczenie suchym lodem;
 • ozonowanie pomieszczenia po zgonie;
 • przewóz skażonych mebli do utylizacji;
 • dezynfekcja mieszkania biodegradowalnymi środkami chemicznymi;
 • usuwanie smrodu po trupie z klatki schodowej.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

 • Lębork
 • Malbork
 • Pruszcz Gdański
 • Puck
 • Reda
 • Rumia

Sprawdź również inne nasze usługi: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Co wziąć pod uwagę przy wyborze firmy sprzątającej?

Przy wyborze firmy sprzątającej po zgonach w Rumi warto wziąć pod uwagę to, czy owy podmiot posiada już doświadczenie w usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów z miejsca śmierci. Firmę sprzątającą Kastelnik charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług i wyłącznie sprawdzone metody dezynfekcji.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dzień z życia pracownika sprzątającego mieszkania po zgonie

Pracownicy naszego przedsiębiorstwa to osoby z dużą empatią i niezwykle dokładne podczas swojej pracy. Pamiętaj – po śmierci bliskiej osoby nie jesteś sam! Czekamy na telefony!

Dezynfekcja pomieszczenia w mieszkaniu

Zaufaj firmie sprzątającej po zmarłych Kastelnik!

Konieczne podczas sprzątania po zmarłych jest przestrzeganie zasad BHP, które pozwolą na bezpieczne pozbycie się wszystkich niebezpieczeństw powstałych po rozkładzie zwłok. Jednym z przykładów jest zasada nieotwierania okien, gdy w pomieszczeniu są muchy plujki. Otwarcie okna grozi zjawieniem się innych owadów tegoż gatunku. W przypadku zgonu w domu liczy się nie tylko czas, ale również jakość wykonanych usług. Zamów bezpłatną wycenę!

Profesjonalna firma sprzątająca Rumia

Kastelnik to rzetelna firma sprzątająca działająca na terenie miasta Rumia

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania o dezynfekcję

Bez wątpliwości czyszczenie powierzchni po zwłokach jest zadaniem dla specjalistycznych zakładów sprzątających. Osoby, które nie są upoważnione do dezynfekcji funeralnej, mogą być bezpośrednio narażone swoim zdrowiem na jady trupie, ponieważ nie znają zasad podczas pracy w skażonych warunkach.

FAQ zgon Rumia

Czy sprzątanie po zgonach jest niebezpieczne?

Sprzątanie po zgonach nie jest niebezpieczne, ale może być, jeśli wykonują je osoby bez odpowiednich szkoleń BHP i obsługi stosowania profesjonalnej chemii oraz aparatury. Zatem jeśli w naszym domu dojdzie do zgonu najlepiej zatrudnić profesjonalne sprzątanie funeralne od sprawdzonej firmy. Usługi sprzątania po śmierci warto przeprowadzić do 24 godzin od wyniesienia ciała z mieszkania.

Czego używają specjaliści podczas dezynfekcji po zmarłym?

Specjaliści z profesjonalnych firm sprzątających do dezynfekcji po zgonie stosują biodegradowalne środki chemiczne z niezbędnymi atestami. Fachowcy używają także podczas odkażania dedykowany sprzęt, który jest niezbędny do wykonania ozonowania i zamgławiania tj. fumigatory i generatory ozonu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%