Sprzątanie po zgonach Ruda Śląska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Ruda Śląska. Co zawiera odkażanie miejsca po zmarłej osobie?

Kastelnik to śląska specjalistyczna firma sprzątająca, która od dziesięciu lat oferuje usługi tj. sprzątanie po zgonach Ruda Śląska wraz z utylizacją rzeczy z mieszkań po zmarłych. Każdego dnia w wielu śląskich miastach, świadczymy między innymi usługi takie jak: 

 • usuwanie śladów krwi po wypadkach w przestrzeni publicznej;
 • wynoszenie mebli z mieszkań po zmarłych;
 • dezynfekcję domu po samotnej śmierci;
 • sprzątanie po samobójstwach;
 • utylizację termiczną skażonego wyposażenia.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w Rudzie Śląskiej

Zgon w mieszkaniu? Nasza firma od lat wykonuje sprzątanie mieszkań po zmarłych i kompleksową dezynfekcję. Szybkie i skuteczne sprzątanie mieszkania po zmarłym w mieście Ruda Śląska polega na usuwaniu szkodliwych dla zdrowia patogenów i bakterii. Rozprzestrzeniają się one po całym mieszkaniu, tworząc zagrożenie dla naszego zdrowia. Aby zapewnić bezpieczeństwo w lokalu po zmarłym, najlepiej wykonać ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą, które eliminują wszystkie wirusy i bakterie, a dodatkowo całkowicie likwidują nieprzyjemny zapach po śmierci. Uważa się, że są to metody o wiele bardziej skuteczne od tradycyjnych środków chemicznych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zgonie

Dla kogo przeznaczone jest sprzątanie po zmarłych?

Osoby chcące skorzystać z pomocy specjalistów Kastelnika mogą zamówić czyszczenie po zmarłych za pomocą działającej przez 24 godziny infolinii interwencyjnej, tudzież formularza kontaktowego dostępnego na stronie www. Sprzątanie po zmarłych należy świadczyć z empatią i dyskrecją, ponieważ śmierć jest traumatycznym wydarzeniem dla bliskich zmarłego. Tak też zachowują się technicy podczas wykonywania zlecenia dezynfekcja po zgonie na terenie województwa śląskiego. W Rudzie Śląskiej działamy m.in. w takich rejonach jak np.: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom.

Śląska firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik

Gdzie na Śląsku sprzątamy po zmarłych?

Kto przeprowadza sprzątanie po zmarłym w Rudzie Śląskiej?

Mało osób zdaje sobie sprawę, że w Rudzie Śląskiej – czyszczenie domów po zgonach to praca dla zawodowych sprzątaczy miejsc śmierci. Problem w tym, że często na terenie mieszkania znajdują się rzeczy skażone biologicznie. Są one jak tykająca bombą biologiczna i nie wolno ich wyrzucać przed blok. Poplamione krwią meble czy podłoga to odpad skażony biologicznie i wg. przepisów musi być odpowiednio zutylizowany. Warto zlecić sprzątanie profesjonalistom, którzy wiedzą nie tylko, jak skutecznie zlikwidować chorobotwórcze mikroorganizmy, ale i także się przed nimi chronić. Posiadają oni również sprzęt, który jest niezbędny do efektywnego dezynfekowania pomieszczeń po zwłokach. Nie warto ryzykować i sprzątać po zmarłym samodzielnie.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Ruda Śląska

Czym zmyć krew z podłogi?

Aby usunąć świeżą plamę krwi na podłodze, użyj stroju ochronnego i specjalistycznych preparatów do dezynfekcji. Jeśli nie masz ochoty tego robić samodzielnie, zadzwoń do firmy sprzątającej po zmarłych. Kastelnik oferuje profesjonalne usługi sprzątania po zwłokach w mieszkaniach. Specjaliści z tego przedsiębiorstwa ślady krwi skutecznie likwidują za pomocą technologii suchego lodu. Dzięki zastosowaniu tej formy efektywnie zostaje usunięta krew bez generowania odpadów wtórnych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie śladów krwi

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Ruda Śląska

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Rudzie Śląskiej to realna pomoc w sytuacji kryzysowej. Jeśli na podłodze jest zaschnięta krew, a dywan jest poplamiony płynami ustrojowymi zmarłego najlepiej od razu wezwać firmę sprzątająca po zmarłych osobach. Taka ekipa nie tylko wysprząta cały dom, ale również zajmie się transportem mebli do utylizacji. Opróżnianie mieszkań po zwłokach to szereg usług, które kończą się podpisanym protokołem odbioru i certyfikatem dezynfekcji. Wielu ekspertów twierdzi, że tego typu zadania powinny być realizowane wyłącznie przez profesjonalne podmioty z branży funeralnej. Pamiętać należy także, że miejsce zgonu jest silnie skażone, przez co pod żadnym pozorem nie wolno przebywać w nim bez dedykowanych środków ochrony osobistej.

Ozonowanie mieszkań po zgonach

Infolinia całą dobę 7 dni w tygodniu. Zadzwoń!

Jak przebiega sprzątanie po zmarłych?

Wszyscy pracownicy firmy Kastelnik są kompleksowo przeszkoleni w zakresie dezynfekcji mieszkań po zmarłych i standardów bezpieczeństwa podczas pracy z materiałami skażonymi biologicznie. Do sprzątania płynów ustrojowych z martwych ciał używamy wyłącznie atestowanych środków biobójczych. Sprzątanie po zmarłych to kilka etapów, do których zaliczyć można:

 • wynoszenie mebli z mieszkania zmarłej osoby;
 • utylizacja;
 • dezynfekcja mieszkania po zgonie;
 • zamgławianie lub ozonowanie pomieszczeń; 
 • wystawienie certyfikatu z dezynfekcji domu po zwłokach. 

Czytaj także: opróżnianie mieszkań

Oferujemy konkurencyjne ceny na nasze usług, co oznacza, że gwarantujemy najwyższą jakość sprzątania funeralnego w kwocie przyjaznej dla każdego. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Ruda Śląska

Zdjęcie: Ruda Śląska, ozonowanie pomieszczenia po zgonie © 2023 Kastelnik

Usuwanie zapachów po zgonie w Rudzie Śląskiej

 • sprzątanie po zgonach Ruda Śląska;
 • dezynfekcja po zmarłych;
 • czyszczenie po zgonie w Rudzie Śląskiej;
 • usuwanie przyjemnych zapachów po zmarłym;
 • odkażanie powierzchni po rozkładzie zwłok;
 • ozonowanie po zgonach;
 • likwidowanie jadów trupich;
 • doczyszczanie posadzek po plamach opadowych;
 • sprzątanie strychu po samobójcy;
 • utylizacja mienia po trupie;
 • usuwanie czerwi z miejsca zgonu;
 • czyszczenie pomieszczeń w zakładach pracy po śmiertelnych wypadkach;
 • zamgławianie pomieszczeń po zmarłych suchą mgłą.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Rudzie Śląskiej.

Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów w mieszkaniu po nieboszczyku – Kastelnik.

Dezynfekcja skażonego środowiska na klatce schodowej obejmuje usuwanie zapachów po zgonie w bloku na terenie Rudy Śląskiej. Wielu ekspertów w tego typu zleceniach stosuje ozonowanie pomieszczeń. Zabieg ten polega na rozprzestrzenianiu się ozonu po dezynfekowanym miejscu. Trzeba tutaj pamiętać o restrykcyjnym przestrzeganiu zasad BHP podczas tej realizacji. Przede wszystkim trzeba oznaczyć, że na danym terenie jest przeprowadzana dezodoryzacja, tak aby na miejsce nie miały wstępu osoby trzecie.

Dezynfekcja powietrza w mieszkaniu po zmarłym w miejscowościach:

Ruda Śląska opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie

Zdjęcie: osiedlowe śmietniki, kosze na śmieci © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy specjalistami w branży funeralnej z wieloletnim doświadczeniem w sprzątaniu i dezynfekcji mieszkań po zgonach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój dom po naszej wizycie będzie wolny od wszelkich patogenów. Krew na podłodze, smród na klatce schodowej to rzeczy, o które wiele osób ze śląska często pyta. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się zapytania.

Ile kosztuje dezynfekcja mieszkania po zmarłym?

Cena dezynfekcja mieszkania po zmarłym zależy od kilku czynników. W przypadku dezynfekcji po zgonie koszty zaczynają się od kwoty 700 zł. Natomiast duże kilkupokojowe mieszkanie, w którym do utylizacji jest duża ilość przedmiotów, to koszt sięgający nawet paru tysięcy złotych.

Na co należy uważać w trakcie sprzątania po zgonie?

Sprzątanie po zgonie powinno być wykonane w jak najszybszym czasie po odkryciu zwłok. Zgon w domu to miejsce, gdzie należy szybko wydezynfekować pomieszczenie i usunąć groźne związki chemiczne. Do tej czynności najlepiej użyć generatora ozonu o dużej mocy. Podczas odkażania nie można pod żadnym pozorem otwierać okien, gdy na miejscu występują muchy plujki. Grozi to zwabieniem większej ilości owadów tego gatunku.

Usługi na sprzątanie mieszkań po zmarłych Ruda Śląska

Oferujemy szeroki zakres usług na sprzątanie mieszkań po zmarłych w Rudzie Śląskiej. Nasze prace odkażania zaczynają się od podstawowego sprzątania i usuwania krwi z podłogi po całkowite opróżnianie pomieszczeń z rzeczy zmarłego. Jeśli nie jesteś pewien, jakie dokładanie usługi dezynfekcji potrzebujesz, po prostu skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy!

Zajmiemy się wszystkim — w naszej stałej ofercie jest ozonowanie po zmarłych, utylizacja mebli skażonych biologicznie czy też doczyszczanie podłóg i zmywanie krwi ze ścian i sufitów. Zadzwoń do nas już dziś, a od razu kogoś wyślemy na bezpłatną wycenę sprzątania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%