Sprzątanie po zgonach Rawa Mazowiecka

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Rawie Mazowieckiej. Jak przebiega dezynfekcja mieszkania po zwłokach?

Zgon w domu to wydarzenie, które jest dużym szokiem i zazwyczaj nie wiemy, co potem zrobić i jak usunąć konsekwencje śmierci. Otóż najlepiej powierzyć tę pracę profesjonalistom i zamówić usługę sprzątanie po zgonach Rawa Mazowiecka bezpośrednio w firmie Kastelnik. Sprzątanie mieszkań po zwłokach jest najczęściej świadczone wraz ze specjalistyczną dezynfekcją z użyciem:

 • Preparatów chemicznych, oprysk chemiczny należy wykonać w stroju ochronnym;
 • Środków ochrony osobistej;
 • Ozonu, nieprzyjemny zapach powinien zniknąć po dwóch zabiegach;
 • Suchej mgły.

W przypadku sprzątania funeralnego w trakcie czyszczenia miejsc po zwłokach stosujemy ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych we wszystkich 4 częściach Rawy Mazowieckiej jak m.in.:

 • Poduchowizna,
 • Tatar,
 • Aleksandrówka,
 • Osada Dolna.
Usuwanie krwi z podłogi

Przesiąknięta podłoga krwią musi zostać zerwana, by nie dopuścić do powstania nieprzyjemnego zapachu

Sprzątanie po zmarłych Rawa Mazowiecka – ile kosztuje?

Usługę sprzątania po zmarłym w Rawie Mazowieckiej można zamówić bezpośrednio w firmie Kastelnik w cenach już od 800 złotych netto. Czyszczenie mieszkania z płynów ustrojowych to praca dla specjalistów, którzy usuną wszystkie konsekwencje zgonu i wiedzą, jak działać, by zrobić to w bezpieczny sposób.

W koszt zabiegu sprzątania po zmarłym należy wliczyć, to jaki rodzaj dezynfekcji zostanie użyty, a także rozmiar lokalu, który został skażony przez rozkład zwłok.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Rawa Mazowiecka

Usługi sprzątania. Dezynfekcja mieszkań po zwłokach w Łódzkim

Co zapewni właściwą dezynfekcję? Podczas sprzątania po zmarłych w Rawie Mazowieckiej wykonywana jest dezynfekcja mieszkań silnym środkiem biobójczym. Najnowocześniejsze techniki sprawiają, że można w sprawny sposób dokładnie zdezynfekować każde pomieszczenie po śmierci. W woj. łódzkim często stosowanym przez nas sposobem odkażania jest ozonowanie pomieszczeń.

Przemysłowe generatory ozonu o mocy 3,5 ppm. Dzięki rozpowszechnianiu się O3 po całym pokoju zostają usunięte wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje. Podczas odkażania ozonem technicy zakładu Kastelnik monitorują jego stężenie. Po realizacji dezynfekcji stężenie ozonu nie powinno być wyższe niż 1 ppm.

Ozonowanie pomieszczeń

Ozon skutecznie zabija wszystkie chorobotwórcze mikroorganizmy i dezodoryzuje powietrze

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci jest usługą specjalistyczną!

W czasie rozkładu zwłok wydzielają się szkodliwe patogeny, które nie są przyjemne dla naszego nosa. Zdrowe organizmy muszą być chronione przed potencjalnym rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów. W zakresie sprzątania po zgonie wykonuje się także zabieg dezodoryzacji, czyli usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci.

By dom nadawał się do ponownego zamieszkania po zaawansowanym stanie rozkładu ciała, należy pozbyć się płynów ustrojowych, które generują odór. Niestety czasami ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą nie jest wystarczalne i trzeba skuć ściany oraz zerwać podłogę. Ekipa, która wykonuje dezodoryzację, wymaga odpowiedniego przeszkolenia stanowiskowego i z zakresu BHP, ponieważ jest narażona na jady trupie.

Dezynfekcja po zgonie

Usługi sprzątanie po zmarłych od firmy Kastelnik

 • Sprzątanie po zgonach Rawa Mazowiecka;
 • Sprzątanie mieszkania po zmarłym;
 • Dezynfekcja wartościowych przedmiotów osobistych;
 • Usuwanie śladów krwi;
 • Ozonowanie pomieszczeń;
 • Dezynfekcją suchą mgłą;
 • Odkażanie powierzchni po płynach ustrojowych;
 • Sprzątanie mieszkań dla osób prywatnych;
 • Usługi sprzątania po zgonie z utylizacją;
 • Czyszczenie po zmarłej osobie na terenie województwa łódzkiego;
 • Likwidowanie płynów ustrojowych z podłogi;
 • Utylizacja termiczna mienia;
 • Sprzątanie po samobójcach.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Rawie Mazowieckiej.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania po śmierci w domu, w którym konieczna jest likwidacja robactwa.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie po zgonach, dostępne są również w miastach:

Łatwy kontakt telefoniczny z przedsiębiorstwem Kastelnik!

Przedsiębiorstwo Kastelnik posiada kompleksowe podejście do usługi sprzątania po zgonach w Rawie Mazowieckiej, dlatego posiada całodobowa infolinia telefoniczna, została uruchomiona w razie wyjątkowych przypadków. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i zamówienia jak najszybszej dezynfekcji pomieszczeń po zmarłych. Wystawiamy certyfikat po wykonaniu odkażania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Firma sprzątająca Rawa Mazowiecka

Zaufaj rzetelnej firmie sprzątającej Kastelnik!

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania funeralnego

Obawiasz się szkodliwych patogenów? Wykwalifikowani specjaliści z firmy Kastelnik świadczą całodobowe usługi tj. sprzątanie po zgonie. W trakcie pracy stawiamy przede wszystkim na odkażanie na miejscu zdarzenia wszystkich bakterii i trujących związków chemicznych. Najważniejsze podczas dezynfekcji jest stosowanie odpowiednich środków biobójczych o szerokim spektrum działania. Co jeszcze należy wiedzieć o czyszczeniu miejsc po zmarłych osobach?

FAQ zgon Rawa Mazowiecka

Po co się wykonuje dezynfekcję miejsca zgonu?

Podczas sprzątania miejsca, gdzie doszło do zgonu, prawie zawsze wykonuje się dezynfekcję silnym preparatem biobójczym. Czynność ta usuwa szkodliwe patogeny, które przenoszą się ze zwłok na całe mieszkanie. Zmniejszenie liczby niebezpiecznych mikroorganizmów możliwe jest dzięki atestowanym środkom chemicznym, które w swoim składzie posiadają m.in. czwartorzędowe związki amonowe.

Kto świadczy usługi usuwania smrodu po zwłokach?

Usługę usuwania nieprzyjemnego zapachu po zwłokach świadczą wykwalifikowani pracownicy firm sprzątających. Specjaliści z branży usług DDD posiadają odpowiednie szkolenia stanowiskowe oraz dedykowany sprzęt do odkażania, który usunie nie tylko szkodliwe patogeny, ale i zniweluje zapach do bezpiecznego poziomu.

Jak prawidłowo zabezpieczyć miejsce zgonu przed rozpoczęciem prac sprzątających?

Aby prawidłowo zabezpieczyć miejsce zgonu przed rozpoczęciem prac sprzątających, należy wyznaczyć obszar wokół miejsca zdarzenia za pomocą taśmy ostrzegawczej lub barier ochronnych, aby utrzymać na dystans osoby niezaangażowane. W miarę możliwości dostęp do tego obszaru powinien być ograniczony tylko dla osób upoważnionych, takich jak firma sprzątająca po zgonach, śledczy czy służby medyczne. Zazwyczaj technicy sprzątania miejsc śmierci przed rozpoczęciem dezynfekcji pomieszczeń zabezpieczają całe mieszkanie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%