Sprzątanie po zgonach Racibórz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Raciborzu. Na czym polega czyszczenie mieszkania po zwłokach?

Podczas ciężkiej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej osoby, nie myślimy o tym, w jaki sposób oczyścić nasze mieszkanie. Sprzątanie po zgonach Racibórz woj. śląskie najlepiej powierzyć rzetelnej firmie Kastelnik, która działa na rynku funeralnym od 2013 roku.

Co jest niezbędne do zabiegu dezynfekcja pomieszczeń?

 • Specjalistyczny sprzęt;
 • Środki chemiczne z atestami;
 • Rękawice i maski ochronne;
 • Dedykowane szkolenia stanowiskowe.

Zwłoki na podłodze to często smród na całej klatce schodowej. Nie martw się, Kastelnik ma sprawdzone sposoby na usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń zmarłych osób. Ozonowanie mieszkania w celu odkażenia świadczymy na terenie całego Raciborza a m.in. w takich miejscach jak np.: Ostróg, Miedonia i Brzezie. Zapytaj o bezpłatną wycenę eliminacji wszystkich patogenów i trujących związków chemicznych. Takie zagrożenia lepiej nie niwelować na własną rękę.

Kuchnia po zmarłym

W kuchni po zmarłym zbieraczu trzeba poza dezynfekcją zutylizować niepotrzebne przedmioty

Dezynfekcja po zgonach w powiecie raciborskim

Szukasz sposobu na nieprzyjemny zapach po zgonie w domu? Rozwiązaniem jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Racibórz, która stanowi jednocześnie skuteczną dezodoryzację po rozkładzie ciała.

Zapach zwłok to słodka odrzucająca woń przypominająca zapach zgniłego mięsa. Bez wątpienia jest to jeden z tych zapachów, które trudno zapomnieć. Jest niezwykle przenikliwy, ponieważ potrafi być wyczuwalny na całej klatce schodowej od parteru aż po najwyższe piętra. Powstaje on na etapie rozkładu ciała i im dłużej zwłoki rozkładają się w mieszkaniu, tym bardziej intensywny i nieznośny staje się trupi fetor.

Dezynfekcja po zgonie Racibórz

To właśnie trupi jad, a konkretnie kadaweryna i putrescyna odpowiadają w dużej mierze za tę woń. Rozkładające się białka, bakterie i płyny ustrojowe na podłodze również mają wpływ na stopień siły tej woni. To właśnie profesjonalna dezynfekcja po zmarłych, czyli usuwanie zapachu po zmarłej osobie jest zabiegiem pozwalającym na całkowite i trwałe wyeliminowanie tej woni z pomieszczeń po zgonie.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie raciborskim realizowane jest przez ekipę sprzątającą po zwłokach, która korzysta z przemysłowych generatorów ozonu i dyfuzorów suchej mgły, by usunąć trupi jad i brzydki zapach po zgonie w domu.

Sprzątanie po zmarłych Racibórz – kto korzysta?

W przypadku sprzątania po zmarłych w Raciborzu najlepiej zamówić specjalistów z profesjonalnej firmy sprzątającej. Śmiertelne zdarzenia mogą wystąpić po wypadkach komunikacyjnych, w zakładach produkcyjnych, wówczas potrzebne jest dogłębne odkażanie.

Profesjonalne sprzątanie po zgonach oferuje się dla np. zarządców spółdzielni mieszkaniowych, właścicieli firm i osób prywatnych. W zakresie sprzątania funeralnego, gdzie mamy do czynienia z jadami trupimi, najlepiej zaufać profesjonalistom.

Sprzątanie mieszkań po zgonach

Usuwanie śladów krwi wraz z płynami ustrojowymi

Płyny ustrojowe i krew zmarłego są żywą bombą biologiczną, która jest bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia ludzkiego. Sprzątanie po zmarłych jest zbiorem czynności, podczas których m.in. usuwa się ślady krwi i płyny ustrojowe wypływają z gnijących zwłok. Do tego często specjaliści czyszczący miejsce zgonu zmagają się także z likwidowaniem nieprzyjemnych zapachów.

Jeśli doszło do śmiertelnych wypadków w zakładach pracy, trzeba działać jak najszybciej. Dla takich przypadków przedsiębiorstwo Kastelnik uruchomiło całodobową infolinię awaryjną.

Ozonowanie pomieszczenia

Ozonowanie pomieszczenia po zmarłym z chorobą patologicznego zbieractwa

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach w Raciborzu w woj. śląskim

Sprzątanie po zmarłym to nie tylko czyszczenie, a przede wszystkim odkażanie. Dezynfekcja mieszkania po zgonie polega na dokładnym usunięciu wszystkich wirusów, bakterii i grzybów. Technicy zakładu Kastelnik odkażanie wykonują za pomocą najnowocześniejszych metod, a są nimi m.in. ozonowanie i zamgławianie.

Popularny artykuł na blogu: ozonowanie żywności

Zamgławianie suchą mgłą jest świadczone z użyciem profesjonalnego fumigatora. Sucha mgła ze specjalistycznym preparatem dezynfekującym rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu i trafia we wszystkie nawet te niewidoczne dla oczu miejsca.

Jak dezynfekować po zmarłych

Usługi sprzątania po zmarłych Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Racibórz;
 • czyszczenie budynków po zmarłych na terenie całego kraju;
 • sprzątanie mieszkania po śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja po procesie sprzątania;
 • utylizacja mebli skażonych przez trupa;
 • usuwanie fetoru po zgonie;
 • sprzątanie po zmarłym w wyniku samobójstwa;
 • odkażanie powierzchni specjalistyczną chemią;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • likwidowanie odoru po rozkładzie zwłok;
 • dezynfekcja mieszkania po zmarłym z syllogomanią;
 • sprzątanie po zmarłych Racibórz.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Raciborzu.

Kastelnik – całodobowa usługa dezynfekcji bakterii i wirusów w domu po śmierci w Raciborzu.

Usługi sprzątania po zmarłych znajdziesz także w takich miastach:

Zamów firmę Kastelnik do skutecznego pozbycia się płynów ustrojowych!

Usługa dezynfekcji podczas zlecenia sprzątanie po zgonach w Raciborzu i woj. śląskie jest przeprowadzona m.in. po to, aby usunąć przykre zapachy pochodzące ze zwłok. Specjaliści z przedsiębiorstwa Kastelnik posiadają odpowiednie uprawnienia do przygotowywania pomieszczeń po zmarłych do ponownego użytku np. za pomocą środków chemicznych lub z suchym lodem. Zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez kontakt telefoniczny, czekamy!

Oferujemy również specjalistyczne sprzątanie po samobójstwie Knurów.

Firma sprzątająca Racibórz

FAQ - co wiemy o zwłokach w stanie rozkładu?

Ze względu na ryzyko w związku z rozkładem gnilnym ciała po śmierci rozprzestrzeniania się chorobotwórczych substancji, na miejscu zgonu powinno się przeprowadzać zawsze pełną dezynfekcję. Odkażanie można wykonać za pomocą ozonu lub suchej mgły.

FAQ, Racibórz zgon

Dlaczego podczas sprzątania po zgonie ważna jest wysoka jakość usług?

W trakcie sprzątania mieszkania po zgonie bardzo ważna jest wysoka jakość sprzątania firmy, która świadczy usługę dezynfekcji. Jest to ważne, gdyż dokładne wysprzątanie miejsca po zmarłym z krwi niweluje ryzyko narażenia się na zatrucie jadem trupim. Po dokładnej dezynfekcji można bezpiecznie wrócić do pomieszczenia.

Jak usunąć nieprzyjemne zapachy po osobach zmarłych?

Nieprzyjemne zapachy po zmarłych osobach można usunąć za pomocą np. ozonu. Dezodoryzację przeprowadza się na przykład urządzeniami do ozonowania pomieszczeń. Usunięcie drewnianych mebli i pozbycie się źródła nieprzyjemnego zapachu powinno trwale rozwiązać śmierdzący problem, a nie tylko go zamaskować.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%