Sprzątanie po zgonach Rabka-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Rabce-Zdrój. Ile kosztuje dezynfekcja pomieszczenia w woj. małopolskim?

Dezynfekcja mieszkań po osobach zmarłych polega na eliminacji niebezpiecznych związków chemicznych oraz usunięciu trujących patogenów z powietrza. Kalkulacja kosztów na sprzątanie po zgonach w Rabce Zdrój to kwestia ustalana indywidualnie z osobą zlecającą usługę. Wywozem przedmiotów znajdujących w mieszkaniu zmarłej osoby zajmują się zazwyczaj nie firmy transportowe, a specjalistyczne firmy sprzątające, gdyż zwłoki w stanie rozkłady to emisja trujących związków, które należy bezpiecznie zneutralizować.

Krew na łóżku

Zgniłe łóżko po zwłokach powinno zostać zutylizowane w specjalistycznej spalarni.

Co wpływa na wysokość ceny sprzątania?

Na wysokość ceny wpływ ma m.in. wielkość mieszkania, ilość rzeczy do utylizacji czy stopień skażenia bakteriologicznego. Najczęściej czyszczenie po zgonach to wydatek rzędu 800 zł za dezynfekcję pomieszczenia po śmierci, a usługi sprzątania po zgonie można zamówić nie tylko w Małopolsce, ale również na terenie całego kraju. Dość spora część prac realizowana jest z wykorzystaniem generatorów ozonu i za pośrednictwem suchego lodu. Specjalistyczne ozonowanie to usługa, która znajduje zastosowanie podczas usuwania nieprzyjemnego zapachu z mieszkania oraz z klatki schodowej. Warto dodać, że ozonowanie pomieszczeń jest całkowicie bezpieczne i skutecznie eliminuje trujące patogeny z podłogi np. po zwłokach w głębokim stanie rozkładu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Rabce Zdrój.

Dezynfekcja poprzez ozonowanie oraz zamgławianie pomieszczeń po śmierci – Kastelnik.

Sprzątanie mieszkania po zwłokach Rabka-Zdrój

Chcesz się dowiedzieć jak doprowadzić do porządku mieszkanie po zmarłej osobie? Sprzątanie po zgonach Rabka-Zdrój to kompleksowa usługa oferowana przez firmę Kastelnik na terenie całego woj. małopolskiego. Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać usuwanie śladów krwi, czy wywóz starych mebli, możesz to zlecić w jednej kompleksowej usłudze. Mieszkanie przepełnione śmieciami i nieprzyjemnym zapachem po zwłokach to spory problem dla rodziny zmarłej osoby. W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres usług sprzątających na terenie:

 • mieszkań osób prywatnych;
 • domów, w których nastąpiła samotna śmierć;
 • zakładów pracy, w których doszło do śmiertelnych wypadków;
 • miejsc po wypadkach komunikacyjnych;
 • samochodów po śmiertelnych wypadkach;
 • hoteli i pensjonatów, w których doszło do samobójstw.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Sprzątanie piwnicy po zmarłym Rabka – Zdrój – zaufaj profesjonalistom

Masz problem z zagraconą piwnicą po zmarłej osobie? Sprzątanie pomieszczeń w piwnicy po zmarłym w Rabce Zdrój to usługa, którą możesz zlecić razem z czyszczeniem mieszkania po śmierci. Piwnica często zagracona jest aż po sufit sprzętami po remoncie, starymi rowerami i śmieciami. Jako że piwnica stanowi część mieszkania, jeśli chcesz sprzedać lokal po nieboszczyku, powinieneś także zadbać o uprzątnięcie przynależnych do niego pomieszczeń. Wykonujemy wywóz odpadów z piwnic, gruntowne czyszczenie oraz odkażanie piwnicy ozonem.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Rabka-Zdrój

Ozonowanie mieszkania po zgonie Rabka-Zdrój

Proces ozonowania domu Rabka-Zdrój ma miejsce w wielu skażonych mieszkaniach i skutecznie usuwa nieprzyjemny zapach po zgonie. Po użyciu ozonu mamy pewność, że  mieszkanie jest wolne od wirusów, bakterii oraz patogenów, które są źródłem nieprzyjemnego zapachu. Czy ozonowanie usuwa nieprzyjemny zapach po zgonie? Odpowiedź na to pytanie brzmi, tak.

Certyfikat dezynfekcji miejsca po zwłokach – Kastelnik

Po każdej usłudze klient firmy Kastelnik otrzymuje certyfikat dekontaminacji miejsca po zwłokach. Dokument ten określa sposób, w jaki dezynfekcja została przeprowadzona. Miejsce śmierci pełne jest trupiego jadu, patogenów oraz drobnoustrojów. Wszystkie te niebezpieczne substancje należy zneutralizować, by przywrócić ład i porządek w lokalu po śmierci. Odkażanie mieszkania po zgonie to zadanie odpowiedzialne, do którego potrzeba nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także odpowiedniego sprzętu. Neutralizacja materiału biologicznego za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych i nadtlenku wodoru skutecznie eliminuje niebezpieczne substancje tj. krew czy płyn ustrojowy.

Ozonowanie łazienki

Czysta łazienka po sprzątaniu powinna zostać zdezynfekowana. Dobrym sposobem odkażania jest ozonowanie.

Czyszczenie mieszkania z trupich jadów nadtlenkiem wodoru skutecznie eliminuje 98% patogenów

Trupie jady należą do grupy najgroźniejszych toksyn, stanowią zagrożenie dla zdrowia człowieka i mogą powodować zatrucia. Według właściciela firmy Kastelnik najlepszym sposobem na usunięcie patogenów z mieszkania, który pozytywnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa lokatorów, będzie dezynfekcja nadtlenkiem wodoru w połączeniu z ozonem.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie?

Taka unikalna mieszanka dwóch środków biobójczych jest sprawdzonym sposobem na eliminację niebezpiecznych związków chemicznych z powietrza. W przypadku sprzątania po zmarłych Rabka – Zdrój to bardzo ważne. Brzydkie zapachy znikną na stałe, jak tylko usuniemy źródło nieprzyjemnych zapachów. Ozonowanie pomieszczeń po zmarłym będzie zabiegiem wykonanym w pierwszej kolejności oraz ostatnim etapem dekontaminacji.

Dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach

Neutralizacja skażonego mieszkania nadtlenkiem wodoru

Fachowcy szacują, że w wyniku rozkładu ciała dochodzi do uwolnienia aż 31 toksycznych związków chemicznych. Jednym z etapów, które uwzględniamy w odkażaniu lokali, jest neutralizacja skażonego mieszkania nadtlenkiem wodoru. Zazwyczaj wykonujemy oprysk przy pomocy dyfuzorów, które rozprowadzają po pomieszczeniu cząsteczki suchej mgły, czyli nadtlenek wodoru na cząsteczkach glikolu. Wydostająca się z generatora termicznego sucha mgła ma wielkość od 0,5 do 50 mikronów, dzięki czemu środek dezynfekujący dociera w każdą szczelinę w mieszkaniu. Do ponownego użytku lokal można oddać kilkanaście godzin po przeprowadzonej dezynfekcji.

Gwarancja z firmy Kastelnik na pełne bezpieczeństwo mikrobiologiczne

Jako technicy sprzątania miejsc śmierci z 10-letnim doświadczeniem Kastelnik sięga tylko po sprawdzone techniki dezynfekcji i środki biobójcze z atestem. Skuteczne preparaty biobójcze i wiedza naszych pracowników to gwarancja na pełne bezpieczeństwo mikrobiologiczne w sprzątanym lokalu na terenie woj. małopolskiego. Niezwykle istotne jest to, by precyzyjnie i dokładnie oczyścić skażony lokal łącznie z demontażem podłóg, pod którymi mogą kryć się ślady krwi. Z nami masz pewność, że Twoje mieszkanie zostanie kompleksowo wyczyszczone, a usługę możesz zamówić przez 365 dni w roku przez naszą całodobową infolinię.

Usługi sprzątające Rabka-Zdrój

Zaufaj firmie sprzątającej od dekady w województwie małopolskim!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych

Usługi firm sprzątających miejsca po zwłokach polegają na usunięciu całego skażenia z miejsca, gdzie doszło do zgonu. Środki do dezynfekcji o właściwościach biobójczych są na wyposażeniu każdego czyściciela miejsc po zwłokach. Ciało zmarłej osoby w skażonym mieszkaniu to tykająca bomba biologiczna i na pewno coś z tym należy zrobić!

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Podczas dezynfekcji lokalu technicy sięgają także po sprawdzone przez lata metody odkażania jak ozonowanie czy zamgławianie suchą mgłą. Czysty lokal w warunkach sterylnych zostaje przekazany właścicielowi, który w szybkim czasie może ponownie w nim zamieszkać. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w Rabce Zdrój.  

FAQ zgon Rabka-Zdrój

Na czym polega dezynfekcja miejsca po zgonie?

Dezynfekcja miejsca po zgonie polega na eliminowaniu groźnych dla zdrowia patogenów, bakterii i drobnoustrojów. W ramach tego procesu wykonywane jest nie tylko odkażanie pomieszczeń ozonem, ale również usuwanie źródła patogenów, czyli plam krwi i starych mebli. W trakcie sprzątania po zgonie wszystkie pomieszczenia są dokładanie odkażane, a niebezpieczne związki neutralizowane.

Czego nie wolno robić po wyniesieniu zwłok z mieszkania?

Po wyniesieniu zwłok z mieszkania najlepiej opuścić lokal i niczego w nim nie dotykać. Szczególnie niewskazane jest otwieranie okien i dotykanie odzieży zmarłej osoby. Dezynfekcję można wykonać za pomocą generatora ozonu, oprócz którego świetnie sprawdzi się również urządzenie do zamgławiania suchą mgłą.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%