Sprzątanie po zgonach Puławy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Puławach. Usługi sprzątania po zwłokach w stanie rozkładu

Co zrobić w przypadku sprzątana po czerwiach i muchach plujkach? Najlepiej w tym celu skorzystać z renomowanej usługi firmy Kastelnik tj. sprzątanie po zgonach Puławy na terenie województwa lubelskiego. Realizacja czyszczenia mieszkania przebiega zazwyczaj z użyciem:

 • środków ochrony osobistej;
 • profesjonalnych generatorów ozonu;
 • pojemników na skażone przedmioty;
 • fumigatorów do produkcji suchej mgły.

Czyszczenie po zgonie świadczymy w takich miejscach miasta Puławy jak m.in.: Gajówka Piaski, Górna Niwa i Leśniczówka Ruda.

Ozonowanie kuchni

Przed sprzątaniem po zgonie trzeba zabezpieczyć się środkami ochrony osobistej

Sprzątanie po zgonach Puławy – jak przebiega dezynfekcja mieszkania?

Dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw świadczone jest zlecenie sprzątania po zgonach w Puławach wraz z dezynfekcją. W przypadku sprzątania z odkażaniem należy użyć wyłącznie sprawdzonych metod, które skutecznie usuwają chorobotwórcze mikroorganizmy wydobywające się ze zwłok. Specjaliści zakładu Kastelnik ozonowanie mieszkania wykonują podczas dezynfekcji.

Wszystkie nawet najmniejsze zakamarki w pomieszczeniu po zgonie zostają dokładnie odkażone, dziki rozprzestrzeniającemu się ozonowi. Po pozbyciu się płynów ustrojowych i zutylizowaniu termicznemu mebli można bezpiecznie wrócić do odkażonego mieszkania.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Puławy

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Puławy

Sprzątanie mieszkań po zmarłych jest zadaniem, które świadczymy od dekady. Wyodrębniliśmy sprawdzone metody odkażania i przygotowywania pomieszczeń po rozkładzie zwłok, a ozonowanie pomieszczeń jest jedną z nich. Dzięki O2 można pozbyć się również nieprzyjemnych zapachów.

Sprzątanie po zgonach w zaawansowanym stadium rozkładu wykonywane jest także w przypadku wypadku losowego, gdzie ciało może długo leżeć z płynami ustrojowymi. W zakresie sprzątania po zgonach trzeba pamiętać również o tym, że skażone biologicznie śmieci powinny być wyrzucone do dedykowanych kontenerów, a nie do zwykłych koszy na śmieci!

Czerwie po zwłokach

Czerwie to larwy, które bytują w rozkładających się zwłokach

Czyszczenie mieszkania po zwłokach w Puławach

W pomieszczeniach, gdzie doszło do rozkładu zwłok, dochodzi często do skażenia trupim jadem i innymi patogenami. Czyszczenie mieszkania po śmierci wymaga doświadczenia w dezynfekcji przedmiotów poplamionych krwią oraz znajomości podstawa dezynsekcji, a czasem i deratyzacji.

Do dyspozycji klientów firmy Kastelnik oddajemy całodobową infolinię telefoniczną, gdzie można zamówić bezpłatną wycenę naszych usług. Dezynfekcję pomieszczeń po śmiertelnych wypadkach w pracy lub po zgonie w wyniku samobójstwa przeprowadzamy najczęściej za pomocą generatorów ozonu oraz urządzeń do zamgławiania.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Puławach.

Całodobowe usługi dezynfekcji i dezodoryzacji w mieszkaniu po zmarłym – Kastelnik.

Dezynfekcja po zgonie dla osób prywatnych i spółdzielni mieszkaniowych

Bez względu na to, gdzie dojdzie do zgonu mamy do czynienia z konsekwencją, jaką są nieprzyjemne zapachy. Płynów ustrojowych na terenie firm, spółdzielni mieszkaniowych i mieszkań lub domów u osób prywatnych należy pozbyć się jak najszybciej, ponieważ są one nośnikiem jadów trupich.

Po rozprzestrzenieniu się niebezpiecznych mikroorganizmów można narazić się na zatrucie pokarmowe czy zawroty głowy. W Puławach oferujemy sprzątanie po zmarłych z zamgławianiem suchą mgłą, gdzie środkiem biobójczym jest nadtlenek wodoru.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie

Czyszczenie w Puławach sprzątanie po zwłokach od firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Puławy i okolice;
 • czyszczenie mieszkań po zmarłych w Puławach i woj. lubelskie;
 • usunięcie śladów krwi;
 • dezynfekcja miejsca zgonu;
 • odkażanie ozonem lokalu po zmarłym;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • likwidowanie płynów ustrojowych;
 • sprzątanie po zgonie Puławy;
 • sprzątanie po zgonach na terenie stołówek pracowniczych;
 • utylizacja mienia skażonego przez jady trupie;
 • odkażanie pomieszczenia po czerwiach;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • używanie najnowocześniejszej technologii do chorobotwórczych substancji.

Zasięg działania firmy:

Oferujemy wysoką jakość usług sprzątania po zgonach!

Wysoką jakość usług w sprzątaniu po zgonach w Puławach oferuje przedsiębiorstwo Kastelnik nieprzerwanie od 2013 roku, a wszystko z zachowaniem zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. W mieszkaniu, gdzie podłogi przesiąknęły krwią, niezbędne jest ich zerwanie i przygotowanie podłoża do remontu. Gdy miejsce zgonu nie zostanie dobrze oczyszczone, będzie w nim nieprzyjemny zapach. Zapewnij sobie bezpieczeństwo po zwłokach, nie ryzykuj swojego zdrowia! Zapraszamy do kontaktu!

Rodzinna firma sprzątająca Puławy

Zaufaj rodzinnej firmie sprzątającej Kastelnik!

FAQ - naczęściej zadawane pytania o usługę sprzątania

Należy również pamiętać, że sprzątanie po zmarłych to zadanie dla profesjonalistów, ponieważ miejsce zgonu to środowisko, w którym rozwija się mnóstwo niebezpiecznych mikroorganizmów. Dezynfekcja funeralna zawiera szereg czynności, które są niezbędne do odkażenia pomieszczenia i pozostawienia go bezpiecznym. Do wykonania tego typu oczyszczania stosuje się maszyny wykorzystywane do zmywania krwi i innych skażonych zabrudzeń.

FAQ zgon Puławy

Kto wykonuje się sprzątanie po zgonach?

Sprzątanie po zgonach wykonują profesjonalne firmy sprzątające, które posiadają atesty na płyny do dezynfekcji i doświadczenie w pracy w skażonych biologicznie warunkach. Usunięcie jadów trupich m.in. kawaderyny jest możliwe dzięki zastosowaniu sprawdzonych metod dezynfekcji np. zamgławiania suchą mgłą. Usługi dekontaminacji powinny być wykonywane za pomocą sprzętu z ważnym atestem.

Co należy przygotować do usługi sprzątania po zmarłych?

Do usługi sprzątania mieszkania po zmarłych nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Profesjonalny zespół sprzątający miejsca po zwłokach posiada odpowiedni sprzęt do dezynfekcji i środki chemiczne, które efektywnie poradzą sobie z chorobotwórczymi drobnoustrojami. Usługę specjalistycznego czyszczenia można zamówić, dzwoniąc na dedykowaną infolinię telefoniczną do wybranej firmy sprzątającej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%