Sprzątanie po zgonach
Pruszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Pruszkowie. Zgon w domu – co robić? Przypadki zaawansowanego rozkładu zwłok

Sprzątanie po zgonach Pruszków i Mazowieckie to usługa, którą świadczymy z zachowaniem zasad BHP. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ praca w takich warunkach wymaga od nas szczególnej uwagi i dokładności. Nie możemy zapominać również o dyskrecji, jaką zachowują podczas każdego zlecenia technicy firmy Kastelnik sprzątanie po zwłokach. Stosowanie wyłącznie atestowanych środków chemicznych, czy sprzętu, który nie tylko jest niezwykle skuteczny, ale i nowoczesny, pozwala nam na świadczenie usług jak najwyższej jakości. Naszym klientom oferujemy możliwość skontaktowania się z nami przez dogodną dla nich porę, ponieważ posiadamy całodobową infolinię. Zapewniamy również bezpłatną wycenę m.in. w takich dzielnicach jak: Pruszków Tworki i Gąsin, czy też Malichy, a także Ostoja. 

Sprzątanie po zgonach Pruszków

Proces gnilny zwłok – pomoc przy sprzątaniu po zgonie 

Gdy nie mamy bezpośrednio do czynienia ze śmiercią w swoim bliskim otoczeniu, czy też nie mamy styczności z branżą funeralną, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że ciało po śmierci człowieka może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Mianowicie dochodzi w nim do różnego typu reakcji, które prowadzą do ich gnicia. Po wstąpieniu tego zjawiska trup zaczyna gnić, przez co wydala jad trupi oraz nieprzyjemny zapach. W jakich przypadkach może dojść do tego, że denat jest zostawiony na jakiś czas sam sobie? Samotność – tak można określić zjawisko, które towarzyszy wielu ludziom w dzisiejszej społeczności. Możemy rozumieć ją na różne sposoby. Nie tylko te osoby, które mieszkają, dosłownie same są samotne, ale i te mieszkające z rodziną. Mogą one mieć problemy natury psychologicznej z powodu niezrozumienia przez najbliższe otoczenie, co prowadzić może do śmierci samobójczej. 

Specjalistyczne czyszczenie domu, mieszkania po zmarłym

Bez względu na to, jaki był powód zgonu, gdy zwłoki leżały w domu długo, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich środków do pozbycia się szkodliwych dla ludzkiego organizmu mikroorganizmów. W skład wyżej wymienionego jadu trupiego należy m.in. kawaderyna, odpowiada ona również za uciążliwy fetor utrzymujący się w powietrzu. Do jego usunięcia potrzebne jest zastosowanie usługi sprzątanie po zmarłych z dezodoryzacją chemiczną. Jest ona przeprowadzana z zastosowaniem specjalistycznego zamgławiacza, dzięki czemu trafia do wszystkich miejsc, nawet tych trudno dostępnych. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonie, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię.

Sprzątanie po zgonach Pruszków

  • sprzątanie po zgonach w Pruszkowie i powiecie pruszkowskim;
  • sprzątanie po zgonie woj. mazowieckie;
  • dezynfekcja funeralna miejsc po zmarłym;
  • usuwanie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów;
  • likwidowanie zapachu śmierci.

Dezynfekcja mieszkania po śmierci 

Dezynfekcja funeralna jest przeprowadzana w miejscach, gdzie doszło do rozkładu zwłok. Polega na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Dzięki czemu dochodzi do zmniejszenia liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne preparaty dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Zadzwoń i zamów sprzątanie funeralne! Całodobowa infolinia

Chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zgonach Pruszków i całe Mazowsze? Skontaktuj się z firmą Kastelnik poprzez infolinię, która działa 24/7 i zadaj naszym konsultantom pytania, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którym możesz zaufać. Posiadają oni liczne szkolenia, a sprzęt, którym operują, jest nowoczesny, a przede wszystkim niezawodny. Nieodzownym elementem pracy podczas zlecenia sprzątanie po zmarłym jest stosowanie skutecznych preparatów chemicznych. Po wykonaniu niezbędnych prac wystawiamy certyfikat po sprzątaniu po zgonie, w którym nadmienione są wszystkie prace podczas realizacji. Możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu na terenie całego miasta Pruszków i okolicznych miejscowości.
Znajdziesz na także w: Warszawa, Grójec, Sulejówek, Pruszków, Płock, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki

Kastelnik – bezpłatna wycena już w 20 minut!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%