Sprzątanie po zgonach
Pruszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Pruszkowie. Zgon w domu – co robić? Przypadki zaawansowanego rozkładu zwłok

Sprzątanie po zgonach Pruszków i Mazowieckie to usługa, którą świadczy firma Kastelnik przez całą dobę z zachowaniem zasad BHP. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ praca w takich warunkach wymaga od nas szczególnej uwagi i dokładności. Nie możemy zapominać również o dyskrecji, jaką zachowują podczas każdego zlecenia technicy firmy Kastelnik sprzątanie po zwłokach.

Po znalezieniu ciała w stanie silnego rozkładu najlepiej jest nic nie robić, tylko zadzwonić do firmy sprzątającej, która wykona specjalistyczne odkażanie mieszkania. Warto dodać, że nie wolno otwierać okien, gdyż mogą zlecić się muchy i pogorszyć tylko sytuację.

Oferujemy dezynfekcję pomieszczeń po zmarłych w wyniku:

 • śmierci samobójczej,
 • zgonu naturalnego,
 • morderstwa,
 • wypadku w miejscu pracy.

Metody sprzątania przy użyciu silnych środków chemicznych

Sprzątanie po zgonach czasami wymaga użycia silnych środków chemicznych w celu usunięcia płynów ustrojowych z podłogi. Sprzątanie domu ukochanej osoby to często opróżnianie mieszkania z mebli, a także fizyczne metody zwalczania szkodników. Do wymycia posadzi z krwi i płynów ustrojowych, potrzebny jest płyn na bazie czwartorzędowych soli amoniowych lub środek z nadtlenkiem wodoru. W zakresie usuwania zagrożeń biologicznych wielu fachowców sięga po generator ozonu lub urządzenie do zamgławiania powietrza suchą mgłą.

Sprzątanie po zgonach Pruszków

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Pruszkowie wymaga doświadczenia i odpowiedniego sprzętu.

Usunięcie potencjalnie szkodliwych patogenów obejmuje usługi tj. wstępne odkażanie mieszkania oraz standardowe głębokie czyszczenie śladów krwi. Zaufaj specjalistom, którzy w przypadku zagrożeń biologicznych stosują atestowane środki chemiczne. Takie osoby posiadają kwalifikacje do pracy z niebezpiecznymi bakteriami i wirusami, a ozonowanie domu po zmarłej osobie są w stanie przeprowadzić z zamkniętymi oczami, no prawie, to oczywiście taka przenośnia.

Profesjonalne sprzątanie mieszkania po zgonie Pruszków

Usługi dezynfekcji mieszkania po zmarłym w Pruszkowie. Ozon to świetny środek biobójczy.

Usługi czyszczenia domów po zmarłych w Pruszkowie często są realizowane suchym lodem i nadtlenkiem wodoru. Połączenie procesu oczyszczania przedmiotów z krwi z odkażaniem powietrza to kluczowy element całego procesu sprzątania przez firmę Kastelnik. Tak naprawdę nie jest ważne, skąd pochodzisz, gdyż czyszczeniem skażonych powierzchni z patogenów zajmujemy się na terenie całej Polski.

Dezynfekcja po zmarłych Pruszków – neutralizacja krwi

Śmierć w mieszkaniu? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Pruszków polega na usuwaniu zagrożenia biologicznego z miejsca zgonu. Jedną z podstawowych czynności w miejscu, w którym przez dłuższy czas rozkładały się zwłoki, jest usuwanie śladów krwi i płynów ustrojowych. Zadaniem osób sprzątających miejsca śmierci jest właściwa neutralizacja plam krwi z podłóg i innych powierzchni.

Krew na podłodze to prawdziwa bomba biologiczna, a niebezpieczne patogeny mogą wnikać w szczeliny w podłodze i tapicerkę mebli. Aby unieszkodliwić zarazki, technicy sprzątający miejsca śmierci sięgają po atestowane środki chemiczne.

dezynfekcja po zgonie Pruszków

Prawidłowa neutralizacja krwi z podłóg na miejscu zgonu to odpowiedzialne i niełatwe zadanie. Krew na podłodze to prawdziwa bomba biologiczna, a groźne patogeny mogą wnikać w szczeliny w podłodze oraz tapicerki mebli. W celu unieszkodliwienia zarazków technicy z firmy Kastelnik stosują preparaty biobójcze zawierające takie substancje czynne jak chlor, czwartorzędowe związki amoniowe, nadtlenek wodoru czy alkohol etylowy.

Według specjalistów najlepszym sposobem na usunięcie patogenów z mieszkania, który pozytywnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa lokatorów, będzie dezynfekcja nadtlenkiem wodoru w połączeniu z ozonem. Taki unikalny mix dwóch środków biobójczych jest sprawdzonym sposobem na eliminacje niebezpiecznych związków chemicznych z powietrza. W celu neutralizacji krwi i wydzielin pośmiertnych z podłóg jest czyszczenie suchym lodem, które nie tylko usuwa zabrudzenia, ale również eliminuje nieprzyjemny zapach po zgonie.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Pruszkowie.

Całodobowa usługa sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń po śmierci – Kastelnik.

Tak przeprowadzona dezynfekcja po zmarłych w Pruszkowie i powiecie pruszkowskim to gwarancja wyeliminowania wszelkich niebezpiecznych patogenów i bakterii z mieszkania po zmarłej osobie. Na koniec specjalistycznego sprzątania technicy wydają certyfikat dekontaminacji po zgonie na życzenie klienta oraz fakturę.

Profesjonalne sprzątanie mieszkań po zwłokach w Pruszkowie

Stosowanie wyłącznie atestowanych środków chemicznych, czy sprzętu, który nie tylko jest niezwykle skuteczny, ale i nowoczesny, pozwala nam na świadczenie usług dekontaminacji najwyższej jakości. Naszym klientom oferujemy możliwość skontaktowania się z nami przez dogodną dla nich porę, ponieważ posiadamy całodobową infolinię. Zapewniamy również bezpłatną wycenę m.in. w takich dzielnicach jak: Pruszków Tworki i Gąsin, czy też Malichy, a także Ostoja. 

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Pruszków i okolice

Proces gnilny zwłok – pomoc przy sprzątaniu po zgonie 

Gdy nie mamy bezpośrednio do czynienia ze śmiercią w naszym bliskim otoczeniu, czy też nie mamy styczności z branżą funeralną, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że martwe ciało człowieka może być niebezpieczne dla zdrowia. Mianowicie dochodzi w nim do różnego typu reakcji, które prowadzą do ich gnicia. Po wstąpieniu tego zjawiska trup zaczyna gnić, przez co wydala jad trupi oraz nieprzyjemny zapach.

W jakich przypadkach może dojść do tego, że denat jest zostawiony na jakiś czas sam sobie? Samotność – tak można określić zjawisko, które towarzyszy wielu ludziom w dzisiejszej społeczności. Możemy rozumieć ją na różne sposoby. Nie tylko te osoby, które mieszkają, dosłownie same są samotne, ale i te mieszkające z rodziną. Mogą one mieć problemy natury psychologicznej z powodu niezrozumienia przez najbliższe otoczenie, co prowadzić może do śmierci samobójczej. 

Specjalistyczne czyszczenie domu, mieszkania po zmarłym

Bez względu na to, jaki był powód zgonu, gdy zwłoki leżały w domu długo, niezbędne jest zastosowanie bezpiecznych środków do pozbycia się szkodliwych dla ludzkiego organizmu mikroorganizmów. W skład wyżej wymienionego jadu trupiego należy m.in. kadaweryna, odpowiada ona również za uciążliwy fetor utrzymujący się w powietrzu.

Do jego usunięcia potrzebne jest zastosowanie usługi sprzątanie po zmarłych z dezodoryzacją chemiczną. Jest ona przeprowadzana z zastosowaniem specjalistycznego zamgławiacza, dzięki czemu trafia do wszystkich miejsc, nawet tych trudno dostępnych. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonie, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Pruszków woj. mazowieckie

Rozlana krew na podłodze w mieszkaniu w Pruszkowie.

Sprzątanie po zgonach Pruszków

 • sprzątanie po zgonach w Pruszkowie i dekontaminacja w powiecie pruszkowskim;
 • sprzątanie po zgonie woj. mazowieckie;
 • dezynfekcja funeralna miejsc po zmarłym;
 • usuwanie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów;
 • likwidowanie zapachu śmierci.

Dezynfekcja mieszkania po śmierci — ozonowanie pomieszczeń

Należy również zaznaczyć, że w przypadku sprzątania miejsca skażonego płynami ustrojowymi liczy się nie tylko sprzęt do dezynfekcji, ale również doświadczenie w obsłudze urządzenia do odkażania. Ozonowanie pomieszczeń usuwa przykre zapachy i eliminuje zagrożenie po rozlanym płynie ustrojowym po zwłokach w stanie rozkładu. Usługi sprzątania po zmarłych osobach nie miałyby szans na powodzenie, bez generatora ozonu.

W naszej firmie mamy do dyspozycji kilkadziesiąt przemysłowych ozonatorów i maszyny do czyszczenia suchym lodem. Ślady krwi w mieszkaniu wymagają profesjonalnego czyszczenia i neutralizacji silnym środkiem biobójczym.

Dezynfekcja funeralna jest przeprowadzana w miejscach, gdzie doszło do rozkładu zwłok. Polega na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Dzięki czemu dochodzi do zmniejszenia liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego żywym istotom. Skuteczne preparaty dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Dezynfekcja zaschniętej krwi z podłogi

Zaschnięta krew w łazience. Do usunięcie nie tylko brud, dla także zapach.

Zadzwoń i zamów sprzątanie funeralne! Całodobowa infolinia

Chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zgonach Pruszków i całe Mazowsze? Skontaktuj się z firmą Kastelnik poprzez infolinię, która działa 24/7 i zadaj naszym konsultantom pytania, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którym możesz zaufać. Posiadają oni liczne szkolenia, a sprzęt, którym operują, jest nowoczesny, a przede wszystkim niezawodny.

Nieodzownym elementem pracy podczas zlecenia sprzątanie po zmarłym jest stosowanie skutecznych preparatów chemicznych. Po wykonaniu niezbędnych prac wystawiamy certyfikat sprzątania po zgonie, w którym nadmienione są wszystkie prace podczas realizacji. Możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu na terenie całego miasta Pruszków i okolicznych miejscowości.
Znajdziesz na także w:

Zasięg działania naszej firmy w woj. mazowieckim:

Kastelnik – bezpłatna wycena już w 20 minut!

Firma sprzątająca Pruszków. Certyfikat.

Sprzątanie i dezynfekcja mieszkania po zgonie w Pruszkowie.

Kompletne usługi sprzątania

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Pruszkowie to specjalistyczne czynności, jakie należy wykonać, by przywrócić mieszkanie do stanu używalności po zgonie bliskiej osoby. Na proces odkażania składa się wiele różnych etapów i czynności, takich jak: usuwanie przedmiotów zmarłego z mieszkania oraz ich utylizacja. Warto również wspomnieć o usłudze tj. dezynfekcja miejsca po zwłokach przez ozonowanie i efektywna dekontaminacja szkodliwych patogenów. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące szczegółów sprzątania po zmarłych.

FAQ, Pruszków - pytania

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłych?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie uzależniona jest od kilku czynników. Kiedy wykonywana jest dezynfekcja po zgonie za pomocą nadtlenku wodoru, koszt zaczyna się od 700 zł. Jeśli chodzi o większe kilkupokojowe mieszkanie, w którym jest sporo rzeczy do utylizacji, cena ta może wynieść nawet parę tysięcy złotych.

Czy dezynfekcja po zgonie usuwa patogeny?

Proces odkażania po zgonie polega na eliminacji niebezpiecznych dla zdrowia patogenów i związków chemicznych. Można go wykonywać przy użyciu urządzeń do zamgławiania suchą mgłą lub też ozonatorów powietrza. Dezynfekcja trujących związków chemicznych przy zastosowaniu tych metod pomoże skutecznie wyeliminować niebezpieczne drobnoustroje, a także trupi jad.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%