Sprzątanie po zgonach
Pruszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Pruszkowie. Zgon w domu – co robić? Przypadki zaawansowanego rozkładu zwłok

Sprzątanie po zgonach Pruszków i Mazowieckie to usługa, którą świadczymy z zachowaniem zasad BHP. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ praca w takich warunkach wymaga od nas szczególnej uwagi i dokładności. Nie możemy zapominać również o dyskrecji, jaką zachowują podczas każdego zlecenia technicy firmy Kastelnik sprzątanie po zwłokach. Stosowanie wyłącznie atestowanych środków chemicznych, czy sprzętu, który nie tylko jest niezwykle skuteczny, ale i nowoczesny, pozwala nam na świadczenie usług jak najwyższej jakości. Naszym klientom oferujemy możliwość skontaktowania się z nami przez dogodną dla nich porę, ponieważ posiadamy całodobową infolinię. Zapewniamy również bezpłatną wycenę m.in. w takich dzielnicach jak: Pruszków Tworki i Gąsin, czy też Malichy, a także Ostoja. 

Sprzątanie po zgonach Pruszków

Proces gnilny zwłok – pomoc przy sprzątaniu po zgonie 

Gdy nie mamy bezpośrednio do czynienia ze śmiercią w swoim bliskim otoczeniu, czy też nie mamy styczności z branżą funeralną, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że ciało po śmierci człowieka może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Mianowicie dochodzi w nim do różnego typu reakcji, które prowadzą do ich gnicia. Po wstąpieniu tego zjawiska trup zaczyna gnić, przez co wydala jad trupi oraz nieprzyjemny zapach. W jakich przypadkach może dojść do tego, że denat jest zostawiony na jakiś czas sam sobie? Samotność – tak można określić zjawisko, które towarzyszy wielu ludziom w dzisiejszej społeczności. Możemy rozumieć ją na różne sposoby. Nie tylko te osoby, które mieszkają, dosłownie same są samotne, ale i te mieszkające z rodziną. Mogą one mieć problemy natury psychologicznej z powodu niezrozumienia przez najbliższe otoczenie, co prowadzić może do śmierci samobójczej. 

Specjalistyczne czyszczenie domu, mieszkania po zmarłym

Bez względu na to, jaki był powód zgonu, gdy zwłoki leżały w domu długo, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich środków do pozbycia się szkodliwych dla ludzkiego organizmu mikroorganizmów. W skład wyżej wymienionego jadu trupiego należy m.in. kawaderyna, odpowiada ona również za uciążliwy fetor utrzymujący się w powietrzu. Do jego usunięcia potrzebne jest zastosowanie usługi sprzątanie po zmarłych z dezodoryzacją chemiczną. Jest ona przeprowadzana z zastosowaniem specjalistycznego zamgławiacza, dzięki czemu trafia do wszystkich miejsc, nawet tych trudno dostępnych. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonie, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię.

sprzątanie mieszkania po zgonie Pruszków

Rozlana krew na podłodze w mieszkaniu w Pruszkowie.

Sprzątanie po zgonach Pruszków

  • sprzątanie po zgonach w Pruszkowie i powiecie pruszkowskim;
  • sprzątanie po zgonie woj. mazowieckie;
  • dezynfekcja funeralna miejsc po zmarłym;
  • usuwanie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów;
  • likwidowanie zapachu śmierci.

Dezynfekcja mieszkania po śmierci 

Dezynfekcja funeralna jest przeprowadzana w miejscach, gdzie doszło do rozkładu zwłok. Polega na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Dzięki czemu dochodzi do zmniejszenia liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne preparaty dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

dezynfekcja krwi z podłogi

Zadzwoń i zamów sprzątanie funeralne! Całodobowa infolinia

Chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zgonach Pruszków i całe Mazowsze? Skontaktuj się z firmą Kastelnik poprzez infolinię, która działa 24/7 i zadaj naszym konsultantom pytania, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którym możesz zaufać. Posiadają oni liczne szkolenia, a sprzęt, którym operują, jest nowoczesny, a przede wszystkim niezawodny. Nieodzownym elementem pracy podczas zlecenia sprzątanie po zmarłym jest stosowanie skutecznych preparatów chemicznych. Po wykonaniu niezbędnych prac wystawiamy certyfikat po sprzątaniu po zgonie, w którym nadmienione są wszystkie prace podczas realizacji. Możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu na terenie całego miasta Pruszków i okolicznych miejscowości.
Znajdziesz na także w: Warszawa, Grójec, Sulejówek, Pruszków, Płock, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki

Kastelnik – bezpłatna wycena już w 20 minut!

firma sprzątająca Pruszków

Sprzątanie i dezynfekcja mieszkania po zgonie w Pruszkowie.

Kompletne usługi sprzątania

Sprzątanie mieszkań po zgonach Pruszków to specjalistyczne czynności, jakie należy wykonać, by przywrócić mieszkanie do stanu używalności po zgonie bliskiej osoby. Na proces ten składa się wiele różnych etapów i czynności, takich jak: usuwanie przedmiotów zmarłego z mieszkania oraz ich  utylizacja, Warto również wspomnieć o usłudze tj. dezynfekcja miejsca po zwłokach przez ozonowanie i efektywna dekontaminacja szkodliwych patogenów. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące szczegółów sprzątania po zmarłych.

FAQ, Pruszków

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłych?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie uzależniona jest od kilku czynników. Kiedy wykonywana jest dezynfekcja po zgonie za pomocą nadtlenku wodoru, koszt zaczyna się od 700 zł. Jeśli chodzi o większe kilkupokojowe mieszkanie, w którym jest sporo rzeczy do utylizacji, cena ta może wynieść nawet parę tysięcy złotych.

Czy dezynfekcja po zgonie usuwa patogeny?

Proces odkażania po zgonie polega na eliminacji niebezpiecznych dla zdrowia patogenów i związków chemicznych. Można go wykonywać przy użyciu urządzeń do zamgławiania suchą mgłą lub też ozonatorów powietrza. Dezynfekcja trujących związków chemicznych przy zastosowaniu tych metod pomoże skutecznie wyeliminować niebezpieczne drobnoustroje, a także trupi jad.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%