Sprzątanie po zgonach
Prószków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Prószkowie. Umieranie w Polsce – jakie są najczęstsze przyczyny?

Profesjonalna firma sprzątająca po zgonie Kastelnik na terenie województwa opolskiego oferuje sprzątanie po zgonach  Prószków w powiecie opolskim. Do swojej pracy używamy specjalistycznych generatorów ozonu oraz atestowanych środków chemicznych. Celem naszej firmy jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach, które podnoszą nasze kompetencje oraz jakość naszych usług. Infolinia telefoniczna, która działa całodobowo to dla nas droga, poprzez którą mamy ciągły kontakt z naszymi klientami szukającymi pomocy przy dezynfekcji mieszkań po zmarłych. Bezpłatną wycenę z dojazdem na miejsce zdarzenia proponujemy wszystkim mieszkańcom miasta np. Prószków Miasteczko, czy Osiedle Leśne. Dezynfekcja po zgonach na terenie całego woj. opolskiego. 

Sprzątanie po zgonach Prószków

Przyczyny zgonów w Polsce – na co umieramy?

Do najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce należą choroby nowotworowe i układu krążenia. Liczba zgonów w roku 2020 w szczególności w ostatnim kwartale roku doszła do rekordowego wyniku. W porównaniu z rokiem 2019, w 2020 do listopada zmarło o 30 tysięcy więcej! Niestety, ale do końca jeszcze nie wiadomo co konkretnie było bezpośrednią przyczyną tych zgonów. Jednakże mówi się o tym, że powodem mogła być mniejsza dostępność do służby zdrowia z powodu panującej epidemii. Dla nas mogą być to tylko statystyki, jednak w wielu domach rozgrywały się dramaty.

Dezynfekcja po zgonie bliskiej osoby

Strata bliskiej osoby to dla niejednego traumatyczne wydarzenie. Aby przejść to żałobę, wielu ludzi zwraca się do specjalistów. Pomocą przy czynnościach związanych ze śmiercią jest również zwrócenie się do specjalistycznej firmy sprzątającej po zgonach. Dlaczego tak ważna jest dezynfekcja po zgonie? W wyniku śmierci w ciele człowieka dochodzi do procesu gnilnego, na którego skutek wytwarzane są chorobotwórcze drobnoustroje. W celu ich pozbycia się niezbędne jest użycie profesjonalnego sprzętu oraz atestowanych preparatów dezynfekcyjnych. W składzie takich środków powinny zawierać się takie substancje jak:

 • fenol;
 • chlor;
 • jod;
 • alkohole alifatyczne;
 • aldehydy.

Wybierając odpowiedni preparat do usługi sprzątanie po zmarłych, powinniśmy również wziąć pod uwagę to, jakie pomieszczenie będziemy odkażać, z jakimi zarazkami mamy do czynienia oraz ich toksyczność. Należy pamiętać, że sprzątanie po zgonie to nie tylko wybór odpowiedniej metody, ale i powinniśmy się odpowiednio do tego przygotować z użyciem środków ochrony osobistej. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia najbliższego terminu usługi sprzątanie po zgonie Prószków.

Sprzątanie po zgonach Prószków

 • sprzątanie po zgonach w Prószkowie i woj. opolskie;
 • sprzątanie po zgonie w zaawansowanej fazie rozkładu;
 • czyszczenie mieszkań po zmarłych;
 • gruntowne sprzątanie po zmarłym w wyniku morderstwa;
 • dezynfekcja po zgonie w miejscu publicznym;
 • dezynfekcja piwnicy po śmierci samobójczej;
 • usuwanie zapachu po zmarłych osobach ozonem;
 • ozonowanie pomieszczeń w celu zabicia chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • utylizacja przedmiotów z mieszkania zmarłego.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne środki chemiczne, które są używane do odkażania pomieszczeń po zmarłej osobie. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz aldehydy. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie. Ważne by posiadały one atest zakładu bezpieczeństwa żywności. Na rynku spotkać można też środki na bazie czwartorzędowych soli amonowych, o szerokim spektrum biobójczym w kierunku bakterii, grzybów oraz wirusów.

Kontakt – całodobowa infolinia Kastelnik 24 h

Szukasz sprawdzonej firmy, która świadczy usługę sprzątanie po zgonach Prószków i województwo opolskie? Firma Kastelnik sprzątaniem po zmarłych zajmuje się już od 2013 roku! W celu umówienia najbliższego terminu należy skontaktować się z naszymi konsultantami na infolinii, która jest całodobowa. Oferujemy również ekspresową wycenę, która jest bezpłatna. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej pracy!

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zgonach Opolskie!

Znajdziesz nas także w: Brzeg, Opole, Niemodlin, Nysa, Namysłów, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Praszka, Prószków, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%