Sprzątanie po zgonach
Prószków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Prószkowie. Umieranie w Polsce — jakie są najczęstsze przyczyny?

Profesjonalna firma sprzątająca po zgonie Kastelnik na terenie województwa opolskiego oferuje sprzątanie po zgonach  Prószków w powiecie opolskim. Do swojej pracy używamy specjalistycznych generatorów ozonu oraz atestowanych środków chemicznych. Celem naszej firmy jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach, które podnoszą nasze kompetencje oraz jakość naszych usług.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Infolinia telefoniczna, która działa całodobowo to dla nas droga, poprzez którą mamy ciągły kontakt z naszymi klientami szukającymi pomocy przy dezynfekcji mieszkań po zmarłych. Bezpłatną wycenę z dojazdem na miejsce zdarzenia proponujemy wszystkim mieszkańcom miasta np. Prószków Miasteczko, czy Osiedle Leśne. Dezynfekcja po zgonach na terenie całego woj. opolskiego. 

Dezynfekcja po zgonach Prószków — śmierć w wypadku

Pracownik uległ śmiertelnemu wypadkowi podczas pracy? W każdym konkretnym przypadku śmierci niezbędnym etapem do przeprowadzenia jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Prószków.

Nie każdy ma świadomość, że rozkład ciała w domu tworzy środowisko niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Na etapie rozkładania się ludzkich szczątków dochodzi do uwolnienia mnóstwa bakterii i toksycznych gazów. Najgroźniejsze okazują się aminy biogenne, czyli trupie jady, takie jak putrescyna i kadaweryna. Jad trupi jest produkowany podczas rozkładu ludzkiego ciała.

Sprz_tanie mieszka_ po zgonach Pr_szk_w

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Prószkowie wymaga silnego środka biobójczego.

Bakterie, które rozkładają tkanki ciała, uwalniają toksyczne gazy do powietrza. Proces ten może zachodzić stosunkowo szybko w ciepłym środowisku o wysokim poziomie wilgotności. Co więcej, w temperaturze pokojowej te aminy biogenne przybierają formę bezbarwnej i bezwonnej cieczy, dlatego tym bardziej stanowią zagrożenie dla osób postronnych.

Odkażanie miejsc śmierci w powiecie opolskim to odpowiedzialne zadanie, którego celem jest kompletne wyeliminowanie zagrożenia biologicznego. Najlepiej powierzyć je technikom sprzątania miejsc śmierci, którzy dysponują specjalistycznym sprzętem i środkami biobójczymi.

Sprzątanie po zgonach Prószków

Przyczyny zgonów w Polsce — na co umieramy?

Do najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce należą choroby nowotworowe i układu krążenia. Liczba zgonów w roku 2020 w szczególności w ostatnim kwartale roku doszła do rekordowego wyniku. W porównaniu z rokiem 2019, w 2020 do listopada zmarło o 30 tysięcy więcej! Niestety, ale do końca jeszcze nie wiadomo co konkretnie było bezpośrednią przyczyną tych zgonów. Jednakże mówi się o tym, że powodem mogła być mniejsza dostępność do służby zdrowia z powodu panującej epidemii. Dla nas mogą być to tylko statystyki, jednak w wielu domach rozgrywały się dramaty.

Dezynfekcja po zgonie bliskiej osoby

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Strata bliskiej osoby to dla niejednego traumatyczne wydarzenie. Aby przejść to żałobę, wielu ludzi zwraca się do specjalistów. Pomocą przy czynnościach związanych ze śmiercią jest również zwrócenie się do specjalistycznej firmy sprzątającej po zgonach. Dlaczego tak ważna jest dezynfekcja po zgonie? W wyniku śmierci w ciele człowieka dochodzi do procesu gnilnego, na którego skutek wytwarzane są chorobotwórcze drobnoustroje. W celu ich pozbycia się niezbędne jest użycie profesjonalnego sprzętu oraz atestowanych preparatów dezynfekcyjnych.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Prószkowie.

Usługi sprzątania oraz dezynfekcji mieszkania po śmierci osoby zmarłej w miejscowosci Prószków.

W składzie takich środków powinny zawierać się takie substancje jak:

 • fenol;
 • chlor;
 • jod;
 • alkohole alifatyczne;
 • aldehydy.

Wybierając odpowiedni preparat do usługi sprzątanie po zmarłych, powinniśmy również wziąć pod uwagę to, jakie pomieszczenie będziemy odkażać, z jakimi zarazkami mamy do czynienia oraz ich toksyczność. Należy pamiętać, że sprzątanie po zgonie to nie tylko wybór odpowiedniej metody, ale i powinniśmy się odpowiednio do tego przygotować z użyciem środków ochrony osobistej. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia najbliższego terminu usługi sprzątanie po zgonie Prószków.

zamgławianie po zgonach Prószków

Dezynfekcja mieszkania po zagonie w Prószkowie.

Sprzątanie po zgonach Prószków

 • sprzątanie po zgonach w Prószkowie i woj. opolskie;
 • sprzątanie po zgonie w zaawansowanej fazie rozkładu;
 • czyszczenie mieszkań po zmarłych;
 • gruntowne sprzątanie po zmarłym w wyniku morderstwa;
 • dezynfekcja po zgonie w miejscu publicznym;
 • dezynfekcja piwnicy po śmierci samobójczej;
 • usuwanie zapachu po zmarłych osobach ozonem;
 • ozonowanie pomieszczeń w celu zabicia chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • utylizacja przedmiotów z mieszkania zmarłego.

jak wygląda sprzątanie miejsca zgonu

Czyszczenie mieszkań po zmarłych w woj. opolskim

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne środki chemiczne, które są używane do odkażania pomieszczeń po zmarłej osobie. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz aldehydy. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie. Ważne by posiadały one atest zakładu bezpieczeństwa żywności. Na rynku spotkać można też środki na bazie czwartorzędowych soli amonowych, o szerokim spektrum biobójczym w kierunku bakterii, grzybów oraz wirusów.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Ozon — najlepszy sposób na dezodoryzację i dezynfekcję

Ozonowanie mieszkania po zgonie nie jest jedynym rozwiązaniem, jakie wchodzi w grę, można wybrać też na przykład zamgławianie, nie da się ukryć jednak, że ozon jest najlepszym wyjściem. Dlaczego? Gaz ten usuwa nieprzyjemne wonie, nawet najsilniejsze.

Ozonowanie po zmarłej osobie oznacza więc, że w mieszkaniu czy innym obiekcie nie będzie już unosić się woń rozkładu, a przyjemny, świeży zapach. Poza tym gaz ten działa silnie, dezynfekując skażone powierzchnie. Usuwa wszelkie zarazki, jakie powstają po śmierci w wyniku rozkładu i wycieku płynów ustrojowych. Dzięki temu przestrzeń na powrót staje się bezpieczna.

sprawdzona firma sprzątająca Kastelnik

Po zgonie każdy klient firmy Kastelnik otrzymuje certyfikat sprzątania.

Kontakt — całodobowa infolinia Kastelnik 24 h

Szukasz sprawdzonej firmy, która świadczy usługę sprzątanie po zgonach Prószków i województwo opolskie? Firma Kastelnik sprzątaniem po zmarłych zajmuje się już od 2013 roku! W celu umówienia najbliższego terminu należy skontaktować się z naszymi konsultantami na infolinii, która jest całodobowa. Oferujemy również ekspresową wycenę, która jest bezpłatna. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej pracy!

Kastelnik — najlepsza firma sprzątająca po zgonach Opolskie!

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest w miastach:

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Prószkowie.

Przez całą dobę świadczymy usługi dezynfekcji i likwidacji zapachów w Prószkowie — Kastelnik.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 700 zł w przypadku podstawowej usługi i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego wyposażenia mieszkania.

Ile trwa dezynfekcja miejsca po zwłokach?

Średni czas dezynfekcji miejsca zgonu wynosi od 3 do 6 godzin. Czas niezbędny na utylizację wyposażenia mieszkania do 100 metrów kwadratowych to średnio 12 godzin.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%