Sprzątanie po zgonach
Praszka

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dogłębne sprzątanie po zgonach Praszka. Jakie zasady powinni przestrzegać pracownicy firmy sprzątającej po rozkładających się zwłokach?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik świadczy usługę tj. wieloetapowe sprzątanie po zgonach Praszka w powiecie oleskim nieprzerwanie od 2013 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Profesja sprzątania funeralnego to praca w niebezpiecznie biologicznych warunkach, dlatego nasi pracownicy zabezpieczają się za pomocą jednorazowych kombinezonów i masek oraz rękawic.

Kluczem do wysokiej jakości wykonywanych realizacji mycia śladów krwi i dezynfekcji pomieszczeń zgonach jest stosowanie profesjonalnych środków czyszczących oraz innowacyjne metody odkażające. Kastelnik ma wszystkie cechy rzetelnej firmy. Zapraszamy na naszą całodobową infolinię oraz po bezpłatną wycenę zlecenia wraz z dojazdem na terenie gminy Praszka, w takich miejscowościach jak: Gana czy Kuźniczka.

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych Praszka i okolice

Śmierć współlokatora w mieszkaniu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Praszka pomoże Ci oczyścić mieszkanie z groźnych patogenów i pozbyć się nieprzyjemnej woni po zwłokach.

Nie każdy wie, że odkażanie pomieszczeń to zbiór specjalistycznych czynności, które należy rozpocząć od usunięcia źródła zagrożenia biologicznego. Istotne jest, by skażone krwią narzuty i zabrudzony płynami ustrojowymi dywan zutylizować w legalny sposób. W ramach specjalistycznego sprzątania po zmarłych realizowane opróżnianie mieszkań zaniedbanych i zagraconych.

Sprzątanie mieszkania po zgonach Praszka ul. Kaliska

Odkażanie mieszkania po zwłokach w Praszce przy ulicy Kaliskiej za pomocą urządzenia do zamgławiania.

To przydatna usługa, jeśli nie wiesz, co zrobić z rzeczami po zmarłym i zależy Ci na szybkim przywróceniu mieszkania do porządku w celu zamieszkania lub sprzedaży. Technicy sprzątania miejsc śmierci transportują wszystkie gabaryty do specjalnego punktu, a ubrudzone krwią przedmioty do specjalnej spalarni termicznej, gdzie bezpieczne poddawane są utylizacji.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

Odkażanie miejsc śmierci w powiecie oleskim to wieloetapowy proces czyszczenia pomieszczeń, w ramach którego warto zlecić także transport gabarytów z mieszkania. Na zakończenie dezynfekcji technicy wystawiają certyfikat dekontaminacji na życzenie rodziny zmarłej osoby.

 

Sprzątanie po zmarłych Praszka

Dezynfekcji miejsc zgonu, a bezpieczeństwo i higieny pracy

Postępowanie podczas sprzątania po zmarłych powinno być odpowiednio określone. W jaki sposób? Otóż należy pamiętać o pewnych zasadach, których nie wolno pod żadnym pozorem bagatelizować. Jedną z ich jest nieotwieranie okien podczas usuwania owadów po rozkładających się zwłokach. Dlaczego?

Nie chodzi tutaj o to, że mogłyby one uciec, ale o to, że zapach trupa mógłby przyciągnąć kolejne. Możemy je otworzyć po wykonanym zabiegu usunięcia pasożytów. Bardzo ważne jest też to, aby do podjętego odkażaniem lokalu nie miały dostępu osoby nieupoważnione. Dobrą praktyką dlatego jest przyklejenie do drzwi wejściowych kartki z informacją o przeprowadzanych pracach.

Każdy profesjonalny technik pamięta również o odpowiedniej kolejności czyszczenia, a mianowicie: sprzątanie – mycie – dezynfekcja. Jedynie taki układ daje gwarancje eliminacji szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Środki dezynfekcyjne działają dobrze tylko po ówczesnym usunięciu zabrudzeń!

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Usługi sprzątania po zmarłych Praszka Pilawy

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Praszce Pilawy obejmuje wszystkie etapy dezynfekcji. Po stronie zleceniobiorcy stoją pewne obowiązki, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom oraz rodzinie denata. 

Zespół serwisu sprzątającego powinien mieć zapewnione:

 • szkolenie na temat toksyczności oraz używania preparatów chemicznych, oraz sprzętu;
 • środki ochrony osobistej takie jak: kombinezon, rękawice, maski, gumowe buty, czy też okulary;
 • szkolenie z udzielania pierwszej pomocy w przypadku zatrucia chemią dezynfekcyjną;
 • ogólne szkolenie BHP.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Profesjonalna firma dezynfekująca zostawi również po wykonanej realizacji dokument przeprowadzenia zabiegu odkażania.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Praszka

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Praszka. Ślady krwi na podłodze przed demontażem paneli podłogowych.

Sprzątanie po zgonach Praszka firma Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach w Praszce;
 • czyszczenie po zwłokach i zmarłych osobach;
 • dezynfekcja mieszkań po rozkładających się zwłokach w gminie Praszka;
 • odkażanie pomieszczeń z chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci bliskich osób;
 • dezynfekcja lokalów handlowych po wypadkach w pracy;
 • czyszczenie miejsc zgonu po śmierci samobójczej oraz całodobowe sprzątanie po zgonie.

Proces gnilny ciała

Proces gnilny to nic innego jak rozpad tkanek miękkich zwłok. Największe działanie na ten proceder mają saprofityczne bakterie gnilne, natomiast zaczyna się w przewodzie pokarmowym. Czytaj więcej: słownik pojęć branży funeralnej.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Praszce.

Całodobowe usługi dezynfekcji i likwidacji przykrych zapachów — Kastelnik.

Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty

Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony przez całą dobę, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące naszej usługi sprzątania po zgonach i umówić najszybszy termin dezynfekcji pomieszczeń w Praszce lub inne miejscowości na terenie dowolnego miasta województwa opolskiego. Oferujemy bezpłatną wycenę, którą wykonujemy w bardzo krótkim czasie do 20 minut. Dla dogodności naszych klientów dojazd na miejsce czyszczenia po zgonie jest całkowicie bezpłatny. Czekamy na Twój telefon. Zadzwoń!

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest w miastach:

Ogólnopolska firma sprzątająca po zmarłych

Usługi dezynfekcji po zgonach w Praszce z certyfikatem Kastelnik.

Czyszczenie miejsca po zwłokach w Praszce - FAQ

Co robić po śmierci w mieszkaniu? Czyszczenie miejsca po zwłokach w Praszce to usługa dedykowana dla rodzin zmarłych, która polega na kompleksowej dezynfekcji miejsc śmierci. Samodzielne sprzątanie pomieszczeń po zmarłych może doprowadzić do zatrucia i poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Technicy przeprowadzają czynności mające na celu przywrócenie porządku w mieszkaniu zmarłej osoby w kombinezonie, rękawiczkach i masce ochronnej z filtrem. Kolejne etapy zawierają usuwanie śladów krwi, wywóz starych mebli i odkażanie pomieszczeń. Na koniec sprzątania wystawiany jest certyfikat dekontaminacji budynku.

Usługi sprzątające Praszka

Ile kosztuje czyszczenie mieszkań po zmarłych?

Cena za sprzątanie miejsca po zwłokach określana jest indywidualnie z klientem w czasie wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Najczęściej koszt podstawowej dezynfekcji pokoju zaczyna się od 700 zł, a sprzątanie dużego mieszkania po zgonie może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Ostateczne koszty zależne są ilości skażonych krwią przedmiotów, które muszą zostać oddane do utylizacji termicznej.

Jak przygotować mieszkanie na przyjazd ekipy sprzątającej?

Zlecając sprzątanie po zmarłej osobie profesjonalnej firmie sprzątającej, nie musisz się specjalnie przygotowywać na ich przyjazd. Nie wolno otwierać okien, przed wykonaniem wstępnej dezynfekcji i usunięciem śladów krwi. Rzetelna firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do odkażania np. przemysłowe generatory ozonu i skrzynią z atestowanymi środkami o silnym działaniu biobójczymi. Technicy samodzielnie wykonują opróżnianie mieszkania i dezynfekcję pomieszczeń mieszkania krok po kroku.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,7
  Rated 4,7 out of 5
  4,7 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent67%
  Very good33%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%