Sprzątanie po zgonach
Praszka

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dogłębne sprzątanie po zgonach Praszka. Jakie zasady powinni przestrzegać pracownicy firmy sprzątającej po rozkładających się zwłokach?

Kastelnik świadczy usługę tj. wieloetapowe sprzątanie po zgonach Praszka w powiecie oleskim nieprzerwanie od 2013 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Profesja sprzątania funeralnego to praca w niebezpiecznie biologicznych warunkach, dlatego nasi pracownicy zabezpieczają się za pomocą jednorazowych kombinezonów i masek oraz rękawic. Kluczem do wysokiej jakości wykonywanych realizacji mycia i dezynfekcji po zgonach przez Kastelnik Praszka jest stosowanie profesjonalnych środków czyszczących oraz innowacyjne metody odkażające. Zapraszamy na naszą całodobową infolinię oraz po bezpłatną wycenę zlecenia wraz z dojazdem na terenie gminy Praszka, w takich miejscowościach jak: Gana czy Kuźniczka.

Sprzątanie po zmarłych Praszka

Dezynfekcji miejsc zgonu, a bezpieczeństwo i higieny pracy

Postępowanie podczas sprzątania po zmarłych powinno być odpowiednio określone. W jaki sposób? Otóż należy pamiętać o pewnych zasadach, których nie wolno pod żadnym pozorem bagatelizować. Jedną z ich jest nieotwieranie okien podczas usuwania owadów po rozkładających się zwłokach. Dlaczego? Nie chodzi tutaj o to, że mogłyby one uciec, ale o to, że zapach trupa mógłby przyciągnąć kolejne. Możemy je otworzyć po wykonanym zabiegu usunięcia pasożytów. Bardzo ważne jest też to, aby do podjętego odkażaniem lokalu nie miały dostępu osoby nieupoważnione. Dobrą praktyką dlatego jest przyklejenie do drzwi wejściowych kartki z informacją o przeprowadzanych pracach. Każdy profesjonalny technik pamięta również o odpowiedniej kolejności czyszczenia, a mianowicie: sprzątanie – mycie – dezynfekcja. Jedynie taki układ daje gwarancje eliminacji szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Środki dezynfekcyjne działają dobrze tylko po ówczesnym usunięciu zabrudzeń!

Po stronie pracodawcy również stoją pewne obowiązki, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom oraz klientom.  Winien on zapewnić:

  • szkolenie na temat toksyczności oraz używania preparatów chemicznych, oraz sprzętu;
  • środki ochrony osobistej takie jak: kombinezon, rękawice, maski, gumowe buty, czy też okulary;
  • szkolenie z udzielania pierwszej pomocy w przypadku zatrucia chemią dezynfekcyjną;
  • ogólne szkolenie BHP.

Profesjonalna firma dezynfekująca zostawi również po wykonanej realizacji dokument przeprowadzenia zabiegu odkażania.

Sprzątanie po zgonach Praszka firma Kastelnik

  • sprzątanie po zgonach w Praszce;
  • czyszczenie po zwłokach i zmarłych osobach;
  • dezynfekcja mieszkań po rozkładających się zwłokach w gminie Praszka;
  • odkażanie pomieszczeń z chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci bliskich osób;
  • dezynfekcja lokalów handlowych po wypadkach w pracy;
  • czyszczenie miejsc zgonu po śmierci samobójczej oraz całodobowe sprzątanie po zgonie.

Proces gnilny ciała

Proces gnilny to nic innego jak rozpad tkanek miękkich zwłok. Największe działanie na ten proceder mają saprofityczne bakterie gnilne, natomiast zaczyna się w przewodzie pokarmowym. Czytaj więcej: słownik pojęć branży funeralnej.

Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty

Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony przez całą dobę, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące naszej usługi sprzątania po zgonach i umówić najszybszy termin dezynfekcji pomieszczeń w Praszce lub inne miejscowości na terenie dowolnego miasta województwa opolskiego. Oferujemy bezpłatną wycenę, którą wykonujemy w bardzo krótkim czasie do 20 minut. Dla dogodności naszych klientów dojazd na miejsce czyszczenia po zgonie jest całkowicie bezpłatny. Czekamy na Twój telefon. Zadzwoń!

Znajdziesz nas także w: Brzeg, Opole, Niemodlin, Nysa, Namysłów, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Praszka, Prószków, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%