Sprzątanie po zgonach Police

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Policach. Jak usunąć ślady biologiczne po zmarłych?

Widzisz plamy krwi na dywanie po zgonie? To najlepszy moment na to, by zlecić w firmie Kastelnik sprzątanie po zgonach Police woj. zachodniopomorskie świadczone przez naszą doświadczoną załogę techników sprzątania miejsc śmierci.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Policach.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Policach, ul. Wojska Polskiego.

W momencie, gdy tracimy kogoś bliskiego, zadaniem rodziny jest zorganizowanie pochówku, ale również uporządkowanie miejsca, gdzie zmarła osoba mieszkała.

Sprzątanie po zmarłych realizujemy nawet w najtrudniejszych przypadkach śmierci. Stosujemy skuteczne metody neutralizacji śladów biologicznych z mieszkania, takie jak:

 • Czyszczenie płynów ustrojowych przy użyciu atestowanej chemii biobójczej;
 • Mycie śladów krwi suchym lodem;
 • Ozonowanie pomieszczeń;
 • Zamgławianie suchą mgłą z preparatem neutralizującym pozostałości po zaawansowanym stanie rozkładu zwłok.

Na czym polega usługa sprzątania po zgonach?

Sprzątanie po zmarłym w Policach polega na profesjonalnym i dyskretnym oczyszczeniu miejsca, w którym zmarła osoba przebywała. W ramach tej usługi usuwa się wszelkie ślady związane ze zgonem, takie jak krew, płyny ustrojowe czy pozostałości po medycznych procedurach ratunkowych. Dodatkowo usuwa się wszelkie ubrania i pościel, a także dezynfekuje i odświeża całe pomieszczenie.

Dezynfekcja po zgonach Police.

Nasze usługi czyszczenia po zwłokach obejmują takie prace jak:

 • Usuwanie śladów krwi z podłóg po śmierci;
 • Likwidacja mieszkania po śmierci;
 • Transport ADR skażonych przedmiotów do bezpiecznej utylizacji;
 • Wstępny zabieg dezynfekcji przy pomocy środków biobójczych;
 • Ozonowanie pomieszczeń po zgonie;
 • Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Firma Kastelnik świadcząca usługi sprzątania po zgonach posiada specjalistyczny sprzęt i środki czystości, których użycie pozwala na dokładne oczyszczenie i dezynfekcję pomieszczenia. Usługa ta jest nie tylko praktyczna, ale również pomaga rodzinie zmarłej osoby w poradzeniu sobie z trudnymi emocjami.

Oferta firmy Kastelnik na usługi sprzątania po zmarłych

Bezpieczeństwo naszych klientów to dla nas kluczowa kwestia. Dlatego świadcząc sprzątanie po zwłokach, ściśle przestrzegamy zasad BHP oraz wytycznych Państwowego Inspektoratu Sanitarnego. Nasz dział BHP dba o to, by pracownicy w trakcie odkażania miejsc śmierci mieli na sobie kombinezony, maseczki ochronne z filtrem i rękawiczki.

Taką odzież zdejmujemy od razu po zakończeniu porządków na miejscu zgonu, dzięki czemu żadne bakterie i patogeny nie wydostają się na zewnątrz z mieszkania nieboszczyka.

Opróżnianie mieszkań po śmierci z transportem do specjalistycznej spalarni

Opróżnianie mieszkań po śmierci jest zadaniem wymagającym profesjonalizmu i dyskrecji. Poza samym wywozem i transportem przedmiotów należy pamiętać o przestrzeganiu procedur związanych z usuwaniem i likwidacją odpadów.

Odkażanie miejsca zgonu nadtlenkiem wodoru.

Odkażanie miejsca zgonu suchą mgłą nadtlenkiem wodoru z zakazem wstępu dla osób nieupoważnionych.

W przypadku transportu przedmiotów, które noszą ślady krwi i stanowią niebezpieczeństwo dla otoczenia, istotne jest, aby korzystać z usług specjalistycznej spalarni odpadów.

Dlatego też, jeśli chodzi o likwidację mieszkań po śmierci, zaleca się korzystanie z usług specjalistycznych firm, które mają doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie, oraz zapewniają bezpieczny transport i usuwanie odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.

Czyszczenie po zgonach w powiecie polickim

Kiedy członek rodziny czy współlokator umiera w domu, niezbędne jest, by przeprowadzić czyszczenie po zgonach i usunąć ślady biologiczne z podłóg. Nasze kompleksowe usługi sprzątania po zmarłych osobach dedykujemy dla m.in.:

 • Osób prywatnych;
 • Instytucji państwowych;
 • Zarządców nieruchomości, w których doszło do śmierci;
 • Osób odpowiedzialnych za miejsca, w których nastąpił nagły zgon np. zarządców dróg.

Samodzielne usunięcie krwi i wydzielin pośmiertnych z podłóg jest praktycznie niemożliwe. Ze względu na wydzielające się w trakcie procesów gnilnych trupich jadów i bakterii, istnieje również wysokie ryzyko zatrucia organizmu. Wybierz firmę Kastelnik do wysprzątania mieszkania po zmarłym i nie martw się tym, co zrobić z wersalką po nieboszczyku i jak pozbyć się krwi z podłóg.

Dezynfekcja mieszkania na trupi jad po zwłokach

Bliska osoba nagle odeszła we śnie? Krokiem koniecznym do przeprowadzenia oprócz załatwienia wszystkich formalności związanych z organizacją pogrzebu jest dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Police. W ramach tej specjalistycznej usługi technicy zadbają o to, by usunąć wszelkie ślady biologiczne z każdego zakamarka mieszkania.

Odkażanie miejsc śmierci to jednak nie tylko czyszczenie podłóg ze śladów krwi czy zaschniętych płynów ustrojowych. Ten wieloetapowy proces obejmuje również opróżnianie mieszkania po zmarłej osobie i kompleksową dezynfekcję powietrza. Po usunięciu wszelkich skażonych odpadów technicy transportują je do spalarni termicznej i przechodzą do ostatniego kroku, jakim jest gruntowna sterylizacja pomieszczeń.

Usuwanie płynów ustrojowych z podłóg.

Na tym etapie dezynfekcji po zmarłych specjaliści od DDD sięgają po specjalistyczne narzędzia jak przemysłowe generatory ozonu, myjki ciśnieniowe, fumigatory suchej mgły oraz parownice i mierniki stężenia ozonu. Wówczas na ostatnim etapie czyszczenia po zwłokach realizują oni ozonowanie pomieszczeń albo zamgławianie suchą mgłą, nierzadko również obie te metody, by zagwarantować najwyższą skuteczność biobójczą.

Warto dodać, że dezynfekcja po zgonach w powiecie polickim to usługa certyfikowana, którą można zlecić na całodobowej infolinii tel. 735-960-510. Technicy pojawią się na miejscu zgonu tak szybko, jak tylko to możliwe, by wyeliminować niebezpieczne drobnoustroje z mieszkania po nieboszczyku.

Ozonowanie pomieszczeń na nieprzyjemny trupi zapach

W kwestii dezynfekcji po zmarłych osobach należy polegać tylko na sprawdzonych metodach odkażania. Jedną z takich technik jest ozonowanie pomieszczeń, którego skuteczność określa się na aż 99,9%.

Ozon usuwa nie tylko bakterie i trupie jady pośmiertne, ale nadaje się również do trwałego usuwania nieprzyjemnego zapachu zwłok, który zwykle unosi się na miejscu zgonu.

Ozonowanie jest skuteczną i bezpieczną metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, która nie wymaga stosowania substancji chemicznych ani innych agresywnych środków dezynfekcyjnych. Jednakże ozon jest gazem toksycznym, dlatego wymaga specjalnego sprzętu i przeszkolenia w celu bezpiecznego stosowania.

W czasie zabiegu ozonowania stale monitorujemy poziom stężenia ozonu, wykorzystując mierniki ozonu np. firmy Dräger.

Dezynfekcja po zmarłych z certyfikatem.

W neutralizacji trupiego jadu Kastelnik wykorzystuje preparaty na bazie czwartorzędowych soli amoniowych i fenolu. Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę, tel. 735-960-510.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

 • Świnoujście
 • Szczecin
 • Szczecinek
 • Wałcz

Baza wiedzy dla mieszkańców Polic (FAQ)

Czy wiesz, że ciało człowieka po ustaniu funkcji życiowych to prawdziwa bomba bakteriologiczna? W trakcie rozkładu zwłoki przechodzą przez 7 faz rozkładu, w których trakcie wydzielają się nie tylko wirusy i toksyczne gazy, ale też aminy biogenne zwane trupim jadem.

Sprzątanie Police.

Nie ryzykuj własnym zdrowiem i sprzątanie po zgonach w Policach zleć specjalistycznej firmie sprzątającej po zgonach. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Polic.

Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące sprzątania po zgonach?

Branża sprzątania po zgonach jest ściśle regulowana przez kilka przepisów prawnych, które wymagają od firm posiadania odpowiednich zezwoleń oraz przestrzegania wymagań sanitarnych. W całym kraju obowiązują przepisy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, która dba o zapewnienie bezpieczeństwa epidemiologicznego w miejscach publicznych.

Jakie usługi oferują firmy zajmujące się sprzątaniem po zgonach?

Firmy specjalizujące się w sprzątaniu po zgonach oferują szeroki zakres usług, w tym usuwanie przedmiotów, dezynfekcję pomieszczeń, usuwanie śladów krwi związanych ze śmiercią, pranie i czyszczenie dywanów, mebli oraz innych elementów wystroju wnętrz, usuwanie odpadów oraz transportowanie ich do punktu utylizacji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%