Sprzątanie po zgonach
Płock

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Płocku. Śmierć w wyniku zawału serca. Statystyki i jak sprzątać po rozkładających się zwłokach?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Śmierć bliskiego, to smutny etap w życiu każdego z nas. Specjalistyczna firma Kastelnik wykonuje sprzątanie po zgonach Płock i inne miasta w województwie mazowieckim już od 2013 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani dlatego stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne i specjalistyczny sprzęt.

Sprzątanie miejsc po zwłokach w Płocku to nie tylko mycie, ale i dezynfekca z użyciem profesjonalnych preparatów. Posiadamy infolinię, która działa 24/7 oraz możliwość dojazdu na bezpłatną wycenę zlecenia między innymi do takich dzielnic miasta jak: Płock Podolszyce Południowe i Zielony Jar, oraz Mlock, a także Międzytorze, ale również Kolegialna. 

Sprzątanie po zmarłym Płock

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Płock i okolica

Chcesz wiedzieć, czy podczas sprzątania po zmarłych trzeba usunąć z mieszkania wszystkie przedmioty? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Płock obejmuje nie tylko odkażanie pomieszczeń, ale również wywóz gabarytów i przedmiotów skażonych biologicznie.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Technicy sprzątania miejsc śmierci na początku ustalają, które przedmioty należy wyrzucić, a które można zatrzymać. Rzeczy skażone bakteriologicznie są to wszystkie przedmioty, które miały styczność z płynami ustrojowymi lub zwłokami osoby zmarłej. Z reguły wszystkie rzeczy skażone biologicznie transportowane są do specjalnej spalarni, w której poddawane są utylizacji termicznej.

W przypadku większych mebli czy sprzętów AGD, realizowany jest transport gabarytów do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Istotne jest to, aby rzeczy zabrudzone krwią i innymi wydzielinami zmarłego przewożone były w specjalnych pojemnikach. Transport skażonych przedmiotów bez odpowiedniego zabezpieczenia może stanowić zagrożenie dla osób trzecich, dlatego opróżnianie mieszkania po zmarłym najlepiej zlecić firmie posiadającej wpis do BDO.

Odkażanie miejsc śmierci w powiecie płockim uwzględnia kompleksową likwidację mieszkania po zgonie wraz z transportem skażonego wyposażenia do spalarni. Sprzątanie po zwłokach można zamawiać przez całą dobę w powiecie płockim oraz w miastach: Drobin, Gąbin, Wyszogród.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Płocku.

Kastelnik — usługi czyszczenia mieszkań wraz z likwidacją całego wyposażenia.

Problemy z układem krwionośnym jako jedna z najczęstszych przyczyn zgonu

Nagły zgon sercowy to problem, który zabija wielu Polaków. Niestety ze względu na stresujący tryb życia, czy niezdrową dietę dochodzi do licznych problemów związanych z przepływem żylnym krwi. Statystyki mówią o tym, że na zawał serca umiera w naszym kraju około 15 tys. osób rocznie.

Do najczęstszych problemów układu krążenia należą m.in.:

 • choroba wieńcowa;
 • niewydolność serca;
 • zwał serca;
 • udar mózgu.

Uwagę należy zwrócić również na to, że drugą jednostką chorobową, która zabija Polaków najczęściej, jest nowotwór. Dla zmniejszenia tej liczby potrzebne jest zastosowanie działań profilaktycznych, takich jak okresowe badania oraz leczenie schorzenia od razu po wykryciu, wówczas jest możliwe, że nie wystąpi przedwczesny zgon.

Problem ten nie dotyczy tylko ludzi, którzy są starsi, ale i coraz młodszy odsetek społeczeństwa. Stres związany ze znalezieniem pracy, czy z jej utrzymaniem sprawia, iż nasz układ nerwowy i krwionośny zostaje osłabiony, co w następstwie prowadzi do chorób.

Dezynfekcja po zgonach w Płocku

W przypadku wystąpienia zgonu w domu z powodu jakiejkolwiek choroby powinniśmy zachować wszelkie środki ostrożności i zamówić usługę sprzątanie po zmarłych. Jest to niezbędne, w szczególności, gdy ciało po śmierci długo leżało lub, gdy zmarły miał chorobę zakaźną. Wówczas istotne jest zastosowanie profesjonalnej aparatury, czy też specjalistycznych środków sprzątających, które w skuteczny sposób zlikwidują wszystkie powstałe podczas rozkładu zwłok drobnoustroje.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Likwidowanie chorobotwórczych mikroorganizmów, które w procesie gnilnym wydalają ponadto nieprzyjemny zapach. Metodą na jego usuwanie jest dezodoryzacja chemiczna za pomocą specjalistycznego zamgławiacza. Po jej zastosowaniu smród zostaje zneutralizowany, a nie tylko maskowany. Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłym, zadzwoń do firmy Kastelnik – posiadamy całodobową infolinię!

Dezynfekcja po zmarłym Płock

Gnijące ciało człowieka powoduje rozmnażanie się chorobotwórczych robaków i owadów.

Sprzątanie po zgonach Płock

 • sprzątanie po zgonach w Płocku i powiecie płockim w miastach: Drobin, Gąbin, Wyszogród.
 • sprzątanie po zgonie woj. mazowieckie;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • odkażanie po zdiagnozowanym przypadku;
 • czyszczenie po wandalach;
 • dezynfekcja po zmarłych w wyniku zawału serca;
 • dezodoryzacja po zmarłym w zaawansowanym procesie gnilnym w domu;
 • likwidowanie z pomieszczeń socjalnych chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci pracownika;
 • utylizacja skażonych odpadów wtórnych. 

Czym jest zgon sercowy?

Jest nazywany zamiennie zawałem mięśnia sercowego, a potocznie atakiem serca. Dochodzi do niego wtedy, gdy do tego mięśnia nie dopływa krew, a dzieje się tak na skutek zamkniętej tętnicy wieńcowej. Mówi się o tym, że problemy z układem krążenia to problem dużej liczby zgonów nie tylko w naszym kraju, ale i na terenie całej Europy.

Dlaczego w organizmie człowieka mamy do czynienia z zawałem serca? Najczęstszym powodem jest miażdżyca tętnic wieńcowych. Do czynników ryzyka jego wystąpienia należą m.in. nadciśnienie tętnicze, wysoki poziom cholesterolu, otyłość, czy palenie papierosów. 

Dezynfekcja po zmarłym w Płocku

Zgon człowieka uruchamia trujące związki chemiczne, które są zagrożeniem dla zdrowia.

Całodobowa infolinia – Kastelnik 7/24 

Oferujemy usługę sprzątanie po zgonach Płock oraz całe Mazowsze przez 365 dni w roku. Kładziemy dużą uwagę na wysoki poziom świadczonych przez nas usług, dlatego technicy firmy Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którzy do swojej pracy podchodzą z dozą empatii i profesjonalizmu. Po wykonanym zleceniu zostawiają oni dedykowany Certyfikat sprzątania po zgonie, który zawiera spis wykonanych prac. Dla łatwego kontaktu z nami posiadamy infolinię, która działa całodobowo. Zadzwoń!

Zasięg działania naszej firmy w woj. mazowieckim:

Sprzątanie po zmarłych Płock – Kastelnik najlepsza jakość usług funeralnych na rynku. 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Płocku to wieloetapowy i złożony proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy i solidnych narzędzi do odkażania. Oprócz opróżnienia mieszkania, należy je oczyścić z niebezpiecznych patogenów, wykonując dezynfekcję pomieszczeń. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie odnośnie czyszczenia po zmarłych na terenie województwa mazowieckiego.

Usługi sprzątające Płock i cała Polska

Od czego zależy cena czyszczenia mieszkania po zmarłym?

Koszty dotyczące sprzątania po zmarłym w Płocku, uzależnione są od kilku zmiennych czynników. Wśród nich można wskazać, takie usługi jak: opróżnianie mieszkania po zgonie, liczbę przedmiotów do dezynfekcji i utylizacji, czy też wielkości samego mieszkania. Cena czyszczenia mieszkania po zmarłym jest ustalana indywidualnie z klientem, a koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł. 

Jak zlikwidować drobnoustroje po śmierci w domu?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w domu pozwala na skuteczne usunięcie wszystkich drobnoustrojów, bakterii, wirusów i wszelkich groźnych dla zdrowia mikroorganizmów. W tym celu wykorzystuje się czwartorzędowe sole amoniowe. Można wykonywać taką dezynfekcję z wykorzystaniem urządzenia do zamgławiania suchą mgłą, przy użyciu nadtlenku wodoru.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%