Sprzątanie po zgonach
Płock

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Płocku. Śmierć w wyniku zawału serca. Statystyki i jak sprzątać po rozkładających się zwłokach?

Śmierć bliskiego, to smutny etap w życiu każdego z nas. Specjalistyczna firma Kastelnik wykonuje sprzątanie po zgonach Płock i inne miasta w województwie mazowieckim już od 2013 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani dlatego stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne i specjalistyczny sprzęt. Sprzątanie po zwłokach to nie tylko mycie, ale i dezynfekcja po zmarłych z użyciem profesjonalnych preparatów. Posiadamy infolinię, która działa 24/7 oraz możliwość dojazdu na bezpłatną wycenę zlecenia między innymi do takich dzielnic miasta jak: Płock Podolszyce Południowe i Zielony Jar, oraz Mlock, a także Międzytorze, ale również Kolegialna. 

sprzątanei po zmarłym płock

Problemy z układem krwionośnym jako jedna z najczęstszych przyczyn zgonu 

Nagły zgon sercowy to problem, który zabija wielu Polaków. Niestety ze względu na stresujący tryb życia, czy niezdrową dietę dochodzi do licznych problemów związanych z przepływem żylnym krwi. Statystyki mówią o tym, że na zawał serca umiera w naszym kraju około 15 tys. osób rocznie. Do najczęstszych problemów układu krążenia należą m.in.:

 • choroba wieńcowa;
 • niewydolność serca;
 • zwał serca;
 • udar mózgu.

Uwagę należy zwrócić również na to, że drugą jednostką chorobową, która zabija polaków najczęściej, jest nowotwór. Dla zmniejszenia tej liczby potrzebne jest zastosowanie działań profilaktycznych, takich jak okresowe badania oraz leczenie schorzenia od razu po wykryciu, wówczas jest możliwe, że nie wystąpi przedwczesny zgon. Problem ten nie dotyczy tylko ludzi, którzy są starsi, ale i coraz młodszy odsetek społeczeństwa. Stres związany ze znalezieniem pracy, czy z jej utrzymaniem sprawia, iż nasz układ nerwowy i krwionośny zostaje osłabiony, co w następstwie prowadzi do chorób. 

Dezynfekcja po zgonach w Płocku

W przypadku wystąpienia zgonu w domu z powodu jakiejkolwiek choroby powinniśmy zachować wszelkie środki ostrożności i zamówić usługę sprzątanie po zmarłych. Jest to niezbędne, w szczególności, gdy ciało po śmierci długo leżało lub, gdy zmarły miał chorobę zakaźną. Wówczas istotne jest zastosowanie profesjonalnej aparatury, czy też specjalistycznych środków sprzątających, które w skuteczny sposób zlikwidują wszystkie powstałe podczas rozkładu zwłok drobnoustroje. Likwidowanie chorobotwórczych mikroorganizmów, które w procesie gnilnym wydalają ponadto nieprzyjemny zapach. Metodą na jego usuwanie jest dezodoryzacja chemiczna za pomocą specjalistycznego zamgławiacza. Po jej zastosowaniu smród zostaje zneutralizowany, a nie tylko maskowany. Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłym, zadzwoń do firmy Kastelnik – posiadamy całodobową infolinię!

dezynfekcja po zmarłym Płock

Sprzątanie po zgonach Płock

 • sprzątanie po zgonach w Płocku i powiecie płockim;
 • sprzątanie po zgonie woj. mazowieckie;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • odkażanie po zdiagnozowanym przypadku;
 • czyszczenie po wandalach;
 • dezynfekcja po zmarłych w wyniku zawału serca;
 • dezodoryzacja po zmarłym w zaawansowanym procesie gnilnym w domu;
 • likwidowanie z pomieszczeń socjalnych chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci pracownika;
 • utylizacja skażonych odpadów wtórnych. 

Czym jest zgon sercowy?

Jest nazywany zamiennie zawałem mięśnia sercowego, a potocznie atakiem serca. Dochodzi do niego wtedy, gdy do tego mięśnia nie dopływa krew, a dzieje się tak na skutek zamkniętej tętnicy wieńcowej. Mówi się o tym, że problemy z układem krążenia to problem dużej liczby zgonów nie tylko w naszym kraju, ale i na terenie całej Europy. Dlaczego w organizmie człowieka mamy do czynienia z zawałem serca? Najczęstszym powodem jest miażdżyca tętnic wieńcowych. Do czynników ryzyka jego wystąpienia należą m.in. nadciśnienie tętnicze, wysoki poziom cholesterolu, otyłość, czy palenie papierosów. 

dezynfekcja po zmarłym w płocku

Całodobowa infolinia – Kastelnik 7/24 

Oferujemy usługę sprzątanie po zgonach Płock oraz całe Mazowsze przez 365 dni w roku. Kładziemy dużą uwagę na wysoki poziom świadczonych przez nas usług, dlatego technicy firmy Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którzy do swojej pracy podchodzą z dozą empatii i profesjonalizmu. Po wykonanym zleceniu zostawiają oni dedykowany Certyfikat sprzątania po zgonie, który zawiera spis wykonanych prac. Dla łatwego kontaktu z nami posiadamy infolinię, która działa całodobowo. Zadzwoń!
Znajdziesz na także w: Warszawa, Grójec, Sulejówek, Pruszków, Płock, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki

Sprzątanie po zmarłych Płock – Kastelnik najlepsza jakość usług funeralnych na rynku. 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Płocku to wieloetapowy i złożony proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy i solidnych narzędzi do odkażania. Oprócz opróżnienia mieszkania, należy je oczyścić z niebezpiecznych patogenów, wykonując dezynfekcję pomieszczeń. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie odnośnie czyszczenia po zmarłych na terenie województwa mazowieckiego.

Od czego zależy cena czyszczenia mieszkania po zmarłym?

Koszty dotyczące sprzątania po zmarłym w Płocku, uzależnione są od kilku zmiennych czynników. Wśród nich można wskazać, takie usługi jak: opróżnianie mieszkania po zgonie, liczbę przedmiotów do dezynfekcji i utylizacji, czy też wielkości samego mieszkania. Cena czyszczenia mieszkania po zmarłym jest ustalana indywidualnie z klientem, a koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł. 

Jak zlikwidować drobnoustroje po śmierci w domu?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w domu pozwala na skuteczne usunięcie wszystkich drobnoustrojów, bakterii, wirusów i wszelkich groźnych dla zdrowia mikroorganizmów. W tym celu wykorzystuje się czwartorzędowe sole amoniowe. Można wykonywać taką dezynfekcję z wykorzystaniem urządzenia do zamgławiania suchą mgłą, przy użyciu nadtlenku wodoru.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%