Sprzątanie po zgonach
Piekary Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Piekarach Śląskich. Czyszczenie i dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie

Na terenie Piekar Śląskich Kastelnik oferujemy usługę sprzątanie po zmarłych wraz z pełnym odkażaniem niebezpiecznych patogenów. Celem specjalistycznej firmy sprzątającej Kastelnik  jest kompleksowe sprzątanie po śmierci. W ramach specjalistycznych prac myjemy, dezynfekujemy, usuwamy ślady krwi oraz dezynfekujemy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani, dlatego prowadzimy całodobową infolinię, którą można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Ponadto oferujemy bezpłatny dojazd na wycenę zlecenia do wszystkich dzielnic Piekar Śląskich np.: Szarlej, Brzozowice oraz Kamień.

Jak postępować po zgonie?

Śmierć bliskiej osoby to szok dla jej rodziny. Jednak, gdy ma ona miejsce w domu sprawa robi się bardziej skomplikowana. Jak mówi ustawa o zawodzie lekarza oraz ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych, zgon może orzec jedynie lekarz na podstawie swoich osobistych badań i ustaleń lekarskich. Jednakże, który dokładnie?  

  • Lekarz rodzinny- ten, który przez ostatnie 30 dni życia świadczył usługi lekarskie dla -zmarłego;
  • lekarz ze szpitala, w którym nastąpiła śmierć;
  • lekarz z pogotowia ratowniczego, jeśli nie udało się uratować życia danej osobie;
  • każdy lekarz, który udzielał pomocy zdrowotnej dla zmarłego w przeciągu 30 dni przed śmiercią.

Jeśli podejrzewa się, że udział w zgonie brały osoby trzecie, niezbędne jest zawiadomienie policji.

Czy wiecie, że po zgonie w organizmie dochodzi do szeregu reakcji chemicznych, a ciało momentalnie zaczyna obumierać? Oznacza to, że po upływie pół godziny do 2 godzin pojawiają się pierwsze znamiona śmierci, czyli plamy opadowe. Nie występują one tylko wtedy, gdy mieliśmy do czynienia z krwotokiem wewnętrznym lub zewnętrznym.

W przypadku, gdzie ciało leżało w domu powyżej 2 godzin i wystąpił już rozkład ciała, najlepiej wezwać profesjonalną ekipę sprzątającą, która specjalizuje się w sprzątaniu po zmarłych i będzie w stanie dokładnie oczyścić miejsce zgonu oraz e zdezynfekować. Podczas wyboru odpowiedniej firmy powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy jej pracownicy są przeszkoleni, czy działają zgodnie z zasadami BHP oraz, czy po wykonanej pracy wystawiają specjalny certyfikat. Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi odkażania mieszkania po zmarłych, to zapraszamy do kontaktu!

Kastelnik – specjalistyczne sprzątanie po zgonach Piekary Śląskie

  • sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach w Piekarach Śląskich;
  • usuwanie zapachu śmierci z piekarskich mieszkań;
  • ozonowanie pomieszczeń po zgonie;
  • czyszczenie miejsc publicznych w Piekarach Śląskich po samobójcach oraz po wypadkach;
  • dezynfekcja zakładów przemysłowych po śmierci pracownika.

Słownik funeralny czyszczenie po zmarłych – plamy opadowe

Plamy opadowe to jedne ze znamion śmierci. Występują one od pół godziny do dwóch godzin od zatrzymania akcji serca. Początkowo są one blade, z czasem nabierają kolorów i intensywności. Pojawiają się na ciele zmarłego nawet do dwunastu godzin po zgonie. Na przestrzeni kilku kolejnych godzin następuje ich utrwalenie.

Bezpłatna wycena już w 20 minut

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w celu ustalenia najbliższego terminu realizacji usługi w Piekarach Śląskich sprzątania po zmarłych. Mogą Państwo do nas dzwonić całodobowo. Dużą dogodnością dla naszych klientów jest bezpłatna wycena, którą realizujemy również z dojazdem na miejsce. Działamy na terenie województwa śląskiego. Masz pytania? Zadzwoń do nas.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%