Sprzątanie po zgonach
Piekary Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zgonach Piekary Śląskie. Jak wygląda czyszczenie mieszkania po zmarłej osobie?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Piekary Śląskie, w tym mieście Kastelnik oferuje usługę tj. sprzątanie po zgonie wraz z pełnym odkażaniem niebezpiecznych patogenów. Na rynku jesteśmy od 2013 roku i mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Celem specjalistycznej firmy sprzątającej Kastelnik jest kompleksowe sprzątanie mieszkań po śmierci z rozkładem zwłok.

W ramach specjalistycznych prac myjemy, dezynfekujemy, usuwamy ślady krwi oraz dezynfekujemy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani, dlatego prowadzimy całodobową infolinię, którą można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Ponadto oferujemy bezpłatny dojazd na wycenę zlecenia do wszystkich dzielnic miasta.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Piekary Śląskie

Sprzątanie po zgonach Piekary Śląskie – jak postępować po zgonie?

Sprzątanie po zgonach Piekary Śląskie to dokładnie określone procedury postępowania.  Śmierć bliskiej osoby to szok dla jej rodziny. Jednak, gdy ma ona miejsce w domu sprawa robi się bardziej skomplikowana.

Jak mówi ustawa o zawodzie lekarza oraz ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych, zgon może orzec jedynie lekarz na podstawie swoich osobistych badań i ustaleń lekarskich. Jednakże, który dokładnie?  

 • Lekarz rodzinny- ten, który przez ostatnie 30 dni życia świadczył usługi lekarskie dla -zmarłego;
 • lekarz ze szpitala, w którym nastąpiła śmierć;
 • lekarz z pogotowia ratowniczego, jeśli nie udało się uratować życia danej osobie;
 • każdy lekarz, który udzielał pomocy zdrowotnej dla zmarłego w przeciągu 30 dni przed śmiercią.

Wiemy, że śmierć członka rodziny może być traumatyczna. Co się dzieje się z ciałem człowieka po jego śmierci, o tym mało kto z nas wie? Już w kilka godzin od zgonu w powietrzu unosi się wiele różnych trujących patogenów.  Każdy spadkobierca na Śląsku musi więc zadbać o bezpieczeństwo wydezynfekować profesjonalnie mieszkanie po zgonie.

Fachowa dezynfekcja mieszkania po zgonie Piekary Śląskie

800 zł to cena podstawowej dezynfekcji mieszkania po zgonie w Piekarach Śląskich.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Piekarach Śląskich

Śmierć w mieszkaniu? Przekonaj się, co zrobić, by przywrócić bezpieczeństwo w lokalu po zmarłym. Kompleksowa dezynfekcja mieszkań po zgonach w miejscowości Piekary Śląskie to profesjonalna usługa, w ramach której przywracana jest sterylność i porządek w mieszkaniu, w którym doszło do zgonu.

Rozkładające się zwłoki w domu to źródło wielu toksycznych związków, które mogą powodować poważne zatrucie u człowieka. Dlatego tak ważna jest dekontaminacja, czyli usuwanie patogenów po zmarłym.

W tym celu najlepiej wykorzystać ozonowanie pomieszczeń, które działa bakteriobójczo, a co więcej, usuwa także słodkawy fetor po zgonie w domu.

Dezynfekcja po zmarłych samotnie w domu

Samotne osoby umierają w domu. Często ich ciało leży wiele dni, zanim ktoś zauważy.

Czyszczenie mieszkań i domów po zgonach w woj. śląskim

Jeśli podejrzewa się, że udział w zgonie brały osoby trzecie, niezbędne jest zawiadomienie policji. Czy wiecie, że po zgonie w organizmie dochodzi do szeregu reakcji chemicznych, a ciało momentalnie zaczyna obumierać? Oznacza to, że po upływie pół godziny do 2 godzin pojawiają się pierwsze znamiona śmierci, czyli plamy opadowe. Nie występują one tylko wtedy, gdy mieliśmy do czynienia z krwotokiem wewnętrznym lub zewnętrznym.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Piekarach Śląskich.

Świadczymy usługę dezynfekcji bakterii i mikroorganizmów w mieszkaniu po śmierci – Kastelnik.

Ozonowanie po zmarłych – usuwanie zapachu po zwłokach

W przypadku, gdzie ciało leżało w domu powyżej 2 godzin i wystąpił już rozkład ciała, najlepiej wezwać profesjonalną ekipę sprzątającą, która specjalizuje się w sprzątaniu po zmarłych i będzie w stanie dokładnie oczyścić miejsce zgonu oraz e zdezynfekować.

Podczas wyboru odpowiedniej firmy powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy jej pracownicy są przeszkoleni, czy działają zgodnie z zasadami BHP oraz, czy po wykonanej pracy wystawiają specjalny certyfikat. Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi odkażania mieszkania po zmarłych, to zapraszamy do kontaktu!

Piekary Śląskie usługi sprzątania po zgonach

Przykładowy certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie w Piekarach Śląskich.

Piekary Śląskie Szarlej — sprzątanie po zmarłym w samotności

Kastelnik zajmuje się sprzątaniem mieszkań po zmarłych osobach w samotności oraz usuwaniem śladów krwi na terenie miasta Piekary Śląskie, ale to nie wszystko. U nas zamówisz także usługi tj. utylizacja termiczną przedmiotów skażonych biologicznie i wynoszenie mebli z mieszkania. Nasze wszystkie usługi są realizowane przez przeszkolony personel firmy Kastelnik.

Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje od wielu lat. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem fetoru po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji pojazdów, mieszkań, piwnic – w których znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu. Warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Szczegóły oferty firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik. Co oferujemy?

 • Sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach;
 • sprzątanie po zgonach Piekary Śląskie Szarlej;
 • odkażanie po śmierci naturalnej;
 • sprzątanie po zwłokach Piekary Śląskie Brzozowice;
 • czyszczenie powierzchni i usuwanie śladów krwi;
 • sprzątanie po zmarłych Piekary Śląskie Kamień;
 • usuwanie zapachu śmierci z piekarskich mieszkań;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonie;
 • czyszczenie miejsc publicznych w Piekarach Śląskich po samobójcach oraz po wypadkach;
 • dezynfekcja zakładów przemysłowych po śmierci pracownika.

Dezynfekcja po samobójstwie, zwłokach w Piekarach Śląskich 

Plamy opadowe to jedne ze znamion śmierci. Występują one od pół godziny do dwóch godzin od zatrzymania akcji serca. Początkowo są one blade, z czasem nabierają kolorów i intensywności. Pojawiają się na ciele zmarłego nawet do dwunastu godzin po zgonie. Na przestrzeni kilku kolejnych godzin następuje ich utrwalenie.

Utylizacja mieszkania po zgonie Piekary Śląskie

Wiele mieszkań starszych osób, tuż przed śmiercią jest mocno zaniedbana. Patologiczne zbieractwo skutkuje dużą ilością niepotrzebnych przedmiotów, z którymi rodzina nie ma co zrobić. Utylizacji mebli z mieszkania po zgonie to zadanie, zamawiane prawie za każdym razem, gdy usuwa się skutki zgonu w domu.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

W Piekarach Śląskich często mierzymy się z pomieszczeniem, które wypełnione jest śmieciami aż po sufit. Do tego skażone krwią i płynami ustrojowymi podłogi i wyposażenie mieszkania, motywują nas niejako do zaufania profesjonalnej ekipie sprzątającej.

Fachowcy takich podmiotów doskonale zdają sobie sprawę z tego, że niezbędne wtedy jest przeprowadzenie dezynfekcji skażonego mienia po zmarłych. Gdy jednak uznamy, że jest ono za dużym zagrożeniem biologicznym. Zostaje przewiezione w profesjonalnych kontenerach do obróbki termicznej w specjalistycznej spalarni. Dzięki tym czynnościom możemy bezpiecznie korzystać z mieszkania, w którym doszło do zgonu.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

oraz mniejsze miejscowości.

Piekary Śląskie, utylizacja mebli

Usuwanie mebli z mieszkania po zmarłym, odpowiedzialne opróżnianie lokali wraz z dezynfekcją!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Wiele osób zastanawia się co robić po śmierci bliskiej osoby w mieszkaniu. Mało kto wie, dokładnie jak wygląda proces sprzątania pomieszczenia po zmarłej osobie i kiedy należy wykonać dezynfekcje. Przepisy są tutaj dość jednoznaczne i nie ma tu miejsca na utylizację rzeczy skażonych biologicznie np. krew, płyn ustrojowy zmarłego we własnym zakresie. Najczęściej rodziny pytają o następujące kwestie.

Sprzątanie Śląskie i cała Polska

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zgonie?

Jeśli chcemy prawidłowo przeprowadzić sprzątanie mieszkania po zmarłych, musimy dokładnie przygotować się do gruntownego czyszczenia. Ważne jest, aby użyć środków biobójczych z odpowiednim atestem i dokładnie zdezynfekować pomieszczenia. Usługi sprzątania po zmarłych zaczynają się od kwoty 800 zł.

Czy ozonowanie mieszkania po zgonie jest bezpieczne?

Tak, oczywiście. Ozonowanie pomieszczeń, w których miał miejsce zgon, przeprowadzone przez specjalistów, jest w pełni bezpieczne pod warunkiem dokładnego pomiaru stężenia ozonu po dezynfekcji. Po takim zabiegu patogeny zostają zneutralizowane, a mieszkanie jest całkowicie wolne od zagrożeń.

Szybka i bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych Kastelnik

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w celu ustalenia najbliższego terminu realizacji usługi sprzątania po zmarłych w Piekarach Śląskich i odkażania po zmarłym. Mogą Państwo do nas dzwonić całodobowo. Dużą dogodnością dla naszych klientów jest bezpłatna wycena, którą realizujemy również z dojazdem na miejsce. Działamy na terenie województwa śląskiego. Masz pytania? Zadzwoń do nas, całodobowo świadczymy usługi dezynfekcji po zgonach w miastach położonych w południowej Polsce, na całym Górnym Śląsku.

Sprzątanie po zmarłym Piekary Śląskie

Kastelnik to duża i zaufana firma do sprzątania po zmarłych w Polsce.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%