Sprzątanie po zgonach
Piekary Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zgonach Piekary Śląskie. Jak wygląda czyszczenie mieszkania po zmarłej osobie?

Piekary Śląskie – Kastelnik oferuje usługę sprzątanie po zgonie wraz z pełnym odkażaniem niebezpiecznych patogenów od 2013 roku. Celem specjalistycznej firmy sprzątającej Kastelnik  jest kompleksowe sprzątanie po śmierci. W ramach specjalistycznych prac myjemy, dezynfekujemy, usuwamy ślady krwi oraz dezynfekujemy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani, dlatego prowadzimy całodobową infolinię, którą można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Ponadto oferujemy bezpłatny dojazd na wycenę zlecenia do wszystkich dzielnic miasta.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Piekary Śląskie

Sprzątanie po zgonach Piekary Śląskie – jak postępować po zgonie?

Sprzątanie po zgonach Piekary Śląskie to dokładnie określone procedury postępowania.  Śmierć bliskiej osoby to szok dla jej rodziny. Jednak, gdy ma ona miejsce w domu sprawa robi się bardziej skomplikowana. Jak mówi ustawa o zawodzie lekarza oraz ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych, zgon może orzec jedynie lekarz na podstawie swoich osobistych badań i ustaleń lekarskich. Jednakże, który dokładnie?  

 • Lekarz rodzinny- ten, który przez ostatnie 30 dni życia świadczył usługi lekarskie dla -zmarłego;
 • lekarz ze szpitala, w którym nastąpiła śmierć;
 • lekarz z pogotowia ratowniczego, jeśli nie udało się uratować życia danej osobie;
 • każdy lekarz, który udzielał pomocy zdrowotnej dla zmarłego w przeciągu 30 dni przed śmiercią.

dezynfekcja po zmarłych

Czyszczenie mieszkań i domów po zgonach Piekary Śląskie

Jeśli podejrzewa się, że udział w zgonie brały osoby trzecie, niezbędne jest zawiadomienie policji. Czy wiecie, że po zgonie w organizmie dochodzi do szeregu reakcji chemicznych, a ciało momentalnie zaczyna obumierać? Oznacza to, że po upływie pół godziny do 2 godzin pojawiają się pierwsze znamiona śmierci, czyli plamy opadowe. Nie występują one tylko wtedy, gdy mieliśmy do czynienia z krwotokiem wewnętrznym lub zewnętrznym.

Ozonowanie po zmarłych Piekary Śląskie – usuwanie zapachu po zwłokach

W przypadku, gdzie ciało leżało w domu powyżej 2 godzin i wystąpił już rozkład ciała, najlepiej wezwać profesjonalną ekipę sprzątającą, która specjalizuje się w sprzątaniu po zmarłych i będzie w stanie dokładnie oczyścić miejsce zgonu oraz e zdezynfekować. Podczas wyboru odpowiedniej firmy powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy jej pracownicy są przeszkoleni, czy działają zgodnie z zasadami BHP oraz, czy po wykonanej pracy wystawiają specjalny certyfikat. Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi odkażania mieszkania po zmarłych, to zapraszamy do kontaktu!

Piekary Śląskie Szarlej – sprzątanie po zmarłym Kastelnik

Kastelnik zajmuje się usuwaniem śladów krwi na terenie miasta Piekary Śląskie, a także utylizacją termiczną przedmiotów skażonych biologicznie. Nasze wszystkie usługi są realizowane przez przeszkolony personel firmy Kastelnik. Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje od wielu lat. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem fetoru po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji pojazdów, mieszkań, piwnic – w których znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu. Warto skorzystać z usług profesjonalistów. Szczegóły oferty firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik. Co oferujemy?

 • Sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach;
 • sprzątanie po zgonach Piekary Śląskie Szarlej;
 • odkażanie po śmierci naturalnej;
 • sprzątanie po zwłokach Piekary Śląskie Brzozowice;
 • czyszczenie powierzchni i usuwanie śladów krwi;
 • sprzątanie po zmarłych Piekary Śląskie Kamień;
 • usuwanie zapachu śmierci z piekarskich mieszkań;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonie;
 • czyszczenie miejsc publicznych w Piekarach Śląskich po samobójcach oraz po wypadkach;
 • dezynfekcja zakładów przemysłowych po śmierci pracownika.

Dezynfekcja po samobójstwie, zwłokach w Piekarach Śląskich 

Plamy opadowe to jedne ze znamion śmierci. Występują one od pół godziny do dwóch godzin od zatrzymania akcji serca. Początkowo są one blade, z czasem nabierają kolorów i intensywności. Pojawiają się na ciele zmarłego nawet do dwunastu godzin po zgonie. Na przestrzeni kilku kolejnych godzin następuje ich utrwalenie.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zgonie?

Jeśli pragniemy sprzątanie po zmarłych wykonać prawidłowo, powinniśmy przygotować się na gruntowne czyszczenie mieszkania. Ważne jest zastosowanie środków biobójczych z atestem oraz wykonanie poprawnej dezynfekcji. Ceny usługi zaczynają się od kwoty 700 zł.

Czy ozonowanie mieszkania po zgonie jest bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Ozonowanie pomieszczeń, w których nastąpił zgon — przeprowadzone przez specjalistów jest całkowicie bezpieczne. Warunkiem jest wykonaniu pomiaru stężenia ozonu po dezynfekcji pomieszczenia. Po zabiegu patogeny są zneutralizowane, a mieszkanie jest wolne od wszelkich zagrożeń.

Szybka i bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych Kastelnik

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w celu ustalenia najbliższego terminu realizacji usługi sprzątania po zmarłych w Piekarach Śląskich i odkażania po zmarłym. Mogą Państwo do nas dzwonić całodobowo. Dużą dogodnością dla naszych klientów jest bezpłatna wycena, którą realizujemy również z dojazdem na miejsce. Działamy na terenie województwa śląskiego. Masz pytania? Zadzwoń do nas, całodobowo świadczymy usługi dezynfekcji po zgonach w miastach położonych w południowej Polsce, na całym Górnym Śląsku.

Sprzątanie po zmarłym Piekary Śląskie

Obsługiwane miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%