Sprzątanie po zgonach Ożarów Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Ożarowie Mazowieckim. Czy mieszkanie po śmierci można ozonować samodzielnie?

Jesteś świadkiem zgonu w prywatnym mieszkaniu i nie wiesz, co robić? Nie martw się o patogeny i inne trujące związki chemiczne. Zaufaj specjalistom, którzy od ponad dekady oferują sprzątanie po zgonach Ożarów Mazowiecki. Całodobowe usługi sprzątania są dostępne w całym województwie mazowieckim.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Ożarów Mazowiecki

Podczas dogłębnego czyszczenia mieszkania po zgonie należy pozbyć się skażonych biologicznie przedmiotów.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Na czym dokładanie polega tego typu specjalistyczne czyszczenie miejsca śmierci i sprzątanie po zgonach? Często jest to wyszukiwanie wykonawcy, ale zazwyczaj jest to kilka etapów dekontaminacji, do których najczęściej zaliczyć można:

 • Wstępne ozonowanie pomieszczeń;
 • Neutralizowanie zagrożenia bakteriologicznego w mieszkaniu;
 • Dezynfekcję pomieszczeń po płynach ustrojowych;
 • Mycie śladów krwi na podłodze;
 • Wynoszenie mebli i ich utylizację;
 • Ozonowanie wszystkich pomieszczeń na zakończenie pracy wraz z ich wietrzeniem.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Teoretycznie, mieszkanie po śmierci z rozkładem ciała można ozonować we własnym zakresie, ale w tym celu należy mieć nie tylko profesjonalny ozonator powietrza, ale również odpowiednie przeszkolenie z ozonowania.

Sprzątanie pomieszczenia po zgonie

Okazuje się, że gaz ten jest silną trucizną i zabieg dezynfekcji ozonem musi być wykonany w kombinezonie ochronnym z maską na twarzy. Warto więc rozważyć przekazanie procesu ozonowania specjalistycznej firmie.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Ożarów Mazowiecki – usuwanie patogenów

Profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie w Ożarowie Mazowieckim to żmudny i odpowiedzialny proces, który składa się z kilku różnych etapów. Należy zwrócić uwagę nie tylko na bezpieczeństwo zamawiającego, ale również na zdrowie ekipy sprzątającej, która będzie pracować w skażonym niebezpiecznymi mikroorganizmami środowisku.

Dla kogo przeznaczona jest ta usługa?

 • Dla osób prywatnych;
 • Dla zarządców nieruchomości;
 • Dla właścicieli firm, gdzie doszło do śmiertelnego wypadku przy pracy.
Dezynfekcja pomieszczenia

Ozonowanie pomieszczeń jest usługą, którą wykonujemy podczas sprzątania po zmarłych.

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik – całodobowa pomoc 24/7

Specjalista z firmy Kastelnik po podpisaniu zamówienia powinien przeprowadzić wszystkie niezbędne czynności, które zagwarantują bezpieczne powietrze, po zakończeniu pracy.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Technik sprzątający miejsca po zgonach świadczy nie tylko dezynfekcję pomieszczeń, ale również kompleksowe doradztwo w zakresie legalnej utylizacji mebli i poplamionych krwią przedmiotów.

Usługi ozonowania powietrza po patogenach – zaufaj specjalistom

Jeśli potrzebujesz wykonać ozonowanie mieszkanie po zgonie w Ożarowie Mazowieckim, nie wahaj się skontaktować z firmą Kastelnik. Nasi pracownicy są gotowi pomóc Ci w usunięciu trupiego jadu i innych związków chemicznych, które pojawiły się w powietrzu po zgonie. Co najczęściej czyścimy w tego typu mieszkaniach?

 • Krew na podłodze,
 • Płyny ustrojowe na dywanie, czy też materacu łóżka.

Zamgławianie suchą mgłą na terenie województwa mazowieckiego

Firma Kastelnik oferuje również zamgławianie suchą mgłą w woj. mazowieckim, które jest jedną z najskuteczniejszych opcji dezynfekcji pomieszczeń po osobach zmarłych.

Kastelnik – zamgławianie suchą mgłą – potwierdzone certyfikatem

Za pomocą specjalnego urządzenia z nadtlenkiem wodoru nasi pracownicy przeprowadzają nie tylko dekontaminację pomieszczeń, ale również dezodoryzację. Warto dodać, iż usuwanie nieprzyjemnego zapachu można wykonać za pomocą suchej mgły lub ozonu. Ozonowanie po zgonie to świetny sposób na pozbycie się wszystkich przykrych zapachów z powietrza.

Dezynfekcja po zwłokach województwo Mazowsze. Kastelnik obszar działania firmy:

Dobra firma sprzątająca po zgonach

Wystawiamy certyfikat po dezynfekcji domów po zgonach!

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Czy można samodzielnie ozonować lokal po zgonie? Pisaliśmy już o tym wcześniej, ale warto poruszyć tę kwestę ponownie. Nie jest wskazane wykonywanie tego typu dezynfekcji bez pomocy profesjonalnych techników.

Sprzątanie Ożarów Mazowiecki

Specjaliści z firmy Kastelnik mają dostęp do specjalistycznego sprzętu do ozonowania, które służą do odkażania. Urządzenia te pozwalają nam na dokładne oczyszczenie wszystkich pomieszczeń z niebezpiecznych mikroorganizmów i drobnoustrojów, co zmniejsza ryzyko zatrucia w trakcie specjalistyczne sprzątania.

Kto sprząta w mieszkaniu po morderstwie?

Profesjonalni sprzątacze miejsc zbrodni są odpowiedzialni nie tylko za dezynfekcję mieszkania po śmierci lub morderstwie, ale również za utylizację jego wyposażenia. Posiadają oni specjalistyczną wiedzę i sprzęt do bezpiecznego usuwania trujących chemicznych związków w różnych powierzchni. Do zadań takiej ekipy należy np. usuwanie śladów krwi z podłogi.

Jakie zagrożenia występują w powietrzu po zgonie?

Po śmierci patogeny unoszące się w powietrzu mogą zawierać groźne dla zdrowia aminy tzn. trupie jady i inne niebezpieczne mikroorganizmy. Jeśli te zanieczyszczenia nie zostaną usunięte w odpowiednim czasie, mogą spowodować poważne zagrożenie dla zdrowia osób, które je wdychają.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%