Sprzątanie po zgonach
Ostrowiec Świętokrzyski, ozonowanie po zmarłych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak poradzić sobie z mieszkaniem po zmarłej osobie? Profesjonalne czyszczenie i dezynfekcja po śmierci

Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach Ostrowiec Świętokrzyski, bez względu na to, czy śmierć nastąpiła w miejscu pracy, czy w mieszkaniu. Podczas realizacji tj. sprzątanie mieszkań po zgonie używa się wyłącznie nowoczesnych urządzenia i atestowane preparaty chemiczne. Dezynfekujemy skażone przez krew, czy tkanki miękkie powierzchnie oraz dezodoryzujemy pomieszczenia. Działamy przez cały rok, a na naszą infolinię możesz dzwonić o każdej porze dnia. Wycenimy bezpłatnie zlecenie w takich rejonach Ostrowca Świętokrzyskiego jak np. Kolonia Robotnicza, czy też Osiedle Hutnicze. Sprzątanie po zgonie, bez względu czy w centrum miasta, czy na jego obrzeżach, śmiało możesz zlecić czyścicielom zwłok. To trudny zawód, a w skład usług specjalistycznych i prac sprzątających po zwłokach w domu wchodzą następujące etapy:

 • wstępne ozonowanie pomieszczenia po zgonie;
 • usuwanie wyposażenia mieszkania;
 • utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie;
 • usuwanie plam krwi z podłogi;
 • doczyszczanie powierzchni;
 • zamgławianie po zmarłych za pomocą suchej mgły;
 • dezynfekcja finalna;
 • remont pomieszczeń i pomalowanie ścian.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Ostrowiec Świętokrzyski

Jak wygląda sprzątanie po zmarłych w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Ważnym aspektem prac specjalistycznych i sprzątania mieszkań po zmarłych osobach są etapy skutecznego odkażania. Oczywiście, wiele firm ma wypracowane własne metody związane z utylizacją mieszkań po zwłokach, jednak jest kilka elementów wspólnych. Zaliczyć do nich można: ozonowanie po zmarłych, usuwanie śladów krwi z posadzki oraz zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Wszystkie te czynności mają za zadanie zdezynfekowanie skażonych powierzchni oraz usunięcie zapachu śmierci. To właśnie słodkawy odór jest wyczuwany bardzo często przez sąsiadów zmarłych osób i to on jest pierwszym sygnałem alarmowym wzywającym do podjęcia działań na miejscu tragedii.

Czyszczenie po zmarłych Ostrowiec Świętokrzyski

Główne przyczyny zgonów w Polsce

W Polsce zaraz po chorobach układu krążenia, to właśnie choroby nowotworowe są głównym powodem zgonu. Z tego względu śmierć kogoś bliskiego w związku z nowotworem może dotyczyć każdego z nas. Strata bliskiej nam osoby to już samo w sobie traumatyczne wydarzenie, jednak życie z myślą, że ona niedługo umrze lub patrzenie jak cierpi, jest dla nas podwójnym bólem. Na całym świecie na skutek raka umiera prawie 10 milionów ludzi. Natomiast w Polsce ta liczba wynosi prawie 100 tys. Pomoc w przechodzeniu tego schorzenia w sposób jak najlżejszy łączy się często z szukaniem specjalistów oraz skutecznych sposobów leczenia. Do objawów, które mogą wskazywać na zbliżającą się śmierć osoby chorej na nowotwór, należą m.in.:

 • zmęczenie organizmu;
 • osłabienie bez konkretnych przyczyn;
 • omamy wzrokowe;
 • brak apetytu i łaknienia;
 • sine ręce i stopy.

dezynfekcja po zgonach świętokrzyskie

Odkażanie miejsca zgonu i usuwanie trupiego jadu

Po wystąpieniu tych symptomów podejrzewać możemy, że śmierć nadejdzie niedługo. Po zgonie w domu należy pomyśleć o zatrudnieniu profesjonalnej firmy, która świadczy usługę sprzątanie po zgonach Ostrowiec Świętokrzyski w celu odkażenia miejsca zgonu. Dlaczego jest to niezbędne? Po śmierci ciało zaczyna poddawać się procesowi rozkładu. Wówczas wydalają się z niego takie substancje jak jad trupi, którym można się zatruć. Do objawów zatrucia nim, należą m.in. gorączka i wymioty. Podczas sprzątania po zgonie należy również pamiętać o dezynfekcji powierzchni znajdujących się na terenie miejsca zgonu. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych Ostrowiec Świętokrzyski – zadzwoń teraz!

Sprzątanie awaryjne skuteczna pomoc

Sprzątanie po zgonach Ostrowiec Świętokrzyski

 • sprzątanie po zgonach w Ostrowcu Świętokrzyskim i woj. świętokrzyskim;
 • czyszczenie po zgonie w wyniku choroby świętokrzyskie;
 • sprzątanie po zwłokach — certyfikat jakości CSMPZ 2021;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • dezynfekcja po zmarłym w domu powiat ostrowski;
 • odkażanie mieszkań po chorobie zakaźnej;
 • ozonowanie pomieszczeń skażonych przez ślady biologiczne;
 • likwidacja mienia po zmarłych;
 • usuwanie niebezpiecznych drobnoustrojów po śmierci;
 • usuwanie śladów krwi z miejsc śmierci;
 • dezodoryzacja pomieszczenia;
 • specjalistyczne czyszczenie mieszkań;
 • ozonowanie mieszkań po zmarłym;
 • czyszczenie mieszkań domów po zwłokach;
 • dezynfekcja mieszkań Busko-Zdrój;
 • sprzątanie mieszkań Ostrowiec Świętokrzyski;
 • sprzątanie po śmierci w wyniku wypadku.

dezynfekcja po zmarłych Ostrowiec Świętokrzyski

Usługi czyszczenia po zgonie za pomocą suchego lodu

Zgon w domu z przyczyn naturalnych? Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych np. nowotworowych lub inwolucyjnych zmian. Możemy wyróżnić dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Natomiast wskazane jest sprzątanie po zmarłym oraz dezynfekcja mieszkania po zwłokach.

Ozonowanie po zmarłym

Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych po zmarłych osobach

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych osobach jest często stosowane przez firmy wykonujące usługi sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Czyszczenie po zmarłych może wymagać również zastosowania sprawdzonych środków chemicznych lub suchego lodu. Nasze usługi realizujemy od wielu lat, stąd dostęp do najnowszych metod dostępnych w branży usług specjalistycznych.

Czyszczenie suchym lodem w ramach sprzątania po zmarłym

Czyszczenie po zgonie w Ostrowcu Świętokrzyskim może być śmiało realizowane za pomocą suchego lodu. Jest to nowoczesna metoda mycia skażonych krwią powierzchni, która jest dostępna na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Główną zaletą pracy tą metodą jest brak odpadów wtórnych, które często występują podczas pracy za pomocą alternatywnych metod. Czyszczenie suchym lodem po śmierci sprawdzi się w przypadku:

 • usuwania śladów krwi po wypadku;
 • doczyszczaniu przedmiotów poplamionych krwią;
 • dezynfekcji wyposażania skażonego płynami ustrojowymi.

usuwanie śladów krwi po zgonie

Dezynfekcja po zgonie 7 dni w tygodniu w Ostrowcu Świętokrzyskim

Chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zgonach w Ostrowcu Świętokrzyskim? Nasze usługi sprzątania świadczymy w całym województwie świętokrzyskim. Wystarczy, że zadzwonisz do nas na całodobową infolinię i zamówisz jak najszybszy termin czyszczenia mieszkania po zwłokach. Po podpisaniu umowy szybko zajmiemy się płynami ustrojowymi po zmarłym w domu lub pracy. Usuwanie niebezpiecznych związków chemicznych oraz groźnych patogenów to nasza specjalizacja. Sprzątamy po wypadkach śmiertelnych od 2013 r. Realizacje wykonujemy z należytym szacunkiem do bliskich zmarłego oraz z wielką dokładnością. Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny usuwania odpadów skażonych biologicznie.

Kastelnik Ostrowiec Świętokrzyski – bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych już w 20 minut!

Znajdziesz nas w: JędrzejówKazimierza Wielka, KielceKońskie, Sandomierz, SędziszówSkarżysko-KamiennaStarachowiceStaszów oraz BrzozówJarosław

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Kalkulacja kosztów dotycząca sprzątania mieszkań po zgonach w Ostrowcu Świętokrzyskim wyliczana jest indywidualnie podczas wyceny na miejscu u klienta. Cena podstawowej dezynfekcji mieszkania  zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku utylizacji całego mieszkania.

Kiedy wykonać dezynfekcję po zgonie w domu?

Jeśli zależy nam, by mieć bezpieczne mieszkanie, które zostało skażone przez patogeny, musimy je szybko usunąć. Najlepiej w tym celu skontaktować się z profesjonalną firmą sprzątającą, która przeprowadzi dezynfekcję za pomocą ozonu. Zabieg ten jest niezbędny po samotnym zgonie, który nastąpił w domu.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.5
3,5 rating
3.5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale50%
Bardzo dobrze17%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie33%