Sprzątanie mieszkań po zgonach
Ostrów Wielkopolski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Ostrów Wielkopolski. Dezynfekcja miejsc zgonu, realizowana przez techników firmy Kastelnik od 2013 r.

Technicy sprzątania miejsc zgonu z firmy Kastelnik na terenie powiatu ostrowskiego świadczą usługi na całodobowe sprzątanie po zgonach w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas usługi sprzątania po zwłokach w województwie wielkopolskim używamy wyłącznie zatwierdzonych wewnętrzny audytem metod czyszczących i dezynfekcyjnych. Ważnym elementem naszej pracy jest również dobór skutecznych środków chemicznych z odpowiednim atestem PZH. W firmie Kastelnik, zamówienie usługi sprzątania po zgonie jest niezwykle proste – wystarczy zadzwonić na całodobową infolinię telefoniczną, by uzyskać wszelkie niezbędne informacje związane z czyszczeniem skażonego mieszkania. Wykonujemy bezpłatną wycenę we wszystkich dzielnicach miasta np. Ostrów Wielkopolski osiedle Grunwaldzkie czy też osiedle Bajkowe.

Sprzątanie po zgonach Ostrów Wielkopolski

Dezynfekcja i sprzątanie po zgonach w Ostrowie Wielkopolskim

Zakres usług firmy sprzątającej po zmarłych osobach, na terenie Ostrowa Wielkopolskiego obejmuje również dezynfekcje po samobójstwie. Aktualnie panujący tryb życia – osiąganie sukcesu zawodowego za wszelką cenę, czy konsumpcjonizm, sprawiają, że żyjemy szybko i nie zastanawiamy się nad swoją czystością umysłu. Długotrwały stres nas zabija, bez względu na to, czy spowodowany jest pracą, czy warunkami panującymi w naszym najbliższym otoczeniu. Gdy problemy nie zostaną przepracowane w odpowiedni sposób, może dojść do powstania depresji, a potem do najgorszego jej objawy, czyli odebrania sobie życia. Problemy nawarstwiające się przez lata, tak możemy podsumować ten proceder, ponieważ największy odsetek samobójstw występuje u osób powyżej 45 roku życia. Jeszcze więcej zauważyć możemy prób samobójczych. Szacuje się, że na 10 takich prób, tylko jedna dochodzi do skutku.

Usuwanie śladów krwi po zmarłych osobach

Usuwanie krwi z mieszkania po zmarłej osobie lub samobójcy to czynność, której nikt nie chce przeprowadzać osobiście. Mówi się o tym, że samo nieumiejętne odebranie sobie życia to chęć zwrócenia na siebie uwagi i wołanie o pomoc. Jednakże często nasi przyjaciele, czy rodzina nie są w stanie nam pomóc samodzielnie, czasami niezbędne jest zwrócenie się do odpowiedniego specjalisty. W szczególności, gdy słyszymy od bliskiego o zamiarze samobójstwa, nie możemy tego bagatelizować, tylko pozostawić go pod opieką specjalistów. Należy tutaj pamiętać o tym, że próby samobójcze nie występują tylko u osób mających depresje, ale i u osób, które mają nagłą złą sytuację życiową i nie potrafią tego udźwignąć. Wówczas jedyną próbą wyjścia z niej, jest dla nich samobójstwo. Sprzątanie po zmarłym w wyniku samobójstwa to ciężka sytuacja dla bliskich, dlatego powinna się tym zająć profesjonalna firma, która oferuje sprzątanie po zmarłych. Ślady krwi, czy tkanek są skażone biologicznie, dlatego powinny być w odpowiedni sposób zutylizowane. Jeśli potrzebujesz usług firmy sprzątającej po zgonach – zadzwoń!

Sprzątanie po zgonie Ostrów Wielkopolski – oferta firmy

Śmierć, która ma miejsce w bliżej nieokreślonym czasie, wiąże się z szeregiem czynności dotyczących dekontaminacji, jaką musimy przeprowadzić w celu odkażenia mieszkania po zmarłej osobie. Starzejące się społeczeństwo tylko pogłębia to zjawisko. Wiele osób powyżej 85 roku życia mieszka w samotności. Zgon w takich okolicznościach, to smutne zdarzenie, o którym rodzina dowiaduje się niejednokrotnie po kilkunastu dniach. Ciało zmarłej osoby, które przeleżało tak długi okres czasu, wydzieliło ponad 30 trujących substancji toksycznych, których musimy się szybko i bezpiecznie pozbyć. Dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, technicy firmy sprzątającej Kastelnik oferują usługi:

  • całodobowego sprzątania po zgonach w Ostrowie Wielkopolskim i w całym województwie wielkopolskim;
  • sprzątania mieszkań po zmarłych w powiecie ostrowskim – Nowe Skalmierzyce;
  • czyszczenia miejsca zgonu – Raszków i okolica;
  • dezynfekcji funeralnej miejsc zgonu w wyniku śmierci samobójczej – Odolanów i okolica;
  • ozonowania strychu po samobójstwie;
  • odkażania mieszkań zaniedbanych;
  • usuwania śladów krwi po samobójcach w przestrzeni publicznej oraz w hotelach;
  • ozonowania po zgonach;
  • ozonowania po zwłokach;
  • utylizacji wyposażenia mieszkania po zmarłych osobach.

Śmierć w wyniku samobójstwa – dezynfekcja po samobójstwie

Depresja to poważna choroba, która może prowadzić do samookaleczenia lub śmierci. Aktem samobójczym możemy nazwać świadome i dobrowolne odebranie sobie życia. Samobójstwo poprzedzają myśli samobójcze oraz tendencje samobójcze, które wiążą się z planowaniem aktu. Do wczesnych sygnałów chęci popełnienia samobójstwa należą m.in. porzucenie dotychczasowych znajomości, zmiany nastroju, trudności w koncentracji, czy nagłe zainteresowanie tematem śmierci. Gdy widzimy, że z naszym bliskim dzieje się coś nie tak, powinniśmy zadbać, by odbył on rozmowę ze specjalistą. 

Ostrów Wielkopolski – czyszczenie mieszkań po zgonach skażonych biologicznie

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy oferującej sprzątanie po zgonach Ostrów Wielkopolski, obsługującej teren całej Wielkopolski, zapraszamy do kontaktu z technikami firmy Kastelnik. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na utrzymanie się na rynku usług funeralnych od roku 2013. Naszym zdecydowanym atutem jest również to, że posiadamy infolinię, która działa 24/7. Nasi konsultanci chętnie odpowiadają na wszystkie pytania oraz umawiają na bezpłatną wycenę zlecenia. 

Całodobowe usługi sprzątania po zmarłych, Kastelnik świadczy w miejscowościach: Gostyń, Gniezno, Kępno, Konin, KrotoszynLeszno, Luboń, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła, Kalisz oraz mniejsze miejscowości: Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%