Sprzątanie mieszkań po zgonach
Ostrów Wielkopolski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Ostrowie Wielkopolskim. Dezynfekcja miejsc zgonu, realizowana przez techników firmy Kastelnik od 2013 r.

Technicy sprzątania miejsc zgonu z firmy Kastelnik na terenie powiatu ostrowskiego świadczą usługi na całodobowe sprzątanie po zgonach w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas usługi sprzątania po zwłokach w województwie wielkopolskim używamy wyłącznie zatwierdzonych wewnętrzny audytem metod czyszczących i dezynfekcyjnych. Oferujemy prace porządkowe i sprzątanie mieszkań przez całą dobę w powiecie ostrowskim w lokalizacjach tj. Raszków, Nowe Skalmierzyce.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja miejsca po zwłokach na terenie całej Polski dostępna jest dla rodzin zmarłych osób, które nie są zainteresowane samodzielnym sprzątaniem. Czasami lepiej zlecić tego typu usługi zewnętrznej firmie sprzątającej.

Sprzątanie po zgonach Wielkopolska

Jak wygląda sprzątanie mieszkania po zgonie? Zdjęcie przed i po sprzątaniu

Ważnym elementem naszej pracy jest również dobór skutecznych środków chemicznych z odpowiednim atestem PZH. W firmie Kastelnik, zamówienie usługi sprzątania po zgonie jest niezwykle proste – wystarczy zadzwonić na całodobową infolinię telefoniczną, by uzyskać wszelkie niezbędne informacje związane z czyszczeniem skażonego mieszkania. Wykonujemy bezpłatną wycenę we wszystkich dzielnicach miasta np. Ostrów Wielkopolski osiedle Grunwaldzkie czy też osiedle Bajkowe.

Całodobowe sprzątanie mieszkania po zgonie Ostrów Wielkopolski

Dezynfekcja i sprzątanie po zgonach w Ostrowie Wielkopolskim

Zakres usług firmy sprzątającej po zmarłych osobach, na terenie Ostrowa Wielkopolskiego obejmuje również dezynfekcje po samobójstwie. Aktualnie panujący tryb życia – osiąganie sukcesu zawodowego za wszelką cenę, czy konsumpcjonizm, sprawiają, że żyjemy szybko i nie zastanawiamy się nad swoją czystością umysłu. Długotrwały stres nas zabija, bez względu na to, czy spowodowany jest pracą, czy warunkami panującymi w naszym najbliższym otoczeniu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Gdy problemy nie zostaną przepracowane w odpowiedni sposób, może dojść do powstania depresji, a potem do najgorszego jej objawy, czyli odebrania sobie życia. Problemy nawarstwiające się przez lata, tak możemy podsumować ten proceder, ponieważ największy odsetek samobójstw występuje u osób powyżej 45 roku życia. Jeszcze więcej zauważyć możemy prób samobójczych. Szacuje się, że na 10 takich prób, tylko jedna dochodzi do skutku.

Usuwanie śladów krwi po zmarłych osobach

Usuwanie krwi z mieszkania po zmarłej osobie lub samobójcy to czynność, której nikt nie chce przeprowadzać osobiście. Mówi się o tym, że samo nieumiejętne odebranie sobie życia to chęć zwrócenia na siebie uwagi i wołanie o pomoc. Jednakże często nasi przyjaciele, czy rodzina nie są w stanie nam pomóc samodzielnie, czasami niezbędne jest zwrócenie się do odpowiedniego specjalisty. W szczególności, gdy słyszymy od bliskiego o zamiarze samobójstwa, nie możemy tego bagatelizować, tylko pozostawić go pod opieką specjalistów.

Należy tutaj pamiętać o tym, że próby samobójcze nie występują tylko u osób mających depresje, ale i u osób, które mają nagłą złą sytuację życiową i nie potrafią tego udźwignąć. Wówczas jedyną próbą wyjścia z niej, jest dla nich samobójstwo. Sprzątanie po zmarłym w wyniku samobójstwa to ciężka sytuacja dla bliskich, dlatego powinna się tym zająć profesjonalna firma, która oferuje sprzątanie po zmarłych. Ślady krwi, czy tkanek są skażone biologicznie, dlatego powinny być w odpowiedni sposób zutylizowane. Jeśli potrzebujesz usług firmy sprzątającej po zgonach – zadzwoń!

Usuwanie śladów krwi po zgonie

Usuwanie zastygłej krwi po zmarłej osobie, podłoga skażona biologicznie!

Utylizacja starych rzeczy po zmarłych – meble, koce, rzeczy osobiste i inne przedmioty

Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu miejsc po zgonach, w których doszło do rozkładu ciała. Warto wiedzieć, że przyjmujemy zlecenia w całej Polsce. Zajmujemy się kompleksowym opróżnianiem mieszkań, by rodzina osoby zmarłej mogła później funkcjonować w określonym pomieszczeniu. Utylizacja mieszkania po zgonie nie powinna zostać wykonywana przez osoby bez większego doświadczenia.

Ostrów Wielkopolski - opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie

Nie wyrzucaj śmieci po zgonie na ulice – odpowiedzialna utylizacja!

Odkażanie pomieszczenia po nagłej śmierci w powiecie ostrowskim

Bliska Ci osoba zmarła w wypadku losowym? Niezależnie od okoliczności, w których doszło do śmierci, niezbędne jest, by miejsce zgonu poddać specjalistycznemu zabiegowi tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Ostrów Wielkopolski. Załoga sprzątaczy zadba o to, by dokładnie oczyścić mieszkanie ze wszystkich śladów biologicznych i zapachu zwłok.

Śmierć to trudny temat, który zdecydowanie dotyczy każdego z nas. Gdy przychodzi nagle, zabierając bliską nam osobę, mało kto zastanawia się nad tym, co zrobić, by usunąć ślady krwi po zgonie z mieszkania. W obliczu ogromnej tragedii większość osób nie myśli racjonalnie i nie ma świadomości, jak duże zagrożenia biologiczne znajdują się na miejscu zgonu. Nawet jeśli zmarła osoba nie chorowała na żadną chorobę zakaźną, po rozkładzie jej ciała w pomieszczeniu znajduje się mnóstwo bakterii, zarazków i toksycznych gazów.

Dezynfekcja po zgonach Ostrów Wielkopolski

Największe zagrożenie dla zdrowia ludzkiego stanowią jednak trupie jady. Te niepozorne aminy biogenne, które powstają w trakcie rozpadu komórek i zachodzących w ciele zmarłego procesach gnilnych, mogą powodować poważne problemy zdrowotne. Mogą one powodować zatrucia organizmu i problemy z układem oddechowym czy pokarmowym. Szczególnie niebezpieczne są kadaweryna i putrescyna, a powstają one już na kilka godzin po ustaniu funkcji życiowych.

Zagrożeń na miejscu zgonu jest tak wiele, że dezynfekcja po zgonach w powiecie ostrowskim powinna być przeprowadzana przez specjalistyczną firmę sprzątającą. Takie usługi dezynfekcji po zmarłych dostępne są przez całą dobę na infolinii firmy Kastelnik tel. 735-960-510.

Dlaczego warto korzystać z usług firmy sprzątającej Kastelnik?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że opróżniamy mieszkania z gratów, śmieci oraz mebli. Ponadto wykonywana jest specjalistyczna dezynfekcja wyposażenia. Jak wiadomo, wykonywane przez nas usługi są specyficzne. Oznacza to tym samym, że ceny są ustalane indywidualnie. Uzależnione są od potrzeb poszczególnych zleceniodawców.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

Oczywiście gwarantujemy nie tylko efektywność, ale równie dyskrecję. Warto wiedzieć, że naszą najlepszą reklamą są rekomendacje usatysfakcjonowanych klientów. Posiadamy niezbędne certyfikaty na środki wykorzystywane w trakcie zleceń. Zaopatrujemy się tylko w produkty najwyższej jakości.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Ostrowie Wielkopolskim.

Kastelnik – całodobowa usługa dezynfekcji niebezpiecznych wirusów i bakterii.

Sprzątanie po zgonie Ostrów Wielkopolski – oferta firmy

Śmierć, która ma miejsce w bliżej nieokreślonym czasie, wiąże się z szeregiem czynności dotyczących dekontaminacji, jaką musimy przeprowadzić w celu odkażenia mieszkania po zmarłej osobie. Starzejące się społeczeństwo tylko pogłębia to zjawisko. Wiele osób powyżej 85 roku życia mieszka w samotności. Zgon w takich okolicznościach, to smutne zdarzenie, o którym rodzina dowiaduje się niejednokrotnie po kilkunastu dniach.

Ciało zmarłej osoby, które przeleżało tak długi okres czasu, wydzieliło ponad 30 trujących substancji, których musimy się szybko i bezpiecznie pozbyć.

Dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, technicy firmy sprzątającej Kastelnik oferują usługi:

 • całodobowego sprzątania po zgonach w Ostrowie Wielkopolskim i w całym województwie wielkopolskim;
 • sprzątania mieszkań po zmarłych w powiecie ostrowskim – Nowe Skalmierzyce, Raszków;
 • czyszczenia miejsca zgonu – Raszków i okolica;
 • dezynfekcji funeralnej miejsc zgonu w wyniku śmierci samobójczej – Odolanów i okolica;
 • ozonowania strychu po samobójstwie;
 • odkażania mieszkań zaniedbanych;
 • usuwania śladów krwi po samobójcach w przestrzeni publicznej oraz w hotelach;
 • ozonowania po zgonach;
 • ozonowania po zwłokach;
 • utylizacji wyposażenia mieszkania po zmarłych osobach.

Jak możemy Ci pomóc?

Śmierć w wyniku samobójstwa – dezynfekcja po samobójstwie

Depresja to poważna choroba, która może prowadzić do samookaleczenia lub śmierci. Aktem samobójczym możemy nazwać świadome i dobrowolne odebranie sobie życia. Samobójstwo poprzedzają myśli samobójcze oraz tendencje samobójcze, które wiążą się z planowaniem aktu.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie śladów krwi

Do wczesnych sygnałów chęci popełnienia samobójstwa należą m.in. porzucenie dotychczasowych znajomości, zmiany nastroju, trudności w koncentracji, czy nagłe zainteresowanie tematem śmierci. Gdy widzimy, że z naszym bliskim dzieje się coś nie tak, powinniśmy zadbać, by odbył on rozmowę ze specjalistą. 

Dezynfekcja po zmarłych Ostrów Wielkopolski

Nasze usługi sprzątające są dostępne w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach.

Ostrów Wielkopolski – czyszczenie mieszkań po zgonach skażonych biologicznie

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy oferującej sprzątanie po zgonach Ostrów Wielkopolski, obsługującej teren całej Wielkopolski, zapraszamy do kontaktu z technikami firmy Kastelnik. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na utrzymanie się na rynku usług funeralnych od roku 2013. Naszym zdecydowanym atutem jest również to, że posiadamy infolinię, która działa 24/7. Nasi konsultanci chętnie odpowiadają na wszystkie pytania oraz umawiają na bezpłatną wycenę zlecenia. 

Całodobowe usługi sprzątania po zmarłych, Kastelnik świadczy w miejscowościach:

oraz mniejsze miejscowości: Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków

Firma sprzątająca w Ostrowie Wielkopolskim

Sprzątanie mieszkania potwierdzone certyfikatem.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonach Ostrów Wielkopolski to usługa realizowana od wielu lat, której celem jest pomoc osobom w kompleksowym czyszczeniu mieszkania po śmierci bliskich. Obejmuje takie etapy jak: dekontaminacja wnętrza, dezynfekcja pomieszczeń, utylizacja przedmiotów po zmarłym. Jeśli masz jakieś pytania na temat tych procesów, chętnie na nie odpowiemy.

Pytanie na temat sprzątania

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zmarłym?

Kalkulacja kosztów związanych z czyszczeniem mieszkania po zmarłym w Ostrowie Wielkopolskim jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta po wizycie na miejscu. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od kwoty 800 złotych i może sięgać kilku tysięcy złotych za kompleksowe sprzątanie dużego mieszkania, w tym usunięcie mebli.

Czy dezynfekcja po zgonie zwalcza szkodliwe patogeny?

Proces odkażania mieszkania po zmarłym obejmuje eliminację szkodliwych dla zdrowia patogenów, takich jak dioksyny i furany. Może być przeprowadzony przy użyciu metod jak zagłuszanie suchą mgłą lub ozonowanie powietrza w pomieszczeniach. Dzięki tym technikom możliwe jest całkowite usunięcie trupiego jadu z mieszkania i pozbycie się nieprzyjemnego zapachu po śmierci.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%